Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Aš esu pavalganti gerokai, bet man kažkaip užteko, žiūrėjaus labai, kad vaikui nebūtų blogai man prisirijus. Va skysčių daug gėriau, bet maisto, kiek davė, tiek užteko, nors prinešdavo belekiek mama, arba MB valgė, likusį namo parsivežėm atneštą.
Atsakyti
Na ka, pries savaite pagimdziau savo meskiuka bigsmile.gif
Ka galiu pasakyti, nors gimdymad buvo super sunkus, nes gimdziau su skatinamaisiais, kadangi maniskis buvo pernesiotukas, bet akuseres ir gydytojad ir visas aptarnaujantis personalas tikeai super. Aisku, visada galima prie kazko prisikabinti, bet paemus bendea vaizda butu geda skustis tokiom smulkmenom. Beje, gavom privacia palata, lb dziaugiausi kad vyras buvo visad salia, nes be jo butu sakes su sakutem. Kas del maisto...juk cia ligonine, tai ko reikia tiketis? Man visko uzteko, kas budavo neskanu tiesiog nevalgydavau. O ir po gimdymo tad apetitad trigubai mazesnis nei nestumo metu...
Kol kas apie antra vaika net pagalvot nenoriu ( o ir vyrui gimdykloj sakiai, kad cia pirmas ir paskutinis biggrin.gif ) bet jei ksda gyvenime taip nutiks, kad teks gimdyti, tai butinai grisim cia.
P.d. gimdziau su niekuo nesitarus.
Atsakyti
Pas kokį gydytoją ir akušerę gimdei?
Šiaip pasimirš greit žinok, po geros savaitės sakysi, kad nori antro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 06 06, 12:16)
Aš esu pavalganti gerokai, bet man kažkaip užteko, žiūrėjaus labai, kad vaikui nebūtų blogai man prisirijus.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2013 06 06, 13:47)

Lengvo gimdymo, matau bet kada gali į KMUK išvažiuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 06 06, 12:38)
Na ka, pries savaite pagimdziau savo meskiuka  bigsmile.gif

Sveikinimai wub.gif
Džiugu, kad viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 06 06, 13:40)
Pas kokį gydytoją ir akušerę gimdei?
Šiaip pasimirš greit žinok, po geros savaitės sakysi, kad nori antro smile.gif

Akusere Genute berods buvo. O gydytojas Arturas Dobilas. Lb patenkinta abieju darbu.
Atsakyti
Gydytojo tokio net negirdėjus esu blush-anim-cl.gif Šaunu, kad viskas puiku, aukit sveiki wub.gif
Atsakyti
As kaip veliau supratau tai jis tik pirmi metai po rezidenturos ten dirba. Jaunas toks jauciu mano metu biggrin.gif nzn kaip jam pavyko, bet tikrai lb profesionaliai viska atliko. :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 06 birželio 2013 - 17:44
Kadangi man taip pat gimdymas ant nosies ir vakar buvau klinikose apziurai, tai pasidalinsiu info (siaip gal net nieko nereiksminga), bet sake siom dienom uzkistos gimdyklos ir palatos mamytem su leliukais, zodziu byrejimo metas thumbup.gif tikiuosi kai ir mums reikes lekti, tilpsim kazkur biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, o kaip klinikose su automobilio parkavimu? Kokiu atveju praleidzia pro ta slagbauma? Nes tarkim vyras tai atvaziuos/isvaziuos, ir kaskart kazka reiks parodyti, kad praleistu ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(pink peony @ 2013 06 07, 10:35)
Norejau paklausti, o kaip klinikose su automobilio parkavimu? Kokiu atveju praleidzia pro ta slagbauma? Nes tarkim vyras tai atvaziuos/isvaziuos, ir kaskart kazka reiks parodyti, kad praleistu ar kaip?

Bent jau kai pirma karta atvaziuoji, ta prasme gimdyt, tuomet tikrai ileidzia pro slakbauma ir gali buti kiek nori, o jau kai isvaziuoja vyras, man atrodo, tada sekanti karta lieka tik parkavimas aplink teritorija..
Atsakyti