Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

va kiek tu ''saldaininiu'' visokiu radau biggrin.gif
http://www.ebay.co.u...s...e&_osacat=0
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 03 04, 22:37)
Man tai labai idomu, jei ta pati interjera idetu koks eilinis zmogelis, tai jauciu butu isdetas i suns dienas, bet kai tai dare dizaineris, tai jau lygis.
Kai kuriu interjeru tai as tikrai nesuprantu, pvz.

lotuliukas.gif neradau nieko, kas nors kiek sudomintų. Tokie visi nuobodūs doh.gif Bet matyt daugelio užsakovų siekiamybė tokia. O kokia paklausa, tokia ir pasiūla mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 04 kovo 2013 - 23:13
QUOTE(Cobre @ 2013 03 04, 17:46)
siaip tai cia vaza gelems  smile.gif  tas tinklelis viruje tam, kad jos graziai laikytusi - sukisi geles i akutes ir jos nesukrenta i sonus.

Manoji su varztu dugne,vanduo prabega,tad ir naudoju kaip saldainine. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, ponios,

Artėja pavasaris, metas galvoti apie pavėsinę.

Pavėsinė stovėtų sklypo gale, saulė pietinė, ten turi tilpti stalas su kėdėm 8 žmonėms.

Gal galėtumėte patarti kaip ieškoti internete pavyzdžių? Kokius raktinius žodžius naudoti?

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 23:51)
va kiek tu ''saldaininiu'' visokiu radau  biggrin.gif


Dauguma jų man panašios į šiuolaikines Vėlinių žvakes ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
TuDA 4u.gif

Del interjeru kur ikelet,gal ir nieko,bet labai jau visi nori melyno kraujo but,pradeda nebepatikt.
Bendrai,stoglangiai ir panasus stilius, kaip ant simtasiules silkinis liemenukas.Nebutinai siame pvz.
Plyteles nerealios wub.gif
Uzuolaida besivelkanti ant grindu schmoll.gif ,jei ten vaiko kambarys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 05 kovo 2013 - 08:33
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 04, 22:29)
as vaza tokia is senuku,kaip megsta atrodo,tualeto sepetys joje.

galvojau aš viena tokia originali lotuliukas.gif tik mano vaza iš maximos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 03 05, 08:24)
galvojau aš viena tokia originali lotuliukas.gif tik mano vaza iš maximos cool.gif

Komplektai brangus,paskui sudus,tai gailek ax.gif Kitas sepetys geliu vazone,siauresniam,spalva tiko. Matau,kad daug kas tau pas mane patiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 05, 08:10)
Sveikos, 
TuDA  4u.gif

Del interjeru kur ikelet,gal ir nieko,bet labai jau visi nori melyno kraujo but,pradeda nebepatikt.
Bendrai,stoglangiai ir panasus stilius, kaip ant simtasiules silkinis liemenukas.Nebutinai siame pvz.
Plyteles nerealios wub.gif
Uzuolaida besivelkanti ant grindu  schmoll.gif ,jei ten vaiko kambarys g.gif

Apie ką tu čia? g.gif nieko nesupratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 03 04, 23:14)
As alaus bokala kaip cukrine naudoju (kai nieks nemato  biggrin.gif ). Kaip man patogu tokie dalykai, kai nereikia dangteliu nuimineti ir vel uzdeti  blush2.gif .

Patogu biggrin.gif

QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 04, 20:38)
TuDa, uzsukus buvau i tavo svetaine biggrin.gif sviestuvas virs valgomojo stalo grazus,kur gavai ax.gif ir suo,ir avinas,patiko ir kazkokio zverio koja virtuvej ax.gif

Oi bigsmile.gif Susišypsojau iš komentaro apie interjerą.. patiko šuo, avinas ir žvėries koja biggrin.gif
Aš irgi apžiūrėju vakar TuDa turtus. Virtuvė jauki. Ir darbo kampelis.
Tik klausimas kilo, o kodėl miegamajame visai nėra kokios užuolaidos, kodėl ten tik romanetė? Labai mėgėjišku žvilgsniu ten norisi užuolaidos.. prie probangių spalvų ir stilaius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 05, 08:50)
Apie ką tu čia? g.gif nieko nesupratau doh.gif

Interjerą merginos įmetė biggrin.gif Pagalvojai kad tave graužiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vanesax @ 2013 03 04, 21:52)

Papildyta:
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 22:51)
va kiek tu ''saldaininiu'' visokiu radau  biggrin.gif
http://www.ebay.co.u...s...e&_osacat=0

oho kiek blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 05 kovo 2013 - 09:28
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 05, 09:31)
Interjerą merginos įmetė biggrin.gif Pagalvojai kad tave graužiu lotuliukas.gif

thumbup.gif Tai kai išsiunčiau supratau, apie ką kalba eina. Kaip vaizdai? O juk konkursiniai darbai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2013 03 05, 09:14)
Aš irgi apžiūrėju vakar TuDa turtus.
Tik klausimas kilo, o kodėl miegamajame visai nėra kokios užuolaidos, kodėl ten tik romanetė? Labai mėgėjišku žvilgsniu ten norisi užuolaidos.. prie probangių spalvų ir stilaius ax.gif

Va dar viena nori man užuolaidas pakabinti 4u.gif Ne, man ten jų nereikia, o ir mūsų gyvenimo būdui jos nelabai tiktų. Jeigu ten būtų tos "prabangos" ir namas stovėtų mieste ar bent jau gyvenvietėj, tuomet sakyčiau taip užuolaidoms, o dabar tik užstotų vaizdą pro langą rolleyes.gif
O apie pačią romanetę ir jos neišbaigtą vaizdą aš jau esu kalbėjusi, kur yra padaryta klaida pačiame modelyje.
Atsakyti