Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Tai jei KMUK darbuotojai stato atskirose aikštelėse ir moka abonentus už stovėjimą, tai kodėl lankytojus turi leist į kiemą g.gif Šiaip į priėmimą su vaiku ar šiaip pas gydytoją įleidžia paprašius visada, man nepasitaikė, kad neleistų, bet šiaip stovėt tikrai neleidžia.
Atsakyti
Na va, siandien pargryzom is kliniku su dar viena mergina wub.gif
Taiigi kaip anksciau diskutavom, tai dabar svieziom naujienom is savo patirties pasidalinsiu.
Del parkavimo kai atvykom gimdyt (o atvykom 21.30val.), tai laisvai ileido i teritorija, uzsimine, kad neuzsibuti per ilgai, bet kadangi vyras dalyvavo gimdyme, o gime dukra 3val., tai masinos per ta laika niekas ir neisvare.. vyras namo isvaziavo 6val. ryto, tuomet ir masina isvare, niekas jam nieko nesake.
Visus likusius vizitus aisku parkavom masina mokamuose parkinguose.
Isvaziuojant siandien su leliuku namo, gavom leidima vel ivaziuoti, jis galioja valanda laiko, bet irgi niekas per daug nieko neziuri, net musu palatos akusere sake, kad isivarykit masina, o kada susiruosit, tada isvaziuosit ir nesukit galvos. Zodziu taip bent jau mums buvo.
Del maisto, tai kaip ir kalbejome, jis ne restoraninis, bet valgomas tikrai, preskas, kaip ir priklauso maitinancioms, tik va viena karta nustebau, kai ryte po gimdymo atnese duonos ir desros parukytos, o siaip praktiskai visa kita valgiau..
Tai va tokos sviezios naujienos is mano patirties biggrin.gif
P.S. Savaitgali vis dar buvo perpildytos gimdyklos ir laisvu palatu visiskai nebuvo, tik siandien pradejo atsilaisvint, nes nemazai matyt jau leliuku isleido namo.
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2013 06 12, 20:49)
Na va, siandien pargryzom is kliniku su dar viena mergina wub.gif

Sveikinimai wub.gif
Ir labai ačiū, kad pasidalinate patirtimi 4u.gif
Man dar šiek tiek laiko liko, bet jau nebe už kalnų ax.gif
O kokioje palatoje gulėjote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo my world: 12 birželio 2013 - 23:10
QUOTE(just-me @ 2013 06 12, 21:49)
Na va, siandien pargryzom is kliniku su dar viena mergina wub.gif


Sveikinimai didžiausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 06 13, 00:06)
Sveikinimai  wub.gif
Ir labai ačiū, kad pasidalinate patirtimi  4u.gif
Man dar šiek tiek laiko liko, bet jau nebe už kalnų  ax.gif
O kokioje palatoje gulėjote?

Aciu! 4u.gif
Kai nuvykom i klinikas, tai is viso nei vienos laisvos palatos nebuvo, turiu omenyje tiek mokamas, tiek bendras. Gimdyklos irgi buvo uzkistos, likusi tik 1 laisva. Tad kai pagimdziau, teko dar puse nakties prabuti gimdykloje, kol atrado laisva lova bendroje palatoje, gulejom dvivieteje. Zodziu kito pasirinkimo si karta nebuvo. Nors va kai jau isvazinejom namo, t.y. vakar, tai net kelias palatas maciau visiskai laisvas, girdejau lyg ir mokama jau atsilaisvinusi buvo.

QUOTE(Vaterlo @ 2013 06 13, 09:18)
Sveikinimai didžiausi  wub.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2013 06 13, 19:11)
gulejom dvivieteje. Zodziu kito pasirinkimo si karta nebuvo. Nors va kai jau isvazinejom namo, t.y. vakar, tai net kelias palatas maciau visiskai laisvas, girdejau lyg ir mokama jau atsilaisvinusi buvo.
Aciu 4u.gif

Ar vyras kažkiek pabūdavo dvivietėje? Su kuo palikdavai vaikelį, kai ėjai praustis ar į WC? Ar davė naktinių, chalatą gulėjimui po gimdymo?Žodžiu, ką patartum maždaug pasiimti važiuojan gimdyti į klinikas? 4u.gif Nes pastebėjau, kad jau vien paketai užima itin daug vietos tašėje...

PS. - sorry, už tiek klausimų, kad labai jau rūpi vis tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2013 06 13, 20:11)
Aciu! 4u.gif
Kai nuvykom i klinikas, tai is viso nei vienos laisvos palatos nebuvo, turiu omenyje tiek mokamas, tiek bendras. Gimdyklos irgi buvo uzkistos, likusi tik 1 laisva. Tad kai pagimdziau, teko dar puse nakties prabuti gimdykloje, kol atrado laisva lova bendroje palatoje, gulejom dvivieteje. Zodziu kito pasirinkimo si karta nebuvo. Nors va kai jau isvazinejom namo, t.y. vakar, tai net kelias palatas maciau visiskai laisvas, girdejau lyg ir mokama jau atsilaisvinusi buvo.
Aciu 4u.gif


Aš ir po gimdymo kelias valandas gimdykloj laukiau, bet man jos tokios mielos, kad laikas neprailgo smile.gif

O dvivietė...mmm, žinoma, jei nėra pasirinkimo, tai jo nėra, bet jaučiu, sudėtinga?
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 06 14, 15:02)
Ar vyras kažkiek pabūdavo dvivietėje? Su kuo palikdavai vaikelį, kai ėjai praustis ar į WC? Ar davė naktinių, chalatą gulėjimui po gimdymo?Žodžiu, ką patartum maždaug pasiimti važiuojan gimdyti į klinikas?  4u.gif  Nes pastebėjau, kad jau vien paketai užima itin daug vietos tašėje...



Aš tris kartus Klinikose gimdžiau. dvivietėje palatoje vyras pabūdavo dienos metu, pora valandų per dieną - nors buvau po cezarių, bet man tikrai nereikėjo pagalbos. Vyras namuose vyresnėle rūpinosi. Palatos kaimynės vyras irgi ateidavo dienos metu, pabūdavo, pakalbėdavo, atnešdavo nupirkęs ko reik.

Praustis dušan eidavom pakaitomis - kai užmigdavo mano dukra, tai eidavau aš, kaimynė pažiūrėdavo, paskui pažiūrėdavau aš kaimynės leliuką. Prausismasis vykdavo kosminiu greičiu, nes man visada vaidendavosi, kad jau gal prabudo, kad jau gal verkia biggrin.gif .
Naktionius ir chalatą davė tik atvykus, gimdykloje ( operacinėje) juos pasiėmė ir paskui jau rengiausi savo.
Atsakyti
Nemokamoj kai gulėjau pusdienį, tai buvo naktinių padėta valdiškų, mokamoj irgi.
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 06 07, 14:52)
Neimanoma...  biggrin.gif
Tik israsant su leliumi akusere duoda kvituka toki ir leidzia ivaziuot pasiimt, o daugiau tai ne. Mano vyras prase tai sake kad pasiuto saukt  blink.gif


Kai važiavau gimdyti, sakiau vyrui - statom mokamoje vietoje, aš nueisiu pati iki klinikų, nors sąrėmiai buvo kas kelios minutės doh.gif doh.gif doh.gif Visa laimė, kad jis manęs neklausė. Sargas įleido be problemų. Mašina stovėjo prie įėjimo į klinikas nuo 12 val. dienos iki vakaro 20 val., nes teko staigiai gimdyti, nebuvo laiko net pagalvoti apie mašinos perstatymą, po to ilgai laukėme, kol perkels iš gimdyklos į palatą. Niekas nieko nesakė - tik vakare reikėjo gauti kažkokios budinčios akušerės leidimą išvažiuoti iš teritorijos. Kitu laiku laikėme mašiną mokamoje vietoje. Išrašant taip pat reikėjo gauti leidimą švažiuoti prie durų.
Atsakyti
QUOTE(my world @ 2013 06 14, 15:02)
Ar vyras kažkiek pabūdavo dvivietėje? Su kuo palikdavai vaikelį, kai ėjai praustis ar į WC? Ar davė naktinių, chalatą gulėjimui po gimdymo?Žodžiu, ką patartum maždaug pasiimti važiuojan gimdyti į klinikas?  4u.gif  Nes pastebėjau, kad jau vien paketai užima itin daug vietos tašėje...

PS. - sorry, už tiek klausimų, kad labai jau rūpi vis tai  blush2.gif

Jo, pabudavo, per diena 2-3 kartus atvaziuodavo ir dukryte didziaja buvo atsivezes. Pas mane dar ganetinai mazai lyginant seimyna buvo, o va pas palatos drauge, tai vyras labai daug budavo, dar ir kitu lankytoju pasitaike, zodziu dviviete yra dviviete, reikia su tam tikrai trukumais susitaikyt smile.gif
Vaikelis likdavo arba su vyru, nes stengdavausi eiti i dusa tada kai jis budavo, arba palatos drauge paziuredavo, kol iki WC nubegdavau. Dazniausiai eini i WC kai vaikelis miega, iguldai ji i gultuka ta stiklini ir ramu.
Naktinius marskinius duoda, duoda ir pastoviai pasikeitimui jei reikia (o reikia tikrai, nes ir pakraujuoji ir siaip susitepa nuo maitinimu), duoda ir chalata. Zodziu man asmeniskai is rubu savo nieko neprireike, isskyrus kelnaites ir iklotus. Nes visa laika buvau su ligonines rubais, nes kraujavimai ir visa kita, o be o 2 dienas mus telaike, nes norejom namo, o ir jautemes gerai.
Del paketu, tai as turejau 3 didelius tuos po gimdymo kur skirti, sakyciau gal toms 2 dienoms 4 reikejo... nes iki paketu naudojau ligonines palutes, nes paketu nebuciau spejus keisti.
Papildyta:
QUOTE(Vaterlo @ 2013 06 14, 15:10)
Aš ir po gimdymo kelias valandas gimdykloj laukiau, bet man jos tokios mielos, kad laikas neprailgo smile.gif

O dvivietė...mmm, žinoma, jei nėra pasirinkimo, tai jo nėra, bet jaučiu, sudėtinga?

Na taip, dviviete yra dviviete, nepalyginsi su vienviete.. nors kai antras leliukas mums ir vyras vistiek nebutu galejes nakciai likti kartu, tai kaip ir jokio didelio skirtumo.. aisku mums pasiseke, nes palatos leliukas tas kitas ramus buvo, o jei ne, tai nezinau kaip butume iskente smile.gif
Atsakyti
as su tokiu prasymu 4u.gif
pirma leliu gimdziau susitarus ir antraji ruosiuosi gimdyti susitarus su tuo paciu gydytoju. taciau jei leliukas pasibelstu anksciau, siustu i KMUK, ten noreciau taip pat turet "savo" gydytoja. gal, ka mamytes galetu rekomenduoti, be visu isgirtojo Birziecio, 4u.gif pirmasis pas mane atkeliavo po ekstra cezario, antrasis taip pat planuojamas.
lauksiu zinuciu ar temoj, ar az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kojotė: 11 liepos 2013 - 10:34