Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

Dėl maisto tai katastrofa doh.gif , ką tik iš ligoninės tai nors nesu išranki, man depresija prasidėjo doh.gif . Sriuba pietums - 5 dienas tos pačios pamazgų išvaizdos tik su kitom kruopom doh.gif . Druskos arba visiškai nėra, arba sūru , kad neįmanoma valgyt doh.gif Gerai, kad iš namų atveždavo.
Dešrelės - tai kramtai ir kaulus tarp dantų jauti lotuliukas.gif , per 6 dienas - 4 kartus kiaušiniai ar kiaušinienės lotuliukas.gif .
2-3 dienas galima praleist, bet jei ilgiau užtrunki doh.gif .
Na kas svorio numest nori, tai liuks dieta thumbup.gif , dar, kad niekas nieko neatneštų tikrai paliksit 10 kg per 3 dienas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 04 birželio 2013 - 14:13
QUOTE(rugsėjė @ 2013 06 04, 16:13)
Dėl maisto tai katastrofa  doh.gif , ką tik iš ligoninės tai nors nesu išranki, man depresija prasidėjo  doh.gif . Sriuba pietums - 5 dienas tos pačios pamazgų išvaizdos tik su kitom kruopom  doh.gif . Druskos arba visiškai nėra, arba sūru , kad neįmanoma valgyt  doh.gif Gerai, kad iš namų atveždavo.
Dešrelės - tai kramtai ir kaulus tarp dantų jauti  lotuliukas.gif , per 6 dienas - 4 kartus kiaušiniai ar kiaušinienės  lotuliukas.gif .
2-3 dienas galima praleist, bet jei ilgiau užtrunki  doh.gif .
Na kas svorio numest nori, tai liuks dieta  thumbup.gif , dar, kad niekas nieko neatneštų tikrai paliksit 10 kg per 3 dienas  lotuliukas.gif



per tas kelias dienas nenumirsit su dietiniu kliniku maistu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 06 04, 16:00)
per tas kelias dienas nenumirsit su dietiniu kliniku maistu  thumbup.gif

nu kaip čia pasakius.. aš pvz sriubą mėgstu ir valgau, bet ten tikrai buvo nešamos bedruskės pamazgos su keliom kruopom (gulėjau dėl patologijų), neprarydavau aš jų.. Kaip su gestaciniu diabetu prikraudavo bulvių, nuo kuriu šiaip cukrus kyla, o arbatą nešdavo nesaldintą. Kaip su mažakraujyste maitinantis tai ne kas ne kas. Dėl diabeto endokrinologas sakė valgyti ne tik ligoninės maistą, nes ten nieko gero, tik aš neturėjau iš kur gaut kito maisto, apart kavinės...
Atsakyti
o man maistas patiko smile.gif ypač juoda duona thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2013 06 05, 00:01)
nu kaip čia pasakius.. aš pvz sriubą mėgstu ir valgau, bet ten tikrai buvo nešamos bedruskės pamazgos su keliom kruopom (gulėjau dėl patologijų), neprarydavau aš jų.. Kaip su gestaciniu diabetu prikraudavo bulvių, nuo kuriu šiaip cukrus kyla, o arbatą nešdavo nesaldintą. Kaip su mažakraujyste maitinantis tai ne kas ne kas. Dėl diabeto endokrinologas sakė valgyti ne tik ligoninės maistą, nes ten nieko gero, tik aš neturėjau iš kur gaut kito maisto, apart kavinės...



nenorekit cepelinu gulint su patalogijom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2013 06 04, 14:13)
Dėl maisto tai katastrofa  doh.gif , ką tik iš ligoninės tai nors nesu išranki, man depresija prasidėjo  doh.gif . Sriuba pietums - 5 dienas tos pačios pamazgų išvaizdos tik su kitom kruopom  doh.gif . Druskos arba visiškai nėra, arba sūru , kad neįmanoma valgyt  doh.gif Gerai, kad iš namų atveždavo.
Dešrelės - tai kramtai ir kaulus tarp dantų jauti  lotuliukas.gif , per 6 dienas - 4 kartus kiaušiniai ar kiaušinienės  lotuliukas.gif .
2-3 dienas galima praleist, bet jei ilgiau užtrunki  doh.gif .
Na kas svorio numest nori, tai liuks dieta  thumbup.gif , dar, kad niekas nieko neatneštų tikrai paliksit 10 kg per 3 dienas  lotuliukas.gif


Na, aš ganėtinai išranki maistui, bet taip klaikiai neapibūdinčiau klinikų maisto unsure.gif Nepasakysi, kad labai skanu, bet valgoma. Ypač akušeriniam, sesutės mielos, tai paprašai, kad pvz kokio šlykštoko padažo nepiltų ar panašiai. ax.gif O dar ir iš namų atveždavo ką nors. Tai tikrai nebadavau nei karto, o esu gulėjus kelis kartus ir po dvi savaites biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet ko jūs tikėtės, kai dienos pinigų norma skirta iki 10 Lt doh.gif Anksčiau jei neklystu buvo 6 lt, reiks mamos paklaust kiek dabar.
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2013 06 04, 15:13)
Dėl maisto tai katastrofa  doh.gif , ką tik iš ligoninės tai nors nesu išranki, man depresija prasidėjo  doh.gif . Sriuba pietums - 5 dienas tos pačios pamazgų išvaizdos tik su kitom kruopom  doh.gif .



Pastebėjau, jei ryte košė kruopų, popiet - sriuba su tokiom kruopom biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(zigri @ 2013 06 04, 16:00)
per tas kelias dienas nenumirsit su dietiniu kliniku maistu  thumbup.gif


Nenumirs, žinoma, bet yra skyrių, kur ligoniai maitinami n kartų geriau.


QUOTE(zigri @ 2013 06 05, 09:40)
nenorekit cepelinu gulint su patalogijom  doh.gif


Prie ko čia patologijos? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 06 04, 15:00)
per tas kelias dienas nenumirsit su dietiniu kliniku maistu  thumbup.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Amade @ 2013 06 05, 08:46)
Na, aš ganėtinai išranki maistui, bet taip klaikiai neapibūdinčiau klinikų maisto  unsure.gif Nepasakysi, kad labai skanu, bet valgoma.


drinks_cheers.gif

Jei maistas svarbiausia tai yra ir kitu gydymo istaigu, kad ir privaciu pvz. Ten galesit kaip kavinej is meniu pasirinkti mirksiukas.gif Ner ka noret uz kelis litus kad kepsnius kasdien keptu.
Atsakyti
Prieš porą metų teko pagulėt kelis kartus klinikose nestuke.gif ir pagimdžius, tai kai per kokias 4 d. gauni porą šaukštų mėsos, tai... blink.gif Kas debetą turėjo, gaudavo šiek tiek dažniau mirksiukas.gif Sriuba - morkų nuoviras su keliom kruopom. Vienintelė duona nereali thumbup.gif Gerai, kai tėvai ir vyras vietiniai, tai maistu aprūpindavo kasdien blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tapu-tapu @ 2013 06 05, 06:48)
o man maistas patiko smile.gif ypač juoda duona  thumbup.gif

Aš tai nemanau, kad verta apkrauti artimuosius tokiais darbais kaip maisto tempimu iš namų. Šiaip ar taip valgyti gi duoda, nemarina badu 4u.gif O man bent po pirmojo gimdymo visiškai nesinorėjo valgyti, tai net ir duodamo maisto buvo per daug g.gif Tiesa, aš gulėjau tada antroje lig., bet ir ten, kiek pamenu, nebuvo kažko ypatingo... Beveik viską SB atiduodavau...
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 06 04, 16:00)
per tas kelias dienas nenumirsit su dietiniu kliniku maistu  thumbup.gif


nu ne, bet kai po operacijos reik pasituštint, tai tikrai nėra iš ko doh.gif ax.gif
QUOTE(Ragany @ 2013 06 04, 23:01)
Kaip su gestaciniu diabetu prikraudavo bulvių, nuo kuriu šiaip cukrus kyla, o arbatą nešdavo nesaldintą.

Būtent dėl nėštuminio diabeto, po pirmo pasimaitinimo, po operacijos, cukrus buvo virš 9 doh.gif blink.gif , kada per visą nėštumą tiek nebuvo pakilęs


QUOTE(Amade @ 2013 06 05, 09:46)
Ypač akušeriniam, sesutės mielos, tai paprašai, kad pvz kokio šlykštoko padažo nepiltų ar panašiai.  ax.gif  O dar ir iš namų atveždavo ką nors.

Dėl aptarnaujančio personalo nusiskundimų tikrai nėra ir pati stengiausi kiaule nebūt ir kiekvienai ačiū pasakyt ir už vaistus ir už atneštą/nuneštą maistą.
O va padažų nemačiau, ir jokių daržovių prie mėsos nebuvo, neskaitant bulvių smile.gif
Badaut nebadavau iš namų vežė šiltą maistą kai jau galėjau valgyt.

Neperdedu, bet pamačius gal penktą kartą tą sriubą man akyse ašaros kauptis pradėjo verysad.gif , sakaiu jei ryt neleis namo, viskas, pabėgu arba į durnyną doh.gif
Atsakyti