Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 05, 10:40)
halogenai kaista ir netaupūs,jei norit ekonomijos, LED naudokit,o jūsų vyras manau žino ką renkasi mirksiukas.gif

Na matyt nekvailą turiu biggrin.gif , o aš sunkiai apsiprendžianti- man reik kiekvieną smulkmeną iki milimetro apgalvot doh.gif , jei sakot, kad nebus kaip lašiniai su uogiene- vadinas lai daro LED'us ties sujungimo vieta biggrin.gif
Sunkiausia bus spalvą išsirinkt sienom, nes dėl šito dalyko labai priekabi esu...
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 03 05, 11:18)
pratesdama temuke apie geles - kur esat rade graziu lovelu balkonams? nu tikrai tik plastmasinius esu uztikus tuos elementarius, o noriu graziuuuu.... bet va pagalvojau kai balkoniukai antram aukste, tei gal moliniu negalima del nukritimo ant galvos pavojaus, maza kokia audra... vazonu tai tikrai visokiu grazuoliu galima rast, o loveliai tai visur tokie pat...

Taigi ir man su loveliais bėda. Vazonų laukui tokių milžinų su vynuogių girlianda pernai per akciją papirkau. O lovelių reikia sunkių, molinių ar akmens masės, ir dar kad siauri būtų, ant palangės kaikytusi g.gif Man plastikinius jau greičiau numėto, jei būtų moliniai, sunkūs, joks vėjas neįveiktų. Prieš kelis metus buvau radus metalinių, sunkių, bet pinigų pagailėjau tuo kartu, greit neliko jų schmoll.gif
Atsakyti
Gal kam baltos lovos reikia?

http://www .skelbiu .lt/skelbimai/skubiai-parduodama-lova-15669097.html
Atsakyti
Gal kas gali padet? Niekaip nerandu to interjero kur ale kaimiska lietuviska sodyba, o viduj ale provansas g.gif Is isores toks bordinis namas su baltais langais buvo
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 03 05, 11:47)
Na matyt nekvailą turiu  biggrin.gif , o aš sunkiai apsiprendžianti- man reik kiekvieną smulkmeną iki milimetro apgalvot  doh.gif , jei sakot, kad nebus kaip lašiniai su uogiene- vadinas lai daro LED'us ties sujungimo vieta  biggrin.gif
Sunkiausia bus spalvą išsirinkt sienom, nes dėl šito dalyko labai priekabi esu...

Neutrali,visada geras pasirinkimas.Pvz. merginos vos ne kas dieną prikelia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 03 05, 12:25)
Gal kas gali padet? Niekaip nerandu to interjero kur ale kaimiska lietuviska sodyba, o viduj ale provansas  g.gif Is isores toks bordinis namas su baltais langais buvo

cia http://www.moteris.l...u.d?id=59663020
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 03 05, 11:31)


ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 03 05, 12:38)

vos ne tavo namiuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 03 05, 11:40)
vos ne tavo namiuks  mirksiukas.gif


Nu va ir as galvoju kad man kazkas panasaus patiktu g.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, reikia pagalbos/patarimu. Niekaip neissidelioja man virtuves virsutines spinteles doh.gif nors nusisauk doh.gif plana (nors ir nepilna ) pirmo auksto jau lyg esu rodziusi, bet priminsiu :
user posted image
kur stalas ten valgomasis, likusi uz punktyriuko dalis svetaine, erdve visa atvira, kolkas mastau, kad visi rakandai kaip: taures, "iseigines" (sveciu) lekstes ir visi kiti reikemenys taip pat turetu tilpti virtuveje ( greiciausiai po baru) siek tiek padeliotu variantu (patingejau biskuti filingus braizyti, bet isdestymas mazdaug aiskus) :
1.
user posted image

2.
user posted image

3. tarp langu i ta kampa gal tv kabintusi, ar paveikslas koks (spintele su stiklais cia kaip variantas, gal jas visas su stiklais daryti g.gif )
user posted image

4. cia jau ir man paciai labai i moderna nesa, bet su filingais gal... g.gif doh.gif
user posted image

pasimetimas kazkoks .... gal panasiu pvz esat issisaugojusios, ar siaip patarimu mestelkit, busiu be galo dekinga notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 03 04, 22:37)
Kai kuriu interjeru tai as tikrai nesuprantu, pvz.
SITAS

kam tokiam interjerui is viso samdyti dizaineri g.gif , jei blogiau ir be dizainerio neimanoma padaryti.


QUOTE(TuDa @ 2013 03 05, 09:46)
O apie pačią romanetę ir jos neišbaigtą vaizdą aš jau esu kalbėjusi, kur yra padaryta klaida pačiame modelyje.

reikia nedelsiant taisyti klaida ax.gif .


QUOTE(TuDa @ 2013 03 05, 10:10)

matosi, kad "tavo stilius" smile.gif .

QUOTE(tyli upė @ 2013 03 05, 10:36)
Ir šiaip, aš jūsų namuose iš virtuvės niekur neičiau  wub.gif  biggrin.gif

ir man TuDa virtuve nereali wub.gif wub.gif wub.gif .

Atsakyti
Kokie virtuves ismatavimai tavo? nes mao panasi labai, nebent matavimai skirsis. Pas mane bus kaitlente kampe (isbandytas reikalas, man idealu), saldytuvas kur ir pas tave, o visa orkaite, mikrobange, keliauja jau i desine puse uz lango (cia taip bandau sucentruoti du "bokstus" - saldytuva ir orkaiciu, mikrobangiu spinta). Kriaukle irgi centruoju lango atzvilgiu (jezau kaip megstu viska centruoti doh.gif ). Kadangi pas mane sala, tai nenoriu apsikrauti spintelemis ir jos bus tik kelios, su stiklu daugiau dekoratyvios su tauremis..nzn kur mes jas idesim, gal langa pareminsim, nzn..gal lentyneles irgi butu, bet patirtis rodosi kad labai dulkes jau renka..siaip sunku kazka patarti kai nezinai zmogaus iprociu 4u.gif nes man svarbiausia kad maisydama puoda ir plaunant kazka galeciau grozetis vaizdu per langa, matyciau vaikus..o visa kita - apsidelioja..kadangi siek tiek namus darau pagal fengshui, tai saldytuva ir orkaite atskiriu, o kartu ir ireminu taip virtuve biggrin.gif
Atsakyti