Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

user posted image

grazus sprendimas kampinei kaitlentei -gartraukis platesnis ir nuimtas sienos kampas ,daugiau erdves virs kaitlentes ir sviesos pakankamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 05 kovo 2013 - 21:51
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 05, 21:43)

o kodel tu manai kad virykle turi draugauti su orkaite? juk taip patogu kai orkaite palei nosi..tai jeigu tie bokstai is sonu, tai cia jau suspaudziau? bet as taip simetriskai bandau isdeliot (simetrija mane prazudys), negi abu bokstus (saldytuva, orkaites) mesti ant vienos sienos, o kita tuscia arba spinteles deti? is tikruju nzn atsakymo, tiesiog po truputi deliojuosi..

Del patogumo nesigincysiu,kur orkaitei geriau,as ziuriu kaip man graziau,nenoriu,kad vista ar kepsnys ziuretu i mane,kada as to nenoriu. Teisingai,deliokites,ir as deliojausi puse metu,baldu projektuotojai,dar ir kitaip pasiulys.
Atsakyti
pamaciusi cia foto, priduriu - kampas ir pas mane nuimtas, gartraukis paprastas ne klasikos, o baigiasi kampo nuemimas ties gartraukio apacia, paskui jau gylis lieka, kaip sakiau nepasieka tersalai. Pas mane ta virykle tokia ne i gyli imontuota, o salia bambos tai langas sviesos sociai..Bet del desines rankos reikai pagalvoti g.gif nes dabar kitame kampe virykle..
Papildyta:
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 05, 22:03)
Del patogumo nesigincysiu,kur orkaitei geriau,as ziuriu kaip man graziau,nenoriu,kad vista ar kepsnys ziuretu i mane,kada as to nenoriu. Teisingai,deliokites,ir as deliojausi puse metu,baldu projektuotojai,dar ir kitaip pasiulys.

supratau..jo cia tik pacios pamastymai, gerai kad daugiau panasiu virtuviu yra, kuo daugiau imu tuo geriau biggrin.gif
Atsakyti
Susibalamutinau dabar su tuo sviesu/tamsu doh.gif
TuDa jei nesunku: i kuria puse jusu virtuves langas? ir kaip gaminant dienos metu sviesu/tamsu? nes kazkaip man priimtiniausia kaitlente lango atzvilgiu taip kaip pas jus (savo pabraizymuose taip pat ne viename variante ja tokioje vietoje pabraiziau)
reikia apsispresti, kad rozetes sustatyti reikiamose vietose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2013 03 05, 23:28)
Susibalamutinau dabar su tuo sviesu/tamsu  doh.gif
TuDa jei nesunku: i kuria puse jusu virtuves langas? ir kaip gaminant dienos metu sviesu/tamsu? nes kazkaip man priimtiniausia kaitlente lango atzvilgiu taip kaip pas jus (savo pabraizymuose taip pat ne viename variante ja tokioje vietoje pabraiziau)
reikia apsispresti, kad rozetes sustatyti reikiamose vietose  doh.gif

Nekreip dėmesio, nebus tamsu biggrin.gif Mano vienas langas, kur plautuvė didžioji, šiaurinėj pusėj, o kitas rytinėj. Retai kada dienos metu įjungiu garintuvo apšvietimą. Pilnai užtenka dienos šviesos. Dėl lango apsitaškymo irgi nėra taip baisiai, kaip kalba. Dažniau jį valyti reikia atėjus tam laikui, o ne todėl, kad apsitaško plaunant indus. Kai viskas susistato iki to lango atstumas gaunasi 60 + palangė.
O mano virtuvės matmenys labai panašūs. Aš nedėčiau kaitlentės į kampą, nes bus sudėtinga su garintuvo parinkimu, kampiniai jie kitokie, o ir pagal energetiką negeras sprendimas ax.gif Yra tos vietos kairėj pusėj. Tada ir darbo vietos atsirastų tarp kaitlentės ir plautuvės. Dar siūlau sukeisti šaldytuvą su orkaite vietomis, kad iš kambario nesimatytų buitinės technikos. Jeigu kils klausimas, kodėl pas mane tos užapvalintos lentynėlės prie lango, tai tam, kad neužstotų šviesos spintelės. Savo išplanuota virtuve esu patenkinta, viskas patogiai, ir atstumai nevargina, o ir tas darbo trikampis gaunasi. Sėkmės 4u.gif
O, kad pas visas planuojančias virtuves būtų viskas thumbup.gif tai pasmerkiu Jus ilgam skaitymui lotuliukas.gif
http://www.tradition...hens/index.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 06 kovo 2013 - 08:07
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 05, 22:07)
pamaciusi cia foto, priduriu - kampas ir pas mane nuimtas, gartraukis paprastas ne klasikos, o baigiasi kampo nuemimas ties gartraukio apacia, paskui jau gylis lieka, kaip sakiau nepasieka tersalai.


Pas mane lygia taip pat padaryta ir labai dziaugiuosi del tokio sprendimo thumbup.gif Paveldejau is ankstesniu seimininku sita virtuve, aisku pati daryciau daug ka kitaip, bet kol kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 06, 08:54)
.... Dar siūlau sukeisti šaldytuvą su orkaite vietomis, kad iš kambario nesimatytų buitinės technikos. ....
O, kad pas visas planuojančias virtuves būtų viskas  thumbup.gif tai pasmerkiu Jus ilgam skaitymui lotuliukas.gif
http://www.tradition...hens/index.html


g.gif taip pat nelabai toks variantas, prireikus ko i saldytuva visi sveciai gales matyti jo turini doh.gif
eisiu skaitineti, po to vel deliosiu doh.gif
Atsakyti
Laba diena

vonios užuolaidėlei prireikė karnyzo,apvalaus,arba puslankio formos,kur ieškot gal žinot?
Norėčiau už normalias kainas,kol kas labai fainom kainom esu mačius g.gif

tema baigiasi ax.gif atidarykit kuri mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 06 kovo 2013 - 10:14
Kas zino kaip prie baldu buna tie rutuliukai padaryti? ne blizgus kaip siame pvz, bet mediniai, dazyti. Ar cia paprasciausiai pas bet koki baldininka galima uzsakyt?

user posted image
Papildyta:
ir gal dar kas matet kazka panasaus kaip sis fotelis (su kiaurais krastais)? Meile is pirmo zvilgsnio ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 03 06, 12:50)
Kas zino kaip prie baldu buna tie rutuliukai padaryti? ne blizgus kaip siame pvz, bet mediniai, dazyti. Ar cia paprasciausiai pas bet koki baldininka galima uzsakyt?


mačiau Gritijoj tokias medinės apdailos juosteles, kurios klijuojamos ant baldo ir dažomos, bet jų lankstyt negalima, tik tiesiai.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti