Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai


ir pas REK, va tie tusti tarpai manau ne be vyro isikisimo ir taupymo gavosi biggrin.gif
[/quote]

lotuliukas.gif
nu ne del taupumo tas krastas, plyteles gal 20 lt/kv m kainavo, tai dar ju pora deziu "ant z "kaime metos... tiesiog sveika plytele pradeta, sveika plytele baigta. ir siaip man dzin, net nesukau galvos kad ten kazkoks per platus tarpelis... nu nemaiso jis man. langui romanete jau pasiuta, tik nepakabinta. kas uzkliuna, tai ta pasidejimo - lentyneliu problemele. masciau apie cobres varianta, gal taip ir reiks pasielgt, imt ovalu veidrodi ir lentyneles krastuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 11:29)


Ir tokiu pvz pilnas internetas. Aisku, klausimas ar aplamai patinka, tarkim femme

l.gražu, wub.gif gal brangoka,aš vis skaičiuoju,nes ką matau pas rek, gana kuklūs žmonės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 26, 11:37)
l.gražu,  wub.gif gal brangoka,aš vis skaičiuoju,nes ką matau pas rek, gana kuklūs žmonės g.gif

man irgi buvo brangu. tai teko ieskoti, kas pigiau daro. dariau abu baldus atskirai, pradzioj viena, veliau antra spintele. vis pigiau blush2.gif
tiesa, nuotraukoje ne mano spintele mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 26, 11:17)
bigsmile.gif  lotuliukas.gif
Bet tikrai.. Tas turbūt skalbinių krepšys nu labai ne vietoje doh.gif
Ir aš pagalvojau, tik neparašiau apie mažulytę lentynėlę po veidrodžiu.. ax.gif


apmasciau ir sita varianta, na tokia lentynele, ant tokiu graziu laikikliuku (gritijoj man lyg maciau tokiu paraitytu)o tada virs jos jau veidrodis. skalbiniu krepsiui rasciau vieta kitur... dar irgi galvoju apie kokias pastatomas lentynaites spinteles desineje, siaip visai normaliai ten tos vietos - kokiu 80cm tai tikrai iki lango... nu bet va neapssiprendziu kuri varianta pasirinkt ir nuo ko pradet - ar uzsisakyt veidrodi, ar pirmiau lentyneles... nes kai atsirastu koks vienas daiktas tai tada aiskiau butu kokias kitus daiktus rinktis.... kazi o jei kokias metalo pastatomas lentynaites pasirinkciau??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 02 26, 11:50)
kazi o jei kokias metalo pastatomas lentynaites pasirinkciau???  g.gif

man tai schmoll.gif metalo.

Cobre 4u.gif
nors jūsų vonios schmoll.gif nemačius.

neįkeliu g.gif baldai e
pažiūrėkit,ten tokie kaip stovai,kaip siauri aukšti staleliai.
user posted image
brangus ir gali pas jus nepilt,bet jei aš sau pirkčiau,tai po juo šiukšlinė tilptų,pinta,tamsi,o viršų okupuočiau kosmetikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 26 vasario 2013 - 12:11
QUOTE(rek @ 2013 02 26, 11:50)
apmasciau ir sita varianta, na tokia lentynele, ant tokiu graziu laikikliuku (gritijoj man lyg maciau tokiu paraitytu)o tada virs jos jau veidrodis. skalbiniu krepsiui rasciau vieta kitur... dar irgi galvoju apie kokias pastatomas lentynaites spinteles desineje, siaip visai normaliai ten tos vietos - kokiu 80cm tai tikrai iki lango... nu bet va neapssiprendziu kuri varianta pasirinkt ir nuo ko pradet - ar uzsisakyt veidrodi, ar pirmiau lentyneles... nes kai atsirastu koks vienas daiktas tai tada aiskiau butu kokias kitus daiktus rinktis.... kazi o jei kokias metalo pastatomas lentynaites pasirinkciau???  g.gif

Pirmiau lentynos, ju vieta ir dydis, paskui veidrodis - bus lengviau veidrodi parinkti, pagal spalva, forma, stiliu. Veidrodziu kainos paprastai stabilios, nieko cia labai neismastysi. O va su lentynom jau galima palaviruoti, gal rasite gana nebrangu sprendima, taciau jis gali nelabai tikti prie veidrodzio.
Atsakyti
Rek, galvociau kazka siauro pakabinamo is abieju sonu,panasiai kaip cia ax.gif

o indeliu dabar visokiu graziu yra,susideti mazoms smulkmenoms ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 26, 10:57)
mastau.gif  Šiaip labai įdomiai suskaičiau mintis.. bet labai norisi "pamatyti", kaip tai realizuota.. kur tie stalčiukai? KAžkokioj atskiroj komodoj, šalia, nes nelabai patogu būtų tame balde po kriaukle, nebent kriauklė labai iškelta.. Bet tas irgi nelabai techniškai turbūt įmanoma.. Cobre, gal kokį pavyzdį turit arba savo baldą parodytumėt.. Nes pati idėja tai labai įdomi, tik nesįivaizduoju, kur tie stalčiukai, kuriuos išvardinot ax.gif

Aš ne COBRE, bet mąstau taip pat , o ir spintelė vonios mano labai funkcionali yra ir krepšys skalbiniams, ir stalčiukai kiekvienam iš mudviejų atskirai, ir dar stalčius stambesniems daiktams . Pagamino pagal užsakymą pagal mano brėžinuką, tik pirmiau nusipirkau praustuvą. O ir prieš pirkdama praustuvą apgalvojau visą ergonomiką mirksiukas.gif Mano spintelės plotis 1,20, jeigu kam įdomu. Tai jeigu nematėt įkelsiu kas ir kaip - tik jau mačiusias prašau nepykti, kad kartoju ax.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 25, 20:58)
tai užsisakei matyt tokius lotuliukas.gif naujas dizzainas doh.gif ar problema?


nėra rankenėlių, nėra kur užkišti piršto iš šono atsidaryt biggrin.gif niekur netelpa, rankenėlės būtinos. Penktadienį turėsiu.

QUOTE(mamagabi @ 2013 02 25, 21:45)
Bliudas kaip bliudas - Maximos preke, pries pusmeti jais prekiavo ir dar pigiau grybu thumbup.gif, todel turiu cielus du vienodus, bet nesidalinsiu dirol.gif smile.gif


o aš pagalvojau iš sendaikčių parduotuvėlės biggrin.gif Pas mus SE juos sendaikčiuose pardavinėdavo, ne tik juos, bet ir tokio pat stiliaus (baltam fone štai tokie mėlyni piešiniai ) arbatinukai, lėkštės ir visas kitas turtas biggrin.gif Kažkada su drauge nuėjom, nes netoli jos namų buvo, o aš viena niekad nevažiuodavau, ji įkalbėjo. Visai niekas nesudomino, o dabar norėčiau ten viską perversti, bet jau šaukštai po pietų ax.gif

QUOTE(neinzy @ 2013 02 25, 23:29)
o tai kokios plyteles bus? ir aplink kokie baldai? as tai labiau linkciau prie metaliniu... arba stikliniu (kristoliniu)  bigsmile.gif  ax.gif


plytelės bus iš mažesnių baltos pailgos, tokios plytutės formos su iškilimu. Baldai... galvoju apie baltai dažytą apvalų stalą arba ovalų, švelnių formų baltas kėdes. Jie stovės daugiau link priešingos virtuvės sienos, ant kurios dar kabinsis balta medinė nedidelė indauja. Ten išdėliosiu iš vyro šefo dovanų gautą mažiuką spalvotom gėlytėm puoštą senovinį puodelių ir lėkštučių rinkinį. Visi kiti indai bus paslėpti. Durys baltos klasikinės su ornamentuotu stiklu, aukštos baltos grindjuostės. Šviestuvus derinsiu vėliausiai, galvoju apie nedidelius sietynus.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 26, 14:07)
Aš ne COBRE, bet mąstau taip pat , o ir spintelė vonios mano labai funkcionali yra ir krepšys skalbiniams, ir stalčiukai kiekvienam iš mudviejų atskirai, ir dar stalčius stambesniems daiktams . Pagamino pagal užsakymą pagal mano brėžinuką, tik pirmiau nusipirkau praustuvą. O ir prieš pirkdama praustuvą apgalvojau visą ergonomiką mirksiukas.gif   Mano spintelės plotis 1,20, jeigu kam įdomu. Tai jeigu nematėt įkelsiu kas ir kaip - tik jau mačiusias prašau nepykti, kad kartoju ax.gif

[img]http://

Supratau, TuDa, Cobre pioneer.gif
Nebuvau mačius, nei vienos, nei antros vonių, bet dabar aiškiau.. Nu vat ta spintelė gali būti ir neergonomiška.. Jūsų pavyzdžiuose atrodo patogiai..
Neįsivaizdavau, nes pas man namuos tokios nebuvę. Pas vyrą namuos kažkokia žemutėlė suprojektuota, tai dėl to ir užklausiau.. Nes toj žemoj nu niekaip jokie stalčiai nebūtų patogūs (kriauklė kažkaip žemai ir ji gili pas mus).. ten tik pasilenkti kokių chemikalų retkarčiais patogu..
Čia ateičiai užklausiau, būsimoms vonioms.. piešiu į tolimą ateitį mirksiukas.gif

O šiaip labai sutinku su ta mintim, kad reik gerai apgalvot, kur ką dėsis prieš projektuojant ilgalaikius dalykus.. Nes nepastumdysi lengvai sienų, vonių ir pan. dalykų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 26 vasario 2013 - 12:18
Kas nors turite dvi kriaukles viena salia kitos? ar visos po viena? svarbu lentynu nedaryti desineje aukstai, nes kris seselis nuo lango, nereikia uzstoti lango.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 08:39)
pavydo scena kelt gal reiktu  g.gif  biggrin.gif o jei rimtai, tai buna ju pigesniu ir brangesniu. tie pigesni kartais poprasciai atrodo, bent jau man  blush2.gif  tik va kad tie pigesni kainuoja apie simta litu, tai man gaila tiek, bet uz 5 eur tai griebciau ir nemastyciau - rasciau kur panaudoti, biggrin.gif


Turesiu minty tave.As jame laikau smulkmenas plaukams,ir sepecius.Foto sena ,bet gal matysis kas.

user posted image
Atsakyti