Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Merginos, o kai atvykot gimdyti ar reikėjo pateikti sodros pažymėjimą? Aš niekaip nerandu jo, nes niekur niekada nereikia mastau.gif Neužtenka asmens dokumento?
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2013 12 29, 19:32)
Merginos, o kai atvykot gimdyti ar reikėjo pateikti sodros pažymėjimą? Aš niekaip nerandu jo, nes niekur niekada nereikia mastau.gif Neužtenka asmens dokumento?

Na manes jo tikrai niekas neprase o as jo ir neturejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2013 12 29, 18:32)
Merginos, o kai atvykot gimdyti ar reikėjo pateikti sodros pažymėjimą? Aš niekaip nerandu jo, nes niekur niekada nereikia mastau.gif Neužtenka asmens dokumento?

Šiais laikais jau nebereikia, seniau reikėdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
jau buvau išsigandusi karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2013 12 29, 19:27)
jau buvau išsigandusi  karsta.gif  biggrin.gif

Pas ką lankotės jei nepaslaptis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2013 12 26, 17:56)
Galiu gyvai papasakoti, nes patekau į akušerinį šventiniu laikotarpiu - pirmadienį.
Pirmadienį - viskas idealu
Antradienis (Kūčios) -  tik studentė "gydytoja". Buvau pasipiktinusi, pareikalavau normalaus gydytojo. Sulaukiau po 1,5val. Vakare gydytojas net nebuvo užėjęs į palatą.
Trečiadienis (PIRMA kALĖDŲ DIENA) - dirba fantastiška gydytojų komanda. Visą skyrių iškratė, apžiūrėjo ir t.t. Kiekvieną pyrst kaip sakoma išpasakojo iki smulkmenų.
Ketvirtadienis (antra Kalėdų diena) - ir vėl super gydytoja, akušerė, sesutė dirba. Tikrai jokių priekaištų. Net valytoją galiu pagirt, kuri atėjusi pasiūlė arbatos (nes pasiguodžiau, jog noriu kažko šilto atsigert). Atnešė pati dar likusios nuo pusryčių, įpylė, ir nė cento nepaėmė, kai pasisiūliau atsidėkot už tai.
Tad darau reziume, jog net ir šventiniu laikotarpiu rūpinasi perfect. beje, tai mao pirmasis susidūrimas su Klinikomis.
Mano akimis pasiliko tik vienas minusas (ir vyras tą patį pabrėžė) - ar šentinė diena ar ne, su parkavimu ne kas doh.gif  kulniuot belekiek reik...
p.s. visoms rekomenduoju nepamiršt įsimest savo wc popieriaus, nes bent jau šventiniu laikotarpiu niekas net nesistengia jo padėt wc kambariuke hihihi.gif

Norint ypatingos pogimdyvinės priežiūros, reikia ne į KMUK važiuot tongue.gif

Guliu vienvietėj palatoj, tai viskas super - nereikia nei wc popieriaus, nei servetėlių, yra internetas, šaldytuvas, arbatinukas, mikrobangė ir visi kiti privalumai. Personalas labai malonus, jei ko reikia, reikia pačiai klaust. Parkavimas šventinę savaitę nemokamas, kol kas sėkmingai MB pasistato mašiną vis biggrin.gif

Nepasisekė tik su palatos kaimyne, kai paguldė pirmiausia į dvivietę palatą - lankytojai šniūrais pas ją - vienu metų 5-7 žmonęs atėję (paaugliukas dar ir žaidimus su tyliais garsais iš neturėjimo ką veikt žaidė) ir taip nuo pietų iki pat vakaro, kol atlaisvėjo vienvietė doh.gif Tą pusdienį tikrai jaučiaus pervargus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2013 12 29, 19:34)
Pas ką lankotės jei nepaslaptis blush2.gif

KMUK nesilankau pas nieką, tik gimdyti žadu važiuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2013 12 29, 18:32)
Merginos, o kai atvykot gimdyti ar reikėjo pateikti sodros pažymėjimą? Aš niekaip nerandu jo, nes niekur niekada nereikia mastau.gif Neužtenka asmens dokumento?

užtenka naujų teisių arba asmens tapatybės kortelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2013 12 29, 19:32)
Merginos, o kai atvykot gimdyti ar reikėjo pateikti sodros pažymėjimą? Aš niekaip nerandu jo, nes niekur niekada nereikia mastau.gif Neužtenka asmens dokumento?


Neprašo jo wink.gif Reik tik asmens dokumento.
Atsakyti
Labas, gal galit kokia gydytoja rekomenduoti, pas ka galeciau lankytis o galbut ir gimdyti? Kauno klinikos domina mirksiukas.gif Buciau labai dekinga uz informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
O as labia patenkinta, kad gimdziau KMUK. Gimdziau nesitarusi, gimdymas buvo sunkus, komplikuotas, taciau keitesi pamainos, bet akuseres, gydytojai buvo labia silti ir malonus. vel gimdysiu tik ten pat
Atsakyti
QUOTE(svelnilaura @ 2014 01 10, 23:05)
O as labia patenkinta, kad gimdziau KMUK. Gimdziau nesitarusi, gimdymas buvo sunkus, komplikuotas, taciau keitesi pamainos, bet akuseres, gydytojai buvo labia silti ir malonus. vel gimdysiu tik ten pat


Įvairių nuomonių yra, bet aš ir rinkčiaus (jei tektų trečią kart gimdyt) tik KMUK.
Atsakyti