Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Naktinius, chalatą duoda. Mokama palata pirmas tris paras po 120, nuo ketvirtos po 70 už parą.
Atsakyti
Labas rytas
Gal kas pasisakys is neseniai gimdziusiu,ar yra galimybe KMUK saremiu metu pakviepuoti duju?kai gimdziau prie du metus nebebuvo galimybes del dideliu tokio nuskausminimo kainu g.gif gal sakau atsuko kraneli vel biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2013 12 08, 09:43)
Labas rytas
Gal kas pasisakys is neseniai gimdziusiu,ar yra galimybe KMUK saremiu metu pakviepuoti duju?kai gimdziau prie du metus nebebuvo galimybes del dideliu tokio nuskausminimo kainu g.gif gal sakau atsuko kraneli vel biggrin.gif

O tai čia mokamai gal prašyt reikia? g.gif Man irgi aktualu būtų sužinot dabar, prieš 2,5 m nieks neužsiminė apie tokią galimybę.
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2013 12 08, 09:43)
Labas rytas
Gal kas pasisakys is neseniai gimdziusiu,ar yra galimybe KMUK saremiu metu pakviepuoti duju?kai gimdziau prie du metus nebebuvo galimybes del dideliu tokio nuskausminimo kainu g.gif gal sakau atsuko kraneli vel biggrin.gif

Aš kai nuvažiavau, man jau nespėjo epidūro, tai akušerė pasakė nesijaudinkit, jei ką dujų duosim pakvėpuot - gerai pamenu. Bet kadangi pas mane viskas vyko žaibišku greičiu, tai neteko jų net paprašyt. Bet manau jei man taip pasakė, manau, kad tikrai yra galimybė.
Atsakyti
QUOTE(Saliukė @ 2013 12 08, 12:43)
Aš kai nuvažiavau, man jau nespėjo epidūro, tai akušerė pasakė nesijaudinkit, jei ką dujų duosim pakvėpuot - gerai pamenu. Bet kadangi pas mane viskas vyko žaibišku greičiu, tai neteko jų net paprašyt. Bet manau jei man taip pasakė, manau, kad tikrai yra galimybė.

Siaip dujos nemokamai priklauso,bet kai gimdziau pries du metus,tai sake nebegaunam bapkiu is valstybes tai nebeduodam verysad.gif nes trim gimdyvem apie 1000lt iseidavo klinikoms uz pakvepavima.Tai va skaiciau gruodinukuose kad viena kvepavo,bet ar ji kmuk gimde nzn,uztai ir susbalamutinau,nu eigoj issiaiskinsiu,ir vien del duju galiu pakeisti sprendima kur gimdyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2013 12 08, 13:49)
Siaip dujos nemokamai priklauso,bet kai gimdziau pries du metus,tai sake nebegaunam bapkiu is valstybes tai nebeduodam verysad.gif nes trim gimdyvem apie 1000lt iseidavo klinikoms uz pakvepavima.Tai va skaiciau gruodinukuose kad viena kvepavo,bet ar ji kmuk gimde nzn,uztai ir susbalamutinau,nu eigoj issiaiskinsiu,ir vien del duju galiu pakeisti sprendima kur gimdyti. g.gif

Na aš manau, jei būtų mokama man nebūtų užsiminę apie dujas, nes jei būčiau paprašius, būčiau gavus. Tik kaip rašiau nespėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 12 08, 09:57)
O tai čia mokamai gal prašyt reikia?  g.gif Man irgi aktualu būtų sužinot dabar, prieš 2,5 m nieks neužsiminė apie tokią galimybę.

pirmą kartą girdžiu apie jas. Gal galima daugiau info?

Beje, KMUK vyksta kokios paskaitėlės, kad susipažinti su pačia ligonine po visko būtų galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2013 12 08, 19:19)
pirmą kartą girdžiu apie jas. Gal galima daugiau info?

Beje, KMUK vyksta kokios paskaitėlės, kad susipažinti su pačia ligonine po visko būtų galima? g.gif

Paskaiteles buna, ju tvarkarastis budavo iskabintas netoli akuserinio registraturos ant vieno is kabinet (ar tai sales kur vyksta paskaita) duru. Bent jau kazkada tikrai taip buvo.
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2013 12 08, 21:28)
Paskaiteles buna, ju tvarkarastis budavo iskabintas netoli akuserinio registraturos ant vieno is kabinet (ar tai sales kur vyksta paskaita) duru. Bent jau kazkada tikrai taip buvo.

hihihi.gif man tos klinikos visia nepakeliui. Internete niekur nėr skelbiama informacija, kad jau žinant viską tiksliai važiuot tiesiai į paskaitėles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina'M @ 2013 12 08, 22:37)
hihihi.gif man tos klinikos visia nepakeliui. Internete niekur nėr skelbiama informacija, kad jau žinant viską tiksliai važiuot tiesiai į paskaitėles? g.gif

Labutis, ten reikia uzsiregistruoti, nes labai mazai vietu buna. Pabandykit pasiskambinti i registratura gal ir tada arba uzregistruos arba nukreips jus kazkur smile.gif Apie gimdyma bus 17d, tik nzn ar dar vietu yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Totoria 123 @ 2013 12 08, 09:43)
Labas rytas
Gal kas pasisakys is neseniai gimdziusiu,ar yra galimybe KMUK saremiu metu pakviepuoti duju?kai gimdziau prie du metus nebebuvo galimybes del dideliu tokio nuskausminimo kainu g.gif gal sakau atsuko kraneli vel biggrin.gif

Ketvirtadienį sėkmingai kvėpavau, patys pasiūlė, susimokėt neprašė mirksiukas.gif Į paskaitėlę apie gimdymą regiatruotis verta, paaiškina visus tuos nuskausminimus, aprodo gimdyklas.
Atsakyti
QUOTE(vasaros_lietus @ 2013 12 09, 03:43)
Ketvirtadienį sėkmingai kvėpavau, patys pasiūlė, susimokėt neprašė mirksiukas.gif Į paskaitėlę apie gimdymą regiatruotis verta, paaiškina visus tuos nuskausminimus, aprodo gimdyklas.

aciu uz atsakyma,berods jusu pasakojima ir skaiciau blush2.gif o sakykite pas ka papuolete gimdyti,ar susitarus buvote,minejot kad lyg buvo galimybe sedint ant kedutes pagimdyti?o kaip leliuko reakcija i dujas,negasdino kad bus vangus ir t.t.?
Atsakyti