Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

O jei staiga sumastytum kad nori epiduro, kazi rastu jie ten? ax.gif ar reiktu vyrui lekt i vaistine?
Atsakyti
QUOTE(Kis Kis Kis @ 2013 10 29, 08:08)
O jei staiga sumastytum kad nori epiduro, kazi rastu jie ten?  ax.gif  ar reiktu vyrui lekt i vaistine?

Jie turi visada, tik kol guli ligoninej po gimdymo turesi atpirkt ta epidura. Gimdymo metu i vaistine niekas nesiuncia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2013 10 30, 11:20)
Jie turi visada, tik kol guli ligoninej po gimdymo turesi atpirkt ta epidura. Gimdymo metu i vaistine niekas nesiuncia 4u.gif



netrukus ir man gimdyti laikas ateis smile.gif planuoju gimdyti klinikose. Norejau pasiteirauti, kokia "padeka" gydytojai yra? kokia suma? su niekuo is anksto nesitariu. galit placiau paaiskinti situos dalykus? kaip ten kas yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 10 30, 09:49)
netrukus ir man gimdyti laikas ateis smile.gif planuoju gimdyti klinikose. Norejau pasiteirauti, kokia "padeka" gydytojai yra? kokia suma? su niekuo is anksto nesitariu. galit placiau paaiskinti situos dalykus? kaip ten kas yra?  ax.gif

o už ką dėkosite?? Kad atliko savo pareigą ir priėmė vaikelį?? doh.gif Juk gydytojas už tai gauna atlyginimą, kuris yra surenkamas iš mūsų pačių sumokėtų mokečių valstybei.
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 10 30, 09:49)
Norejau pasiteirauti, kokia "padeka" gydytojai yra? kokia suma? su niekuo is anksto nesitariu.

Jeigu iš anksto nesitariate, nepageidaujate gimdymo dieną norimo gydytojo - tada nereikia ir jokio atsidėkojimo.
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2013 10 30, 15:14)
Jeigu iš anksto nesitariate, nepageidaujate gimdymo dieną norimo gydytojo - tada nereikia ir jokio atsidėkojimo.



supratau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Kad man atrodo KMUK išvis nereikia mokėti už epidūrą jei neklystu 4u.gif
Atsakyti
Nebent dabar, prieš pusantrų metų reikėjo atpirkti epidūrą, jei tuo metu vaistinė nedirbo, vėliau atnešti, nes šalia gimdyklos gi vaistinės už kelių metrų.
Atsakyti
Na, pasiteiravau vienos mamytės, kuri gimdė KMUK prieš kelias savaites, tai patvirtino, kad dabar epidūras čia tikrai nemokamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2013 10 30, 11:20)
Jie turi visada, tik kol guli ligoninej po gimdymo turesi atpirkt ta epidura. Gimdymo metu i vaistine niekas nesiuncia 4u.gif


epiduras nemokamas ir atpirkt nereikejo wink.gif
Atsakyti
Na tai liuks tada, KMUK pasistengė ir dėl epidūro, nes kai su manim gimdė penkiolikmetė, apie tą epidūrą nė girdėjus nebuvo, pasiūlė jai, tai paskutinius centus surinko ir nusipirko, paskui savaitę po gimdymo, net ant vandens pinigų neturėjo ir už ką grįžt į kitą miestą...
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 10 31, 18:10)
drinks_cheers.gif buvau ir busiu uz epidura,kam kentet jei gali nekentet ir jokiu salutiniu pozymiu nejauciu  thumbup.gif


Su pirma nereikėjo. Buvo vėlu, o ir skausmas - pakeliamas. Tikiuos, su šiuo gimdymu ir apsieisiu. Nenoriu jo...visiškai.
Papildyta:
QUOTE(zigri @ 2013 10 30, 10:49)
netrukus ir man gimdyti laikas ateis smile.gif planuoju gimdyti klinikose. Norejau pasiteirauti, kokia "padeka" gydytojai yra? kokia suma? su niekuo is anksto nesitariu. galit placiau paaiskinti situos dalykus? kaip ten kas yra?  ax.gif


Jei nesitari, padėka - labai simboliška. Aš tokiu atveju žiūrėčiau į aplinkybes: gimdymo sudėtingumą, daktaro paslaugumą ir t.t.
Jei taries - kitas reikalas...

QUOTE(Lina'M @ 2013 10 30, 12:15)
o už ką dėkosite?? Kad atliko savo pareigą ir priėmė vaikelį?? doh.gif  Juk gydytojas už tai gauna atlyginimą, kuris yra surenkamas iš mūsų pačių sumokėtų mokečių valstybei.


Menkos tos jų algos wink.gif O jei žmogus nori atsidėkot - kodėl gi ne.
Atsakyti