Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Esu girdėjus, kad su dvyniais Abraitis, draugė pas Gintautą operavos.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 08 11, 06:34)
Esu girdėjus, kad su dvyniais Abraitis, draugė pas Gintautą operavos.

na jei ten verta tartis tai tarčiausi pas tą kur lankausi. tik va klausimas ar verta? g.gif
Atsakyti
Klinikose duoda naktinius, chalatą, dar vienkartinius paklotus sau ir palas vaikui apvalyti. Tai šių dalykų savo nebūtina turėti, na, gal tik chalatai labai jau nekokie smile.gif Taip pat dar duoda pleduką vaikui.
Dar nemažai kas rašo, kad akušerės visą darbą padaro, o tariasi su gydytojais. O aš nesitarusi atvažiavau, tai kai nerizikingas nėštumas, pasirodo, gali ir tik akušerė dalyvauti, o gydytojas ekstra atveju prisijungtų, tai aš taip ir rinkausi.
Atsakyti
Akusere akuserei nelygu. Pirma karta normali buvo, antra- superine wub.gif o trecia- tikra ragana bash.gif
Atsakyti
QUOTE(siaure @ 2014 08 14, 17:02)
Klinikose duoda naktinius, chalatą, dar vienkartinius paklotus sau ir palas vaikui apvalyti. Tai šių dalykų savo nebūtina turėti, na, gal tik chalatai labai jau nekokie smile.gif Taip pat dar duoda pleduką vaikui.
Dar nemažai kas rašo, kad akušerės visą darbą padaro, o tariasi su gydytojais. O aš nesitarusi atvažiavau, tai kai nerizikingas nėštumas, pasirodo, gali ir tik akušerė dalyvauti, o gydytojas ekstra atveju prisijungtų, tai aš taip ir rinkausi.

O kaip su rubeliais vaikiui? Ar duoda KMUK, ar reikia savo tureti? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2014 08 16, 14:43)
O kaip su rubeliais vaikiui? Ar duoda KMUK, ar reikia savo tureti? Aciu


As turejau savo, is bedos galima ir ju duotais naudotis, bet bent jau mano palatos spinteleje buvo ideti tokie nepatogus rengti ir dideli.
Atsakyti
QUOTE(Ingbri @ 2014 08 16, 15:43)
O kaip su rubeliais vaikiui? Ar duoda KMUK, ar reikia savo tureti? Aciu


jei visai-visai savu neturi- aisku, vaiko nuogo nepaliks, bet labai prasys kuo greiciau turet savo, skirtingai nuo ankstesniu metu verysad.gif Man buvo labai patogu ju rubus naudot ir nesukt galvos, turet tik israsymui. Dabar turi turet visom dienom kiek gulesi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2014 08 16, 16:22)
As turejau savo, is bedos galima ir ju duotais naudotis, bet bent jau mano palatos spinteleje buvo ideti tokie nepatogus rengti ir dideli.


Hm, o man teko būti tiek mokamoje, tiek nemokamoje palatoje, bet jokių rūbų vaikui nebuvo... Na, paprašius turbūt būtų davę.
Gimdykloje paprašė mūsų rūbų, be pagrindinės aprangos, dar reikėjo turėti kepurytę ir vilnones kojinytes.
Atsakyti
QUOTE(siaure @ 2014 08 17, 19:55)
Hm, o man teko būti tiek mokamoje, tiek nemokamoje palatoje, bet jokių rūbų vaikui nebuvo... Na, paprašius turbūt būtų davę.
Gimdykloje paprašė mūsų rūbų, be pagrindinės aprangos, dar reikėjo turėti kepurytę ir vilnones kojinytes.

Nepaminejau, kad as gimdziau pries beveik 2m, matyt pasikeite tvarka. Atsiprasau, jei suklaidinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anciute @ 2014 08 17, 23:07)
Nepaminejau, kad as gimdziau pries beveik 2m, matyt pasikeite tvarka. Atsiprasau, jei suklaidinau  4u.gif
Gimdziau rugpjuti,taip pat gulejau ir nemokamoje,ir mokamoje palatoje,taciau vaiko rubeliu ir nebuvo. Gimdykloje aprenge valdiskais,o paskui vyras skubejo atvezti,nes gimdymas prasidejo netiketai,tai rubeliai liko namuose. Geriau tureti savo,nes ju rubai nelabai kokie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugita: 22 rugpjūčio 2014 - 20:47
Gimdziau 2014 kova
Ir ka galiu pasakyti as kaip pareiginga busima mamyte tase su viskuo sudeta turejau jau nuo 36 sav
O va mano palatos kaimyne atvaziavo gimdyti antro vaikelio TIK su vilnonem kojinytem vaikui blink.gif nu zinokit padori normali moteris,ir ka visko prase ir visko gavo-naktinius kas diena dedavosi lig.ir prasydavo nauju,chalata lig,vietoj paketu naudojo kmuk palas,man kazkaip keista zinokit buvo,ai paskui vyras atveze pampiu vaikui.O jos lelyte gime labai mazo svorio,tai tuose lig.rubuose skesdavo-akusere ne karta prase kad atsiveztu savo,nes lelytei silumos reikejo,tai palatos akusere net ejo i neisnesiotuku skyriu prasyti kokiu kelnyciu,liemenes, tikrai rupinosi ir nei vaiko nei mamos nuogo nepaliko.
o mum dave palu leliui,vienk paklotuku,net po 4 paketus mamom blink.gif po 4 pampius leliam blink.gif o paskui dar atnese dovanas
Atsakyti
Noriu paklausti, o kiek reikia pinigu mazdaug tureti vaziuojant gimdyt. Kysiu ir pan. nesiruosiu duoti. Bet kas mokama, kiek vaistai, kokie nors tyrimai kainuoja? Kiek epidiuras kainuoja, jei prireikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 29 rugpjūčio 2014 - 16:52