Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(mamagabi @ 2013 03 04, 12:01)
Vilniaus prekyba visus baldininkus "meta lauk", nes "ateina" H&M prekybos drabuziais tinklas/gigantas.
Su uzsienieciais dirbti paprasciau - pasirasomas 10metu kontraktas ir ramu.
O baldininkai issibarstys kas kur, teks lakstyt po Vilniu unsure.gif, bet jie visi planuoja pasistatyti bendra pastata (po kokiu 1,5metu) ir ten visi bazuozis...jei planai issipildys smile.gif

Ačiū,

tai geros naujienos,mėgstam H&M bigsmile.gif

Baldai gerai kada vienoj vietoj, ypač tokiem kaip aš ieškotojam. doh.gif


Ir man laukų gėlės wub.gif kai nėra ką merkt, tai nors buksmedžio šalelę,vis žalia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 04 kovo 2013 - 12:09
Matau apie geles diskutuojat, pasisakysiu ir as biggrin.gif 4u.gif
Skintos geles man be abejo graziausia, tik, kad ne visada yra, o siaip nuolat pirkti - brangu. Lauko geles beveik visos labai greitai vysta, na kad ir tos pacios alyvos. Grazu nerealiai, bet tik kokia dienele.
Is naminiu geliu dabar praktiskai auginu vien orchidejas. Anksciau turejau daug visokiu augalu, bet dabar jau ju nebenoriu - laukiu kada jau kaip nors kur nors jas nukisus... blush2.gif
O orches man tapo atradimu - prieziura lengva, zydi graziai ir ilgai! Galima isvykti ir palikti 3 savaitem vasara ir nieko - atlaiko. Galima statyti ant stalu, komodu, nes nenori per daug saules. Kur jus rasite geriau thumbup.gif Net musu naujoji gyventoja - kate jomis nesidomi!
Na, o vasara, lauke dar auginu pelargonijas - jos mane irgi yra uzburusios. blush2.gif
Atsakyti
Skintos nubyra, vanduo prarūgsta, kelios dienos ir grožio nebėra. Laukinės gėlės gal labiau provansiškam ar kaimiškam stiliui tinka. Man tinka ir naminės. Va, susinešu į valgomąjį ir net murkiu iš laimės besigėrėdama smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 04, 12:27)
pas jsu ziuriu ruda dominuoja  smile.gif

na taip, daugiausia ruda, šviesi balta, kreminė natūralūs žemės atspalviai, akcentų yra tik mėlynos šiek tiek... miegamasis mūsų samaninis, "minkštas" cool.gif

dėl žydinčių gėlių labai faina - vasarą lauko resursai pilnai išnaudojami, kad ir vysta greit, bet vat tų žydinčių vazoninių nu nemoku aš prižiūrėt, o orchidejoms vietos nerandu, nes palangių nėr unsure.gif pas mano mamą kokių 10 orchidėjų ant kampinio lango žydi nuolat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 04, 13:18)
Skintos nubyra, vanduo prarūgsta, kelios dienos ir grožio nebėra. Laukinės gėlės gal labiau provansiškam ar kaimiškam stiliui tinka. Man tinka ir naminės. Va, susinešu į valgomąjį ir net murkiu iš laimės besigėrėdama smile.gif user posted image

vau kaip gražiai žydi wub.gif wub.gif wub.gif fantastiškai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 04, 12:18)
Skintos nubyra, vanduo prarūgsta, kelios dienos ir grožio nebėra. Laukinės gėlės gal labiau provansiškam ar kaimiškam stiliui tinka. Man tinka ir naminės. Va, susinešu į valgomąjį ir net murkiu iš laimės besigėrėdama smile.gif user posted image


Cia zinoma skonio reikalas, bet man daug ivairiu vazoniniu geliu vienoj kruvoj ne itin patraukliai atrodo schmoll.gif Gal kokioj nebent oranzerijoj, bet ne namie
Atsakyti
man palergonijos smirda blush2.gif atsiprašau mylėtojų,gražu jos,bet mano atveju tik lauke mirksiukas.gif

aš iš viso gėlių nemoku augint, tik pinigėlių medeliai išgyvena ax.gif dar tiesa,pasišiaušusių dracenų turiu, 1 orchidėją,1 svogūną lotuliukas.gif ir puansetiją ji dar gyva blink.gif vonioj chlorofilą ir bambuką 10 metų iš kamblio išaugintą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 04 kovo 2013 - 14:28
O as mastau, kad geles, tai jau kaip hobis, tai sudetinga pasakyti kazka zmogui, kuriam tai kaip ir uzsiemimas, tas geliu auginimas. Juk nesakysi, kad kam jums keturios kates klasikiniame name.
Man tai geles yra dekoras. Todel pirmiau pamastau, kad va tam kampe reiktu kazkokios, o jau paskui mastau kokios. Bunu labai nelaiminga, kai kas padovanoja gele ne i tema ax.gif Siemet paparciu uzsiprasiau, bet tik mama suprato, kad tai visai tinkama gele jubiliejaus proga biggrin.gif

Palmiuko kokio ir as noriu. Va kazkokio tokio

user posted image
Tupesiu sau kaip makaka po palme biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 04, 14:34)

Man tai geles yra dekoras. Todel pirmiau pamastau, kad va tam kampe reiktu kazkokios, o jau paskui mastau kokios. Bunu labai nelaiminga, kai kas padovanoja gele ne i tema  ax.gif  Siemet paparciu uzsiprasiau, bet tik mama suprato, kad tai visai tinkama gele jubiliejaus proga  biggrin.gif 


svarbu ne paparčio žiedo biggrin.gif man ir paparčiai gražu,atrodė,kad nesamones išsigalvoju g.gif

man ir augalai vienoki ar kitoki wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 04, 15:27)

aš iš viso gėlių nemoku augint, tik pinigėlių medeliai išgyvena ax.gif 

man kambarines irgi ne itin, pamirstu paliet as jas doh.gif va orchideja kartais pora menesiu negauna vandens, bet vis dar gyva biggrin.gif bet sestadieni neatsilaikiau ir tokia isigijau, grazuole man ji tikra wub.gif vazonai tai ikejiniai, ale patiko man jie smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 14:51)
man kambarines irgi ne itin, pamirstu paliet as jas  doh.gif  va orchideja kartais pora menesiu negauna vandens, bet vis dar gyva  biggrin.gif  bet sestadieni neatsilaikiau ir tokia isigijau, grazuole man ji tikra  wub.gif vazonai tai ikejiniai, ale patiko man jie  smile.gif


faina,turiu panašią, kaip žibutė mėlynai žydi, lapukai stori,sanpaulija g.gif
Atsakyti
Vilze, vazonai wub.gif Panašių, tik keraminių baltų neseniai mačiau Žalioj stotelėj", su viršum ažūriniu. Dailūs vazonai, kad dar būt klasikiniai ir dar gėlei patogūs, ne taip lengvai randami. Po truputį perkuosi pieno spalvos, bet didelių pailgų nerandu, sunkūs moliniai man kambary schmoll.gif , Tai kol kas didžiosios kinrožės, difenbachijos plastmasiniuose gyvena. Tai va, ieškau su žiburiu klasikinių, po 20-30 litrų talpos assa.gif
Atsakyti