Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Cobre @ 2013 03 01, 16:15)
Ne, nedarem. Sakau, dare is vidaus ir taskini. Cia daugiau zaidimas vyriskiams buvo, juolab, kad nekavo nieko. Naudos is jo nedaug. Tik tiek, kad zinai, jog padoriai langai sudeti ir apsiltinta aplink juos, nera salcio tiltu. bijau net primeluoti kazka, as nesikisau i ta reikala - nieko juk grazaus nerode  biggrin.gif  O termovizija is isores daroma ir visai kitaip.

neisiskaiciau tada, sorry..
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 01, 15:43)
Ar kartais neišeitų truputį katilinę pamažinti? Tada sandėliukas atsidurtų jos teritorijoje, sienoje durys į virtuvę, tik iš virtuvės pusės įėjimą maskuoti a la  spinta. Įsprausti dar salą- labai užsigriozdins virtuvė.  Dvi lygiagrečios eilės spintelių visai gražus variantas. Galima dešinėje dėti kaitlentę ir plautuvę, sandėliuko pusėje šaldytuvą, indaplovę ir spinteles per visą sieną. Čia kaip norisi, kiek reikia laisvo darbastalio, kiekvienai skitingai, man viskas sutilpo į 3 m, gal kas nuo ryto iki vakaro pyragus kepa, tai ir 6 neužteks smile.gif

galvojau apie tai, bet MB labai nenori pjaut anga toj katilines sienosj, nes ten kapitaline siena, nes tada kazkokius sutvirtinimus reik daryt, anksciau sako reikejo apie tai galvot verysad.gif tai va kad as noreciau salos del darbastalio, man atrodo kad ant jo patogiau, nei prie spinteliu g.gif 4u.gif

QUOTE(Cobre @ 2013 03 01, 15:53)


o geras, cobre per netycia ikele pvz. kur virtuvej rasomasis stalas, turiu ta mintele igyvendint wub.gif zadejau prasyt pvz kas turi, bet galvoju ir vel busiu nesuprasta kaip su ta dusine -vonia biggrin.gif

QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 01, 15:54)
Dėl sandėliuko, turint tokius didelius garažus,neverta smaugtis virtuvėje su tuo planavimu,atskirkit gabalą garažo ir susikrausit visą turtą. mirksiukas.gif juk pagrindiniai produktai vis viena  liks po ranka.

galvojau ir toki pasiteisinima, bet juk neleksi per lauka i garazo sandeliuka smile.gif norisi viduj po ranka sandelioko... is kitos puses kai pagalvoji imanoma tokio dydzio virtuvej ir spintelese sutilpt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 01 kovo 2013 - 16:25
QUOTE(Grikute @ 2013 03 01, 17:06)
Kadangi itensyviai kalbama apie uzuolaidas, prisijungsiu ir as tuo klausimu.
Rodausi ,mano miegamasis su pripiestom uzuolaidom. Planuoju kazka tokio, tik tas desinysis kampas nervina. Taip lyg norisi kazko ant tos sienutes, bet kazin ar kas tilps.

2. Karnyzas beveik prie lubu.



man antras variantas harmoningiausiai atrodo, o 4-as langą išcentruoja, proporcijų nebelieka g.gif

Murmur, geri meistrai pripjauna plyteles gražiai be jokių kampukų ...
Atsakyti
Grikute, as uz karniza palubej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 03 01, 16:23)
man antras variantas harmoningiausiai atrodo, o 4-as langą išcentruoja, proporcijų nebelieka g.gif

bet uzmetus paveiksliuku tripleta ar kaip jie vadinasi kaireje butu gal neblogai? taip nesinori uzuolaida ant lango deti g.gif
Atsakyti
Grikute, man grazu 1 ir 4, t.y. auksciau virs karnyzo, tik uzuolaidas per viduriuka i desine traukt - daugiau kaip 1 foto ir maziau kaip 4 foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 01, 17:35)
bet uzmetus paveiksliuku tripleta ar kaip jie vadinasi kaireje butu gal neblogai? taip nesinori uzuolaida ant lango deti g.gif


o kodėl nenori visos sienos paaukoti užuolaidai ir dėti portjeras kaip 4 pav. abiejuose šonuose? g.gif
ir proporcijos išlaikytos ir jokių tripletų-veidrodžių nereiks....
Atsakyti
Grikute, man 2 variantas, bet turbut deciau is abieju pusiu portjeras

user posted image
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 01, 17:22)
o geras, cobre per netycia ikele pvz. kur virtuvej rasomasis stalas, turiu ta mintele igyvendint  wub.gif  zadejau prasyt pvz kas turi, bet galvoju ir vel busiu nesuprasta kaip su ta dusine -vonia  biggrin.gif
galvojau ir toki pasiteisinima, bet  juk neleksi per lauka i garazo sandeliuka  smile.gif norisi viduj po ranka sandelioko... is kitos puses kai pagalvoji imanoma tokio dydzio virtuvej ir spintelese sutilpt  g.gif


O kam tas rašomasis stalas virtuvėj, jei darbo kambarys yra mirksiukas.gif Nebent receptams rašyt tongue.gif

Aš lekiu kiekvieną dieną per lauką parsinešt daržoves, man nepatinka jas kambary laikyt, šilta, vysta tuoj pat schmoll.gif
Atsakyti
Na kaip suprantu,kad visos uz, kad karnyza kelti kuo auksciau, link lubu.
Dabar tada del to iscentravimo. Tai kaip suprantu, man reikia palikt vienoda atstuma nuo sienos, kad is kaires ir desines butu vienodi sienu tarpai? Ar taip?

Planavau deti dienines, o naktines tik is vienos puses. Nes is kaires iejimas i balkona, galvoju bus nepatogu duris varstyti. O jei tik dienines, tai daug patogiau. Vasara galima butu pastoviai laikyt pravira balkona.
Is abieju pusiu uzuolaidos graziau, bet musu kambariukas toks nedidukas, bijau, kad neapsunkintu.

Mano piesinukai.
5
user posted image
6
user posted image
7
user posted image
8
user posted image
9Arba daryt kaip cia, tik taip prigrusti iki pat sienos manau nereikia. Tiesiog palikt vienodus atstumus sienu is kaires ir desines.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 01, 16:22)

galvojau ir toki pasiteisinima, bet  juk neleksi per lauka i garazo sandeliuka  smile.gif norisi viduj po ranka sandelioko... is kitos puses kai pagalvoji imanoma tokio dydzio virtuvej ir spintelese sutilpt  g.gif



mano daržovės katilinėj,kitos kaime už 16 km biggrin.gif

Kokis plotas jūsų virtuvės? Tas sieneles išgriovus,per vidurį pastatykit salą,tai būtų,į kambarį siauresniu stalviršio plotu,+ paaukštinta sienutė su plačiu viršum ir virtuvės zonoje platesnioji dalis,ten stalčiai su kažkuo, nupiešt ant smūgio galėčiau ax.gif
Jeigu per vidurį nenorit, tai šone junkit kur virimo kepimo darbai vyksta,paaukštinimas puikiai užstos puodus. Sėdint svetainėje,jo aukštis trukdys'' grožėtis'' virtuvės darbastaliu. mirksiukas.gif

Pagal bendrus patogumo dėsnius,įžengus į namus,patogu,vienoje pusėje virtuvė,tada šalia arba priešingoje pusėje svetainė,be abejo rūbinė ir wc netoli,ten kur dabar matau virtuvę,patogiau būtų kambarys. 4u.gif
Man virtuvė patogu,į gatvęs pusę,nemažai joje būnu, tada viską matau,kas ateina ir t.t

vonių ar pusvonių ieškojot g.gif http://www.paa.lt/lt...niai/vario-long
yra mažesnių,žinokit labai fainos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 kovo 2013 - 18:18
Grikute, man septintas variantas labai labai wub.gif wub.gif wub.gif Tik vat butu mano valia, tai dienines keliautu von...Man siuo metu net pas mane dienines aki rezia, kazkaip nekest ju pradejau doh.gif doh.gif
Atsakyti