Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

[quote=vida777,2013 03 03, 21:51]
O kinrozes, sako, nesa seimoje nelaimes (skleidzia bloga energija).

Pas mane jų visą laiką daug, ir matyt visos pasitaikė gerietės :DMano mylimiausios wub.gif Nemyliu tik kaktusų, nes kartą gestikuliuodama įsijautus kaip dėjau ranka į tokią kaktusų kompoziciją, kad iki šiol nusipurtau. Man gražu dauguma žydinčių gėlių, difenbachijos, o palmės labai daug vietos užima.Atėjus į svečius pirmiausia žvilgteliu į gėles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 03 03, 20:43)
ir Griukiute , su kokia programa savo uzuolaideles ten delioji? labai grazus man visi varijantai  biggrin.gif
  wub.gif

Nusifotkinu savo kambariuka, tada ieskau detaliu is interneto platybiu ir pasidelioju su photoshopu;)


Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 03 03, 21:51)
po truputi baigiu visu atsikratyti, arba numarinti (turejau labai daug juku ir benjamino fikusu)  blush2.gif .
Dabar noriu tureti tik orchideju ir gal pora palmiu svetaineje  g.gif .
O kinrozes, sako, nesa seimoje nelaimes (skleidzia bloga energija).
Ant kiek megstu augalus lauke, ant tiek nemegstu viduje  schmoll.gif . Jei gyvenciau bute, gal ir noretusi tos zalumos kuo daugiau tureti...

drinks_cheers.gif tas pats ir su mano mąstymu, nebereikia man viduj gėlių. 0 va kieme, tai jau tenka save prilaikyti, kad nepersistengčiau su gausa doh.gif Auga orchidėjos kelios viduj ir man gana. Dar keletas laikinų ant stalų žydinčių ir viskas. Mielai pasisodinčiau palmę, kad ir Areką, kuri neužima daug vietos, bet pas mus su vazonais bėda. Norėčiau vienspalvio, glazūruoto. Neužmatau tokių savo provincijoj ax.gif
Atsakyti
Laba ryta,sestadieni apsilankiau Akropoli,antram a. Kur jie visi pakuojasi,vos ne puses ekspoziciju nera,ir kitus baldus renkasi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 04 kovo 2013 - 08:33
4u.gif spalvoti namai
http://www.tradition...l-home_ss1.html
Atsakyti
user posted image

mirksiukas.gif

Pakabintos stumdomos durys
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 04 kovo 2013 - 10:35
Žiūrinėjau houzz.com lobynuose- tai pastebėjau, kad labai mažai vazoninių gėlių- vos viena kita palmė prie židinio ir orchidėjų keletas, o dažniausiai merktos vazose... O aš gėles mėgstu, man norisi jų ir namie ant palangės (tiktų ir kitur, bet joms nesaugu kol kas smile.gif ) ir kieme visokių norisi- šitoj vietoj aš drakoniukas biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus vazoninių gėlių irgi tik 2, dar citrina iš kauliuko išauginta - bet čia jau vyro botaninis eksperimentas biggrin.gif
virtuvėje vietoj gėlių kartais bazilikai auga...
o merktos gėlės didelėje vazoje ant stalo man siaubingai gražu wub.gif ale iš kur jų šviežių kas keletą dienų gaut cool.gif brungu baisiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 03 03, 20:40)
labai patinka, kad turiu 2 darbastalius, galiu sokineti nuo vieno stalo prie kito  biggrin.gif pas mus svetaine kartu su virtuve, tai pjaustydama vakariene galiu ziureti tv arba lele priziureti, nesu nusisukus nuo viso kambario, taip pat vargome prie jos visada ir siaip man labai patinka sala kaip baldas virtuveje  wub.gif

uzsikabliavau su tuo sweet home, idedu jusu teismui prima auksta  biggrin.gif kaip megeja, tai nelabai ka cia daug ir isgaminau, bet ideja namu tokia  smile.gif



ar kazko nesupratau...pagal parasyma ir brezini ziurejau...kaip jus is virtuves matot televizoriu , svetaine? g.gif

QUOTE(femme @ 2013 03 03, 20:51)
Sveikos, į romanečių temą - ta proga, kad netikėtai fotoaparate vėl atsirado blicas, rodau vonios lango sprendimą, apie kurį pasakojau:
1. dieninis variantas;
2. naktinis variantas.


grazu wub.gif , pas jsu ziuriu ruda dominuoja smile.gif

Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 03 04, 09:59)
Pas mus vazoninių gėlių irgi tik 2, dar citrina iš kauliuko išauginta - bet čia jau vyro botaninis eksperimentas biggrin.gif
virtuvėje vietoj gėlių kartais bazilikai auga...
o merktos gėlės didelėje vazoje ant stalo man siaubingai gražu wub.gif ale iš kur jų šviežių kas keletą dienų gaut cool.gif brungu baisiai lotuliukas.gif


Grazi Femme vonia 4u.gif

O svieziom gelem merkt nebutina pastoviai pirkaliot. Vasara pievu geliu pilna, galima ir nuo krumu skint, pvz

user posted image

Kad ilgiau zydetu galima svogunelius i vazonus sodint kaip kad cia

user posted image

arba is dziovintu geliu kompozicijas daryt

user posted image

Daug visko is dziovintu levandu galima pridaryt. Ir grazu, ir nebrangu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 04, 09:30)
Laba ryta,sestadieni apsilankiau Akropoli,antram a. Kur jie visi pakuojasi,vos ne puses ekspoziciju nera,ir kitus baldus renkasi blink.gif


Vilniaus prekyba visus baldininkus "meta lauk", nes "ateina" H&M prekybos drabuziais tinklas/gigantas.
Su uzsienieciais dirbti paprasciau - pasirasomas 10metu kontraktas ir ramu.
O baldininkai issibarstys kas kur, teks lakstyt po Vilniu unsure.gif, bet jie visi planuoja pasistatyti bendra pastata (po kokiu 1,5metu) ir ten visi bazuozis...jei planai issipildys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 04 kovo 2013 - 12:04
QUOTE(Liolio @ 2013 03 04, 11:57)
Grazi Femme vonia  4u.gif

O svieziom gelem merkt nebutina pastoviai pirkaliot. Vasara pievu geliu pilna, galima ir nuo krumu skint, pvz

user posted image

Kad ilgiau zydetu galima svogunelius i vazonus sodint kaip kad cia

user posted image

arba is dziovintu geliu kompozicijas daryt

user posted image

Daug visko is dziovintu levandu galima pridaryt. Ir grazu, ir nebrangu  smile.gif

negaliu susilaikyt nepakomentavus, kaip man gražu žydinčios gėlės namuose wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JiElė: 04 kovo 2013 - 12:04