Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Man realiai irgi gal nebūtų tragedijos, bet labai daug libaniečių, indų ir kitų užsieniečių, tai jie ten dar savo kalba komentuoja, pagalvojau, kad nervins vis tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 10 04, 14:06)
Man realiai irgi gal nebūtų tragedijos, bet labai daug libaniečių, indų ir kitų užsieniečių, tai jie ten dar savo kalba komentuoja, pagalvojau, kad nervins vis tik smile.gif

Man teko buti gydytoja apziurimai (ne ginekologo del kitu priezasciu) ir buvo keli studentai libanieciai tai gydytojas su jais snekejo angliskai o jiems kalbet neleido smile.gif
Atsakyti
Gimdziau klinikose pries savaite, nuvaziavau su niekuo nesitarus (taip isejo kad tariaus su viena gydytja, tada ji isejo atostogu perleido mane kitai, o ta kita savaitgali nebuvo Kaune). Aptarnavimas auksciausios klasės. Visi buvo malonus ir geri. Jokiu studentu nemaciau, gal todel kad savaitgalis buvo. Siaip esu patenkinta viskuo.
Atsakyti
as taip pat gimdziau praeita savaitgali,be jokiu susitarimu.KMUK duodu 10 balu,super zmogeliukai ten dirba,tiek gimdykloj tiek pogimdyvinem skyriuj.Gimdziau pas akusere Jolanta,po visko atsidekojom,bet buvo visai negaila... thumbup.gif ax.gif
lauku gele gal kartu gimdem uz sienos buvo gimdyve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 10 19, 11:37)
as taip pat gimdziau praeita savaitgali,be jokiu susitarimu.KMUK duodu 10 balu,super zmogeliukai ten dirba,tiek gimdykloj tiek pogimdyvinem skyriuj.Gimdziau pas akusere Jolanta,po visko atsidekojom,bet buvo visai negaila... thumbup.gif  ax.gif
lauku gele gal kartu gimdem uz sienos buvo gimdyve biggrin.gif

Gal, as gimdymo palatoj buvau nuo 16,30 iki 19 val. Jei tuo laiku gimdei, tai as turejai mane girdeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2013 10 19, 18:03)
Gal, as gimdymo palatoj buvau nuo 16,30 iki 19 val. Jei tuo laiku gimdei, tai as turejai mane girdeti blush2.gif


as penktad atvaziavau 18 val ir gimdziau iki spalio 12 d.8 ryto tai matyt nesusitikom,nebent pogimdyviniam skyriu,buvau 311 palatoj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 10 19, 23:50)
as penktad atvaziavau 18 val ir gimdziau iki spalio 12 d.8 ryto tai matyt nesusitikom,nebent pogimdyviniam skyriu,buvau 311 palatoj wink.gif


Spalio 12d.? Sentimentai... wub.gif ir sveikinimai pavėluoti. Prieš dvejus metus, lygiai tą pačią dieną mano dukrutė pasveikino pasaulį ir mane su vyru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 10 21, 10:37)
Spalio 12d.? Sentimentai... wub.gif ir sveikinimai pavėluoti. Prieš dvejus metus, lygiai tą pačią dieną mano dukrutė pasveikino pasaulį ir mane su vyru  wub.gif


aciu wub.gif
Atsakyti
spalio 8 d. gimdziau Kauno Klinikose. Viskas super!
Atsakyti
QUOTE(liniux @ 2013 10 26, 09:41)
spalio 8 d. gimdziau Kauno Klinikose. Viskas super!



ir kaip ten reikalai su maitinimu? Ar normaliai parodo, kaip maitinti kudiki, prideti prie kruties ? Nes labai keista, kad vienos sako, kad viska smulkiai ir kantriai bei daznai rodo bei moko, o kitos skundziasi, kad niekas neatejo, neparode, nepamokino....
Labai blaskausi del kliniku, tad ieskau patarimu... smile.gif
Atsakyti
O man idomu kaip su ta mokama aikstele ? jei man saremiai , ir reiktu velnias zino kur masina statytis ir tt. Kaip ten reikalai su stovejimo aikstele ar ileidzia kas ?
Ir kai leliuka pasiimti atvaziuotu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milanka @ 2013 10 26, 14:57)
ir kaip ten reikalai su maitinimu? Ar normaliai parodo, kaip maitinti kudiki, prideti prie kruties ? Nes labai keista, kad vienos sako, kad viska smulkiai ir kantriai bei daznai rodo bei moko, o kitos skundziasi, kad niekas neatejo, neparode, nepamokino....
Labai blaskausi del kliniku, tad ieskau patarimu... smile.gif

Tikrai viska parodo ir paaiskina, tik reikia pasakyti, kad pagalbos reikia. Jeigu sedi, tyli ir nieko nesakai tai gal maziau tos info gausi, nors ir taip pas visas ka tik pagimdziusias ateina zindymo konsultante viska papasakoja, parodo. Mano manymu svarbu yra parodyti savo nora gauti ta informacija.

QUOTE(lamur03 @ 2013 10 26, 15:07)
O man idomu kaip su ta mokama aikstele ? jei man saremiai , ir reiktu velnias zino kur masina statytis ir tt. Kaip ten reikalai su stovejimo aikstele ar ileidzia kas ?
Ir kai leliuka pasiimti atvaziuotu ?  4u.gif

Kai atvaziuoji su saremiais ileidzia pro vartus i kliniku teritorija. isvaziuojant taip pat yra isduodamas leidimas ivaziuoti i teritorija.
Atsakyti