Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(TuDa @ 2013 03 05, 09:39)
thumbup.gif Tai kai išsiunčiau supratau, apie ką kalba eina. Kaip vaizdai? O juk konkursiniai darbai doh.gif

architektų darbai specifiniai,man patinka,bet kartais iš didelio rašto biggrin.gif
Atsakyti
Nebesuprantu apie ka kalbat blink.gif lotuliukas.gif
man tas ikeltas interjeras dvaro-nerealiai fainas, jei mano namai butu tokie-buciau nerealiai laiminga...
pasimeciau visiskai, kazko nebesuprantu matyt.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dea @ 2013 03 05, 10:02)
Nebesuprantu apie ka kalbat blink.gif  lotuliukas.gif
man tas ikeltas interjeras dvaro-nerealiai fainas, jei mano namai butu tokie-buciau nerealiai laiminga...
pasimeciau visiskai, kazko nebesuprantu matyt.... unsure.gif

nėra blogai,tik kas per daug tai nesveika
Dar keista,kad leido eksterjerą(langų dydį) keist g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 05 kovo 2013 - 10:10
Labai lėtai krovė- patingėjau žiūrinėt tuos interjerus, vieną kurį mačiau tai baisingai šaltas ir nejaukus schmoll.gif
O man jau irgi prisireikė protingų žmonių patarimo 4u.gif
Iš laiptinės ir išgriautos palėpės bandom pasidaryti holiuką, dabar vyras jau liepė išsirinkt spalvą ir šviestuvus apgalvot. Patalpa mažai apšviesta, tinkuosim dekoratyviniu tinku, tik pastogės sieną turbūt teks tapetuoti ( ten matyt rinksiuos dažomus tapetus, kad nebūtų makalynės)- tai dabar klausimas - kąąąąą daryyyt biggrin.gif , kokią spalvą rinktis, kad būtų šilta, šviesu ir ne vaikiška sintetinė ( jokios salotinės, geltonos ir kt. panašios nepageidaujamos).
Klausimas Nr. 2- ar LED juosta nesipjaus stilistiškai su bra šviestuvais ( tokius noriu kabinti ant laiptinės didžiųjų sienų), o sujungime stogo ir laiptinės lubų niekas kabantis netelpa, o skaitymui ar, TV žiūrint, kad neblizgintų į akis reikia sujungimo vietoje apšvietimo.
Žodžiu galvoje minčių nulis doh.gif
Atsakyti
Va koks perliukas thumbup.gif
http://www.digsdigs....-country-house/
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 03 05, 10:09)

Klausimas Nr. 2- ar LED juosta nesipjaus stilistiškai su bra šviestuvais ( tokius noriu kabinti ant laiptinės didžiųjų sienų), o sujungime stogo ir laiptinės lubų niekas kabantis netelpa, o skaitymui ar, TV žiūrint, kad neblizgintų į akis reikia sujungimo vietoje apšvietimo.
Žodžiu galvoje minčių nulis  doh.gif

pjausis,nei nebus paslėpta po gipsu,bus kaip limuzine
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2013 03 05, 10:10)

swoon.gif
Atsakyti
Vyras man sako, kad įleistų į sujungimą, bet man kažkaip nelimpa g.gif O moderniškų nenooooriu... Nes tokių prie lubų tvirtinamų tai plna, o klasikinių kol kas nemačiau... Arba tundra ieškot nemoku doh.gif Nors vakar houzz.com apšvietimus žiūrinėjau, tai buvo suderinti halogenai su klasikiniais bra ir toršerais.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 03 05, 10:22)
Vyras man sako, kad įleistų į sujungimą, bet man kažkaip nelimpa  g.gif O moderniškų nenooooriu... Nes tokių prie lubų tvirtinamų tai plna, o klasikinių  kol kas nemačiau... Arba tundra ieškot nemoku  doh.gif  Nors vakar houzz.com apšvietimus žiūrinėjau, tai buvo suderinti halogenai su klasikiniais bra ir toršerais.

tai halogenai ar led juosta g.gif jei LED šviestuvai ar halogenai,tai kaip ir dera.
O jau juosta reikia slėpt,+ji dar dedama į tokį griovelį ir dengiama.user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 05 kovo 2013 - 13:41
QUOTE(TuDa @ 2013 03 05, 11:46)
Va dar viena nori man užuolaidas pakabinti 4u.gif Ne, man ten jų nereikia, o ir mūsų gyvenimo būdui jos nelabai tiktų. Jeigu ten būtų tos "prabangos" ir namas stovėtų mieste ar bent jau gyvenvietėj, tuomet sakyčiau taip užuolaidoms, o dabar tik užstotų vaizdą pro langą rolleyes.gif
O apie pačią romanetę ir jos neišbaigtą vaizdą aš jau esu kalbėjusi, kur yra padaryta klaida pačiame modelyje.

biggrin.gif Ugu.
Jei jums gražu ir tinka, tai tegul būna. smile.gif Viena ausia girdėjau, kad kažką norit tobulinti toje romanetėje.. nebuvau mačius, kur. Man tik pirmas įspūdis "pasivaikščiojus" po jūsų namus, kad kažkas negerai su tuo langu.. mastau.gif
O parištos, "dėl grožio", vaizdų nedengiančios dieninės užuolaidos nene, netinka? ax.gif

Dar techninį klausimą turėjau būtent jums.. o kas saloje? Stalčiai, su miltais, prieskoniais ir makaronais? tongue.gif Jei gaminat ant tos salos, tai spėju, stalčiai ten dažnai naudojamiems įrankiams ir masito produktams.. mastau.gif Šiaip, mąstau.
Gražus labai gartraukio sprendimas. Ir šiaip, aš jūsų namuose iš virtuvės niekur neičiau wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai va- reik nuspręsti, kur laidus vedžioti, o tai priklausys ką pasirinksiu... Vyro siūlymas kažkokia juosta LED, aš mačiau variantų su halogenais, bet vis tiek kažkodėl nelimpa dūšia prie tokio derinio su bra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 03 05, 10:37)
Tai va- reik nuspręsti, kur laidus vedžioti, o tai priklausys ką pasirinksiu... Vyro siūlymas kažkokia juosta LED, aš mačiau variantų su halogenais, bet vis tiek kažkodėl nelimpa dūšia prie tokio derinio su bra  doh.gif

halogenai kaista ir netaupūs,jei norit ekonomijos, LED naudokit,o jūsų vyras manau žino ką renkasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 05 kovo 2013 - 10:41
pratesdama temuke apie geles - kur esat rade graziu lovelu balkonams? nu tikrai tik plastmasinius esu uztikus tuos elementarius, o noriu graziuuuu.... bet va pagalvojau kai balkoniukai antram aukste, tei gal moliniu negalima del nukritimo ant galvos pavojaus, maza kokia audra... vazonu tai tikrai visokiu grazuoliu galima rast, o loveliai tai visur tokie pat...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rek: 05 kovo 2013 - 11:20