Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Cobre @ 2013 03 01, 12:23)
Ar kas nors paziurite blogus is pirmo puslapio?  ax.gif



verysad.gif pažiūriu, nusibodo tik žiūrėt,man matyt liga,vis pačiupinėt noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 03 01, 14:32)
o aš tyrinėjau ir nusprendžiau, kad čia tiesiog standus audinys ir palangės plačios, todėl taip styro lotuliukas.gif


nesigincyk su sena boba,kuri virs15 metu su skurliais dirbo ir kartais padirba dar tongue.gif lotuliukas.gif

paprasta romanete,be jokio virsaus uzdengimoo negrazu ,nes atrodo kaip parasta marska ant lango lotuliukas.gif
Atsakyti
Cobre - neseniai kai buvo kalba apie spintele apklijuota plytelem minejai kampa plyteliu (kad nedeti gelezinio). Gal gali pasakyti kokie yra variantai? ar yra kazkokie "nematomi" kampai, ar isvis ju nedeti reiktu? g.gif Pas mane kaip tik meistreliai vonia daro tai noriu suziuret kad ta kampa padarytu graziai, nes bute irgi buvo gelezini uzdeje doh.gif bet tuomet tiesiog maniau kad kitaip nebuna.
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 03 01, 14:36)

paprasta romanete,be jokio virsaus uzdengimoo negrazu ,nes atrodo kaip parasta marska ant lango

vat uztat ir nersiu, nes suvokiau, kad vistik mano atveju romanete (tik ne tas tiesus staciakampis), vistik yra geriausias sprendimas. Tik vis dar neatradau to idealaus varianto g.gif

siame pavyzdyje nuo apvadu eina romenete. visai gal neblogai, kai su uzuolaidomis kartu, o ir ispudis, kad langas gali buti zymiai aukstesnis, nei ko gero yra g.gif
user posted image


TuDa, pamasciau, kad ne, ne svetaineje man jos uzkliuvo, bet kazkuriam miegamajam berods - na labai jau kliuna tie lopai ant sienu.

Dar pvz

user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(murmur @ 2013 03 01, 14:45)
Cobre - neseniai kai buvo kalba apie spintele apklijuota plytelem minejai kampa plyteliu (kad nedeti gelezinio). Gal gali pasakyti kokie yra variantai? ar yra kazkokie "nematomi" kampai, ar isvis ju nedeti reiktu?  g.gif  Pas mane kaip tik meistreliai vonia daro tai noriu suziuret kad ta kampa padarytu graziai, nes bute irgi buvo gelezini uzdeje  doh.gif bet tuomet tiesiog maniau kad kitaip nebuna.

pjauna tas plyteles kampu ir suveda. Tu tiesiog pasakyk jiems, kad taip nori ir tiek. Jei normalus meistrai, tai be problemu padarys, mums jau tiek metu atgal dare be jokiu atsikalbinejimu, tai siais laikais tik visiski dundukai to nedarytu. Jei bambes del to pjovimo aparato, tai tokie ten ir meistrai tada, nes tie kas dirba su plytelemis, tai jie tikrai turi.
Atsakyti
nesuprantu kam ant lango krauti zaliuzes, romanete ir dar kazkoki seilinuka, man tai ziauriai negrazu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 01, 15:13)
pjauna tas plyteles kampu ir suveda. Tu tiesiog pasakyk jiems, kad taip nori ir tiek. Jei normalus meistrai, tai be problemu padarys, mums jau tiek metu atgal dare be jokiu atsikalbinejimu, tai siais laikais tik visiski dundukai to nedarytu. Jei bambes del to pjovimo aparato, tai tokie ten ir meistrai tada, nes tie kas dirba su plytelemis, tai jie tikrai turi.


4u.gif turi stakles, padarys manau jei pasakysiu wink.gif
Atsakyti
Visos tos romanetės gražiai žiūrisi tik tol, kol nenaudojamos, t.y. dieną. Vakare jas nuleidus vaizdas nebėra įspūdingas. Man gražiau, kai romanetė blogiausiu atveju yra antrame plane, o iš šonų užuolaidos kaip dekoracija kabo.
Papildyta:
QUOTE(valpurgija @ 2013 03 01, 14:22)
o tai tas sandeliukas ne per siauras gautusi palei siena? ar ir spinteles deti prie jo? g.gif  ax.gif  4u.gif
tai va irgi dar apie tai pamastau, svarstau  smile.gif  drinks_cheers.gif
nemegstu veidrdziu ir taip ju nemazai bus  biggrin.gif
va va reiks pasidomet  4u.gif

kritau i dilema del salos ir sandelio savo virtuvej, kaip cia - iseina juos  imontuot ar vis tik ne, norint issaugot sviesos srauta ...padekit papalanuot mano virtuvyte !!!  gathering.gif  unsure.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ar kartais neišeitų truputį katilinę pamažinti? Tada sandėliukas atsidurtų jos teritorijoje, sienoje durys į virtuvę, tik iš virtuvės pusės įėjimą maskuoti a la spinta. Įsprausti dar salą- labai užsigriozdins virtuvė. Dvi lygiagrečios eilės spintelių visai gražus variantas. Galima dešinėje dėti kaitlentę ir plautuvę, sandėliuko pusėje šaldytuvą, indaplovę ir spinteles per visą sieną. Čia kaip norisi, kiek reikia laisvo darbastalio, kiekvienai skitingai, man viskas sutilpo į 3 m, gal kas nuo ryto iki vakaro pyragus kepa, tai ir 6 neužteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2013 03 01, 15:14)
nesuprantu kam ant lango krauti zaliuzes, romanete ir dar kazkoki seilinuka, man tai ziauriai negrazu doh.gif


Na, gal jusu visas namas kazkam negrazus bus, tai ka - nestatysite? biggrin.gif

Mano vitrininis langas, kuris skirtas per puse, svetaineje praktiskai sueina i kampa. Tokiu atveju, jei ir deciau uzuolaidas paprastas, tada ji uzdengtu abieju virtinu po puse, jei ne daugiau (kalbu apie portjeras, nes man jos daugiau del grozio, o ne del funkscijos - norisi tekstiles ant langu, nors tu ka biggrin.gif ). liktu dar puse atidengtu ir dar ta puse butu perskirta remu. Kvailiau buti negali, grozio jokio, nes galima sakyti, kad uzuolaida iremintu ta langa skiranti rema doh.gif Zodziu absurdas. O ir man patinka vaizdas i mano tujas ir manau, kad ateityje ir visu sutvarkytu kiemu bei terasa galesiu grozetis per vitrina. Tai ja uzdengti uzuolaida negalvojant apie tai, koki efekta tai duos, yra kvaila. Todel ir mastau apie romanete.
Kazka va tokio. Tik cia man nepatinka, kad jos per zemai pakabintos, bent jau as buciau lyginusi virsuje su lig ta mazesniaja romenete g.gif Ir virsus man irgi nelabai g.gif Pagal sita pavyzdi, tai manau, kad pas mane gautusi dvi bangos, tik platesnes.

user posted image

Ir aplamai, manau, kad romanete yra labai normalus uzuolaidu tipas, jei viskas daroma su protu ir ne bet kaip. Tik man graziau, kai ten, kur imanoma, kabinamos normalios uzuolaidos, o romanete, kokia ji bebutu, yra tik tam tikras sprendimas, kai neimanomi kiti. Skonio reikalas, todel as cia is savo skonio varpines parasiau. Tarkim siame pavyzdyje nesumastau kito varianto, kaip zaliuzes, ar romenetes. Dipsis, manote, kad cia tiktu kazkas kitkas? g.gif

user posted image



Papildyta:
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 03 01, 15:43)
Visos tos romanetės gražiai žiūrisi tik tol, kol nenaudojamos, t.y. dieną. Vakare jas nuleidus vaizdas nebėra įspūdingas. Man gražiau, kai romanetė blogiausiu atveju yra antrame plane, o iš šonų užuolaidos kaip dekoracija kabo.

ne visada imanoma tas uzuolaidas sone pakabinti. Jei mano atveju tai butu imanoma, tada apie romanete net negalvociau.
Atsakyti
Dėl sandėliuko, turint tokius didelius garažus,neverta smaugtis virtuvėje su tuo planavimu,atskirkit gabalą garažo ir susikrausit visą turtą. mirksiukas.gif juk pagrindiniai produktai vis viena liks po ranka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 kovo 2013 - 15:55
Kadangi itensyviai kalbama apie uzuolaidas, prisijungsiu ir as tuo klausimu.
Rodausi ,mano miegamasis su pripiestom uzuolaidom. Planuoju kazka tokio, tik tas desinysis kampas nervina. Taip lyg norisi kazko ant tos sienutes, bet kazin ar kas tilps.

1. Karnyzas vos auksciau lango.
2. Karnyzas beveik prie lubu.
3. Dekoro uzuolaidos karnyzas atskiras, auksciau.
4. Karnyza ilginti link desinio sono, kad liktu maziau tos plikos sienos.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Man grazu veidrodis, bet pas mane jis bus ispraustas, per siaura sienute. Dar nebent koki paveiksliuka, bet irgi jauciu netiks. Ar keleta foto remeliu...Nezinau...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 01, 14:27)
Bet jei kalbesim apie elementarius langus, tai tikrai skirtumas yra - pridekite delna prie lango ir prie sienos  smile.gif  O ir pas mus is vidaus su tokiu aparaciuku ejo per nama, tai ten kazkaip matuojasi tasko temperatura ir kazkokiu stebuklingu budu ji mazesne lange, nei sienoje  smile.gif  Labai jau vyriskiai norejo paziureti, ar teisingai langai sudeti, palanges, tai ir varinejo su tuo pribumbasu per namus  doh.gif

jus dare termovizija..jo, visom spalvom atsiskleidzia tada langai. Vakar kaip tik vyras skaiciavo nuostolius silumos per langus, tai todel ir mastau ar galiu "gyvent" su autesniais.

QUOTE(Dipsis @ 2013 03 01, 15:14)
nesuprantu kam ant lango krauti zaliuzes, romanete ir dar kazkoki seilinuka, man tai ziauriai negrazu doh.gif

nelabai matosi, gal tai nuo saules apsaugine zaliuze is isores. As labai tikiuosi kad nebus labai labai blogai vizualiai, nes cia mano vyro uzgaida. jos pacios nusileidineja nuo saules intensyvumo, nebuna visa laik. randu viena pliusa - gal nereikes naktiniu uzuolaidu, galesiu deti ir deti tuos pustus "sijonus" lotuliukas.gif
Papildyta:
Grikute,kelciau kuo auksciau ir gal desini sona karnyza ilgesni daryciau, juk visa banga puse lango uzstoja, gal daryciau kad banga butu ant sienos jau. Pasibraizyk, tada veidrodis netilps tongue.gif
Papildyta:
ziuriu paskutinis variantas kaip mano issakyta mintis..
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 01, 16:08)
jus dare termovizija..jo, visom spalvom atsiskleidzia tada langai.

Ne, nedarem. Sakau, dare is vidaus ir taskini. Cia daugiau zaidimas vyriskiams buvo, juolab, kad nekavo nieko. Naudos is jo nedaug. Tik tiek, kad zinai, jog padoriai langai sudeti ir apsiltinta aplink juos, nera salcio tiltu. bijau net primeluoti kazka, as nesikisau i ta reikala - nieko juk grazaus nerode biggrin.gif O termovizija is isores daroma ir visai kitaip.
Atsakyti