Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

sveiki, as gimdziau du kartus 1 pas Kliucinska nesitarus, antra pas kazkokia moteriske kurios pavardes nebepamenu, antra karta atliktas cezaris, tai nieko blogo apie juos pasakyt negaliu, taciau anestez abu kartus buvo ta pati, tokia vyresne moteriske ir pavarde is V raides, kokia tiksliai nepamenu, tai tikras kosmaras, dabar laukia 3 gimdymas, tai jau dabar pradedu skaitineti atsiliepimus apie gyd, kad netektu patirt tai ka patyriau, ji mane gera pusvalandi pries operacija gasdino, kad esant tokioms bedoms kaip mano sirdeles galiu mirt naslaiciais vaikus plaikt ir t,t patikekit dabar ji man kaip kosmaras sapnuojas.....
Atsakyti
Na jie privalo supazindinti su visom imanomom komplikacijom. Juk ir pasirasot kad susipazinus ir pretenziju neturesit.
O gal nereiks isvis to anesteziologo. Ar planinis cezaris bus?
Atsakyti
DaR nezinau, cezaris man turejo but planinis, bet pora sav anksciau vandenukai nubego, o mano gyd buvo isvykus i uzsieni, todel teko vaziuot taip, ne ne del to ji gasdino, o del to, kad nenorejo daryt cezario, visa komanda buvo sukviesta ir visgi kardiologai liepe daryt, tada ir issiliejo ant maness......
Atsakyti
Egasonka, gal ta anesteziologe toki biski lyg i zvairuma buvo? Nes man irgi epidiura dare toki vyresne moteriske tai ji nepatiko man. Griesta tokia, atsiauri, nemaloni lb... sake ji man kad ot tos nestukes sonus uzsiaugina ir jai yra daug sunkiau pataikyt biggrin.gif tai mintyse as galvojau: "leisk tu tik greiciau ir but gerai, kad i nugara taikytum, prie ko cia sonai"?
Atsakyti
Tai ta pati ir man darė, lašinius minėjo, tokia šiaip matos piktoka, bet gavus 100 tai kaip šilkinė patapo, sakau atėjo ir naktį kelis kartus, ir ryte pažiūrėt.
Atsakyti
gali but, trumpais plaukais, pas mane ji ryte buvo uzejus, tai pasake, kad gali skaudet galva nes neturejo adatos kazkokios, ir leido su kitokia, jei buciau as ana turejus nebutu taip skaudeje, nesupratau kokia dar adata reikejo turet g.gif
Atsakyti
Kažkokios specialios yra, pirkai rinkinį ar davė?
Atsakyti
Nereik dabar nieko pirkt, jei reikia duoda viska wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 07 17, 10:36)
Kažkokios specialios yra, pirkai rinkinį ar davė?

dave viska, bet pasake apie kazkokias adatas geresnes, si kart viska paklausiu savo gyd 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egasonka @ 2013 07 17, 10:22)
gali but, trumpais plaukais, pas mane ji ryte buvo uzejus, tai pasake, kad gali skaudet galva nes neturejo adatos kazkokios, ir leido su kitokia, jei buciau as ana turejus nebutu taip skaudeje, nesupratau kokia dar adata reikejo turet g.gif

Aš pirkau spec.rinkinė nejautrai, KMUK vaistinėje. Sakė, kad galiu ir nepirkti, bet atseit nuo šitos galvos neskaudės, kokybiškesnė ir ttt. Visus tris kartus pirkau. Kažkur apie 40 Lt kainavo. g.gif Be komplikacijų praėjo cezariai.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 07 17, 09:10)
Tai ta pati ir man darė, lašinius minėjo, tokia šiaip matos piktoka, bet gavus 100 tai kaip šilkinė patapo, sakau atėjo ir naktį kelis kartus, ir ryte pažiūrėt.

nedaviau nieko, vien del to, kad bjauri buvo schmoll.gif Atsidekojom tik gydytojui ir akuserei.
O siaip kaip suprantu klinikose epidiuras nemokamas visais atvejais, taip? Ar kazkuriais mokamas?
Atsakyti
Nu va, pernai reikėjo rinkinį patiems pirkt, tiksliau atpirkt, jei vaistinės nedirbo. O apie adatas atskiras irgi girdėjau.
Atsakyti