Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 19:16)
lotuliukas.gif man geriausiai nuskambėjo ( išskirtinės prabangos (autorinis dailininko interjero dekoras)  doh.gif  Taigi dirbančių su dekoratyviniu tinku pilna, o ir tie autoriai aplink sienas nebešliaužioja. Daugelis turi apmokytus apdailininkus, o patys atvažiuoja tik atlygio pasiimti.
Kad ir šitie http://www.siuzanosstudija.lt/?page=18. Dažniausiai tokio darbo kaina su medžiagomis nuo 70 iki 100 litų už kv. m .

Čia tai geras lotuliukas.gif Ypač tuose rūmuose so kolonomis- paprastos medinės grindys. biggrin.gif Nors lubų tapyba būtų gražu, tokiomis prislopintomis spalvomis. Kiti interjerai primena Drakulos pilį ar kai seniau fotografuodavosi prie "gulbių ežero"Ačiū, merginos, nuotaiką pakėlėt. Įsivaizduoju, kaip linksma tų namų gyventojams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 02, 21:09)
Čia tai geras lotuliukas.gif Ypač tuose rūmuose so kolonomis- paprastos medinės grindys. biggrin.gif  Nors lubų tapyba būtų gražu, tokiomis prislopintomis spalvomis. Kiti interjerai primena Drakulos pilį ar kai seniau fotografuodavosi prie "gulbių ežero"Ačiū, merginos, nuotaiką pakėlėt. Įsivaizduoju, kaip linksma tų namų gyventojams biggrin.gif

Labai idomu pasidare, o kas cia tokio juokingo naturalios medines grindys? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Man paauksuotų piliastrų , antikinių kolonų kontekste logiškiau žiūrėtųsi marmurinės plytelės arba parketas , bent jau "eglute" sudėtas smile.gif Toks jausmas, kad po baline suknele- vyžos biggrin.gif Nors gal čia šeimininkų toks sumanymas: su jumoro jausmeliu. Na , nemačiau nė vienų rūmų su paprastom grindim, todėl prabangios sienos asocijuojasi su prašmatniom grindim.
Atsakyti
QUOTE(lyra @ 2013 03 02, 15:34)
Čia firma "Alantas". Jie daugiausia specializuojasi virtuvių gamyboje, bet gamina ir spintas. ją galima ir jų tinklalapyje rasti. Skyrelis prie gaminių lygtai "kita" vadinamas...

Sory,neparasiau pav.man vonios ir virtuves baldus pagamino.nerandu lietuvisku raidziu blush2.gif
Atsakyti
grikute, del uzuolaidu- siulyciau nedaryti is vienos puses paristu uzuolaidu jei jos neuzims nors 2 trecdalius lango 4u.gif as pas save taip buvau pasidarius... atrode,kaip medziagos pritrukus biggrin.gif
http://public.fotki....iena.html#media
tai greitai uzsisakiau, kad pasiutu ir antra puse biggrin.gif
http://public.fotki....mieg.html#media

tuo paciu turiu "uzklausima" ax.gif nu ne klasika gal pas mane, bet reik man miegamajam kilimuku prie lovos- bet vat kokiu g.gif gal kas turit kokiu pasiulymu ar paveiksliuku... buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neinzy: 02 kovo 2013 - 23:27
QUOTE(Dipsis @ 2013 03 02, 17:47)
http://www.aruodas.l...6d59200732d097c

Via cia tai man patiko, yra  i ka akis  paganyt thumbup.gif

blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 02 kovo 2013 - 23:56
QUOTE(Svarstykle @ 2013 03 02, 19:31)
man irgi labai patiko - tikrai puikus kico pavyzdys biggrin.gif  doh.gif

vaje, buna juk ta sekundele skaitant, tarp sakinio pradzios ir pabaigos. ir ta sekundes dalelyte pamasciau, kad gal tiek metu ne su tuo zmogum forume bendravau doh.gif biggrin.gif Nejuokauk taip baisiai - as kazkokia susijautrinusi patapau, galiu nesuprasti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 02, 23:27)
vaje, buna juk ta sekundele skaitant, tarp sakinio pradzios ir pabaigos. ir ta sekundes dalelyte pamasciau, kad gal tiek metu ne su tuo zmogum forume bendravau  doh.gif  biggrin.gif  Nejuokauk taip baisiai - as kazkokia susijautrinusi patapau, galiu nesuprasti  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif svarbu kas susinekam dar vis biggrin.gif nu nebegalejau susilaikyt nepakomentavus to grozio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2013 03 02, 23:47)
lotuliukas.gif  svarbu kas susinekam dar vis biggrin.gif nu nebegalejau susilaikyt nepakomentavus to grozio  biggrin.gif


vistik gana originalu - as megstu urviukus, taciau sitas jau ir man toks sodriai urviskas susirode biggrin.gif bent jau smagu pamatyti kazka neiprasto Lietuvai. jei tai butu Rusijoj, ar pietineje salyje, tai kazkaip paprasciau reaguociau. o pas mus vistik gana neiprasta. Na,bet linksmai ziurisi, nesakykit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 03, 01:02)
vistik gana originalu - as megstu urviukus, taciau sitas jau ir man toks sodriai urviskas susirode  biggrin.gif  bent jau smagu pamatyti kazka neiprasto Lietuvai. jei tai butu Rusijoj, ar pietineje salyje, tai kazkaip paprasciau reaguociau. o pas mus vistik gana neiprasta. Na,bet linksmai ziurisi, nesakykit  biggrin.gif

kažkada labai panašaus stiliaus interjerą rodė per kažkokią gyvenimo būdo laidą - beveik pagalvojau, kad čia tas pats namas, bet ten dar visokie žyniai ant lubų buvo išpaišyti, tai gal ne tas tongue.gif
o šiaip įdomiai - pardavinėja namą, o išorės tik viena kampo nuotrauka g.gif kodėl čia taip? kad ekskursijų išvengti?
Atsakyti
Femme, Jūs visiškai teisi dėl ekskursijų. Senai, senai, ko gero gal prieš 20 su viršum metų kažkas turėjo valgomajame ant sienos ar tai undinę, ar tai Venerą, žodžiu, kažkokio žymaus dailininko kopiją. Tai bendradarbiai pasakojo, kad tarėsi, butelį nešė, kad tik pamatyti biggrin.gif . Urvai, požemiai, kai jie natūralūs- vienas grožis . Tapybą ant sienų gal dar toleruočiau kokiame 200 metų senumo name, bet ne šiuolaikinėj dėžutėj. schmoll.gif
Papildyta:
Beje, klasika irgi kartais kiek perspausta gaunasi. Esmė tame, internete rasti interjerai dažnai būna ne tos svorio kategorijos - erdvės ir pinigine išraiška. Tad lieka pasigrožėti kaip meno kūriniu, nes su kartėliu lieka konstatuoti: nesižiūrės 30 kvadratų tai, kas kurta 100 kvadratų.
Ir dar vieno dalyko negaliu suprasti. Sakykim, interjeras kokios įžymybės. Tai kam tada virtuvė su valgomuoju, svetaine vos ne vienoj erdvėj? Kažkaip neįsivaizduoju Madonos ar Viktorijos kepant blynus. Visada maniau, kad tokiuose namuose virtuvė atskira ir ten tik virėjai sukasi. Paradoksai kažkokie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2013 03 02, 17:47)
http://www.aruodas.l...6d59200732d097c

Via cia tai man patiko, yra  i ka akis  paganyt thumbup.gif


ui!.. blink.gif Paganyti akis galima, bet kad patiktu... schmoll.gif. Nenoreciau tokiame gyventi schmoll.gif
Atsakyti