Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

o ko butent ten reikia mamytei ir kudikeliui ? mazdaug kiek kokiu rubeliu turet ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2013 05 25, 11:14)
o ko butent ten reikia mamytei ir kudikeliui ? mazdaug kiek kokiu rubeliu turet ? smile.gif



Cia visai nesenai ta tema diskutavome, kelis puslapius atgal paverskit ir rasit patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekarita @ 2013 05 25, 11:14)
o ko butent ten reikia mamytei ir kudikeliui ? mazdaug kiek kokiu rubeliu turet ? smile.gif

i bet kuria nestukiu tema ilyskit, visu temu pirmuose puslapiuose surasytas sarasas ko reikia i gimdymo namus. Rasit viska kaip ka susidet vaziuojant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(symaland @ 2013 05 24, 20:31)
butinai isidek keleta ranksluosciu didesniu ir mazesniu, nes ten neduoda. Bei tualetinio popieriaus smile.gif )) dar koki peiliuka, nes maistas ten neskanus, tai kai vyras atnes koki kepsni ar cepelinu, turetum irankiu  mirksiukas.gif  Sakute, sauksta ir lekste duoda.

dėl maisto tai matyt čia kaip kam. aišku ne restoraninis, toli gražu, bet tikrai normalus mano nuomone jis buvo. akušeriniam geresnį maistą duoda nei pvz kokiam neurologiniam, kur teko irgi pagulėti su savo pipiru. va ten tai dingsta apetitas vos tik pamačius.
Atsakyti
Na man atrodo maistas buvo kuklus, bet tik pagimdžiusi, maitinanti mama turi pirmom savaitėm itin žiūrėti ką valgo, o ne cepelinus ar kugelį.
Atsakyti
As kai gulejau tai dave viska ka ir kitu skyriu ligoniams. Ir zirnelius ir burokelius ir dar visokiu dalyku kurie maitinanciai mamai netinkami. Todel reikia paciai ziureti ka valgai wink.gif Badu nemirsit bet prisivalgyt irgi neiseis smile.gif
Atsakyti
Ir as pamenu, kad labai stebejausi kai pirma diena po gimdymo pietums gavau burokeliu, desreliu ir pan. Maisto tikrai neparenka pagal tai maitini tu vaikeli ar ne.. tai as pamenu savo maista valgydavau, nes labai ziurejau mityba savo kol vaikeli maitinau.
Atsakyti
Na aš kai gulėjau, tai maistas tikrai buvo parinktas, nes mama kitam skyriuj dirba, tai ten visai kitoks tom dienom buvo smile.gif O čia grynai bedruskis, lengvas visai maistas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 05 30, 09:16)
Na aš kai gulėjau, tai maistas tikrai buvo parinktas, nes mama kitam skyriuj dirba, tai ten visai kitoks tom dienom buvo smile.gif O čia grynai bedruskis, lengvas visai maistas buvo.


Gal mokamoj palatoj geriau maitina lotuliukas.gif

As dar klausiau pas sesutes kaip cia yra kad zirneliais maitina, tai sake duoda viska ka ir visiems kitiems. Gal pakeite kazka per ta laika.
Atsakyti
Kažkaip netikėčiau, kad mokamose kitaip maitina, nes maistas kuklus, bet kažkiek skirias nuo kitų skyrių, labiau dietinis.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2013 05 29, 15:14)
dėl maisto tai matyt čia kaip kam. aišku ne restoraninis, toli gražu, bet tikrai normalus mano nuomone jis buvo. akušeriniam geresnį maistą duoda nei pvz kokiam neurologiniam, kur teko irgi pagulėti su savo pipiru. va ten tai dingsta apetitas vos tik pamačius.


Nepatiko maistas schmoll.gif valgiau naminį. Ir tikrai nebuvo parinktas jis mamai, kuri tik ką pagimdė. Burokai, juoda duona ir t.t.

QUOTE(murmur @ 2013 05 30, 14:22)
Gal mokamoj palatoj geriau maitina  lotuliukas.gif


Tikrai ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 05 30, 09:16)
Na aš kai gulėjau, tai maistas tikrai buvo parinktas, nes mama kitam skyriuj dirba, tai ten visai kitoks tom dienom buvo smile.gif O čia grynai bedruskis, lengvas visai maistas buvo.


gal CP darė? g.gif nes man po CP pirmas dienas irgi labai lengvą maistą davė. Pradžioj maniau, kad dėl to, jog po gimdymo, maitinanti mama. Ale po to kaip vis - ir dešrelių, ir kugelio. biggrin.gif Kadangi daug akušerniam esu gulėjus, tai meniu buvo toks pat kaip ir nėštukėms. smile.gif
Atsakyti