Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(Aga @ 2014 03 05, 12:32)
Kad bent kur aš gimdžiau 3 gimdykloj radija buvo, atėjus skyriaus vyresnioji dar užleido man dainų, kad linksmiau būtų, akušerė atnešė arbatos padarius thumbup.gif

va, visai pamiršau parašyt, kad įjungė muziką, kai jau atsidarymas buvo 8-9cm. Sako, gal bent muzika padės daugiau atsipalaiduot. Kadangi atvykau naktį, gal todėl nebuvo įjungę anksčiau g.gif Man rodos apie 9val ryto įjungė. Vienu metu ta muzika tikrai padėjo, kai buvau susikoncentravusi tik į ją. Bet ten tikrai ne radija buvo, o greičiau kažkoks kompaktas su muzika. 4u.gif
O gimdžiau 2oje gimdykloje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina'M: 05 kovo 2014 - 15:08
Pas mane buvo tas tarybinis radio taškas, irgi ne radija smile.gif Bet geriau negu nieko smile.gif Va mokamoj TV geras dalykas buvo, ypač kai viena ir ilgiau tenka gulėt, nupušt galima, kažkaip nesinorėjo skaityt nieko, vaikas miegojo daug, ta TV gelbėjo smile.gif
Atsakyti
Lina"M labai aciu uz issamu reportaza is kmuk,kaip tik ant dienu vaziuosiu ten gimdyti,tikrai aktualu kas ir kaip ir ar kas pasikeite per du metus nuo ano gimdymo.Sekmes auginant leliuka
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2014 03 06, 11:15)
Lina"M labai aciu uz issamu reportaza is kmuk,kaip tik ant dienu vaziuosiu ten gimdyti,tikrai aktualu kas ir kaip ir ar kas pasikeite per du metus nuo ano gimdymo.Sekmes auginant leliuka

Greito ir lengvo susitikimo su pilvinuku 4u.gif
Atsakyti
smile.gif ar kurioms KMUK gimdžiusioms gydytojai neleido eiti į ŠV.Mišias koplyčioje ?Giminaitė prieš metus gimdė,norėjo dalyvauti ŠV.Mišiose koplyčioje - gydytoja griežtai neleido eiti po gimdymo- girdi,užkrato prisineš, lėliukas perkais( nes ir lėliuką norėjo palaiminti koplyčioje).Lygtai lankytojai iš miesto jokių bacilų neprineša.... g.gif teko jai pačiai pasiskambinti koplyčios kapelionui ir pasikviesti į palatą,kad palaimintų ją ir lėliuką ,bei atneštų jai ŠV.Komuniją...Kapelionas buvo nustebęs- gi vaikštanti,kad ir be lėliuko būtų atėjusi į ŠV.Mišias,būtų galų gale paprašiusi ,kad vyras prie vaiko pabūtų....O jos draugė- po to gimdžiusi net neklausė gydytojų-ėjo prieš išrašant į ŠV.Mišias,tik vaikiuko nesinešė- gripo sezonas buvo.Anyta ir vyras prie vaikiko pabuvo, kapelionas atėjęs vaikiuką ir artimuosius palaimino. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salve regina: 07 kovo 2014 - 10:32
Aš vaiko nesineščiau, pakeliui visokių infekcinių skyrių yra, kuriuose meningitas ir kt. žiaurios užkrečiamos ligos, galų gale jomis sergantys ligoniai tuneliais yra vežami į tyrimus kitam Klinikų gale, tuneliai nevėdinami. O ir į tas mišias neaišku su kokiais užkratais prieina. Oi gali labai paskui pasigailėti ir mama užsikrėtus, ir kūdikį užkrėtusi...Galų gale ir tą gripą parnešt galėjo, o tokiam kūdikiui tik gimusiam, gali būti lemtingas ir tas gripas, kam be reikalo rizikuoti.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 07, 10:36)
Aš vaiko nesineščiau, pakeliui visokių infekcinių skyrių yra, kuriuose meningitas ir kt. žiaurios užkrečiamos ligos, galų gale jomis sergantys ligoniai tuneliais yra vežami į tyrimus kitam Klinikų gale, tuneliai nevėdinami. O ir į tas mišias neaišku su kokiais užkratais prieina. Oi gali labai paskui pasigailėti ir mama užsikrėtus, ir kūdikį užkrėtusi...Galų gale ir tą gripą parnešt galėjo, o tokiam kūdikiui tik gimusiam, gali būti lemtingas ir tas gripas, kam be reikalo rizikuoti.

bet kunigas kapelionas prieš tai,- net giminaitei neslėpė,kad lankė ligonius,sergančius meningitu ir panašiai.Ir neslėpė,kad be jokios kaukės,na, rankas,tikriausia nusiplovęs buvo...giminaitė nesusiprotėjo paklaust....jei nesusirgo,vadinasi- šiokia tokia higiena iš kapeliono pusės buvo...
Atsakyti
Tai čia jau laimės dalykas, nežinau kiek reikia būti neimančiu į galvą, kad taip rizikuoti. Mano mama tame skyriuje dirba su meningitais, neseniai vienų lankytojų 3 metų mergytė susirgo...Aišku neklausė, vedės lankyt...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 07, 10:52)
Tai čia jau laimės dalykas, nežinau kiek reikia būti neimančiu į galvą, kad taip rizikuoti. Mano mama tame skyriuje dirba su meningitais, neseniai vienų lankytojų 3 metų mergytė susirgo...Aišku neklausė, vedės lankyt...

Beja, tas kapelionas nebedirba KMUK - būsimos statomos bažnyčios klebonas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O gal žinot, ar Klinikose su dvynukais duoda atskirą palatą, ar reikia dalintis su kita gimdyve? g.gif
Atsakyti
Draugė gulėjo bendroje.
Atsakyti
Dėl dvynukų tai vis tik stengiasi guldyti atskirai, aišku, jei vietų nelikę tai guli bendrose. Dar būna, kad jei vienam vaikučiui kas blogai (ar intensyvioje palatoje slaugomas ar dėl kitų problemų yra atskirtas) tai mamytė su tuo kitu vaikeliu guli bendroje. Kiek girdėjau (neoficialiai), tai dvynukų mamytė turi privilegija greičiau gauti mokamą palatą.
Atsakyti