Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

o gali nepriimti i klinikas motyvuodami kad nera vietu? g.gif
Atsakyti
Aišku gali, jei nėra tai nėra, tik 7 gimdyklos ten tėra. Labai dažnai greitąsias iškart nukreipia kitur.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 09 16, 11:54)
Aišku gali, jei nėra tai nėra, tik 7 gimdyklos ten tėra. Labai dažnai greitąsias iškart nukreipia kitur.

N e viena pazistama pasakojo, kad nuvaziavus jie niekad nenori priimti, visad aiskina kad nera vietu, nors patekus i vidu paaiskeja kad is tu 7 uzimta tik 1 ar dvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2013 09 16, 16:34)
N e viena pazistama pasakojo, kad nuvaziavus jie niekad nenori priimti, visad aiskina kad nera vietu, nors patekus i vidu paaiskeja kad is tu 7 uzimta tik 1 ar dvi doh.gif

na manau, cia VBS agenturos zinios pas jus. Nemanau, kad specialiai atsisakytu priimti gimdyve, jiem gi finansiskai tai apsimoka. Pries pora savaiciu pati ten gimdziau, prieme be jokiu klausimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2013 09 16, 17:15)
na manau, cia VBS agenturos zinios pas jus. Nemanau, kad specialiai atsisakytu priimti gimdyve, jiem gi finansiskai tai apsimoka. Pries pora savaiciu pati ten gimdziau, prieme be jokiu klausimu  thumbup.gif


Drauge nuvaziavo nakti, tai priimamajam pasake kad nera vietu. Ji paaiskino, kad yra susitarus su gydytoju, tada nenoriai prieme. O patekus i skyriu, paaiskejo, kad uzsimta tik viena gimdykla. Tai kad faktai tikri 4u.gif Ir nemanau kad alga darbuotojams kyla, priklausomai nuo gimdyviu skaiciaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2013 09 17, 10:42)
Drauge nuvaziavo nakti, tai priimamajam pasake kad nera vietu. Ji paaiskino, kad yra susitarus su gydytoju, tada nenoriai prieme. O patekus i skyriu, paaiskejo, kad uzsimta tik viena gimdykla. Tai kad faktai tikri 4u.gif  Ir nemanau kad alga darbuotojams kyla, priklausomai nuo gimdyviu skaiciaus ax.gif


Kai aš atvykau į priimamąjį su beveik 7 cm atsidarymu (sutarus su gydytoju), akušerės ar kas ten jos tokios, baisiai susiraukė: "Nevyksta čia jokia veikla dar". Jei ne mano gydytojas, tai turbūt dar būtų išsiuntusios namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 09 17, 16:52)
Kai aš atvykau į priimamąjį su beveik 7 cm atsidarymu (sutarus su gydytoju), akušerės ar kas ten jos tokios, baisiai susiraukė: "Nevyksta čia jokia veikla dar". Jei ne mano gydytojas, tai turbūt dar būtų išsiuntusios namo biggrin.gif

Tai tik patvirtina fakta, kad priimamajam nori priima nori ne. Ji vaziuoji nesitarus, gali but ir issiusta namo blink.gif
Atsakyti
Beabejo gali išsiųsti, ir nesvarbu, kad tuščios gimdyklos. Pvz. aš kai gimdžiau, buvo registruotas planinis gimdymas prieš kelias dienas ir vieta rezervuota, negali priimti kitų, o jei daugiau tokių susitarus ir užregistruotų sistemoj, gali būt tuščia, bet nepriims ir lauks registruotų.
Galų gale KMUK yra aukščiausio lygio ligoninė, į kurią su komplikacijomis veža iš visos Lietuvos ir jie privalo turėti extrines laivas gimdyklas, nes kitos ligoninės nekvalifikuotos jau būna suteikti pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 09 18, 10:00)
Beabejo gali išsiųsti, ir nesvarbu, kad tuščios gimdyklos. Pvz. aš kai gimdžiau, buvo registruotas planinis gimdymas prieš kelias dienas ir vieta rezervuota, negali priimti kitų, o jei daugiau tokių susitarus ir užregistruotų sistemoj, gali būt tuščia, bet nepriims ir lauks registruotų.
Galų gale KMUK yra aukščiausio lygio ligoninė, į kurią su komplikacijomis veža iš visos Lietuvos ir jie privalo turėti extrines laivas gimdyklas, nes kitos ligoninės nekvalifikuotos jau būna suteikti pagalbą.


Mano gimda - dviragė. Tarkim, krikščioniški gimdymo namai atsisakė mane registruot į savo įskaitą, nes čia jau skaitos komplikuotas nėštumas, o jie neva tai tokių nesiima, tad siuntė į klinikas. O va matai, klinikų seselės ar kas jos tokios priimamąjam, vos nepraspyrė biggrin.gif Žodžiu, pastebėjau tokį dalyką (beje, kaip ir daug kur), kuo žemesnės pareigos, tuo didesnis direktorius biggrin.gif Pamatytumėt, kaip bandė balsą kelt indų surinkėja, kuriai pasirodė, kad aš pavogiau palatos šaukštą lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai slaugės visada didžiausios direktorės ypač ta viena tokia KMUK smile.gif
O jei siuntimas yra specialiai dėl komplikacijų, netikiu, kad išvarys, gausit tokiu atveju tą rezervinę.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 09 18, 11:04)
Tai slaugės visada didžiausios direktorės ypač ta viena tokia KMUK smile.gif
O jei siuntimas yra specialiai dėl komplikacijų, netikiu, kad išvarys, gausit tokiu atveju tą rezervinę.

Tai kad pagal istatymus jie ir be siuntimo turi priimt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauku_gele @ 2013 09 18, 19:55)
Tai kad pagal istatymus jie ir be siuntimo turi priimt ax.gif

Turi, bet turi teisę extrines vietas palikti ir extra atvežtoms gimdyvėms su komplikacijomis, taigi gali ir nepriimti.
Atsakyti