Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(Totoria 123 @ 2013 12 09, 08:10)
aciu uz atsakyma,berods jusu pasakojima ir skaiciau blush2.gif o sakykite pas ka papuolete gimdyti,ar susitarus buvote,minejot kad lyg buvo galimybe sedint ant kedutes pagimdyti?o kaip leliuko reakcija i dujas,negasdino kad bus vangus ir t.t.?

Buvau susitarus, bet mano gyd. negalėjo, tai važiavau tiesiog taip. Pavardžių nepamenu, atsijunginėjau biškį, gyd. buvo keistoka, bet labai mažai ji buvo, net pabaigoj nebuvo. Užtat buvo nuostabi akušerė (irgi nežinau vardo blush2.gif). Be manęs dar 6 gimdė, tai ta gyd. turbūt per visas gimdyklas lakstė.
Dėl dujų niekas negąsdino, kaip tik gyrė, kai pasakiau, kad bandysiu be epidūro. Mažylė aktyvi buvo ir taip vos ant pilvo išlaikiau tas 2 val., kad į šoną nepabėgtų smile.gif Gal be dujų būtų buvus aktyvesnė, o kas gali palygint? smile.gif
Kėdutę akušerė pati pasiūlė eigoj, nieko iš anksto apie tai nekalbėjom ir nesitarėm.
Atsakyti
Su tom dujom yra taip, jei turi pinigėlių, užperka ir kol baigias duoda dujų, bet būna, kad neturi pinigų ir gali nebūti, nes tikrai brangios. Gimdyvėms mokėti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2013 12 09, 08:10)
aciu uz atsakyma,berods jusu pasakojima ir skaiciau blush2.gif o sakykite pas ka papuolete gimdyti,ar susitarus buvote,minejot kad lyg buvo galimybe sedint ant kedutes pagimdyti?o kaip leliuko reakcija i dujas,negasdino kad bus vangus ir t.t.?

Apie kėdutę galiu pakomentuot, nes ant jos teko pasėdėt su pirmuoju (apie ją sužinojau iš kitų kursų, o pasėdėt pasiūlė akušerė) ax.gif Ji tokia a la klozeto išvaizdos (hihihi.gif), sėdėt gali kiek nori, bet gimdyt vistiek ant lovos reik mirksiukas.gif

O kada galima naudot dujas? Ta prasme, ar yra skirtumas, kiek kaklelis atsidaręs?
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 12 09, 10:58)
Apie kėdutę galiu pakomentuot, nes ant jos teko pasėdėt su pirmuoju (apie ją sužinojau iš kitų kursų, o pasėdėt pasiūlė akušerė) ax.gif Ji tokia a la klozeto išvaizdos (hihihi.gif), sėdėt gali kiek nori, bet gimdyt vistiek ant lovos reik  mirksiukas.gif

O kada galima naudot dujas? Ta prasme, ar yra skirtumas, kiek kaklelis atsidaręs?

bandsius ir as esu ta kede saremiaudama,nestebuklas cia jox,bet lyg ta pati mamyte minejo kad butu leide stumti ant jos ar as maisau ka?
Dujos leidziamos kvepuot prie bet kokio atsidarymo,tai matyt kai antra gimdziau del finansu stokos buvo kraneli uzsuke=Dteko imt epidura,daba renkuosi tarp krikscionisku ir kmuk vel,gundo galimybe visgi esant reikalui imti dujas,bet visa laik mastau kaip paciai,judesiais kvepavimu isgyvent gimdyma,
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2013 12 09, 12:21)
bandsius ir as esu ta kede saremiaudama,nestebuklas cia jox,bet lyg ta pati mamyte minejo kad butu leide stumti ant jos ar as maisau ka?
Dujos leidziamos kvepuot prie bet kokio atsidarymo,tai matyt kai antra gimdziau del finansu stokos buvo kraneli uzsuke=Dteko imt epidura,daba renkuosi tarp krikscionisku ir kmuk vel,gundo galimybe visgi esant reikalui imti dujas,bet visa laik mastau kaip paciai,judesiais kvepavimu isgyvent gimdyma,

Jei gerai atsimenu ,stumt leido, kai buvo aišku ,kad dar neišstumsiu g.gif

Aš Krikščioniškus rinkčiausi tik tokiu atveju, jei žinočiau, kad papulsiu pas gyd. Bangą ir būčiau tikra, kad gausiu mokamą palatą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 12 09, 12:28)
Jei gerai atsimenu ,stumt leido, kai buvo aišku ,kad dar neišstumsiu  g.gif

Aš Krikščioniškus rinkčiausi tik tokiu atveju, jei žinočiau, kad papulsiu pas gyd. Bangą ir būčiau tikra, kad gausiu mokamą palatą smile.gif

tai as ir zadu tartis su Banga wub.gif kai buvau 19sav pakalbejau apie ta galimybe su ja,ji nesake ne,daug dar laiko,sako atvyk koki sausi,tai va.I kmuk irgi nesitarusi nevaziuosiu-tai va tox pasirinkimas daba doh.gif antra sunu gimdziau pas Abraiti,si karta gal su Birzieciu bandyciau tartis-nu esme apsispresti paciai viduje,nors daba kiekviena diena koduoju save greitai ir sklandziai greitai ir sklandziai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 12 09, 10:58)
Apie kėdutę galiu pakomentuot, nes ant jos teko pasėdėt su pirmuoju (apie ją sužinojau iš kitų kursų, o pasėdėt pasiūlė akušerė) ax.gif Ji tokia a la klozeto išvaizdos (hihihi.gif), sėdėt gali kiek nori, bet gimdyt vistiek ant lovos reik  mirksiukas.gif

O kada galima naudot dujas? Ta prasme, ar yra skirtumas, kiek kaklelis atsidaręs?

Ne visai taip. Man nesisekė išstumt ant lovos, todėl pasiūlė kėdutę. Būčiau ir pagimdžius ant jos, akušerė buvo pasiruošus gaudyt vaikutį, bet buvo dar kitų problemų.

Dujos, kiek žinau, duodamos nuo 7-8 cm, ne anksčiau, nes kitaip gali per daug tų dujų iki galo prisikvėpuot. Aš dujas gavau, kai buvo 10 cm, bet dar galvytė neįsistačius.
Atsakyti
Aš pati pakvėpavus dujų jaučiausiu stipriai maišu tenkta ir bloga buvo blink.gif Gimdėm pas Iną - super moteriškė smile.gif
Atsakyti
Šiaip daug kam tos dujos nepatinka, nes paskui kiek mini, tai jausmas, kaip girtam esant, nelabai kontroliuoji ir viskas kaip kokiam rūke. Bet aišku kiekvieno organizmas vis kitoms, gal visos skirtingai reaguoja g.gif Vienai nieko, o kitai visai nekas, kaip su kokiais raminančiais ar alkoholiu.
Atsakyti
4u.gif bet turbut skausmo nenuima tos dujos,kitose ligoninese,ne kaune,suleidzia nospos saremiu skausmam sumazint.o kazin kaip kmuk?
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 12 14, 22:32)
4u.gif bet turbut skausmo nenuima tos dujos,kitose ligoninese,ne kaune,suleidzia nospos saremiu skausmam sumazint.o kazin kaip kmuk?

As gimdziau KMUK, tai duju patys pasiule, o daugiau nieko... epidiuro su 7cm atsiverimu jau nedare. Siaip gimdziau nesitarus ir dar piko metu papuoliau, tai norejo siusti kitur, bet del riziku pasiliko pas save. Pasiseke ir privacia palata gauti, tiesa, ne iskart smile.gif
Merginos, jei norit mokamu palatu, pasakykit tik atvaziave.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 12 14, 22:32)
4u.gif bet turbut skausmo nenuima tos dujos,kitose ligoninese,ne kaune,suleidzia nospos saremiu skausmam sumazint.o kazin kaip kmuk?

nu nospa skausmo tikrai nenuima, bent jau man ne su tuo tikslu ją leido. man nors kaklelis atsidarinėjo, bet buvo labai įtemptas, todėl sąrėmio metu suleido nospos, kad atleistų kaklelį. nu tai kai atleido, tai turbūt nė pusvalandžio nereikėjo ir jau lialių turėjau, nes praktiškai iškart atsirado stūmimo noras, kaklelis žaibiškai atsidarė iki pilno ir labai greitai pagimdžiau.
Atsakyti