Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(Aga @ 2014 03 07, 11:47)
Draugė gulėjo bendroje.

manau tikrai neduoda,nebent geranoriskai,o siaip pasiulyti gali mokama palata
Nu su tuo kungu,sv.misiomis ir palaiminimais tai neturiu ka komentuoti,tuneliuose skersvejai,visokie lig.veziojami,aisku galima kuniga kviestis palaiminimui,bet nesudalyvauti misiose gimdyvei tikrai nenuodeme.Juk sv.raste sakoma pasisaugok pats o ir Dievas tada paglobos.
Atsakyti
QUOTE(salve regina @ 2014 03 07, 10:31)
Giminaitė prieš metus  gimdė

Kodėl tu pasakoji tiek "giminaičių" istorijų forume? Laukiesi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(salve regina @ 2014 03 07, 11:31)
smile.gif ar kurioms KMUK gimdžiusioms gydytojai neleido  eiti į ŠV.Mišias koplyčioje ?Giminaitė prieš metus  gimdė,norėjo dalyvauti ŠV.Mišiose koplyčioje - gydytoja griežtai neleido eiti po gimdymo- girdi,užkrato prisineš, lėliukas perkais( nes ir lėliuką norėjo palaiminti koplyčioje).Lygtai lankytojai iš miesto jokių bacilų neprineša.... g.gif teko jai pačiai pasiskambinti koplyčios  kapelionui ir pasikviesti į palatą,kad palaimintų ją ir lėliuką ,bei atneštų jai ŠV.Komuniją...Kapelionas buvo nustebęs- gi vaikštanti,kad ir be lėliuko būtų atėjusi į ŠV.Mišias,būtų galų gale paprašiusi ,kad vyras prie vaiko pabūtų....O jos draugė- po to gimdžiusi net  neklausė gydytojų-ėjo prieš išrašant  į ŠV.Mišias,tik vaikiuko nesinešė- gripo sezonas buvo.Anyta ir vyras prie vaikiko pabuvo, kapelionas atėjęs vaikiuką ir artimuosius palaimino. mirksiukas.gif



Ir gerai padarė, kad neleido, nes jei kas būtų atsitikę atsakyti turėtų gydytoja doh.gif
O aš net minčių neturėjau ieškoti kunigo su koplyčia blush2.gif suprantu jei gulėti tenka menesi ir t.t. bet dabar kai laiko 3 dienas na savaitę po cezario po kurio eiti ir taip niekur nesinori biggrin.gif manau galima gryzus ir namie pas savo kunigą ir bažnyčia nueiti jau gryzus ir vaikiukui sustiprėjus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 07 kovo 2014 - 23:26
QUOTE(salve regina @ 2014 03 07, 11:02)
Beja, tas kapelionas nebedirba KMUK

BejE.
Tai sakyčiau bėda, kad nebedirba, bet gerai, kad parašėt kur. Gimdyvės žinos kur važiuot. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 07 kovo 2014 - 23:29
Klinikose gimdziau pries 2 metus ir dabar pries kelias savaites. Niekas is esmes nepasikeite, viskas man tiko. Kas kitaip, kad nereikejo moketi uz epidura. Jis dabar nemokamas thumbup.gif Kadangi pagimdziau nakti, tai dar priklauso ir jogurtas naktipieciams thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citrinukas: 03 balandžio 2014 - 13:21
QUOTE(Citrinukas @ 2014 04 03, 13:20)
Klinikose gimdziau pries 2 metus  ir dabar pries kelias savaites. Niekas is esmes nepasikeite, viskas man tiko. Kas kitaip, kad nereikejo moketi uz epidura. Jis dabar nemokamas  thumbup.gif Kadangi pagimdziau nakti, tai dar priklauso ir jogurtas naktipieciams  thumbup.gif

aha, ir as gavau jogurto thumbup.gif net 2 indelius, nors pagimdziau paryciais smile.gif Turbut pats skaniausias jogurtas pasaulyje buvo, nes buvau alkana kaip vilkas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.Pirmaja savo gimdziau klinikose,antro laukiames,tai pat ruosiuosi gimdyti klinikose.Man patiko su pirmaja,neturėjau nusiskundimu.Aisku ten daktares nieko neveikia kaip ir visur,taciau akusere faina,personalas veliau tai pat fainas,pamoke,parode kaip reikia maitint lelyte wub.gif Mazylio gimdymo namai man nepatiko,ten man toks rusys,nenorėciau...Vyro giminaitė ten gimde buvom lankyti ,na man taip nepatiko,feee. doh.gif
Atsakyti
na mamytės kas gimdėte neperseniausiai, palatose guldo po vieną ar po dvi? ir ar gali likti tėtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fainika: 05 birželio 2014 - 16:13
QUOTE(Fainika @ 2014 06 05, 16:06)
na mamytės kas gimdėte neperseniausiai, palatose guldo po vieną ar po dvi? ir ar gali likti tėtis?

nemokamose palatose guldo po dvi. Tėvelis gali likti pagal susitarimą su kaimyne. Mano palatoje gulėjo mama po CP. Aš neprieštaravau, akd jis miegotų, tai jam sulankstomą tokią patiesė šalia mamos ir tėvelis šokinėjo aplink vaiką naktį,. Antrą naktį jis jau neliko nakvot. Pabuvo tik iki 24val ir išvažiavo namo, o atvažiavo 6 ryto. Nieks jo nevarė, nebarė ar kažkas tokio.
Atsakyti
ar gimtant natūraliai kauno klinikose duoda naktinius? ar reikia turėti savo?
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2014 08 10, 19:29)
ar gimtant natūraliai kauno klinikose duoda naktinius? ar reikia turėti savo?


duoda.nes kol smarkiai kraujuoji kad savus pasaugot.
Atsakyti
QUOTE(madam_pipi82 @ 2014 08 10, 20:02)
duoda.nes kol smarkiai kraujuoji kad savus pasaugot.

thumbup.gif

o jūsų nuomone mamytės su dvyniais tartis reikėtų pas ką gimdyt ar ten visi profesionalai dirba visose srityse? g.gif
lankausi pas simanavičiūtę. esu ne iš kauno
Atsakyti