Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Grikute @ 2013 03 01, 19:52)


Grikute 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Grikute, o dienines tikrai bus ? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 01, 19:50)
nus pasidet kompiuteri su receptais...nu man kazkas tokio aname grazu  ax.gif  wub.gif
uzsigrudinot  thumbup.gif  4u.gif
smile.gif
itariu, kad sandeliuko teks atsisakyt, pasportuosiu irgi i katiline  smile.gif palei katiline 3m., o plotis 4,75m., vadinas butu 14,25kv.m.  smile.gif



Nu gal ir gražu, bet bus nepatogu bėgiot nuo darbastalio iki kompo ingridientus sužiūrėt smile.gif
Tokio dydžio virtuvėj turėtų sutilpt viskas ir be papildomų ištraukiamų darbastalių 4u.gif Kam kišt pinigus į tokius visokius mechanizmus...
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 03 01, 18:34)
Mano piesinukai.

Atiduodu savo balsą už Nr. 7 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 03 01, 22:58)
Grikute, o dienines tikrai bus ? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Manau,kad bus, man kazkaip jaukiau, nei pliki langai. Jei ne dieninines, tada reiktu galvoti apie romanete kokia. Arba dar kazkoki kita varianta visai.
Man aktulus uzsidengimas vakare, jis butinas,nes priesais kitas namas, todel realybes sou nenorime rodyti;)
O ka kitos mergaites darote savo miegamuosiuose, pasidalinkite turimomis foto.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 01, 18:38)
Manau , kad sala daugiau mados reikalas, kaip kad prieš kokius penkis metus buvo barai. Pas ką buvau, tai šitas įrengimas- gryna kvailystė. Daug smagiau plepėti atsipalaidavus prie virtuvinio stalo . Tad jei yra didelis valgomojo stalas, sala kaip ir nereikalinga.Tais retais atvejais, kai ruošit kokį šimtalapį, nusinešit iki balgomojo stalo. smile.gif  Jei saloje įmontuota viryklė, tai nešiojant nuo darbastalio kokį varvantį daiktą iki viryklės, prilaša ant grindų. Dar viena dingstis plauti virtuvę, užuot malonesniais darbais užsiimti.


Nesutinku. Man sala viena is geriausiu sprendimu virtuvej. Gaminant labai patogu viska issidelioti.
Pusryciaujam visada prie salos. O kai sveciai ateina, tai irgi sutupia prie salos, nors valgomo stalas vaisem nukrautas biggrin.gif
Atsakyti
Grikute, manau geriausias sprendimas paskutinis 4u.gif tik audinukus labai suderint reik, kad nebūtų įspūdis kaip užuolaidų parduotuvėje.... gal naktinę ir portjerą iš tos pačios kolekcijos, tik spalvas kitas? ir audinukas ne per storas turėtų būt, nes sluoksnių daug...

Papildyta:
QUOTE(miskouoga @ 2013 03 02, 08:34)
kai sveciai ateina, tai irgi sutupia prie salos, nors valgomo stalas vaisem nukrautas  biggrin.gif

tai matyt šeimininkė virtuvėje sukasi, o kur šeimininkė, ten traukos centras hihihi.gif nesėdės gi vieni patys prie stalo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 02 kovo 2013 - 07:55
Man sala,(beje buvau labai prieš) pasidėjimo,darbastalio ir pusryčių vietelė. Sala nuo stalo 10 žingsnių atstumu.

Valpurgija, Kaune,Nemuno balduose,yra va tokia spinta,jum gali pritaikyt kažką panašaus virtuvėj,jei norit daug podėlio.Asta kolekcija.MDF.
user posted image

Į Vilnių važiuoju ax.gif kaimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 02 kovo 2013 - 09:47
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 01, 19:24)
Valpurgija, pioneer.gif padaryta. Baldų neprojektuoju,čia tik mintis. ax.gif

gali siaurint į svetainę,bet tas paaukštėjimas geras daiktas.




Barboraaa, labai aciu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif tik jus braizete sala, as turejau mintyj kaip pacioj virtuvej ji isipaiso ir kaip spinteles, kaip suprantu, spinteles butu U formos, tai yra prasidetu pagal katiline, po to eitu per lango siena ir per garazo siena, o viduryj butu sala, kuri atsukta nugarele i svetaine ir spintelemis i langa.Sienos tarp virtuves ir svetaines formuot tik sonuose po 60cm. spintelem pridengt ir virsuj gal siek tiek kaip Cobre patare, tik tada mastau ar apacioj irgi padaryt dar kaip Cobre patare atskyrima vienoj pusej aukstesni ar nebedet, kad nebutu per daug is sal ir siena dar uzsukt, gal tada jau palikt kuo didesne nisa, ar teisingai supratau? ax.gif

del spinteles stumdomom durim irgi nebloga mintis drinks_cheers.gif thumbup.gif

labai laukiu patarimu, merginos
4u.gif

QUOTE(NerBog @ 2013 03 01, 22:26)
Nu gal ir gražu, bet bus nepatogu bėgiot nuo darbastalio iki kompo ingridientus sužiūrėt smile.gif
Tokio dydžio virtuvėj turėtų sutilpt viskas ir be papildomų ištraukiamų darbastalių 4u.gif Kam kišt pinigus į tokius visokius mechanizmus...

jei isipaiso sala, tada viskas vyktu ant jos greiciausiai g.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 02 kovo 2013 - 11:29
Valpurgija, vakar pazaidziau nauja zaidima lotuliukas.gif

Norejot 3D vaizdo...va kas gaunasi panasiai,nes nera tikslus langu plotis ... sviesos srautas 12 val dienos, jeigu virtuves langas i siaure, nepagalvojau,kad gal terasa nebus is tikro i siaurine puse. g.gif

perimetras turetu buti daug maz kiek iziurejau planiuke ax.gif

user posted image

user posted image

i rekvizita nekreipkite demesio, nes nera ten didelio pasirinkimo, o su parsintimu papildomu man kazkas stringa cool.gif Siaip visai malonus dalykas,turint laisvo laiko biggrin.gif


aisku per velai, bet man nesuprantamas vaiksciojimas is garzo i terasa per katiline ir skalbykla i nama cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 02 kovo 2013 - 11:37
Del salos, tai kiekvienas atvejis yra labai individualus. Mano supratimu, tai jei valpurgija renkasi sandeliuka, tai tada pamirstam apie sala, nes jai bus per mazai vietos. Jei darom sienine spinta, tada sala manau, kad butina, nes truks darbinio pavirsiaus. As uz sienine spinta ir sala, net jei mastyti, kad gali kazkiek sveisos uzstoti. Spinta tikrai ne maziau talpi, o tada daroma sala , spintos puseje daroma kazkas prisesti, vistik virtuveje tai labai patogu, o cia stalui galimybe yra tik tokiu atveju, jei daryti virtuves baldus tik vienoje puseje. O viena puse, kaip jau ir sakiau, tai sumazejes darbinis pavirsiu pavirsius - pinigu i virtuve, sandeliuka bus ikista nemazai, o gaminti virtuveje bus nepatogu.
Kas siulo tik sandeliuka, dziaugiasi, kad ji turi, vistik nepasako sienines spintos minusu, lyginant su sandeliuku. Ir ne aplamai, bet butent konkreciai valpurgijos atveju. Nes tiesia sakant, tai kam rupi tos bendrines frazes, kai kalbama jau apie realia patalpa su realiais langais, realiais metrais ir centimetrais, galimais baldu isdestymais, numatomu judejimu virtuveje. Tie kas pasisako, kad jiems patogu, tai ju gal ir isdestymas visai kitas, erdves kitokios.
Is esmes, tai as nei uz, nei pries virtuves salas, tik reikia protingai apsvarstyti, kam ji reikalinga, ar aplamai reikalinga. Pagaliau netgi tai, ar ji netrukdys dirbant judeti virtuveje smile.gif Vien pasakymas, kad kazkieno seimoje ji pasiteisino, kad ten sveciai megsta susesti, manau nera naudingas, nes reiktu ziureti, kodel sveciai taip verziasi i ta virtuve tongue.gif . Gal paprasciausiai seimininke is jos neislenda, sveciams atejus toliau kuiciasi virtuveje biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 02, 11:25)
............ eitu per lango siena

? g.gif dabar man gal jau skleroze, bet pamenu, kad seniau, kai kalbejom apie jusu namo plana, tai klausem ir del langu, kad butu patogu, jei butu imanoma vaikscioti is virtuves tiesiai i lauka. man pasirode, kad sakete, jog isejimai bus ir is virtuves, ir is miegamojo g.gif Matyt visai senatve man, nes buvau isitikinusi, kad neuzsukinesite virtuves U forma biggrin.gif O nuotraukas, kai buvote imetusi, tai atidziai ir nepaziurejau doh.gif
Siaip ta uzsukima, kad atskirti svetaine nuo virtuves as jums siuliau tik viena is variantu. Bet jei darysite sala, tai kam tada tuo uzsukimu erdve virtuveje mazinti. Kiek suprantu, tai svetaines puseje dar ir valgomas stalas planuose? g.gif
Atsakyti
Cobrės pasamprotavimai, kaip visad, logiški ir konkretūs 4u.gif Mano supratimu, reikia imti į rankas ruletę ir matuoti vietoje, žiūrėtis , kiek vietos liks patogiai judėti. Jei gerai įžiūriu, plotis virtuvės 4,7 m. ilgis turbūt apie 3m. Atidedam spintelėms palei garažo sieną 0,6 m, ūkinei spintai 0,6-0,7 m palei katilinės sieną. Jei sandėliukas, tai bent 1,2m. Lieka 3,5 ar mažiau m. Sala suvalgytų apie 1 m, jei dar kėdės prie jos , tai dar 1 m. Lieka geriausiu atveju 1,5 m, kurias dalinti iš 2, jei sala per vidurį. Jei sala atitveria virtuvę nuo svetainės, kaip įkeltuose nuorodose su tais gražiais akmeniniais stalviršiais wub.gif, tai paaukštinimas vėl suvalgo plotą ir kavos gerti prie jos nesigaus.Ko gero racionaliausia tą salą daryti kaip spintelę kiek įgilintą, kad būtų patogu atsisėsti iš valgomojo pusės, vienu mostu pritraukus 2 kėdes nuo valgomojo stalo. Valpurgijos atveju būtų visai nieko toks sprendimas, kaip pas Femme: netoli valgomojo zonos - spintelės kaip indaujos, tas užsuktas stalviršis greitam pavalgymui ar lėkštėms sudėti, kai paduodamas maistas į valgomąjį. Prie katilinės sienos tada pagal savo norus: ūkinę spintą ar sandėliuką.
Šiaip geriausia iš popieriaus iškirpus išklotines, vietoje pasižiūrėti, nes tuščios patalpos atrodo be galo erdvios, o kai susistato baldai, nieko nebelieka. Pati buvau visokių grožių prisiplanavus, atrodė erdvė milžiniška, kai susistatė viskas, jau nesinorėjo daryti baldų parduotuvės biggrin.gif
Atsakyti