Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Gimdykloj davė palučių sočiai, palatoj buvo, bet mažai, taupiau mažiukei. Drabužėlių nesiūlė, tik gimdykloj davė naktinius ir chalatą.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 01 19, 21:59)
niu bet kaip keista kad per pora metu taip pasikeite laikai  unsure.gif Kai pirma gimdziau kaip tik pacios siule ligonines rubeliais rengt, antra karta paklause ar turiu savu, ar noriu ligonines. O dabar mat kaip  verysad.gif


Na keiciasi viskas, nors kai pries 12metu gimdziau pirma tai palas dave ir vaika gimdykloj suvyste kaip rusu laikais i kokoniuka, bet palatoj jau perengiau i savo rubelius :-)
Atsakyti
QUOTE(vasaros_lietus @ 2014 01 19, 21:19)
Gimdykloj davė palučių sočiai, palatoj buvo, bet mažai,  taupiau mažiukei. Drabužėlių nesiūlė, tik gimdykloj davė naktinius ir chalatą.

Visų pirma, palutės mamoms ir palutėm leliukam yra skirtingi dalykai (nors ir vienoda išvaizda), leliukų palučių sau negalima naudot.
Leliukam palučių netaupiau, gi visad galima paprašyt jų sesučių mirksiukas.gif Nors susidūriau vienąkart su nuomone "taigi neseniai daviau jau", bet davė vėl smile.gif
Atsakyti
Dėl palučių kiekio mokamoj palatoj problemų nebuvo, bet gal dėl to, kad buvau kirpta. Gal dar ir nuo prižiūrinčios akušerės priklauso, nes maniškė vis liepė palutes naudot ir kiekvieną dieną pažiūrėdavo, ar yra pakankamai. Taip pat ir valytojos atėjusios pasiklausdavo, ar nieko netrūksta. Kaip jau minėjau, palutės tiek man, tiek mažiui buvo tos pačios, tik reikėjo dėt į skirtingas skalbinių dėžes.

Gulėjau 6 dienas, tai sekmadienį buvo atėjus sesutė su ligoninės rūbelių maišu, klausė ar netrūksta. Prieš tai (gimdžiau ketvirtad vakare) nei gimdykloj, nei palatose nebuvo užsiminta apie galimybę naudoti ligoninės rubelius. Gimdykloj aprengė savais, turėjau kelis komplektukus ir buvau įsimetus muilo skalbimui - prasiskalbdavau, kai mačiau, kad gali trūkt. Aš saviškius pasidžiaudavau ant lovos rėmo ir išdžiūdavo per naktį.

Kažkurią dieną girdėjau akušerę su sesute kalbant, kad kažkurioj palatoj viena mama nori radiatoriaus, kad galėtų rūbelius išsiskalbus pasidžiaut. Akušerė buvo nelabai patenkinta dėl tokios idėjos ir patarė tai mamai geriau ligoninės rūbelių pasiūlyt.
Atsakyti
Na ten dėl prietaisų, kurie ima daug elektros taip problema, dėl to nenori duoti, kad bara ir jas. Bet dėkit ant radiatoriaus rankšluostį ir ant jo džiaukit, nei susipurvins, nieko, o radiatoriai karšti labai.

Man viena slaugė papriekaištavo, kai pasakiau, kad baigės naktiniai ir atneštų, kad va guliu mokamoj palatoj, o naktinių nesugebu nusipirkt. Bet greit užtilo, kai pakomentavau, kad per dieną vos ne po keliasdešimt sueina dėl karščiavimo, nuleido akis ir atnešė krūvą. O jei išsidirbinėja, pasakai akušerėms ir viskas, jos bent kiek prie manęs buvo, nerealios visos. Slaugės tai yra kelios "pagerintos".
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 01 20, 16:34)
Na ten dėl prietaisų, kurie ima daug elektros taip problema, dėl to nenori duoti, kad  bara ir jas. Bet dėkit ant radiatoriaus rankšluostį ir ant jo džiaukit, nei susipurvins, nieko, o radiatoriai karšti labai.

Man viena slaugė papriekaištavo, kai pasakiau, kad baigės naktiniai ir atneštų, kad va guliu mokamoj palatoj, o naktinių nesugebu nusipirkt. Bet greit užtilo, kai pakomentavau, kad per dieną vos ne po keliasdešimt sueina dėl karščiavimo, nuleido akis ir atnešė krūvą. O jei išsidirbinėja, pasakai akušerėms ir viskas, jos bent kiek prie manęs buvo, nerealios visos. Slaugės tai yra kelios "pagerintos".

4u.gif man,atrodo,cia jau tik aptarnaujancio personalo susitarimas-nesiulyti ligonines rubu.o kam vargt,atnest,isnest,i skalbykla perduot.o juos duot,jos PRIVALO,juk negi nepastaiko mamyciu,kurios operuojamos ar gimdo nenumatyt diena,net nespejusios daikteliu i ligonine susikraut,tai ka ju vaikai pliki buna doh.gif
pirma vaika gimdziau pries 7 metus,antra pries 4,rubus duodavo.bet ka pastebejau,kai gulejau po antrojo gimimo privacioj palatoj.buvo laaabai ikiri akusere vis besisulanti apziureti,kai pasakiau,kad su hemarojum atsirado bedu.ir patikekit jautesi,kad ne is geranoriskumo,o tikedamasi pamaloninimo i kisene.bet bendrai apie slauga susidariau ne ypac gera nuomone kmuk.toks jausmas,kad kur reikia ju nera,o kur nereikia istisai kisa nosi,net kai vyras salia ir zino,kad prireikus paprasysim pagalbos.todel dabar,kai daug sansu,kad bus cezaris,bijau net pagalvot,kad jei negausiu privacios palatos,kur butu salia mano vyras,pagalbos neprisisauksiu...
Atsakyti
O man personalas pasitaikė nerealus ir gimdykloj, ir operacinėj, ir intensyviojoj, ir pogimdyviniam skyriuj. Apart tos vienos slaugės, kuri gavus šokoladą auksine patapo irgi. O per savaitę tikrai daug praėjo medikų, vien akušerių kokios 6, belekiek gydytojų, nes buvo problemų. Visi super wub.gif
Drabužėlių manęs paprašė tik kojinyčių ir kepurės, nors siūliau savo, neėmė. Pirmą naktį rengė savais, kai perkėlė pas mane perrengiau, nes baisu man buvo..Bet buvo krūvos palatoj švarių, šalia gulėjo nepilnametė, ji jais rengė ir net išsivežimui namo davė jai valdiškus, su sąlyga, kad grąžins, nes nieko neturėjo aprengti, nei pampersų, nič nieko..
O šiaip manau nelabai verta kaltint, kad nenori duot, nes taupymo politika tokia, skalbt veža KMUK visus skalbinius į Šiaulius, tai išvežus dažnai pritrūksta net patalynės, jei bumas ligonių (rugsėjį operavo, tai neturėjo švarių chirurginiam skyriuj nei pagalvėms užvalkalų, nei anklodėms, lauke kol kitą dieną atveš išskalbtus, ne sligonių daug, ir dar kraujuojančių buvo, kur keitė ištisai..). Dabar berods neseniai skalbykla kita pasikeitė, tik nežinau tiksliau kur, lyg Vilniuj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 01 20, 17:03)
O man personalas pasitaikė nerealus ir gimdykloj, ir operacinėj, ir intensyviojoj, ir pogimdyviniam skyriuj. Apart tos vienos slaugės, kuri gavus šokoladą auksine patapo irgi. O per savaitę tikrai daug praėjo medikų, vien akušerių kokios 6, belekiek gydytojų, nes buvo problemų. Visi super wub.gif
Drabužėlių manęs paprašė tik kojinyčių ir kepurės, nors siūliau savo, neėmė. Pirmą naktį rengė savais, kai perkėlė pas mane perrengiau, nes baisu man buvo..Bet buvo krūvos palatoj švarių, šalia gulėjo nepilnametė, ji jais rengė ir net išsivežimui namo davė jai valdiškus, su sąlyga, kad grąžins, nes nieko neturėjo aprengti, nei pampersų, nič  nieko..
O šiaip manau nelabai verta kaltint, kad nenori duot, nes taupymo politika tokia, skalbt veža KMUK visus skalbinius į Šiaulius, tai išvežus dažnai pritrūksta net patalynės, jei bumas ligonių (rugsėjį operavo, tai neturėjo švarių chirurginiam skyriuj nei pagalvėms užvalkalų, nei anklodėms, lauke kol kitą dieną atveš išskalbtus, ne sligonių daug, ir dar kraujuojančių buvo, kur keitė ištisai..). Dabar berods neseniai skalbykla kita pasikeitė, tik nežinau tiksliau kur, lyg Vilniuj g.gif

blink.gif nieko sau,is Kauno i Siaulius veza.tai cia kur taupymas...
Aga,jums cezari dare?gali ir i az parasyt ax.gif
Atsakyti
Taip, vežė į Šiaulius, nes Šiauliai konkursą laimėjo pasiūlę už geriausią kainą skalbti. Dabar KMUK pasikeitė valdžia, berods ir naujas konkursas buvo skalbyklai, reiks paklausinėt kur dabar veža, bet tikrai ne Kaune skalbia.
Taip, man buvo planinis gimdymas užsibaigęs cezariu.
Atsakyti
Aš po visų trijų cezarių gavau palučių tiek, kiek prašiau-reikėjo. Netaupiau, nepritrūkdavau. sau naudojau paketus, taip daug patogiau. Seniau, kai mamos mūsų gimdė, tai jos su palom vaikščiodavo, turėdavo tokais gumas ant juosmens, kad prilaikytų palas. Nepatogu , sakė, būdavo.

Rūbeliais naudojausi KMUK - dvi dienas tai tikrai, paskui jau perrengdavau savais. Pasitaikė gražūs, rausvi. Nenauji, šiek tiek per dideli, bet nesureikšminau.
Atsakyti
Sveikos mamytes, pries 10 menesiu gimdziau klinikose, tariausi su gydytoju abraiciu,gimdziau pirma karta, ir galiu pasakyti, esu laaabai patenkinta.gimdymas ne is lengvuju buvo, o ir dukryte ne visai teisingai pilvukyje gulejo, bet deka abraicio profesionalumo pagimdziau be cezario.aciu jam:)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 01 18, 20:46)
Tai yra galimybe naudot Kliniku rubeliu ar ne?  unsure.gif (as gimdziau du kartus, visko sociai buvo, ir rubeliu, ir paluciu.)

Gimdziau pries daugiau nei du metus ir dabar. Kas liecia rubelius, palutes ir t.t. situacija labai pasikeitus. Bet as to nesureiksminu. Man svarbiausia gydytoju profesionalumas.
Atsakyti