Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

kas del romaneciu, tai man visai nieko toks variantas- na kai siena stora ir langas giliai, tai graziau taip ziurisi. beto, netrugdo darinet pacio lango, net jei romanete ir nuleista
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 03 01, 18:34)
9Arba daryt kaip cia, tik taip prigrusti iki pat sienos manau nereikia. Tiesiog palikt vienodus atstumus sienu is kaires ir desines.
user posted image


Man šitas todėl ir gražus, kad užuolaidos iki pat kitos sienos. Man nepatinka nei vienas variantas kur siena matosi. schmoll.gif blush2.gif
Gal didelėj erdvėj kur daug langų ir galima tas sienas palikt, bet mažoj tik pabrėš kambario mažumą. ax.gif
Mes svetainėj palikom sienos gabalą be užuolaidų iki šiol mane tas kampas nervuoja, atrodo kaip neužbaigtas. rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=valpurgija,2013 03 01, 16:22]
galvojau apie tai, bet MB labai nenori pjaut anga toj katilines sienosj, nes ten kapitaline siena, nes tada kazkokius sutvirtinimus reik daryt, anksciau sako reikejo apie tai galvot verysad.gif tai va kad as noreciau salos del darbastalio, man atrodo kad ant jo patogiau, nei prie spinteliu g.gif 4u.gif

galvojau ir toki pasiteisinima, bet juk neleksi per lauka i garazo sandeliuka
Tikrai nelėksit pasiimti kokios sulčiaspaudės ar kepimo skardos. Aptingsit ir laikysit prikimštas spinteles biggrin.gif Jei tik dėl darbastalio padidinimo, tai paprasčiausias variantas- ištraukiamas darbastalis su užlankstytom kojytėm, paslėptas po stalčiaus imitacija.Kažkur buvau užmačiusi. Dar yra tokios ant ratukų spintelės, pastumi, kad po kojom nesipintų, o kai reikia kokias skardas išsidėlioti, pritraukiat. Manau , kad sala daugiau mados reikalas, kaip kad prieš kokius penkis metus buvo barai. Pas ką buvau, tai šitas įrengimas- gryna kvailystė. Daug smagiau plepėti atsipalaidavus prie virtuvinio stalo . Tad jei yra didelis valgomojo stalas, sala kaip ir nereikalinga.Tais retais atvejais, kai ruošit kokį šimtalapį, nusinešit iki balgomojo stalo. smile.gif Jei saloje įmontuota viryklė, tai nešiojant nuo darbastalio kokį varvantį daiktą iki viryklės, prilaša ant grindų. Dar viena dingstis plauti virtuvę, užuot malonesniais darbais užsiimti.
Atsakyti
QUOTE(NerBog @ 2013 03 01, 17:15)
O kam tas rašomasis stalas virtuvėj, jei darbo kambarys yra mirksiukas.gif Nebent receptams rašyt tongue.gif

Aš lekiu kiekvieną dieną per lauką parsinešt daržoves, man nepatinka jas kambary laikyt, šilta, vysta tuoj pat  schmoll.gif


nus pasidet kompiuteri su receptais...nu man kazkas tokio aname grazu ax.gif wub.gif
uzsigrudinot thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Grikute @ 2013 03 01, 17:34)


7 smile.gif


QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 01, 17:43)
mano daržovės katilinėj,kitos kaime už 16 km biggrin.gif

Kokis plotas jūsų virtuvės? Tas sieneles išgriovus,per vidurį pastatykit salą,tai būtų,į kambarį siauresniu stalviršio plotu,+ paaukštinta sienutė su plačiu viršum ir virtuvės zonoje platesnioji dalis,ten stalčiai su  kažkuo, nupiešt ant smūgio galėčiau ax.gif
Jeigu per vidurį nenorit, tai šone junkit kur virimo kepimo darbai vyksta,paaukštinimas puikiai užstos puodus. Sėdint svetainėje,jo aukštis trukdys'' grožėtis'' virtuvės darbastaliu.  mirksiukas.gif

Pagal bendrus patogumo dėsnius,įžengus į namus,patogu,vienoje pusėje virtuvė,tada šalia arba priešingoje pusėje svetainė,be abejo rūbinė ir wc netoli,ten kur dabar matau virtuvę,patogiau būtų kambarys. 4u.gif
Man virtuvė patogu,į gatvęs pusę,nemažai joje būnu, tada viską matau,kas ateina ir t.t

vonių ar pusvonių ieškojot g.gif http://www.paa.lt/lt...niai/vario-long
yra mažesnių,žinokit labai fainos mirksiukas.gif

itariu, kad sandeliuko teks atsisakyt, pasportuosiu irgi i katiline smile.gif palei katiline 3m., o plotis 4,75m., vadinas butu 14,25kv.m. smile.gif
bandau sudeliot vaizda jusu patarimuose smartass.gif jei paiestumet buciau labai dekinga, kad ir belekaip, kad tik suprast minti teisingai 4u.gif
del sukeitimu, tai gal sunkoka, nes dejom virtuve ten del to kad iseit itesiai i teras ir kad vamzdynus salia nutiest is katilines... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 01, 19:38)
  Jei tik dėl darbastalio padidinimo, tai paprasčiausias variantas- ištraukiamas darbastalis su užlankstytom kojytėm, paslėptas po stalčiaus imitacija.Kažkur buvau užmačiusi. Dar yra tokios ant ratukų spintelės, pastumi, kad po kojom nesipintų, o kai reikia kokias skardas išsidėlioti, pritraukiat.


thumbup.gif drinks_cheers.gif Turėtų būt labai patogu ir faina.

Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 01, 18:50)

del sukeitimu, tai gal sunkoka, nes dejom virtuve ten del to kad iseit itesiai i teras ir kad vamzdynus salia nutiest is katilines... smile.gif

nieko kitą namą vistiek statysit mirksiukas.gif
einu pabandysiu coreliu papaeckint
Atsakyti
[quote=Iš Kaimo,2013 03 01, 18:38]
[quote=valpurgija,2013 03 01, 16:22]


galvojau ir toki pasiteisinima, bet juk neleksi per lauka i garazo sandeliuka
Tikrai nelėksit pasiimti kokios sulčiaspaudės ar kepimo skardos. Aptingsit ir laikysit prikimštas spinteles biggrin.gif Jei tik dėl darbastalio padidinimo, tai paprasčiausias variantas- ištraukiamas darbastalis su užlankstytom kojytėm, paslėptas po stalčiaus imitacija.Kažkur buvau užmačiusi. Dar yra tokios ant ratukų spintelės, pastumi, kad po kojom nesipintų, o kai reikia kokias skardas išsidėlioti, pritraukiat. Manau , kad sala daugiau mados reikalas, kaip kad prieš kokius penkis metus buvo barai. Pas ką buvau, tai šitas įrengimas- gryna kvailystė. Daug smagiau plepėti atsipalaidavus prie virtuvinio stalo . Tad jei yra didelis valgomojo stalas, sala kaip ir nereikalinga.Tais retais atvejais, kai ruošit kokį šimtalapį, nusinešit iki balgomojo stalo. smile.gif Jei saloje įmontuota viryklė, tai nešiojant nuo darbastalio kokį varvantį daiktą iki viryklės, prilaša ant grindų. Dar viena dingstis plauti virtuvę, užuot malonesniais darbais užsiimti.
[/quote]
kai tiek name vietos tai kazaip nesinoriu lankstyt kaskart staleliu sudedamu g.gif
sala man atrodo butu patogu butent gaminimui, nes dabar bute tai man labai mazai vietos prie spinteliu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 01, 18:55)
nieko kitą namą vistiek statysit mirksiukas.gif


NNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE swoon.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Grikute, del uzuolaidu ,patas paskutinis su foto 4u.gif

tie dvigubi paraukimai man tai niaaaaaa ax.gif


Valpurgija ,kokia virtuves kvadratura gaunasi ir koks tos bendros sienos su katiline ir skalbykla ilgis


pas mane bendras spinteliu ir darbastalio ilgis 6metrai, tikrai per akis ir pasidejimo,o dar virsutines spinteles nera iki pat lubu.
Atsakyti
Valpurgija, pioneer.gif padaryta. Baldų neprojektuoju,čia tik mintis. ax.gif

gali siaurint į svetainę,bet tas paaukštėjimas geras daiktas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 kovo 2013 - 19:35
Tai pagal komentarus, mano langas turetu atrodyti tada taip. Karnyzas iki palubiu ir kuo arciau sienu.
Man irgi visai nieko;) Naktines butu patogu uztraukti.
Kaip suprantu, tada man reiks pirkti karnyza su trim vamzdukais (dieninei uzuolaidai, naktinei ir dekorui).
user posted image

O cia kam reikia salos su paaukstinimu nuo svetaines puses.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 01 kovo 2013 - 20:10
taip grazu, tik as nedeciau tu viduriniu palu, nes man kazkoks sviestas sviestuotas tada smile.gif
Atsakyti

Tai tos vidurines palos ir bus naktines uzuolaidos lotuliukas.gif

man grazu mirksiukas.gif
Atsakyti