Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 04, 16:17)
Vilze, vazonai wub.gif Panašių, tik keraminių baltų neseniai mačiau Žalioj stotelėj", su viršum ažūriniu. Dailūs vazonai, kad dar būt klasikiniai ir dar gėlei patogūs, ne taip lengvai randami. Po truputį perkuosi pieno spalvos, bet didelių pailgų nerandu, sunkūs moliniai  man kambary schmoll.gif , Tai kol kas didžiosios kinrožės, difenbachijos plastmasiniuose gyvena. Tai va, ieškau su žiburiu klasikinių, po 20-30 litrų talpos assa.gif

aha, keraminiai tokie butu super! bet kolkas sitais dziaugiuosi, o cia pas mus keraminiu panasiu neuzmaciau g.gif dabar dar galvoju pora tokiu pakabinamu paimt, lauke su gelemis pasikabint...
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 04, 16:17)
... kol kas didžiosios kinrožės, difenbachijos plastmasiniuose gyvena. Tai va, ieškau su žiburiu klasikinių, po 20-30 litrų talpos assa.gif


Difenbachija yra nuodingas augalas - http://lt.wikipedia....ki/Difenbachija
Ypac nerekomenduojamas auginantiems vaikucius.
Atsakyti
Man prie dūšios, kuomet gėlės papildo vienokią ar kitokią kompoziciją, todėl aš jas derinu su turimais daiktais. O kadangi mėgstu dekoracijas kaitalioti, tai savaitgalį parsinešusi beržo šakelių va ką padariau ax.gif

user posted image

user posted image

Šiuo metu valgomojo stalas ir virtuvės palangė papuošti taip ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 16:21)
aha, keraminiai tokie butu super! bet kolkas sitais dziaugiuosi, o cia pas mus keraminiu panasiu neuzmaciau  g.gif  dabar dar galvoju pora tokiu pakabinamu paimt, lauke su gelemis pasikabint...

aš mačiau labai labai panašių, keraminių su ažūriniu viršum toje sodo parduotuvėje Šiaurės miestely tame pačiame pastate kur Thomas Phillips 4u.gif Užkrito pavadinimas mirtinai doh.gif
Atsakyti
Tuda, grazus man labai padeklai. Is kur? biggrin.gif
Ziuriu as va i tuos lovelius lauke su pusisakiais ir toks keistas jausmas - gi atrodo, kad mano biggrin.gif Pas mane balkone tokie jau kokie ketvirti metai toks dalykas kabo. Kai nuzydi pelargonijos ir nusala, as ten prismaigstau pusu saku, dar kartais ko nors. Va taip ir buna iki naujo sezono pavasari smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 04, 16:33)

graži cukrinukė ar saldaininė wub.gif

o koks vaizdas pro langą bigsmile.gif ten ežeras?
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 04, 15:33)
Man prie dūšios, kuomet gėlės papildo vienokią ar kitokią kompoziciją, todėl aš jas derinu su turimais daiktais. O kadangi mėgstu dekoracijas kaitalioti, tai savaitgalį parsinešusi beržo šakelių va ką padariau ax.gif



labai jau wub.gif išleis lapukus ir kiaušiniais galėsi puošt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2013 03 04, 15:28)
Difenbachija yra nuodingas augalas - http://lt.wikipedia....ki/Difenbachija
Ypac nerekomenduojamas auginantiems vaikucius.

ir ypač šunims/katėms...


tuDa, nerealios kompozicijos, kaip iš žurnalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2013 03 04, 15:40)
Tuda, grazus man labai padeklai. Is kur?  biggrin.gif
Ziuriu as va i tuos lovelius lauke su pusisakiais ir toks keistas jausmas - gi atrodo, kad mano  biggrin.gif Pas mane balkone tokie jau kokie ketvirti metai toks dalykas kabo. Kai nuzydi pelargonijos ir nusala, as ten prismaigstau pusu saku, dar kartais ko nors. Va taip ir buna iki naujo sezono pavasari smile.gif

Visi kiemo vazonai žiemoja lauke- tai jau nušalus gėlėms į visus prikišu pušų šakų lotuliukas.gif ypač gerai atrodo, kai užsideda šerkšnas thumbup.gif
Padėklus renku iš visur, čia mano silpnybė- negaliu praeiti nenupirkus doh.gif kaip ir daugelį krištolinių daiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 04 kovo 2013 - 15:49
QUOTE(mamagabi @ 2013 03 04, 15:28)
Difenbachija yra nuodingas augalas - http://lt.wikipedia....ki/Difenbachija
Ypac nerekomenduojamas auginantiems vaikucius.

Na, kol kas nebadaujam, tai vaikai gėlių nevalgo biggrin.gif Niekad neleidau vaikams skriausti augalų, gaudavo per nagus " negalima". Tas augalų nuodingumas gerokai perdėtas, na nebent ricinžolės sėklas sušveistų, tų 6 vnt. pakaktų mirtinam atvejui. Sakykim, bulvės ir pomidorai irgi visas augalas nuodingas, bet vaikas neprivalgys tiek, kad stipriai apsinuodytų. Evoliucijos dėka atskiriam nevalgomus daiktus pagal skonį, kvapą.
TuDa, labai graži saldaininė ant stalo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 03 04, 16:37)
aš mačiau labai labai panašių, keraminių su ažūriniu viršum toje sodo parduotuvėje Šiaurės miestely tame pačiame pastate kur Thomas Phillips 4u.gif Užkrito pavadinimas mirtinai doh.gif

aciu 4u.gif ale nei pati nuvykt, nei ka nusiust ner galimybes. biggrin.gif bet gal kitom pravers info, ka tokie vazonai irgi domina 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri dakupažinat tuo dekopatch metodu? Parašykit man į až. kuo klijuot popierių ir pabaigoj sutvirtint,laku ar kuo?Niekooo nemoku. Lyg ieškojau,bet tik pėšo ,klijuoja blush2.gif
Atsakyti