Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

Ir aš baltų orchidėjų mylėtoja, tik tokio nuostabaus bliūdo dar neturiu wub.gif

QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 25, 17:33)
*Mili*,

dėl tavo virtuvės,man patinka,rankenas juodas dėk,ir iš viso tamstai dievulis ūgio tikriausiai nepagailėjo,kad spintelės aukštai? mirksiukas.gif  Man berniukai sumontavo maksimume,nepasiklausę manes doh.gif
Plyteles klijuosi? Ar ten kažkas jau yra tik aš nematau g.gif


radau tamsias apvalias rankenėles, bet jos ne visai juodos. Bandysiu rytoj dar nuvažiuot apžiūrėt ir jei tikrai tinka, perku. Nes dabar tam, kad atsidaryti viršutinius stalčius, reikia pradėti nuo apatinio doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Rabambule @ 2013 02 25, 17:43)
Mili, man cia jau per sudetinga butu, per tris biggrin.gif


kad vaizdą galvoje seniai nešiojausi, o neradau, kad kas pagamintų viską vienoje vietoje padoria kaina ax.gif

QUOTE(mamagabi @ 2013 02 25, 18:27)
Mili - pridedu juodas rankeneles, kaip kazkas siulo smile.gif :
user posted image


ir visai neatrodo kaip juodi šašai, kaip maniau gali būti. Ačiū, manau , juodas ir rinksiuos. Dar jei tas kur nužiūrėjau, tai ir nebrangios, nebus gaila praėjus kiek laiko pakeisti, jeigu nesusigyvensiu su juodom biggrin.gif

QUOTE(tutele @ 2013 02 25, 19:11)
P.s. Mili, laisvai galima deti zalvarines rankeneles (kad ir su baltu intarpu - susisauks su baldais, pvz), o ant stalvirsio pastacius zalvarini puoda is sendaikciu parduotuveles su dziovintu vasariniu geliu puokste, bus visas komplektas.  biggrin.gif  Ir plyteliu ant sienos jokiu neklijuociau - o kam? Na, bet ir vel - visa tai, jei, aisku, tikrai norima pritempti prie Proveance'o stiliaus jau esamos virtuves salygomis. 4u.gif


viskas labai romantiškai skamba smile.gif O plytelės tikrai bus, nes dažyta siena taškosi, keletą kartų valoma ta pati vieta pradeda blizgėti kol prieisim iki tinko biggrin.gif O be to, labai noriu ten savo nužiūrėtų plytelių
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 25, 17:39)
puodas gražu,bet ant juodo stalviršio,gali būti nepraktiška,džiovintus augaliukus vis rankiot g.gif juk byra,o virtuvė tokia vieta,kad rankom mojuojam biggrin.gif

Che, che, pas mane, tiesa pasakius, vyras mojuoja, o po jo, kaip zinia, kaip po karo... lotuliukas.gif

Na, cia, tiesiog buvo sprendimas zalvariniu rankeneliu atasvarai - juk tas puodas valgio gaminimo momentu gali buti pastatytas kitur... Ir, ai, kad pabire mazi dziovinukai ne taip matytusi, ant juodo pavirsiaus galima po puodu patiesti padekliuka, kad susisauktu, pvz, su grindu spalva, nes pastebejau, jog pas daug ka grindys tiesiog "iseina" is konteksto. biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Dar dėl spintelių aukščio, tai nėra jos taip aukštai. Atidaryti pasiekiu tas viršuje, tik pasiimti taip, jau nelabai smile.gif bet ten sudėti retai naudojami daiktai.Per žemai nenorėjau nuleisti.
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2013 02 25, 19:05)
wub.gif
yra ir daugiau orchideju gerbeju cia  biggrin.gif nera grazesnio dekoro,kaip orchidejos bliude  ax.gif kai kazkas klause,kaip dekoruojate svetaines staliuka- taip ir norejosi rasyti-  vaza su gelem, arba orchidejos + indelis su skanestais  blush2.gif - riesutukais,dziovintais vaisiais... pora zvakidziu su arbatinem zvakutem.. tuo momentu skaitoma knyga ar zurnalas-stai jums ir dekoras  biggrin.gif
http://www.houzz.com...+orchids-table-
bet Jus man paiskinkite,kaip auginti tas orchidejas po kelias "bliuduose"  g.gif  persodinate i viena? o kaip tada laistyti? ar sudedate po kelis i bliuda ir maskuojate kokiom samanom?

Labai grazu orchidejos, tik ant stalo ne visada jos tinka. Tarkim tv ziureti mums netrukdytu, nes sofos eina sonu i tv. taciau sofos stovi viena priesais kita, staliukas nera zemas, tai is praktikos pastebejau, kad auksti daiktai ant stalo mums netinka - trukdo bendrauti, nes erzina, kai ziuri i zmogu, o matai zvake ar geles stieba smile.gif apie uzkandukus ir uzkandziavimus turiu savo nuomone, kurios cia nepletosiu biggrin.gif Siaip buvo idomu ne kas teoriskai sudedama, bet kas ka realiai turi pasidejes, kaip grupuojama, kaip isvengiama chaoso ant stalo ir pan.
Kas liecia orhidejas, tai turiu minti del keliu miniatiuriniu . turiu minti ir aplamai kazka zalio, nezydincio, svyrancio, va kaip sioje nuotraukoje ant konsoles zalias augalas. tai vat kazka tokio, tik platesniame inde, nes musu staciakampis kavos stalelis ir ne visai maziukas ax.gif tai ir indo reiks didesnio.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 vasario 2013 - 19:53
QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 19:25)
nuvažiuot apžiūrėt ir jei tikrai tinka, perku. Nes dabar tam, kad atsidaryti viršutinius stalčius, reikia pradėti nuo apatinio  doh.gif  lotuliukas.gif


tai užsisakei matyt tokius lotuliukas.gif naujas dizzainas doh.gif ar problema?
Papildyta:
QUOTE(tutele @ 2013 02 25, 19:26)

bigsmile.gif man tokie patinka.
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 19:25)
Ir aš baltų orchidėjų mylėtoja, tik tokio nuostabaus bliūdo  dar neturiu  wub.gif

Ir aš wub.gif baltas orchidėjas ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 25, 20:00)
Ir aš wub.gif baltas orchidėjas ax.gif



tv staliukas fainas,patys sumūrijot? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 25 vasario 2013 - 20:04
dazniau ikeltumet kokiu rankdarbiu lotuliukas.gif ikvepta femme, meistrauju lempa i maziuka wc lotuliukas.gif radau kazkokia seniena pas uosvius tai bandau kakza tinkamo padaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 25, 20:04)
tv staliukas fainas,patys sumūrijot? mirksiukas.gif

Ne, židinistai visas sieneles mūrijo.
Atsakyti
akvilyte,for youuser posted image
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2013 02 25, 20:10)
Ne, židinistai visas sieneles mūrijo.

jaukiai atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 25 vasario 2013 - 20:12
QUOTE(neinzy @ 2013 02 25, 20:05)
bet Jus man paiskinkite,kaip auginti tas orchidejas po kelias "bliuduose"  g.gif  persodinate i viena? o kaip tada laistyti? ar sudedate po kelis i bliuda ir maskuojate kokiom samanom?


As darau butent taip, tik nemaskuoju - samanos baigesi lotuliukas.gif


QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 20:25)
ir visai neatrodo kaip juodi šašai, kaip maniau gali būti. Ačiū, manau , juodas ir rinksiuos. Dar jei tas kur nužiūrėjau, tai ir nebrangios, nebus gaila praėjus kiek laiko pakeisti, jeigu nesusigyvensiu su juodom  biggrin.gif 


Prasom, bet cia ne as juodas siuliau - as tik pailiustravau 4u.gif
As nesu uz juodas smile.gif


QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 20:25)
Ir aš baltų orchidėjų mylėtoja, tik tokio nuostabaus bliūdo dar neturiu  wub.gif


Bliudas kaip bliudas - Maximos preke, pries pusmeti jais prekiavo ir dar pigiau grybu thumbup.gif, todel turiu cielus du vienodus, bet nesidalinsiu dirol.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 vasario 2013 - 20:46
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 20:51)
Labai grazu orchidejos, tik ant stalo ne visada jos tinka. Tarkim tv ziureti mums netrukdytu, nes sofos eina sonu i tv. taciau sofos stovi viena priesais kita, staliukas nera zemas, tai is praktikos pastebejau, kad auksti daiktai ant stalo mums netinka - trukdo bendrauti, nes erzina, kai ziuri i zmogu, o matai zvake ar geles stieba  smile.gif apie uzkandukus ir uzkandziavimus turiu savo nuomone, kurios cia nepletosiu  biggrin.gif Siaip buvo idomu ne kas teoriskai sudedama, bet kas ka realiai turi pasidejes, kaip grupuojama, kaip isvengiama chaoso ant stalo ir pan.
Kas liecia  orhidejas, tai turiu minti del keliu miniatiuriniu . turiu minti ir aplamai kazka zalio, nezydincio, svyrancio, va kaip sioje nuotraukoje ant konsoles zalias augalas. tai vat kazka tokio, tik platesniame inde, nes musu staciakampis kavos stalelis ir ne visai maziukas  ax.gif  tai ir indo reiks didesnio.
user posted image


tai as ir parasiau kaip pas mus buna 4u.gif vaza (vazonas), zvakutes, dubeneliai, zurnalas,knyga... sudedi,kaip tada graziai atrodo, arba kaip iseina biggrin.gif staliukas musu ovalus ir dar su lentyna apacioje, nu beveik toks:
user posted image
tai jei kokia arbatele geriam- su padekliuku atsinesu, i apatine lentyna nukraustau nereikalingus "dekorus", gelyte ant zidinio jei maiso as arba kas is sveciu perkelia.. as tik nesuprantu niekaip, o kame problema,kad reikia "pajudinti" dekoracijas g.gif blush2.gif
net idomu pasidare- kokio aukstumo staliukas pas jus, kad per dekoracijas susimatyti neina bigsmile.gif man tik prie valgomojo stalo taip kartais nutinka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 20:25)
ir visai neatrodo kaip juodi šašai, kaip maniau gali būti. Ačiū, manau , juodas ir rinksiuos. Dar jei tas kur nužiūrėjau, tai ir nebrangios, nebus gaila praėjus kiek laiko pakeisti, jeigu nesusigyvensiu su juodom  biggrin.gif

o tai kokios plyteles bus? ir aplink kokie baldai? as tai labiau linkciau prie metaliniu... arba stikliniu (kristoliniu) bigsmile.gif ax.gif

QUOTE(TuDa @ 2013 02 25, 21:00)
Ir aš wub.gif baltas orchidėjas ax.gif
user posted image

grazu 4u.gif
kaip laistom ir kaip maskuojam??

QUOTE(mamagabi @ 2013 02 25, 21:45)
As darau butent taip, tik nemaskuoju - samanos baigesi lotuliukas.gif


nu neee, man nepatinka nemaskuotos ... as tokiais šienais maskuodavau- bet uzsiknisau nugraibineti ir raveti ta šiena kas karta pries laistant biggrin.gif blush2.gif


o man labai grazios lempos toje virtuveje wub.gif jei ne paslaptis,kur nukovet? buvau nuziziurejusi sau panasias sienines brocante antiques pardej- kol masciau- nupirko... gal jus cia pries nosi nugvelbet biggrin.gif
Atsakyti