Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 15:11)
bet kadangi ten langas-durys vaiksciot i svetaine, kaip padaryt kad jos netrukdytu  g.gif

Šiuo atveju tos užuolaidos gerokai turėtų užeiti į šonus, kad kiek įmanoma išplatėtų langas. Žodžiu reikia dengti sienas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 15:09)
Kiek suprantu, tai vakar lyg ir apie mano romanetes kalbėjot (kaip pas TuDa), tai parašiau kas ir kaip ir ko reiktų tom romanetėm, kad vaizdas būtų thumbup.gif  Įvardinau savo klaidas, jeigu ką lotuliukas.gif

Aaaaaaaaaa, nedasuto mat man, atsiprasau doh.gif biggrin.gif

QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 15:11)

cobre, uzuolaidos i rman grazu, bet kadangi ten langas-durys vaiksciot i svetaine, kaip padaryt kad jos netrukdytu  g.gif

nereikia jums uzsukti tu baldu is abieju pusiu link lango, o palikti tik palei dvi sonines sienas. tada pakabinti uzuolaidas is sonu, neuzleidziant ju ant lango. parisimu nedaryciau, tiksliau padaryciau, bet naudociau tik ekstra atveju, kai tarkim vasara durys i terasa bus atidarytos, tai, kad uzuolaidos nesiplaikstytu po virtuve. ir sunkiu, tamsiu medziagu nesirinkciau, kad langas per daug neisiremintu, tiesiog daug klosciu, daug lengvumo, baldai juk savo svori duos, kam dar ten sunkumu reikia.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 02, 14:58)
Taigi jau dabar kilo minčių smile.gif Kaip išspręsit užuolaidų klausimą.? Labai siaurai atrodo tos durys į terasą, ko gero geriau žiūrėtusi užuolaida suimta į kairę pusę, na tiesiog praktine prasme. Tada dešinė pusė liks išbalansuota, jei spintelės 2 eilėm. Sala gražiau atrodytų suapvalintais kampais, atrodo kažkaip jaukiau, tuo labiau, kad judėjimas vyks aplink ją iki ūkinės spintos. Nagi dureles kampuose pusapvales sudėkit, bus gražiau, nes iš svetainės ta sala kaip ant delno.

ka tik apie langa jau issakiau kad kelia nerima uzuolaidu praktiskumas, nors pripazistu erves priduotu variantas jei nespraust lango i spinteles smile.gif
cia kazkas panasaus jei neispraust lango i spinteles
user posted image

lango plotis 130cm., langas kaip ir visi bus sudalintas langiukais, darines ir kaip durys, kad iseit i terasa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 15:18)
Šiuo atveju tos užuolaidos gerokai turėtų užeiti į šonus, kad kiek įmanoma išplatėtų langas. Žodžiu reikia dengti sienas lotuliukas.gif

butent.
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 15:20)
lango plotis  130cm., langas kaip ir visi bus sudalintas langiukais, darines ir kaip durys, kad iseit i terasa   4u.gif

Tai jo ten dar nėra to lango? Jeigu taip, tai aš jį platinčiau (nebepamenu fasado doh.gif). Nes dabar jeigu bus tik varstomos durys 1,30- griozdiška, per sunkios ir per plačios gausis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 02, 10:39)
Man sala,(beje buvau labai prieš) pasidėjimo,darbastalio ir pusryčių vietelė. Sala nuo stalo 10 žingsnių atstumu.

Valpurgija, Kaune,Nemuno balduose,yra va tokia spinta,jum gali pritaikyt kažką panašaus virtuvėj,jei norit daug podėlio.Asta kolekcija.MDF.
user posted image

Į Vilnių važiuoju ax.gif kaimas doh.gif

Čia firma "Alantas". Jie daugiausia specializuojasi virtuvių gamyboje, bet gamina ir spintas. ją galima ir jų tinklalapyje rasti. Skyrelis prie gaminių lygtai "kita" vadinamas...
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2013 03 02, 15:12)
gražu, jauku .... bet nepraktiška ir finansiškai nuostolinga  blush2.gif  nežinau kokia Jūsų miegamojo vizija, bet su židiniu manyčiau reikės atsisakyt "medžiaginių" faktūrų  g.gif  norit ar nenorit bet vis tiek dūmų neišvengsit o malkos dūmas kaip cigarėtės įsigeria visur  ax.gif 
ir dar pamąstymui - mes praėjusią žiemą su židiniu šildėm gyvenamuosius plotus , taip kad įvertinkit kad gali būti per šilta jei dažnai kūrensit  4u.gif
-- pagal viziją suprantu, kad finansai nelabai aktualu  blush2.gif  du židiniai, malkinis pečius ir viso "tik trys" kaminai  g.gif  nepamirškit kad kaminai turi būt gerokai aukštesni ir nesudarkytų bendro namo vaizdo  (kiek supratau eksterjeras Jums taip pat svarbus  ax.gif)

p.s. ateity gali patapti aktualus kamino mokestis  rolleyes.gif



QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 15:28)
Tai jo ten dar nėra to lango? Jeigu taip, tai aš jį platinčiau (nebepamenu fasado doh.gif). Nes dabar jeigu bus tik varstomos durys 1,30- griozdiška, per sunkios ir per plačios gausis schmoll.gif

MB langu tikrai nebepjaustis schmoll.gif nes vel visokie tvirtinimai ir kazi kaip del projekto is vis butu...
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 16:41)
MB langu tikrai nebepjaustis  schmoll.gif  nes vel visokie tvirtinimai  ir kazi kaip del projekto is vis butu...

iš kur jūs tą pirmą citatą atitempėt apie židinį ir dūmus, kurie įsigeria kaip cigaretės lotuliukas.gif norėjau pulti diskutuot, ale nerandu su kuo hihihi.gif

tai šiaip pasakysiu, kad pas mus atviras židinys, bet anei dūmelio niekad nebūna - gal kad kaminas 10 metrų aukščio (nuo židinio skylės iki kamino viršaus), tai traukia taip, kad net ūžia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 15:41)
MB langu tikrai nebepjaustis  schmoll.gif  nes vel visokie tvirtinimai  ir kazi kaip del projekto is vis butu...

Tada pasidomėkit ar langinukai sutiks daryti tokio pločio duris. Nes svoris jų bus nemažas, kad vyriai atlaikytų g.gif
Atsakyti
http://www.aruodas.l...6d59200732d097c

Via cia tai man patiko, yra i ka akis paganyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2013 03 02, 17:47)
Via cia tai man patiko, yra  i ka akis  paganyt thumbup.gif

lotuliukas.gif man geriausiai nuskambėjo ( išskirtinės prabangos (autorinis dailininko interjero dekoras) doh.gif Taigi dirbančių su dekoratyviniu tinku pilna, o ir tie autoriai aplink sienas nebešliaužioja. Daugelis turi apmokytus apdailininkus, o patys atvažiuoja tik atlygio pasiimti.
Kad ir šitie http://www.siuzanosstudija.lt/?page=18. Dažniausiai tokio darbo kaina su medžiagomis nuo 70 iki 100 litų už kv. m .
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2013 03 02, 17:47)
http://www.aruodas.l...6d59200732d097c

Via cia tai man patiko, yra  i ka akis  paganyt thumbup.gif


man irgi labai patiko - tikrai puikus kico pavyzdys biggrin.gif doh.gif
Atsakyti