Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

Na bet kaip jus cia ziauriai kritikuojat, as kartais net zagteliu lotuliukas.gif Zmogus dziaugesi savo namais, o po situ visu pasisakymu kazin, ar abejone i sirdi neisimete. Man kartais atrodo, kad ryskiai perlenkiama lazda su ta kritika. Kazin ar gyvenime zmonems i akis kuri taip rezia. Juk visi skirtingi, skirtingi poziuriai, nuomones, nera vienos tiesos. Gal reiketu matyti kas grazu, o ne atvirksciai.

O siaip labai zaviuosi tom auksarankem, kurios interjera papuosia ir savo sumeistrautais daikciukais. Faina, inesa silumos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2013 02 25, 22:29)
tai as ir parasiau kaip pas mus buna  :4u

as tik nesuprantu niekaip, o kame problema,kad reikia "pajudinti"  dekoracijas  g.gif  blush2.gif 
net idomu pasidare- kokio aukstumo staliukas pas jus, kad per dekoracijas susimatyti neina  bigsmile.gif


aisku. nesupratau, kad savo pavyzdi nupasakojot mirksiukas.gif

rankos tikrai nenukristu biggrin.gif tik matyt cia natura tokia biggrin.gif . As nemegstu kraustyti kazkur toliau, staliukas be lentyneliu, tai vadinasi nukraustydama vienur, as padarysiu betvarke kitur arba aplamai tureciau isnesti is kambario. Man taip nepriimtina.As aplamai ne is tu zmoniu, kurie megsta stumdyti baldus, kaitalioti kazka. Jei jau atradau daiktui vieta ir vietai daikta, tai cia jau ko gero amziams biggrin.gif

Staliuko auksti rasiau jau kazkada. Einu pamatuosiu, kol reklama biggrin.gif
60 cm. Siaip nesakiau, kad dekoracijos maiso. Sakiau, kad aukstos dekoracijos maiso. Jei sofos kampu stovetu, tai nekliutu gal taip, bent jau bendraujant, o dabar tikrai nemalonu. Bet tai nereikia kvarsinti del to galvos, juk galima ir kitaip isspresti ta reikala mirksiukas.gif todel ieskau kazko tokio ant stalo, tik ne uz tokius pinigus, kaip si

user posted image
Atsakyti
As prasysiu kritikos dabar, kol dar uzsakymo procesas, nes paskui bus visai baisu Jums pasirodyt;)

Mano spinta va taip turetu ir atrodyti.
3 stumdomu duru, su filingais ir 3daliu, kaip durys.
user posted image

1. Turiu dilema, ar daryti is medzio, ar is mdf.
Mano argumentai uz ir pries:
medine: nes naturalu, bet medis vaiskto, gali atsirasti dazu suskilinejimas ties filingais. Virtuves baldeliuose jau uzmaciau...
mdf: nes labai lygiai nusidazo, taciau idauzus nepatinka, kad lenda drozles, tokie kaip pukeliai kysot pradeda. Maziau vaiksto, todel mazesne tikimybe kad islys nepageidaujami plysiukai.

2. Spalva.
Ar tikrai bus geras variantas, jei durys, spinta ir lova bus tos pacios spalvos. Lova jau tikrai bus sviesi, tik dar galiu rinktis, arba kaip durys, arba kaip spinta ar is vis balta.
Kaip anskciau minejau, noreciau spintos kiek tamsenes, ne rudos, bet tokios sodrios kremines, su rusvumu(is tapeto ormanento), o jau lova daryciau duru spalvos.

3. Ka daryti su rankenelem? ar deti tokias ifrezuojamas, kaip papiesiau? Irkiek ju deti?
Man tai gal butu graziau kitokios rankeneles, gal kokie burbuliukai, arba siaip prisukamos paildos, bet kaip tada stumdysiu tas duris, trankysis i tas rankeneles.

Labai lauksiu Jusu patarimu. Butu smagu, jei kas pasidalintumete apie DAZYTA masyva, praktini naudojima, pvz. virtuves, spintu. Ar nesimato tu plysiuku, suskylinejimu. Ar su jais imanoma susigyventi?

Femme saunuole, mano irgi svajone, kad namuose butu ir savo rankomis padarytu daikteliu. Cia ikvepimas, tam, kad tikrai nereikia visko pulti pirkti is parduotuviu. Reikia tik fantazijos, noro ir aisku laiko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 25 vasario 2013 - 23:17
Dar ikelsiu keleta mielu daikteliu.
user posted image

user posted image

user posted image


Toki remeli jauciu reiks susimeistraut , kad uzdengciau el.skydine.
user posted image

Ikpvepimui
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 25 vasario 2013 - 23:55
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 22:56)
reikala  mirksiukas.gif  todel ieskau kazko tokio ant stalo, tik ne uz tokius pinigus, kaip si

user posted image

turiu nukovusi uz 5eur,ir net 2vnt,bet nesidalinsiu.(tave turesiu minty,kai pamatysiu vel kur ir nebrangiai) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 00:56)
<...> Jei jau atradau daiktui vieta ir vietai daikta, tai cia jau ko gero amziams  biggrin.gif

todel ieskau kazko tokio ant stalo, tik ne uz tokius pinigus, kaip si

[img]http://

biggrin.gif

Oi. O kas čia toks? Ta prasme, ką jame laikysit.. nes, kaip suprantu, užkandžiams ant staliuko kasdienybėje griežtas NE biggrin.gif Nors man panašus į saldaininę tongue.gif
Gal foto kažkoks nevykęs, bet toks pabaisuokliukas jis iš pirmo žvilgsnio.. ax.gif Bet turbūt foto kalta.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 21:10)
1. Turiu dilema, ar daryti is medzio, ar is mdf.
Mano argumentai uz ir pries:
medine: nes naturalu, bet medis vaiskto, gali atsirasti dazu suskilinejimas ties filingais. Virtuves baldeliuose jau uzmaciau...
mdf: nes labai lygiai nusidazo, taciau idauzus nepatinka, kad lenda drozles, tokie kaip pukeliai kysot pradeda. Maziau vaiksto, todel mazesne tikimybe kad islys nepageidaujami plysiukai.


Ka galiu pasakyti apie medi, tai yra grazu kai matosi medzio sioks toks pasidevejimas, ypac ant mediniu grindu, matosi naudojamas, mylimas, taip pat ir su durimis, jei ir paskilines siek tiek tai tikrai ne tiek kad nebutu galima susigyventi.
Lygiai tokia pat nuomone ir apie odinius batus, nieko nera graziau uz siek tiek pasidevejusius graziai batus, kur matosi linkiai ir svarbiausia svarus. Nebijokit siek tiek islysti is savo komforto zonos, nedarykit taip, kad viskas turi tobulai stoveti ir blizgeti ir nesimatyti siokio tokio pasidevejimo per metus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popcornas: 26 vasario 2013 - 01:30
QUOTE(popcornas @ 2013 02 26, 01:26)
Ka galiu pasakyti apie medi, tai yra grazu kai matosi medzio sioks toks pasidevejimas, ypac ant mediniu grindu, matosi naudojamas, mylimas, taip pat ir su durimis, jei ir paskilines siek tiek tai tikrai ne tiek kad nebutu galima susigyventi.
Lygiai tokia pat nuomone ir apie odinius batus, nieko nera graziau uz siek tiek pasidevejusius graziai batus, kur matosi linkiai ir svarbiausia svarus. Nebijokit siek tiek islysti is savo komforto zonos, nedarykit taip, kad viskas turi tobulai stoveti ir blizgeti ir nesimatyti siokio tokio pasidevejimo per metus  4u.gif

ax.gif man taip pat,gražiau
Papildyta:
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 23:10)
As prasysiu kritikos dabar, kol dar uzsakymo procesas, nes paskui bus visai baisu Jums pasirodyt;)


O jūs trijų durų spintos pastatomos nenorit? Pasigaminom prieškambarį,niekada daugiau sakiau tokių nepirksiu schmoll.gif už tiek galėjau dvidurę pasistatyt. (skūpi aš baisiai) ax.gif Mano visi baldai mobilūs,spintos,talpios,man gražios ir ąžuolinės,sveria daug,bet durys lengvos.
Man artimas asketiškas stilius,visko tiek kiek reikia,bet ne minimalizmas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 26 vasario 2013 - 08:32
QUOTE(*EljaRo* @ 2013 02 26, 00:28)
turiu nukovusi uz 5eur,ir net 2vnt,bet nesidalinsiu.(tave turesiu  minty,kai pamatysiu vel kur ir nebrangiai) biggrin.gif

pavydo scena kelt gal reiktu g.gif biggrin.gif o jei rimtai, tai buna ju pigesniu ir brangesniu. tie pigesni kartais poprasciai atrodo, bent jau man blush2.gif tik va kad tie pigesni kainuoja apie simta litu, tai man gaila tiek, bet uz 5 eur tai griebciau ir nemastyciau - rasciau kur panaudoti, biggrin.gif
Tuo paciu ieskau ir balto indo toms gelems, nes irgi tiktu ir gal net labiau, tik va tokio tai aplamai nerandu man patinkancio. Na nieko, islauksiu savo daikto - as kantri siuo klausimu biggrin.gif

QUOTE(tyli upė @ 2013 02 26, 00:43)
biggrin.gif

Oi. O kas čia toks? Ta prasme, ką jame laikysit.. nes, kaip suprantu, užkandžiams ant staliuko kasdienybėje griežtas  NE biggrin.gif Nors man panašus į saldaininę tongue.gif
Gal foto kažkoks nevykęs, bet toks pabaisuokliukas jis iš pirmo žvilgsnio..  ax.gif  Bet turbūt foto kalta.

geles, taigi rasiau mirksiukas.gif uzkandziai atsiranda ant to staliuko, bet, kad butu pastoviai tai nenoriu. ne todel, kad negrazu, o del kitu priezasciu, bet cia jau kita tema, su graziais namuciais neturinti nieko bendro biggrin.gif

foto toks, koks tas daiktas ir yra mirksiukas.gif Tikriausiai ne jusu skonio, todel ir pabaisuokliukas - buna juk taip, ane mirksiukas.gif smile.gif Kitaip pas visas tie patys daiktai namuose stovetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 10:39)
geles, taigi rasiau  mirksiukas.gif uzkandziai atsiranda ant to staliuko, bet, kad butu pastoviai tai nenoriu. ne todel, kad negrazu, o del kitu priezasciu, bet cia jau kita tema, su graziais namuciais neturinti nieko bendro  biggrin.gif

foto toks, koks tas daiktas ir yra  mirksiukas.gif  Tikriausiai ne jusu skonio, todel ir pabaisuokliukas - buna juk taip, ane  mirksiukas.gif  smile.gif Kitaip pas visas tie patys daiktai namuose stovetu  biggrin.gif

smile.gif Aa, nu va antra versija buvo, kad gėlėms.. Šiaip, ryte pats kaip toks jis gal ir dailus, pats daiktas.. tiesiog ta didelė foto į akis priešnakt kai įšoko su visu auksu.. biggrin.gif O šiaip tai nelabai "mano" daiktas mirksiukas.gif Bet jūs, kaip suprantu, rimtai nusiteikusi sulaukti savojo mirksiukas.gif Jei nestovės jis palei auksinę sieną, po auksiniu paveikslu, gal ir žiūrėsis kitaip mirksiukas.gif

Barboraaa, niek nesupratau, ką norėjot pasakyti apie savo spintą.. kas patinka, nepatinka.. "ąžuolinė spinta, lengvomis durimis".

Gal Grikutė pati atsakys, kodėl slenkančios durys.. gal vietos nėra varstomoms arba techninius sprendimus priimantys vyrai, baldžiai įtikino dryti taip.. Nežinau tiksliai, bet į tris slenkančis duris turbūt niekaip netinka burbuliukai ir net iškilios kažkokios rankenos.. Tik įleidžiamos g.gif Pati spinta tai labai graži atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 26 vasario 2013 - 08:54
QUOTE(Grikute @ 2013 02 26, 00:10)
As prasysiu kritikos dabar, kol dar uzsakymo procesas, nes paskui bus visai baisu Jums pasirodyt;)

Mano spinta va taip turetu ir atrodyti.
3 stumdomu duru, su filingais ir 3daliu, kaip durys.
user posted image

1. Turiu dilema, ar daryti is medzio, ar is mdf.
Mano argumentai uz ir pries:
medine: nes naturalu, bet medis vaiskto, gali atsirasti dazu suskilinejimas ties filingais. Virtuves baldeliuose jau uzmaciau...
mdf: nes labai lygiai nusidazo, taciau idauzus nepatinka, kad lenda drozles, tokie kaip pukeliai kysot pradeda. Maziau vaiksto, todel mazesne tikimybe kad islys nepageidaujami plysiukai.

2. Spalva.
Ar tikrai bus geras variantas, jei durys, spinta ir lova bus tos pacios spalvos. Lova jau tikrai bus sviesi, tik dar galiu rinktis, arba kaip durys, arba kaip spinta ar is vis balta.
Kaip anskciau minejau, noreciau spintos kiek tamsenes, ne rudos, bet tokios sodrios kremines, su rusvumu(is tapeto ormanento), o jau lova daryciau duru spalvos.

3. Ka daryti su rankenelem? ar deti tokias ifrezuojamas, kaip papiesiau? Irkiek ju deti?
Man tai gal butu graziau kitokios rankeneles, gal kokie burbuliukai, arba siaip prisukamos paildos, bet kaip tada stumdysiu tas duris, trankysis i tas rankeneles.

Labai lauksiu Jusu patarimu. Butu smagu, jei kas pasidalintumete apie DAZYTA masyva, praktini naudojima, pvz. virtuves, spintu. Ar nesimato tu plysiuku, suskylinejimu. Ar su jais imanoma susigyventi?

Femme saunuole, mano irgi svajone, kad namuose butu ir savo rankomis padarytu daikteliu. Cia ikvepimas, tam, kad tikrai nereikia visko pulti pirkti is parduotuviu. Reikia tik fantazijos, noro ir aisku laiko.



Mano situacija identiska su 3,3 x 3 m dydzio spinta is triju stumdomu baldines plokstes duru smile.gif . Pasidariau viespalves lygias kremines spalvos kad i akis nekristu, bet po poros metu net miegodama netalejau tu duru pakesti . Taigi , dekoravau plankutem ir perdaziau baltai, iskaitant ir metalinius krastus . Dabar pakenciama .
Bet tokia spinta tai klaida, reikejo kazkaip sugalvot ir atitverus kambario gala irengt siaura drabuzine. Butu ir daug pigiau ir siena komodai pastatyt atsiradusi ir ko gero patogiau.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Įmetu savo vonios kambari. Planuojamas veidrodzio pirkimas. Ji isivaizduoju graziais rudais remais, dideli - na manau tokio plocio kaip ir kriaukle. Ale va problema - kur susideti tuos kelis daiktelius, kurie norisi kad butu "po ranka"? dabar viskas is spinteles traukoma, nu nepatogu lankstytis kokio kremuko pasiimt... tai niekaip nesugalvoju kur cia kokias lentyneles ikurdinus, ar sonuose, ar kur ar ka... gal kas ka pasiulytu, kokia ideja? ax.gif
http://www.part.lt/i...c5e43d70993.JPG
http://www.part.lt/i...bdcea0fb344.JPG
http://www.part.lt/i...06fd5c89868.JPG
Atsakyti