Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 09:54)

Dėl mobilios spintos- man jų reikėtų bent 3 biggrin.gif visokio gėrio prisikaupia: pledų, patalynės. Nebent prieškanbary spinta labai didelė?

irnesakyk.gif kaimą turiu,garažas lotuliukas.gif va ten tai spinta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 10:41)
As tai pirmiau apmasciau, kur ka laikysiu, o jau tada dariau baldus pagal tai, kaip ka naudoju, kur kas turetu buti padeta. Pastai, dantu sepetukams, krapstukams stalciuka dariausi, nes nepatinka, kai viskas isstatoma. antras stalciukas kremukams ir pan. trecias vyrui, ketvirtas mano higienos priemonems, kad kitiems seimos nariams po akim neismetytu  biggrin.gif 


man apskritai spintelės su kriaukle nelabai patinka - kur man dailesnės, mažutės, su kojytėm, tai pasidėjimo jose labai menkai, praktiškai tik valymo priemonėms... I aukšte pas mus didelė vonios formos kriauklė įleista į plytelėmis apklijuotą "stalą", po kurio baldinis užpildymas bus, o antrame aukšte - klasikinė kriauklė su koja, o sienoje su lubų nuolydžiu įkurdinta talpi komoda, kuri dar ir užstoja neišvaizdų radiatorių.
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 02 26, 09:15)
Labas rytas smile.gif
Įmetu savo vonios kambari. Planuojamas veidrodzio pirkimas. Ji isivaizduoju graziais rudais remais, dideli - na manau tokio plocio kaip ir kriaukle. Ale va problema - kur susideti tuos kelis daiktelius, kurie norisi kad butu "po ranka"? dabar viskas is spinteles traukoma, nu nepatogu lankstytis kokio kremuko pasiimt... tai niekaip nesugalvoju kur cia kokias lentyneles ikurdinus, ar sonuose, ar kur ar ka

Savaime suprantama, kad veidrodis neturėtų būti platesnis už praustuvą. Dėl pasidėjimo, tai gal užtektų nedidelio padėkliuko pastatyto ant praustuvo, jeigu nesinori lankstytis, nes lentynėlėm lyg ir nėra vietos. Dar norėtųsi pataisyti tas klaideles ax.gif suprantu, kad nesinori daug plytelių, bet jeigu jau taip darot, tai reiktų viską maskuoti, kad nebūtų tokių ryškių perėjimų. Šiuo atveju užtektų palei lubas užklijuoti lubų apvadus (plačius, kurie užeitų ir ant sienos ir ant lubų) kad neliktų tų dažų juostelių. O tą juostą prie durų paslėpti po užuolaida. Taip padarius ir norimas veidrodžio rėmas daugiau pritiktų. O jei nieko netobulinsit, tai pakaktų facetuotais kraštais veidroduko su ant jo kairėje pusėje sumontuotom lentynėlėm.
Papildyta:
QUOTE(Alexa @ 2013 02 26, 09:47)
Vazonėliai orhidėjoms dailūs wub.gif, gal pašnibždėsit, kur atradot?

ERMITAŽE buvo, po 20 litų mokėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, o as noreciau oponuoti pasisakiusioms pries slenkancias sistemas. Nesakau, kad jos kazkoks ypatingas geris, bet, jau, kad su jom viskas taip blogai.. g.gif Jokie begeliai neissokineja, niekas ten nebanguoja (pas mane vos ne 3 m. aukscio) na, ir virsus pas mus visai gerai isnaudotas - laikom reciau naudojamus daiktus, bet reikalingus. Dulkiu gal ten biski ir kaupiasi, bet su siurbliu pereini ir tiek to vargo.. Taip, kad jeigu kazkam techniskai tai yra iseitis del vietos stokos, visai geras dalykas 4u.gif

Grikute, del medienos vaiksciojimo labai priklauso, kaip tas medis apdirbtas - mano virtuvinis is masyvo ir nekrust biggrin.gif , o va spinta vaiko kambary...jau ne taip gerai laikos. MDF as irgi vaiksto tik maziau, beto jis laabai sunkus, ko gero bus sunkesnis uz medi. Bet jei dazyti...gal tada tiesiog i kaina ziuret g.gif

Mergaites, as ir baltu orchiu fane (jei dar is atvarto nesupratot smile.gif) Siaip ir kitos spalvos man patinka. Turiu maximini vazona 2 gelem, tai nemaskuoju aS ju tiesiog taip esu sukisus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 26, 10:09)
man apskritai spintelės su kriaukle nelabai patinka - kur man dailesnės, mažutės, su kojytėm, tai pasidėjimo jose labai menkai, praktiškai tik valymo priemonėms... I aukšte pas mus didelė vonios formos kriauklė įleista į plytelėmis apklijuotą "stalą", po kurio baldinis užpildymas bus, o antrame aukšte - klasikinė kriauklė su koja, o sienoje su lubų nuolydžiu įkurdinta talpi komoda, kuri dar ir užstoja neišvaizdų radiatorių.

Femme, gelbėkit. Pas mane tas pats variantas _ įleista į plytelėmis klijuotą stalviršį kriauklė, tik maža palyginus, tai prisitaško schmoll.gif O tas stalviršis tai per storas išėjo, beveik 10 cm storio, čia plytelių klojėjas primodeliavo, pristorino, kad negaliu žiūrėt. Apačioje noriu pakabinamų klasikinių baldų, nes ne mano natūrai apie kojeles dulkes suklupus valyti. Gal turit kokių pavyzdėlių, įmeskit smile.gif
Dėl plytelių klijavimo Man mažoje patalpoje gražiau žiūrisi plytelėm klijuota 2/3 sienos aukščio, perskirta išilgai siena neatrodo tokia aukšta ir patalpa nesudaro šachtos pojūčio. Dar gražiau, kai viršuje dažyta ryškesne spalva, vėlgi pažemina patalpą. Pas save visur taip padariau, na, man jaukiau. O baltą spalvą vonioj mėgstu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2013 02 26, 10:27)
Na, o as noreciau oponuoti pasisakiusioms pries slenkancias sistemas. Nesakau, kad jos kazkoks ypatingas geris, bet, jau, kad su jom viskas taip blogai.. g.gif Jokie begeliai neissokineja, niekas ten nebanguoja (pas mane vos ne 3 m. aukscio) na, ir virsus pas mus visai gerai isnaudotas - laikom reciau naudojamus daiktus, bet reikalingus. Dulkiu gal ten biski ir kaupiasi, bet su siurbliu pereini ir tiek to vargo.. Taip, kad jeigu kazkam techniskai tai yra iseitis del vietos stokos, visai geras dalykas  4u.gif



ne begiai sokineja, o duru ratukai is begiu issoka. Ir durys trankosi viena i kita,o ikelti tuos ratukusi jo vieta irgi nekas,ypac jeigu durus beveik 3maukscio ir dar su veidrodziu.Naudojausi as tomis spintomis 6 metus....aciu daugiau nenoriu biggrin.gif cool.gif

tai buvo mano pastebejimai ir patirtis,gal siai dienai patobulejo tie ratukai ir begiai,bet labai abejoju biggrin.gif
dukra name,su vyro padejimu cool.gif prisidare tu slankiojaciu sistemu ir miegame ir vaiko kambary ir tambure....dziaugiasi ...ne ... grazu, irgi nelabai biggrin.gif ... o dare, kad darytu ir tik greiciau ir aisku pigiau cool.gif


Dar kai zmoniu gyveneciu bute ar name ne vienas ir ne du,dar suo (jo plaukai), tai tikrai yra ka veikti prie tu begeliu ir ratuku cool.gif


ir pas REK, va tie tusti tarpai manau ne be vyro isikisimo ir taupymo gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 26 vasario 2013 - 10:55
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 11:41)
Aplamai tai idomu, kai isigyjate baldus, tai ar galvojate apie ju funkcionaluma?  g.gif As tai pirmiau apmasciau, kur ka laikysiu, o jau tada dariau baldus pagal tai, kaip ka naudoju, kur kas turetu buti padeta. Pastai, dantu sepetukams, krapstukams stalciuka dariausi, nes nepatinka, kai viskas isstatoma. antras stalciukas kremukams ir pan. trecias vyrui, ketvirtas mano higienos priemonems, kad kitiems seimos nariams po akim neismetytu  biggrin.gif  is principo tai tik kvepalus lentynoje laikau - grazu man tie buteliukai  biggrin.gif Na ir ranksluoscius irgi, bet tai ir patogu, ir man grazu. tuo tarpu visokie kremai, dantu pastos man darko vonios vaizda, todel apmasciau, kokie turi buti vonios baldai, kad as buciau patenkinta visuma, o ir patogu, kad butu. Kazkaip sunkiai man suvokiama, kai zmones daro atvirksciai. Juk baldas bet kokiu atveju kainuoja, kodel nepadaryti jo kuo funkcionalesniu. Nesakau, kad visi turi daryti analogiskus baldus, kiekvienas turi pasirinkti pagal savo, kas jam grazu ir patogu. Taciau parodyta vonios spintele sakyciau, kad labai jau ne funkcionali - keletas cm i visas puses ir erdves labai nesuvalgytu, o patogumas butu zymiai didesnis.

mastau.gif Šiaip labai įdomiai suskaičiau mintis.. bet labai norisi "pamatyti", kaip tai realizuota.. kur tie stalčiukai? KAžkokioj atskiroj komodoj, šalia, nes nelabai patogu būtų tame balde po kriaukle, nebent kriauklė labai iškelta.. Bet tas irgi nelabai techniškai turbūt įmanoma.. Cobre, gal kokį pavyzdį turit arba savo baldą parodytumėt.. Nes pati idėja tai labai įdomi, tik nesįivaizduoju, kur tie stalčiukai, kuriuos išvardinot ax.gif

Tose įkeltose nuotraukose rek kažkas neapgalvota erdvėje.. siena kaip ir apytuštė, o vietos lentynėlei nebėra. g.gif Nebent kokias mažutėles iš bėdos įspraust dešiniau būsimo veidrodžio.. Arba tikrai gal kokį krepšelį su kremais pasistatyti šalia kriauklės g.gif Ir kažkaip paslėpti reikėtų tuos perėjimus/tarpus nuo plytelių, bent ties langu, po užuolaidom..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 26 vasario 2013 - 11:06
Rek
vonioje,plyteles gal tik kad sulygiuot su durų viršum reikėjo,o šiaip nemėgstu vaikščiot po vonią tarsi po baseino dugną,kur nuo iki plytelės schmoll.gif


Po šviestuvu,veidrodis ir lentynėlė,jei kukliai. Vietoje šiukšlinės, ant ratukų medinę spintelę su lentynėlėm ir mažiukėm pintinėlėm.Nusibos išvešit biggrin.gif kopūstus laikyt galima. lotuliukas.gif
Ir kada montuos veidrodį,kilsterkit šviestuvą į viršų,veidrodis patogiausiai kaba, kada aukščiausiam šeimoje asmeniui virš galvos lieka nors 15 cm veidrodžio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 26 vasario 2013 - 11:18
Aciu labai mergaites, kad pasisaket apie slenkancias spintas.
Jei butu galimybe, rinkciausi varstoma, bet deja.
Mano spinta gali buti tik slankiojanti, nes drabuzinei reikia zymiai daugiau ploto. Todel drabuzines atsisakem ir tuos kvadratus priskyrem vaiku kambariui. Musu miegamukas maziliukas, 14kv. Todel iseitis, tik stumdoma spinta, nes neprieisi paskui ir prie lovos.

Dabar del paciu begeliu. Dabar namuose turime stumdoma pertvara virs 3m., aisku, ji geris is tos puses, kad panorejus atskiriame du kambarius, bet minusas, kad tikrai prilenda i tuos griovelius dulkiu. Turime ir drabuzine is miegamojojo, kurios durys neplacios, bet irgi slenkancios, pasistumia palei siena.

Kas liecia spinta, tai as tuo klausimu jau nemazai pasidomejau. Zodziu yra ne vienas variantas del begeliu. Dabar ant grindu gali nebuti visai jokiu begeliu, priklauso kur kreipianciosios sudetos, ar virsuj, ar apacioj.
Pvz. Slankiojimo sistema top line 22,topline 1.
Galima daryti spintos dugna ir begelius deti ant to paaukstinto dugno.
user posted image
Gali buti daromas dugnas ir begeliai eina uzsislepe sonu. Kaip sitoje foto. Tada nesimato visai begeliu.
user posted image
Dar ne vienas variantas apie virsutinius begelius.

Dabar del judejimo. Is tiesu, dideles durys tikrai gali islinkti, net ir Vesidoj (Domus galerijoj), kur pristatomos naujos mdf duru spintos, jos jau palinkusios. Bet jei pasiziuresite, is vidines puses nera metaliniu sutvirtinimu. Tada nueikite i Lino baldus ir ten rasite neviena pvz. stumdomu duru, ten jau yra sudeti metaliniai sutvirtinimai, tokios juosteles. Radau kaip tai vadinasi, duris stabilizuojantys suverzimai D910 Brasa, gal yra ir kitokiu.

Gal kazkam pravers mano info.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 26, 11:27)
Femme, gelbėkit. Pas mane tas pats variantas _ įleista į plytelėmis klijuotą stalviršį kriauklė, tik maža palyginus, tai prisitaško schmoll.gif O tas stalviršis tai per storas išėjo, beveik 10 cm storio, čia plytelių klojėjas primodeliavo, pristorino, kad negaliu žiūrėt. Apačioje noriu pakabinamų klasikinių baldų, nes ne mano natūrai apie kojeles dulkes suklupus valyti.  Gal turit kokių pavyzdėlių, įmeskit smile.gif


neturiu pavyzdžių blush2.gif
Pas mus irgi storas, nes šonai, kaip ir visas "stalas" apklijuotas "cielomis" 10 cm dydžio plytukėmis, bet man taip gražu, plonesnis atrodytų labai jau "bloznas", palyginti su kriauklės dydžiu.
Po kriaukle numatyta daryti dvi lentynas 30 cm nuo žemės su stalčių imitacijos durelėmis - na dvi durelės horizontaliai sudalintos i kelis filingus, sukuriant stalčių įspūdį - čia dėl to, kad sifonas trukdo padaryti normalius stalčius (tiksliau, galima ten juos daryt siauresnius, o priekini filingą platų, bet susivalgo padėjimo dalis).
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 26, 13:11)
Rek
vonioje,plyteles gal tik kad sulygiuot su durų viršum reikėjo,o šiaip nemėgstu vaikščiot po vonią tarsi po  baseino dugną,kur nuo iki plytelės schmoll.gif

Po šviestuvu,veidrodis ir lentynėlė,jei kukliai. Vietoje šiukšlinės, ant ratukų medinę spintelę su lentynėlėm ir mažiukėm pintinėlėm.Nusibos išvešit biggrin.gif kopūstus laikyt galima. lotuliukas.gif

bigsmile.gif lotuliukas.gif
Bet tikrai.. Tas turbūt skalbinių krepšys nu labai ne vietoje doh.gif
Ir aš pagalvojau, tik neparašiau apie mažulytę lentynėlę po veidrodžiu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 26, 10:57)
mastau.gif  Šiaip labai įdomiai suskaičiau mintis.. bet labai norisi "pamatyti", kaip tai realizuota.. kur tie stalčiukai? KAžkokioj atskiroj komodoj, šalia, nes nelabai patogu būtų tame balde po kriaukle, nebent kriauklė labai iškelta.. Bet tas irgi nelabai techniškai turbūt įmanoma.. Cobre, gal kokį pavyzdį turit arba savo baldą parodytumėt.. Nes pati idėja tai labai įdomi, tik nesįivaizduoju, kur tie stalčiukai, kuriuos išvardinot ax.gif

Savo vonia jau simta kartu rodziau doh.gif biggrin.gif nelabai suprantu, kas ten jums neaisku ir techniskai neimanoma g.gif Paemiau pirma pasitaikiusia nuotrauka. Mano stalciukai tik vienoje puseje.

user posted image

Ir tokiu pvz pilnas internetas. Aisku, klausimas ar aplamai patinka, tarkim femme nemegsta tokiu spinteliu, tada mastai kazka kitko juk. Esme ne tame, kad mano variantas geriausias, o tame, kad pirmiau mastai, paskui darai. Kam pirkti balda, kuris netenkins bent jau daugumos tavo poreikiu, bus nepatogus. As su mielu noru daryciau kiek kitaip - spintele ant kojyciu su vienu stalciuku dantu sepetukams, pastai , sukoms, vatos diskeliams ir ausu krapstukams, ileista kriaukle, bei atskira spinta viskam kitam. Bet vonios dydis, santecnikos isdestymas, patalpos forma, reikalavo kitokio sprendimo. rinkausi optimaliausia man tinkanti smile.gif .

Atsakyti