Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Vedda @ 2013 03 02, 11:31)
Valpurgija, vakar pazaidziau nauja zaidima  lotuliukas.gif

Norejot 3D vaizdo...va kas gaunasi panasiai,nes nera tikslus langu plotis ... sviesos srautas 12 val dienos, jeigu virtuves langas i siaure, nepagalvojau,kad gal terasa nebus is tikro i siaurine puse. g.gif



aisku per velai, bet man nesuprantamas vaiksciojimas is garzo i terasa per katiline ir skalbykla i nama cool.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif aciu 4u.gif
tik vonai kazkodel tokai mazoka atrodo biggrin.gif
virtuves lango plotis 130cm, jis yra i rytus, svetaines lango plotis 220cm, jis yra i vakarus.visi langai yra iki zemes 4u.gif

QUOTE(Cobre @ 2013 03 02, 11:50)
Del salos, tai kiekvienas atvejis yra labai individualus. Mano supratimu, tai jei valpurgija renkasi sandeliuka, tai tada pamirstam apie sala, nes jai bus per mazai vietos. Jei darom sienine spinta, tada sala manau, kad butina, nes truks darbinio pavirsiaus. As uz sienine spinta ir sala, net jei mastyti, kad gali kazkiek sveisos uzstoti. Spinta tikrai ne maziau talpi, o tada daroma sala , spintos puseje daroma kazkas prisesti, vistik virtuveje tai labai patogu, o cia stalui galimybe yra tik tokiu atveju, jei daryti virtuves baldus tik vienoje puseje. O viena puse, kaip jau ir sakiau, tai sumazejes darbinis pavirsiu pavirsius - pinigu i virtuve, sandeliuka bus ikista nemazai, o gaminti virtuveje bus nepatogu.
Kas siulo tik sandeliuka, dziaugiasi, kad ji turi, vistik nepasako sienines spintos minusu, lyginant su sandeliuku. Ir ne aplamai, bet butent konkreciai valpurgijos atveju. Nes tiesia sakant, tai kam rupi tos bendrines frazes, kai kalbama jau apie realia patalpa su realiais langais, realiais metrais ir centimetrais, galimais baldu isdestymais, numatomu judejimu virtuveje. Tie kas pasisako, kad jiems patogu, tai ju gal ir isdestymas visai kitas, erdves kitokios.
Is esmes, tai as nei uz, nei pries virtuves salas, tik reikia protingai apsvarstyti, kam ji reikalinga, ar aplamai reikalinga. Pagaliau netgi tai, ar ji netrukdys dirbant judeti virtuveje  smile.gif Vien pasakymas, kad kazkieno seimoje ji pasiteisino, kad ten sveciai megsta susesti, manau nera naudingas, nes reiktu ziureti, kodel sveciai taip verziasi i ta virtuve  tongue.gif . Gal paprasciausiai seimininke is jos neislenda, sveciams atejus toliau kuiciasi virtuveje  biggrin.gif
Papildyta:

g.gif  dabar man gal jau skleroze, bet pamenu, kad seniau, kai kalbejom apie jusu namo plana, tai klausem ir del langu, kad butu patogu, jei butu imanoma vaikscioti is virtuves tiesiai i lauka.  man pasirode, kad sakete, jog isejimai bus ir is virtuves, ir is miegamojo g.gif  Matyt visai senatve man, nes buvau isitikinusi, kad neuzsukinesite virtuves U forma biggrin.gif O nuotraukas, kai buvote imetusi, tai atidziai ir nepaziurejau  doh.gif
Siaip ta uzsukima, kad atskirti svetaine nuo virtuves as jums siuliau tik viena is variantu. Bet jei darysite sala, tai kam tada tuo uzsukimu erdve virtuveje mazinti. Kiek suprantu, tai svetaines puseje dar ir valgomas stalas planuose?  g.gif

cobre, langai yra iki zemes ir todel is virtuves iseinama i terasa 4u.gif
stalas uz virtuves svetaines pusej, nes jei sala tai jsi kaip nebetelpa virtuvej, be to ir nelabai noriu virtuvej

taigis, taigis...dabar jau pradeda bent jau deliotis pirminis vaizdelis wub.gif
nutariau:
1. tarpsieni tar svetaines ir virtuves formuot kiek reikia uzslept sonuose spintelem ir virsuj siek tiek.
2. daryti vienoj sienoj ukine spinta (vietoj sandeliuko)
3.daryti sala
4.rasomojo stalo atsisakyt, tikintis kad kompensuos sala.
5.neapsisprendziu del spinteliu formos
a)tik sonuose palei katiline ir garaza
cool.gifU forma palei visas tris sienas (esu uzmacius kad graziai ileidzia langa apglebiant spintelemis)
Papildyta:
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 02, 12:32)
Cobrės pasamprotavimai, kaip visad, logiški ir konkretūs 4u.gif Mano supratimu, reikia imti į rankas ruletę ir matuoti vietoje, žiūrėtis , kiek vietos liks patogiai judėti. Jei gerai įžiūriu, plotis virtuvės 4,7 m. ilgis  turbūt apie 3m. Atidedam spintelėms palei garažo sieną 0,6 m, ūkinei spintai 0,6-0,7 m palei katilinės sieną. Jei sandėliukas, tai bent 1,2m. Lieka 3,5 ar mažiau m. Sala suvalgytų apie 1 m, jei dar kėdės prie jos , tai dar 1 m. Lieka geriausiu atveju 1,5 m, kurias dalinti iš 2, jei sala per vidurį. Jei sala atitveria virtuvę nuo svetainės, kaip įkeltuose nuorodose su tais gražiais akmeniniais  stalviršiais wub.gif, tai paaukštinimas vėl suvalgo plotą ir kavos gerti prie jos nesigaus.Ko gero racionaliausia tą salą daryti kaip spintelę  kiek įgilintą, kad būtų patogu atsisėsti iš valgomojo pusės, vienu mostu pritraukus 2 kėdes nuo valgomojo stalo. Valpurgijos atveju būtų visai nieko toks sprendimas, kaip pas Femme: netoli valgomojo zonos - spintelės kaip indaujos, tas užsuktas stalviršis greitam pavalgymui ar lėkštėms sudėti, kai paduodamas maistas į valgomąjį. Prie katilinės sienos tada pagal savo norus: ūkinę spintą ar sandėliuką.
Šiaip geriausia iš popieriaus iškirpus išklotines, vietoje pasižiūrėti, nes tuščios patalpos atrodo be galo erdvios, o kai susistato baldai, nieko nebelieka. Pati buvau visokių grožių prisiplanavus, atrodė erdvė milžiniška, kai susistatė viskas, jau nesinorėjo daryti baldų parduotuvės biggrin.gif

sala noriu skirt tik darbinio pavirsiaus funkcijai, sest prie jos nedarysiu, nes uz keliu zingsniu bus pietu stalas ir man grazu kai seima suseda prie jo 4u.gif
Papildyta:
Vedda, pvz. grizus po dienos iseini per garazo vartsu ir i ieini i foje...o jei diena darbuojies po uki, tai per terasa ieini i katiline ir nusimauni purvinus batus, rubus, nes ju vis tiek foje spintoj nekabinsim, o katilinej bus tam spinetel ir kriaukle 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 02 kovo 2013 - 12:38
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 12:52)
cobre, langai yra iki zemes ir todel is virtuves iseinama i terasa  4u.gif

Na, paskui net grizau patikrinti jusu nuotrauku biggrin.gif Nes U, tai yra U, be jokiu ten tarpu, o ir paplanavo cia jums irgi su paprastu langu, o ne su durimis, tai ir susimaisiau, galvoju visai jau viska painioju biggrin.gif Pasirodo nepainioju nieko. neuzsukinekite, bus to pasidejimo pakankamai, virtuveje mirksiukas.gif Sala darykite i ilgi link lango, lygiagreciai virtuves spintelems, na siauruoju galu i svetaine. Kazkas panasaus i cia

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 02, 12:59)
Na, paskui net grizau patikrinti jusu nuotrauku  biggrin.gif  Nes U, tai yra U, be jokiu ten tarpu, o ir paplanavo cia jums irgi su paprastu langu, o ne su durimis, tai ir susimaisiau, galvoju visai jau viska painioju  biggrin.gif Pasirodo nepainioju nieko. neuzsukinekite, bus to pasidejimo pakankamai, virtuveje  mirksiukas.gif Sala darykite i ilgi link lango, lygiagreciai virtuves spintelems, na siauruoju galu i svetaine. Kazkas panasaus i cia



aciu cobre uz patarimus, reiks sest jau pradet braizytis spinteles, tecnika... smile.gif 4u.gif
o kodel pataret sala galu i svetaine?as kazkaip galvojau nugara i svetaine sukt g.gif per mazai ploto?

pakartoju savo virtuves plota, kad nereiktu vargt ieskot, jei kam kils minciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 02 kovo 2013 - 13:12
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 12:52)
sala noriu skirt tik darbinio pavirsiaus funkcijai, sest prie jos nedarysiu, nes uz keliu zingsniu bus pietu stalas ir man grazu kai seima suseda prie jo  4u.gif

4u.gif Pagaliau pradėjai mąstyti lotuliukas.gif Man patinka tavo mintis daryti u formos virtuvę, taip darydama įtrauksit tą terasos langą į bendrą virtuvės visumą. O ir ūkinių spintų eilė padėtų išspręsti sandėliuko klausimą. Aš esu už virtuvės salą, man ji patinka, tinka ir t. t. aišku jeigu tam yra vietos. Pas mane baldai virtuvėje stovi L principu, ir yra sala, tai praėjimamai yra po 1,10 m. tarp spintelių. Prie salos yra pastatytos dvi kėdės, naudojamos ir trumpam prisėdimui, ir pusryčiaujant. O esant reikalui jos yra perkeliamos prie stalo. Salos dydis 1,55*90. Tai sakau, gal padės planuojant biggrin.gif Ūkinių spintų nesiūlau daryti gilesnių, kaip 60 cm, nes vistik su pasiekimu gilumoj bus bėdos.
Salą geriau daryti galu į svetainę, taip pastatyta sala Jums leistų stebėti ir svetainę ir terasą mirksiukas.gif o ir darbuotis atsukus nugarą į langą būtų nelabai jauku. Sėkmės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 02 kovo 2013 - 14:14
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 13:07)
aciu cobre uz patarimus, reiks sest jau pradet braizytis spinteles, tecnika... smile.gif  4u.gif
o kodel pataret sala galu i svetaine?as kazkaip galvojau nugara i svetaine sukt  g.gif  per mazai ploto?


O kam tada jums tas darbastalis ant salos, jei jo siauraja dali suksite i kita dirbama zona, kur bus virtuves baldai su virykle, kriaukle. Vaiksciosite ratu aplink sala dirbdama? Pagaliau ir atrodys lengviau ta sala, ne toks griozdas, vietos praejimui bus daugiau. O kokia prasme ji atsukti i svetaine? Jei virtuves baldai butu palei lauko siena, tada taip, uzdengi dali spinteliu, sonuose nedarai tu sieneliu, arkai suformuoti, is sonu praejimui erdves pakankamai lieka. O dabar? g.gif Daryciau sala kiek imanoma i ilgi ir apie 90 cm plocio. dirbsite juk is vienos puses, sedima kitoje nebus, pasidejimo per akis ir taip, tai kam jums plati sala, geriau ilgesnis darbastalis. O daryti ilgesni atsukti ji galu i spinteles, tai nelogiska. O koks pas jus lango plotis? va tokio ir sala galima butu daryti, ir centruoti i langa.

siaip jus pabandykite toje nuotraukoje, kur imeciau, ta sala persukti taip, kaip jus norite. mano manymu, tai nei grazu, nei funkcionalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 02 kovo 2013 - 14:15
QUOTE(Grikute @ 2013 03 02, 00:44)

O ka kitos mergaites darote savo miegamuosiuose, pasidalinkite turimomis foto.

Pas mane kol kas pliki langai, ka daryti, net nenutuokiu doh.gif doh.gif 4 langai, durys i soda, tai mastyti yra kur...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 02, 14:11)

4u.gif kiek supratau iš pasisakymų apie romanetes, tai pačiai ne prie širdies spalviškai nuo sienų atitolusi ir be viršutinės dalies romanetė. Dėl spalvų tai čia jau kaip kam, bet va ta viršutinė romanetės dalis visgi, kaip ir femme minėjo, prašosi užbaigtumo. Man irgi krinta į akis ta tuštuma viršuje, norėtųsi kažko panašaus į karnyziuką (tarsi lambrekenas) aptraukto audiniu, tuomet gautųsi išbaigtumas.
Dėl terasos langų- tai pas mane irgi eina iki žemės langai kampu, tik rėmai yra atskirti kolona, šoninius langus uždengiau romanetėmis, o didysis- traukoma užuolaida. Dėl romanetės ant lango per visą patalpos aukštį galiu pasakyti, kad mane kažkiek vargina tas traukymas, nes aukštis nemažas- toks nuobodus ir užimantis laiko procesas gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 14:06)
taip darydama įtrauksit tą terasos langą į bendrą virtuvės visumą.


va sito tai nelabai suprantu g.gif kam ten tuos langus itraukineti, bus normali daili siena ir tiek, kaip tik tas langas isryskes. O taip jis jau dabar siauras, tai jus dar siulote ji pasiaurinti. Nes tikrai toks efektas bus, jei bus tos spinteles. o naudos praktines is tu spinteliu nebus, jei bus ukine spinta per visa siena, tai nera reikalo su toms virtuvinem spintelesm kariauti del kiekvieno cm. O erdves sumazes. Klausimas vardan ko ta erdve mazinti, jei pasidejimas nebeaktualus tampa.
Aplamai, kam ta virtuve suvirtuvinti iki negaliu biggrin.gif, juolab, kad is svetaines ji puikiai matysis. Manau, kad aplamai is svetaines akis pirmiausiai ir klius uz salos ir lango, tai tas vietas reiktu padaryti grazesnemis, elegantiskesnemis, kad tas zvilgsnis ne minusus ten matytu, i tik grozi smile.gif

O jei dar noresis uzuolaidu, tai tos uzsuktos spinteles tik trukdytu, butu tada vienintelis sprendimas - romanete, kurios nelabai kaip atrodytu iki zemes vakare nuleistos. Siaip uzuolaidos tai sienai butu labai geras sprendimas, tekstile vistik suminkstintu tas spinteliu ir spintu eiles, o ir langa tarsi praplatintu. Va kazkas tokio, nors nelabai gal vykes pvz, bet uzuolaidos patalpai vistik suteikia grozio, net jei jokiu kitu finkciju neatlieka

user posted image

Va cia kazkas panasaus i valpurgijos varianta. Langas niekaip neintegruotas i virtuves visuma ir visai neatrodo vienisas, o erdves pojutis vistik didesnis, nei siaura langa suspausti virtuvinemis spintelemis.

user posted image


Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 14:34)
pačiai ne prie širdies spalviškai nuo sienų atitolusi
bet va ta viršutinė romanetės dalis visgi, kaip ir femme minėjo, prašosi užbaigtumo. Man irgi krinta į akis ta tuštuma viršuje, norėtųsi kažko panašaus į karnyziuką (tarsi lambrekenas) aptraukto audiniu, tuomet gautųsi išbaigtumas.
Dėl terasos langų- tai pas mane irgi eina iki žemės langai kampu, tik rėmai yra atskirti kolona, šoninius langus  uždengiau romanetėmis, o didysis- traukoma užuolaida. Dėl romanetės ant lango per visą patalpos aukštį galiu pasakyti, kad mane kažkiek vargina tas traukymas, nes aukštis nemažas- toks nuobodus ir užimantis laiko procesas gaunasi doh.gif

Jus cia apie kuri paveiksliuka?

apie spalviskuma neminejau nieko, nebent kazkoki konkretu varianta aptarinetume, kur tos spalvos butu galimos ar negalimos del kazkokiu priezasciu. Mano atveju spalvos, rastai, tai jau tik mano pasirinkimo reikalas, nes tikrai kol kas niekas neriboja.

Nelabai suprantu apie koki paveiksliuka kalbate? As nedejau savo pavyzdziu, kuriuose matytusi ar nesimatytu tustumos g.gif O jei rasote apie mano sumestu paveikslelius, tai nesijaudinkite, nesiruosiu aklai ju atkartoti, man idomios idejos pacios, kaip panasus sprendimai atrodo su skirtingais audiniais, skirtingais uzbaigimais virsuje ir pan. mirksiukas.gif

Del terasinio lango man viskas aisku, niekaip negaliu ten traukomos uzuolaidos deti, o ir traukioti nera prasmes, nes uzuolaidos man visu pirma del grozio. Svetaineje tikrai netraukinesiu, ipratusi, kaip akvariume gyventi, manes tai nejaudina biggrin.gif Todel ir romenetes nesiruosiu nuleidineti. Bet tekstiles ant lango noriu, todel man jau geriau seilinukas, kaip kazkas cai pavadino, nei be jo - toks jau mano grozio suvokimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 13:07)

pakartoju savo virtuves plota, kad nereiktu vargt ieskot, jei kam kils minciu  4u.gif
user posted image

Taigi jau dabar kilo minčių smile.gif Kaip išspręsit užuolaidų klausimą.? Labai siaurai atrodo tos durys į terasą, ko gero geriau žiūrėtusi užuolaida suimta į kairę pusę, na tiesiog praktine prasme. Tada dešinė pusė liks išbalansuota, jei spintelės 2 eilėm. Sala gražiau atrodytų suapvalintais kampais, atrodo kažkaip jaukiau, tuo labiau, kad judėjimas vyks aplink ją iki ūkinės spintos. Nagi dureles kampuose pusapvales sudėkit, bus gražiau, nes iš svetainės ta sala kaip ant delno.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 02, 14:41)
va sito tai nelabai suprantu  g.gif  kam ten tuos langus itraukineti, bus normali daili siena ir tiek, kaip tik tas langas isryskes. O taip jis jau dabar siauras, tai jus dar siulote ji pasiaurinti. Nes tikrai toks efektas bus, jei bus tos spinteles. o naudos praktines is tu spinteliu nebus, jei bus ukine spinta per visa siena, tai nera reikalo su toms virtuvinem spintelesm kariauti del kiekvieno cm. O erdves sumazes. Klausimas vardan ko ta erdve mazinti, jei pasidejimas nebeaktualus tampa.

Pavyzdukai gražūs 4u.gif Valpurgija nori, kiek supantu, turėti kuo daugiau vietos pasidėjimui g.gif Tai, kad to lango vizualiai dar labiau nesusiaurinti spinteles galima daryti horizontalias (durelės viršutinių spintelių gautųsi pakeliamos į viršų) ir aukštas.
O jei spintelės eitų tik palei katilinės ir garažo sienas (nors šeimininkė buvo minėjusi, kad taip jai netinka) savaime suprantama, kad tą langą užuolaidų pagalba reiktų platinti. Nors aš dar nesuprantu ar ten yra durys ar ne? Jeigu yra, tai kokio jos pločio g.gif langas lyg ir padalintas į dvi dalis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 03 02, 14:55)
Nelabai suprantu apie koki paveiksliuka kalbate? As nedejau savo pavyzdziu, kuriuose matytusi ar nesimatytu tustumos  g.gif  O jei rasote apie mano sumestu paveikslelius, tai nesijaudinkite, nesiruosiu aklai ju atkartoti, man idomios idejos pacios, kaip panasus sprendimai atrodo su skirtingais audiniais, skirtingais uzbaigimais virsuje ir pan.  mirksiukas.gif

Kiek suprantu, tai vakar lyg ir apie mano romanetes kalbėjot (kaip pas TuDa), tai parašiau kas ir kaip ir ko reiktų tom romanetėm, kad vaizdas būtų thumbup.gif Įvardinau savo klaidas, jeigu ką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 14:06)
4u.gif Pagaliau pradėjai mąstyti lotuliukas.gif Man patinka tavo mintis daryti u formos virtuvę, taip darydama įtrauksit tą terasos langą į bendrą virtuvės visumą. O ir ūkinių spintų eilė padėtų išspręsti sandėliuko klausimą. Aš esu už virtuvės salą, man ji patinka, tinka ir t. t. aišku jeigu tam yra vietos. Pas mane baldai virtuvėje stovi L principu, ir yra sala, tai praėjimamai yra po 1,10 m. tarp spintelių. Prie salos yra pastatytos dvi kėdės, naudojamos ir trumpam prisėdimui, ir pusryčiaujant. O esant reikalui jos yra perkeliamos prie stalo. Salos dydis 1,55*90. Tai sakau, gal padės planuojant biggrin.gif Ūkinių spintų nesiūlau daryti gilesnių, kaip 60 cm, nes vistik su pasiekimu gilumoj bus bėdos.
Salą geriau daryti galu į svetainę, taip pastatyta sala Jums leistų stebėti ir svetainę ir terasą mirksiukas.gif o ir darbuotis atsukus nugarą į langą būtų nelabai jauku. Sėkmės ax.gif



QUOTE(Cobre @ 2013 03 02, 14:11)
O kam tada jums tas darbastalis ant salos, jei jo siauraja dali suksite i kita dirbama zona, kur bus virtuves baldai su virykle, kriaukle. Vaiksciosite ratu aplink sala dirbdama? Pagaliau ir atrodys lengviau ta sala, ne toks griozdas, vietos praejimui bus daugiau. O kokia prasme ji atsukti i svetaine? Jei virtuves baldai butu palei lauko siena, tada taip, uzdengi dali spinteliu, sonuose nedarai tu sieneliu, arkai suformuoti, is sonu praejimui erdves pakankamai lieka. O dabar?  g.gif  Daryciau sala kiek imanoma i ilgi ir apie 90 cm plocio. dirbsite juk is vienos puses, sedima kitoje nebus, pasidejimo per akis ir taip, tai kam jums plati sala, geriau ilgesnis darbastalis. O daryti ilgesni atsukti ji galu i spinteles, tai nelogiska. O koks pas jus lango plotis? va tokio ir sala galima butu daryti, ir centruoti i langa.

siaip jus pabandykite toje nuotraukoje, kur  imeciau, ta sala persukti taip, kaip jus norite. mano manymu, tai nei grazu, nei funkcionalu.

aciu uz patarimus, teks apsisprest g.gif kaip uodega prignybta, tenka mastyt biggrin.gif

cobre, uzuolaidos i rman grazu, bet kadangi ten langas-durys vaiksciot i svetaine, kaip padaryt kad jos netrukdytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 02, 14:59)
Pavyzdukai gražūs 4u.gif Valpurgija nori, kiek supantu, turėti kuo daugiau vietos pasidėjimui g.gif Tai, kad to lango vizualiai dar labiau nesusiaurinti spinteles galima daryti horizontalias (durelės viršutinių spintelių gautųsi pakeliamos į viršų) ir aukštas.
O jei spintelės eitų tik palei katilinės ir garažo sienas (nors šeimininkė buvo minėjusi, kad taip jai netinka) savaime suprantama, kad tą langą užuolaidų pagalba reiktų platinti.


As kai pamastau apie auksta ir vos ne triju metru plocio ukine spinta, plius sala, po kuria galima padaryti stalcius, plius virtuvines spinteles, tai manau, kad pasidejimo turetu buti per akis biggrin.gif O ir itariu, kad vistik kazkokios atsargos ziemai ateityje bus sudetos garazuose. tai bus tos vietos ir to pasidejimo.

Tarp kitko,nepamenu ar rasiau, bet man ta auksta spinta kazkodel desineje ziuretusi labiau. Tada centruojant lango atzvilgiu sala, tarp spinteliu kaireje ir salos liktu pakankamai erdves, judejimui, atidarytoms spintelems ir jei dar kas kartu seimininkautu, tai nereiktu ten stumdytis labai.

O kodel netinka toks isdestymas? g.gif Juk kiek suvokiu, tai toks jis ir bus. Tik kalbama apie ta uzsukima virtuviniu baldu, kad isgauti U forma, kas man atrodo tik papildomai be reikalo ismesti pinigai ir lango(ar duru, jau net nezinau, kaip cia uzvadinti biggrin.gif ) uzspaudimas baldais.
Atsakyti