Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Tai yra galimybe naudot Kliniku rubeliu ar ne? unsure.gif (as gimdziau du kartus, visko sociai buvo, ir rubeliu, ir paluciu.)
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 01 18, 19:46)
Tai yra galimybe naudot Kliniku rubeliu ar ne?  unsure.gif (as gimdziau du kartus, visko sociai buvo, ir rubeliu, ir paluciu.)

kai gimdziau rugpjucio menesi niekas drabuzeliu nesiule schmoll.gif o ir gimdykloje paklausus ar reikia savo rubelius duoti, liepe visus savus traukti is maiso smile.gif

kas liecia palutes, taip pat niekas net neuzsimine apie galimybe jas naudoti, o palatoj kabojo uzrasas, kuriame teigiama, kad sau paluciu naudoti negalima ar kazkaip panasiai. Nors paskutine diena atveze nauja palatos kaimyne, kuri kaip supratau, buvo kirpta, tad jai vis nese palutes g.gif
Atsakyti
O, kaip liudna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 01 18, 21:17)
O, kaip liudna  verysad.gif

O kas čia liūdno? blink.gif Reikalui esant visada galima išsiplauti ir palatoj rūbelius, yra radiatoriai, tad per naktį išdžius. Lygintuvą turėjau įsimetus, tai kelis mėgstamiausius rūbelius prasiploviau ir išsilyginau (na reikėjo man su 2.gif prabūt savaitę, tai daiktų daug turėjau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 18 sausio 2014 - 21:52
QUOTE(Sonrisita @ 2014 01 18, 22:52)
O kas čia liūdno?  blink.gif  Reikalui esant visada galima išsiplauti ir palatoj rūbelius, yra radiatoriai, tad per naktį išdžius. Lygintuvą turėjau įsimetus, tai kelis mėgstamiausius rūbelius prasiploviau ir išsilyginau (na reikėjo man su 2.gif prabūt savaitę, tai daiktų daug turėjau).


liudna tai, kad tokios smulkmenos (kuriu islenda daug) labai apsunkina gyvenima. As tikrai neturesiu nei kalno rubu, nei lygintuvo. unsure.gif Anos kartus man labai patiko ir palos mamai, ir tai, kad viena rubeliu komplekta turi ir uztenka.
Atsakyti
Aš buvau įkėlus kokiais drabužėliais aprengę buvo, kai aš gulėjau intensyviojoj, tai eina sau, gerai, kad turėjau 7 komplektus, paskui dar ir skalbė mama namie ir atnešė vėl kelis siaustinukus. Nenorėčiau tokiais baisiais rengt vaiko, kokius duoda. Nors sakė kažkam čia pasitaikė ir naujus davė, nu man tai žiaurius, maždaug dvigubai didesnius nei vaikas ir visai be spalvų, nuskalbti, nubalanti, tragedija. O dėl palų gaila, jei mamoms nebeduoda..
Atsakyti
na as neturiu 7 komplektu rubu ir mamos kuri isskalbtu unsure.gif Tikiuosi visgi duos ka nors, vaizdas man dzin. Tikiuosi per dvi paras prasisukt ir vaziuot namo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 01 19, 15:14)
na as neturiu 7 komplektu rubu ir mamos kuri isskalbtu  unsure.gif Tikiuosi visgi duos ka nors, vaizdas man dzin. Tikiuosi per dvi paras prasisukt ir vaziuot namo  unsure.gif

As tai nesuprantu kam tos palos? su pala gulejau tik viena nakti, o ryte jau iklotus dejausi. Aisku nuo kraujavimo lygio viskas priklauso. Aplamai tos klinikos, tai eina sau.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 01 19, 13:14)
na as neturiu 7 komplektu rubu ir mamos kuri isskalbtu  unsure.gif Tikiuosi visgi duos ka nors, vaizdas man dzin. Tikiuosi per dvi paras prasisukt ir vaziuot namo  unsure.gif

3 komplektukus juk turėsit leliukui? Su mažiau ir namie neprasiverstumėt, tai visus ir atsivežkit. Nesuprantu, kame bėda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulyte @ 2014 01 19, 15:28)
As tai nesuprantu kam tos palos? su pala gulejau tik viena nakti, o ryte jau iklotus dejausi. Aisku nuo kraujavimo lygio viskas priklauso. Aplamai tos klinikos, tai eina sau.


o man palos nerealiai patogu buvo, turejau visokiu paketu "po gimdymo" bet taip ir nepanaudojau.


QUOTE(Sonrisita @ 2014 01 19, 16:05)
3 komplektukus juk turėsit leliukui?  Su mažiau ir namie neprasiverstumėt, tai visus ir atsivežkit. Nesuprantu, kame bėda  g.gif


buvo patogu, dabar, kaip suprantu nemaza dali tu patogumu panaikino. Tame ir beda. Beto, nzn ar bus kas mane nuvez ir pasiims, kai viska reiks paciai nest kelios paros po gimdymo- kiekvienas gramas svarbus, o privalomu daiktu jau nemazai susidaro, tai kad begaline "atsarga" tikrai neteikia dziaugsmo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2014 01 19, 16:13)
o man palos nerealiai patogu buvo, turejau visokiu paketu "po gimdymo" bet taip ir nepanaudojau.
buvo patogu, dabar, kaip suprantu nemaza dali tu patogumu panaikino. Tame ir beda. Beto, nzn ar bus kas mane nuvez ir pasiims, kai viska reiks paciai nest kelios paros po gimdymo- kiekvienas gramas svarbus, o privalomu daiktu jau nemazai susidaro, tai kad begaline "atsarga" tikrai neteikia dziaugsmo  unsure.gif


Na mano palatos kaimyne neturejo rubeliu tai dave, bet pries tai labai burbejo ir liepe, kad kas atveztu prasyt, sekancia diena kai liepe pakeist ir ji vel neturejo siaustinuku tai as padovanojau vienus, nes gaila pasidare ir taip beveik savaite ji kankinosi...
O tai kada jums gimdyti, kaip jus ziema ruosiates gryzti jei niekas nepasiims? Manau rasite kas galetu padeti ir parsivezti, galu gale sumokesit.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2014 01 19, 16:56)
Na mano palatos kaimyne neturejo rubeliu tai dave, bet pries tai labai burbejo ir liepe, kad kas atveztu prasyt, sekancia diena kai liepe pakeist ir ji vel neturejo siaustinuku tai as padovanojau vienus, nes gaila pasidare ir taip beveik savaite ji kankinosi...
O tai kada jums gimdyti, kaip jus ziema ruosiates gryzti jei niekas nepasiims? Manau rasite kas galetu padeti ir parsivezti, galu gale sumokesit.


niu bet kaip keista kad per pora metu taip pasikeite laikai unsure.gif Kai pirma gimdziau kaip tik pacios siule ligonines rubeliais rengt, antra karta paklause ar turiu savu, ar noriu ligonines. O dabar mat kaip verysad.gif

Atsakyti