Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

[quote=vida777,2013 03 05, 16:51]
kam tokiam interjerui is viso samdyti dizaineri g.gif , jei blogiau ir be dizainerio neimanoma padaryti.
drinks_cheers.gif Kartais atrodo, kad sudėtas idėjų ir norų kratinys. Na yra žmonių, kurie sako"neturiu jokių idėjų, bet padarykit miegamąjį su tokiais tai tapetais, mačiau, patiko" Tai dizaineriai ir neriasi iš kailio, o jei dar finansai riboja...Aplamai renkant tuos gražiausius interjerus, jau nebežinau ar kuo galima stebėtis, kai kurie aplamai atrodo ne gyvenimui skirti g.gif

Brunetike, viryklė nukišta į tokį tamsų kampą, ar ten dieną šviesą žibinsit? Dėčiau arčiau šoninio lango. Plautuvė po langu ? Kurios turi, ko gero sakys, kad viskas gerai. Bet kaip tą langą nuvalyti? Lipat ant spintelių? Nežinau, bet man langas turi būti pasiekiamas vienu žingsniu, o ir valau, kai laisvą minutę turiu. Namo kito nestatysiu, tai pasiruošiu ramiai senatvei, be akrobatinių triukų ax.gif


Papildyta:
Beje, pagal ergonomiką seka turi būti tokia: šaldytuvas- plautuvė- viryklė.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 05, 18:04)
Plautuvė po langu ? Kurios turi, ko gero sakys, kad viskas gerai. Bet kaip tą langą nuvalyti? Lipat ant spintelių? Nežinau, bet man langas turi būti pasiekiamas vienu žingsniu, o ir valau, kai laisvą minutę turiu. Namo kito nestatysiu, tai pasiruošiu ramiai senatvei, be akrobatinių triukų ax.gif
Papildyta:
Beje, pagal ergonomiką seka turi būti tokia: šaldytuvas- plautuvė- viryklė.

mano virtuves baldai isdestyti po langu, plautuve tiesiai ties langu. As lipu. Kai pastoges nusivalyti arba stoglangius, dar ne taip lipti reikia biggrin.gif .
Jei nenorit lipt, yra teleskopiniai sepeciai, taip, kad nesigasdink irnesakyk.gif .

O virtuves ergonomika butent tokia turi buti, cia jau nieko geresnio nebeisrasi drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 03 04, 22:37)
Kai kuriu interjeru tai as tikrai nesuprantu, pvz.
SITAS


bigsmile.gif nepamaciau, po tokiu egzotisku sprendimu blink.gif jauciuosi labai bis.gif
Speju ir jus didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 05 kovo 2013 - 18:25
Buten tas ergo trikampis turi buti, pas mane sie dalykai kampuose tai pukiai thumbup.gif del lango, turiu 2 peckius, tai apatine dali karta per diena dvi pavalau skudureliu langu nuo antspaudu, o jau virsus reciau. Bet, juk visi langai namo tokio aukscio, tai siaip netgi patogiau ant spinteles, nei kokias kedes nestis..o siaip ugis mano leidzia laisvai valyti be jokiu spintu - pasiekiu. Bet koks kaifas - teliuskuojiesi, o cia sviesu gera, viska matai.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 05, 17:52)
Kokie virtuves ismatavimai tavo? ....

siena su langu ilgis 4,34 kita 3,31. Kas del kriaukles centravimo tai as nzn, bet va as centravau spinteles ir ju destyma, jei centruoti kriaukle tada reikia spintuciu destyma keisti g.gif lango skyrimas butu tiesiai i kriukle g.gif
visa kita gerai supratau?
user posted image

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 05, 19:04)
Brunetike, viryklė nukišta į tokį tamsų kampą, ar ten dieną šviesą žibinsit? Dėčiau arčiau šoninio lango. Plautuvė po langu ? Kurios turi, ko gero sakys, kad viskas gerai. Bet kaip tą langą nuvalyti? Lipat ant spintelių? Nežinau, bet man langas turi būti pasiekiamas vienu žingsniu, o ir valau, kai laisvą minutę turiu. Namo kito nestatysiu, tai pasiruošiu ramiai senatvei, be akrobatinių triukų ax.gif
Papildyta:
Beje, pagal ergonomiką seka turi būti tokia: šaldytuvas- plautuvė- viryklė.


siaip as irgi masciau ar nebus tamsu prie virykles g.gif langas pietryciu puseje, plotis 1,80 ta sienute nuo lango kur kaitlente 1,28. Siaip pagal pabraizyma tai atstumas stovint prie kriaukles beveik toks pat tik reikia pasisukti i kaitlente g.gif gal nebus labai tamsu g.gif priesais sienoje langas iki zemes dar yra smile.gif
bet jei kelti kaitlente arciau lango tai ar neapsaudys verdant/kepant to lango daugiau nei nuo kriaukles g.gif siaip bus indaplove tai to plovimo plautuveje neperdaugiausiai bus
Atsakyti
sveikos 4u.gif

QUOTE(tyli upė @ 2013 03 05, 11:36)
Ir šiaip, aš jūsų namuose iš virtuvės niekur neičiau  wub.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif

QUOTE(Brunetike @ 2013 03 05, 20:17)
siena su langu ilgis 4,34 kita 3,31.

kokia aktuali man tema bigsmile.gif pas mus beveik tokia pat virtuve, tik kad mes sala vietoj baro darysim biggrin.gif as tai labai noriu kaitlentes saloje, bet vyras nikaip nesutinka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2013 03 05, 19:17)
siena su langu ilgis 4,34 kita 3,31. Kas del kriaukles centravimo tai as nzn, bet va as centravau spinteles ir ju destyma, jei centruoti kriaukle tada reikia spintuciu destyma

jei galima įsikišiu, aukštinat,spaudžiat patalpą su spintelėm,kampinis maisto ruošos kampelis schmoll.gif ,orkaite prašosi po virykle (ypač,kada svetainė sujungta su virtuve),kriauklė lyg ir gerai, man ta sieninė spinta kažkaip negerai užsibaigia g.gif
g.gif viryklę su orkaite įrengčiau dešinėje lango pusėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 05 kovo 2013 - 19:55
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 03 05, 20:43)
kokia aktuali man tema  bigsmile.gif pas mus beveik tokia pat virtuve, tik kad mes sala vietoj baro darysim  biggrin.gif as tai labai noriu kaitlentes saloje, bet vyras nikaip nesutinka  verysad.gif

pas mus kolona yra, jos jau judinti neina ( ankstesniuose pav yra papaisyta, sitame istryniau nes siek tiek maiso virtuves destyma matyti) tai sala atkrenta.

QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 05, 20:45)
jei galima įsikišiu, aukštinat,spaudžiat patalpą su spintelėm,kampinis maisto ruošos kampelis schmoll.gif ,orkaite prašosi po virykle (ypač,kada svetainė sujungta su virtuve),kriauklė lyg ir gerai, man ta sieninė spinta kažkaip negerai užsibaigia g.gif

na viena spinta - saldytuvas montuojamas, kita kur orkaite cia kampas ( siena pratryniau, nes nesimatytu isdestymo pilnai) hmmm del aukscio... na cia tas karnizas/plintusas butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2013 03 05, 20:01)
pas mus kolona yra, jos jau judinti neina ( ankstesniuose pav yra papaisyta, sitame istryniau nes siek tiek maiso virtuves destyma matyti) tai sala atkrenta.
na viena spinta - saldytuvas montuojamas, kita kur orkaite cia kampas ( siena pratryniau, nes nesimatytu isdestymo pilnai) hmmm del aukscio... na cia tas karnizas/plintusas butu  g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2013 03 05, 20:01)
pas mus kolona yra, jos jau judinti neina ( ankstesniuose pav yra papaisyta, sitame istryniau nes siek tiek maiso virtuves destyma matyti) tai sala atkrenta.
na viena spinta - saldytuvas montuojamas, kita kur orkaite cia kampas ( siena pratryniau, nes nesimatytu isdestymo pilnai) hmmm del aukscio... na cia tas karnizas/plintusas butu  g.gif

Tegul būna tos kolonos, biesai jų nematę. Kalba eina apie tai, kaip dieną šviesa kris. Įsivaizduokit save prie viryklės. Savo kad ir neplačiais pečiais užstojat šviesą nuo vitrininio lango. Ant viryklės krenta šėšėlis, tai sumaišysit iškepusius kotletus su nedakeptais biggrin.gif . Nuo lango šviesa krenta istrižai, jei kepėja kairiarankė, gal ir nieko, jei dešiniarankė, reikalai prasti. Karšti taukai ir kiti pavojingi dalykai geriau matyti ir saugiau daromi prie gero apšvietimo.
Tas didžiulis gargaras- šaldytuvas- orkaitės normaliai žiūrėtųsi moderniam interjere, klasikiniam per sunku.
Geriausias variantas- orkaitę bent pusmetrį nuo dešinės sienos, plautuvę traukti gilyn iki lango kampo. Kompromisas, bet viena akimi vaikus galėsit ganyti. Po 5 metų ganymas atkris, po 10 transformuosis į sekimą paslapčia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 03 05, 19:43)
mes sala vietoj baro darysim  biggrin.gif as tai labai noriu kaitlentes saloje, bet vyras nikaip nesutinka  verysad.gif

bet ot kiek protingu vyru visgi pasitaiko thumbup.gif !
Kam ta sala beganciais puodais apsnerksti, jeigu ja galima panaudoti graziems dalykams - kaip stala pvz. lengviems uzkandziams, kavos puodeliui, taurei ar bokalui isgerti arba kaip darbastali, kur galima idarbinti ir didesni kieki zmoniu. Prie verdanciu puodu ar keptuviu tai tikrai niekas mielai nesedes schmoll.gif . Tada ir gartraukio virs salos reikes doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 05 kovo 2013 - 21:24
QUOTE(Brunetike @ 2013 03 05, 19:17)
siena su langu ilgis 4,34 kita 3,31. Kas del kriaukles centravimo tai as nzn, bet va as centravau spinteles ir ju destyma, jei centruoti kriaukle tada reikia spintuciu destyma keisti  g.gif  lango skyrimas butu tiesiai i kriukle  g.gif
visa kita gerai supratau?
user posted image
siaip as irgi masciau ar nebus tamsu prie virykles  g.gif  langas pietryciu puseje, plotis 1,80  ta sienute nuo lango kur kaitlente 1,28. Siaip pagal pabraizyma tai atstumas stovint prie kriaukles beveik toks pat tik reikia pasisukti i kaitlente  g.gif  gal nebus labai tamsu  g.gif priesais sienoje langas iki zemes dar yra  smile.gif
bet jei kelti kaitlente arciau lango tai ar neapsaudys verdant/kepant to lango daugiau nei nuo kriaukles  g.gif  siaip bus indaplove tai to plovimo plautuveje neperdaugiausiai bus

labai labai panasu i mano, bent tas kampas kur desis baldai. Gerai supratai. Del tamsumo? nzn pas mane 190 ant 210, kitas langas net toliau truputuka toliau link svetaines, tai sviesos pilna, virtuvinis irgi pietryciu.
Del sienutes, dabar kur gyvenu sienute yra 63 cm ir prasideda langas, jeigu imti giliausia kampa ir spinteles pabaiga (kur stovesi kepdama) yra 110cm, nei vienas lasas aliejaus nenuteskejo ant lango..is viso..siena ta kampe irgi kazkaip giliau, tai sienutes nesitasko net ten (nepalyginsi kai orkaite siaip prie sienos). Tas man ir patinka.
Tik mano dabartiniu atveju nera spinteles prie galvos kepant, todel akiu lygyje pilnai matau ka kaimynai daro lotuliukas.gif kai valgyt gaminu:) Taip pat svarbus ir tarpas tarp kriaukles ir virykles, nes ten pjaustoma, deliojama, turi buti erdves. Nors pas mane bus sala, bet vistiek ten vietos paliksiu, todel centravau kriaukle lango atzvilgiu.

QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 05, 19:45)
jei galima įsikišiu, aukštinat,spaudžiat patalpą su spintelėm,kampinis maisto ruošos kampelis schmoll.gif ,orkaite prašosi po virykle (ypač,kada svetainė sujungta su virtuve),kriauklė lyg ir gerai, man ta sieninė spinta kažkaip negerai užsibaigia g.gif
g.gif viryklę su orkaite įrengčiau dešinėje lango pusėje.

o kodel tu manai kad virykle turi draugauti su orkaite? juk taip patogu kai orkaite palei nosi..tai jeigu tie bokstai is sonu, tai cia jau suspaudziau? bet as taip simetriskai bandau isdeliot (simetrija mane prazudys), negi abu bokstus (saldytuva, orkaites) mesti ant vienos sienos, o kita tuscia arba spinteles deti? is tikruju nzn atsakymo, tiesiog po truputi deliojuosi..
Atsakyti