Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(irmaliet @ 2013 10 02, 02:59)
Klausimas: vienur radau, kad kūdikėliui drabužius reikia atsivešti, kitur, kad nereikia ir rengiamas kol esi ligoninėje valdiškais.
Kaip ištikrųjų?
Planuojamas CO, tai praleidi tenai daugiau laiko, tai kiek tada drabužėlių vaikui reikia pasiimti, o jei dar iš kito miesto?

As klausiau paciose klinikose akuseres ko reikia, tai pasake kad i gimdymo palata atsivezti komplektuka rubeliu, vilnones kojinytes, pampersu visoms dienoms, ir pora kepuryciu, nes sake pirma deda kepuryte ant nesvarios galvytes, o paskui tik nuvalo leliuka, tai ta pirma kepuryte gali susitepti. O kitomis dienomis gali rengti savo rubeliais, tada tureti kiekvienai dienai po svaru komplekta arba klinikos, nors sake retai kas berengia kliniku rubeliais 4u.gif
Atsakyti
Bent jau aš kai gimdžiau, valdiški buvo baisūs, na žiauriai baisūs, čia buvau net nuotrauką įkėlus, tai tik atneštą po CP kitą dieną perrengiau. Man suėjo savo 8 vnt komplektėlių ir bodžiukus kelis kartus skalbė dar papildomai iš tų 8 ir atnešė, gulėjau savaitę. Kepurytės dvi, vilnonės kojinytės dvejos. Pirštinyčių neleido dėt, tai nereikėjo. Kepurytė irgi buvo reikalinga tik gimus ir paskui kai nešė man.
Atsakyti
ar reikia turet savo irankius?tol.popieriu?puodeli?
Atsakyti
Tualetinį popierių be abejo reikia ir laaaabai daug man jo suėjo doh.gif Mokamoj palatoj indai ir įrankiai buvo, nemokamoj buvo, tik peilio nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 10 02, 08:53)
Bent jau aš kai gimdžiau, valdiški buvo baisūs, na žiauriai baisūs, čia buvau net nuotrauką įkėlus, tai tik atneštą po CP kitą dieną perrengiau. Man suėjo savo 8 vnt komplektėlių ir bodžiukus kelis kartus skalbė  dar papildomai iš tų 8 ir atnešė, gulėjau savaitę. Kepurytės dvi, vilnonės kojinytės dvejos.  Pirštinyčių neleido dėt, tai nereikėjo. Kepurytė irgi buvo reikalinga tik gimus ir paskui kai nešė man.


drinks_cheers.gif man taip pat teko vyrui skalbimo duoti, nes kelis kart prasiusiojo pro pampersa, o 56cm neturejau tiek daug (turejau 5 kompl.) kiti 62 cm bet mes gimem 2950g ir tik 49 cm. Tad teko skalbti. Valdiski baisus doh.gif
Atsakyti
Sveikos viso mamytės,

noriu paklausit gimdžiusių Klinikose - ar būna taip, kad gydytojas gimdymo metu atsiveda kokį studentą, rezidentą ar pan.?
Atsakyti
mamukas, kai pildai dokumentus priėmime, ten tave apžiūri ir t.t. klausia ar leisi dalyvaut studentams gimdyme, arba ar leisi tavo gimdymo istoriją vartyti studentams mokslo tikslams, ir pasirašai kam leidi, kam ne. Jei neleidi, tai nieks ir neateina. Aš leidau mano gimdymo istoriją žiūrėt, dalyvaut gimdyme neleidau.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 10 02, 11:23)
mamukas, kai pildai dokumentus priėmime, ten tave apžiūri ir t.t. klausia ar leisi dalyvaut studentams gimdyme, arba ar leisi tavo gimdymo istoriją vartyti studentams mokslo tikslams, ir pasirašai kam leidi, kam ne. Jei neleidi, tai nieks ir neateina. Aš leidau mano gimdymo istoriją žiūrėt, dalyvaut gimdyme neleidau.



Dėkui,

o jeigu neleidi dalyvauti gimdyme studentams, ar gydytojai nelieka nepatenkinti ir pan.?
Atsakyti
Na ką žinau, nemanau, kad kam kiltų problema. Kai pasirašai, ten net nebūna gydytojų ar akušerės kuri dalyvaus gimdyme, ten visai kitas personalas. Tikrai niekas prievarta neveda studentų.
Atsakyti
Studentų dalyvavimui aišku reikia sutikimo (pasirašai ligos istorijoje), beje dar ir atsiklausia per gimdymą ar jie tikrai gali sudalyvauti (būna vienas ar du studentai, kurie tuomet mokosi akušerijos; tikrai niekas pulkų neatveda, kaip seniau). O rezidentas, tai jau yra baiges 6 medicinos studijų metus ir turi medicinos gydytojo licenciją. Jis gali laisvai dalyvauti gimdymuose (aišku prižiūrint vyresniam gydytojui).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rence*: 02 spalio 2013 - 21:07
rence, nebūtinai prižiūrint, būna ir gimdymus priima tik rezidentai su akušere.
Atsakyti
QUOTE(mamukas82 @ 2013 10 02, 09:16)
Sveikos viso mamytės,

noriu paklausit gimdžiusių Klinikose - ar būna taip, kad gydytojas gimdymo metu atsiveda kokį studentą, rezidentą ar pan.?

Tikrai atsiklausia ir duoda pasirašyti, jei sutinki, kad dalyvautų studentai. O rezidentės (jei neklystu, bet manau neklystu) mane ir apžiūrinėdavo, ir vandenis nuleido, o gydytojas tik šalia sėdėjo, stebėjo ar viską gerai daro, mane kalbino, joms aiškindavo dar kažką. Šiaip bent manęs tai visai netrikdė dar kitų asmenų be gydytojos ir akušerės buvimas palatoje. Tiesiog per gimdymą ne tas galvoj buvo smile.gif Tik pamenu, kai jau prieš pat finišo tiesiąją tarp sąrėmių viena studentė atėjo, prisistatė ir paklausė, ar nieko prieš jei dalyvaus gimdyme. Tai juokdamasi atsakiau, akd man šiuo momentu visiškai dzin, kas bus ir ką matys lotuliukas.gif Iš kitos pusės, juk ir naujiems , pradedantiems gydytojams reikia išmokti visko 4u.gif
Atsakyti