Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 17:38)
user posted image
zinojau, maniau kad ir kitos zino  smile.gif  kiek ji kambaryje nores but nezinau, nepatiks- keliaus i lauka  biggrin.gif

siaip tai cia vaza gelems smile.gif tas tinklelis viruje tam, kad jos graziai laikytusi - sukisi geles i akutes ir jos nesukrenta i sonus.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 04, 18:46)
siaip tai cia vaza gelems  smile.gif  tas tinklelis viruje tam, kad jos graziai laikytusi - sukisi geles i akutes ir jos nesukrenta i sonus.

kas ten man svarbu biggrin.gif pas mane bus saldainine- sausainine ir viskas smile.gif (ir dar uz toki piniga kur mokejau irnesakyk.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 04 kovo 2013 - 17:55
Vilze, kur radai tą vazą?
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 17:38)
aha, ir man grazi ji pasirode. tokia grazi, kad isejus pirkti pieno parsinesiau ir as viena tokia  biggrin.gif  uzpildziau Velykiniais sokoladiniais kiausinukais, kurie ne Verbu nesulauks  biggrin.gif
user posted image
zinojau, maniau kad ir kitos zino  smile.gif  kiek ji kambaryje nores but nezinau, nepatiks- keliaus i lauka  biggrin.gif

Vilze, vaza wub.gif Čia kurioje pieninėje tokių yra?
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2013 03 04, 18:53)
Vilze, kur radai tą vazą?

cia uk, vietiniuos sendaikciuos rajono smile.gif
Atsakyti
Nepažiūrėjau, kur gyveni doh.gif Bet taip ir nujaučiau, kad ne Maximoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 17:53)
kas ten man svarbu  biggrin.gif  pas mane bus saldainine- sausainine ir viskas  smile.gif (ir dar uz toki piniga kur mokejau  irnesakyk.gif )

na, jei namuose ir niekas nemato, tada galima ir saldainine paversti rolleyes.gif Bet jei jau aplamai norisi naudoti ne pagal paskirti, tai geriau nuimti ta tinkleli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 04, 19:04)
na, jei namuose ir niekas nemato, tada galima ir saldainine  paversti rolleyes.gif  Bet jei jau aplamai norisi naudoti ne pagal paskirti, tai geriau nuimti ta tinkleli  ax.gif

nu jo, nuemus tinkleli paskirtis gali buti jau bet kokia smile.gif as galvoju, kodel tas dangtelis toks nepatogiai nuimamas, ner jokio ''bumbuliuko'' doh.gif
Atsakyti
Va Cobre jau paaiskino,kam tas tinkleleis biggrin.gif

Zinau kur tokiu yra mano miestuke 4u.gif


o cia mano improvizuotas "man dviguba" bariukas lotuliukas.gif paveikslas nei prie ko...iesko jis vietos vis nutupdamas bet kur kol kas doh.gif

user posted image

tiesa ebalduose ir dar kazkurioje eparduotuveje maciau tu bariuku lenkisku,kaina 640 ar 50,taip ,kad jeigu siustis is lenku turbut kaina nedaug keistusi g.gif
Atsakyti
TuDa, uzsukus buvau i tavo svetaine biggrin.gif sviestuvas virs valgomojo stalo grazus,kur gavai ax.gif ir suo,ir avinas,patiko ir kazkokio zverio koja virtuvej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 04, 17:46)
siaip tai cia vaza gelems  smile.gif  tas tinklelis viruje tam, kad jos graziai laikytusi - sukisi geles i akutes ir jos nesukrenta i sonus.

Čia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Arba aš tundra, arba pas Jus fantazija biggrin.gif Pala- ateis vasara, bus rožių- bandysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 03 04, 17:35)
o kaip ten suprast, turit dvi kriaukles  4u.gif ?

Aha lotuliukas.gif vieną salelėj- naudojam gamindami, o didžioji skirta indams plauti.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 04, 18:52)
Čia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Arba aš tundra, arba pas Jus fantazija biggrin.gif Pala- ateis vasara, bus rožių- bandysiu biggrin.gif

Tundra mirksiukas.gif o ka, tu irgi tokia su grotelemis turi ir naudoji ne pagal paskirti ? umn.gif biggrin.gif Siaip ne fantazija - tiesiog zinau ir tiek.
I mane prasom "tu" kreiptis mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti