Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Cobre @ 2013 03 01, 13:48)
Neesu fane tokiu romeneciu, kaip mas TuDa, kai medziagos gabalas tiesiog prilipintas prie sienos - kazkaip labai jau neisbaigta man.

Jeigu kalbi apie virtuvės ir valgomojo langus, tai greitu laiku situacija bus ištaisyta lotuliukas.gif
Atsakyti
Cobre, neskaudinkite man sirdies, tokiu langu groziu pridejote wub.gif wub.gif wub.gif Kada as ka nors panasaus turesiu, tai neaisku, kol kas laikinas kabinam, kad kaimynai neciokintu lens.gif
Man su kaspinukais labai grazu:
http://images.google...img.xrUbv3p_-8o

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuzdaite: 01 kovo 2013 - 14:05
Sudomino paveiksliukas kur svetaine visa sviesi, uzuolaidos beveik baltos, uzuolaidos pustos..ir atnese man minti idomia..ar ten vienas audinys ir tiesiog del ilgio tas i apacia pustumas gaunasi, ar tiesiog per ilgi yra dar uzlenkta apacioje ir kur eina juostele per uzuolaida iki tiek uzlenkimas yra??? idomu galima butu taip padaryti, nes man labai grazu tas pustumas..
kitas kl - langu aukstis nuo zemes, koks jis optimalus? vakar skaiciau kad nesamone iki zemes langai..plius dabar mislinu, sofkute ar foteliukas pasistatys ir tavo lango vistiek iki zemes nesimatys, o siluma eis laukan. ziuriu klasikiniuose interjeruose dazniau ne vitrininai langai..
Atsakyti
Man irgi kliuvo tos pustos uzuolaidos. Itariu ,kad ten nuo to pridurymo dvigybas audinys nes kiek praktiskai esu susidurusi su siuviniais, taip gali issipusti tik tokiu budu prisiuti ax.gif

O del langu iki zemes...na nepasakyciau,kad klaiskinis tik su mazais langais,ypac kur uz langu terasos ar grazus vaizdas biggrin.gif

O del salcio tikrai nesamone...isgyvenau ziema su keliais langais iki zemes,nei eina ta siluma nei ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 01, 13:53)
Jeigu kalbi apie virtuvės ir valgomojo langus, tai greitu laiku situacija bus ištaisyta lotuliukas.gif

Ka matau, ta ir ivardinu. Is kur man zinoti, kas ten bus biggrin.gif
Tarp kitko, o kas bus ? rolleyes.gif biggrin.gif Rupi man, nes neapsisprendziu del savo langu.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 15:24)
Kodel nebesigauna? Ar as ne taip tas nisas suprantu? Nu va pvz papaisiau taip greit grynai is lempos. Ir nisos gaunasi, ir sandeliukas  g.gif Palei siena su katiline.

user posted image


o tai tas sandeliukas ne per siauras gautusi palei siena? ar ir spinteles deti prie jo? g.gif ax.gif 4u.gif


QUOTE(femme @ 2013 02 27, 15:31)
nu ale baseinėlio tipo plytelėm išklota kvadratinė - kaip pirtelėse būna hihihi.gif

idėja, mano manymu, prasta, nes tokioje aštriais kampais ir lygiu dugnu gulėti menkas malonumas, nebent vandens prisipylus porą kubų, bet vėlgi išeiga neprotinga... o ant nuožulnios po dušu prausdamasis gali galvą prasiskelt.

ir šiaip tvarkos prasme tų šveitimų gerokai prisideda, negu išvalyti lygią dušinę ar vonią. Turėjom bute dušo padus išbetonuotus ir plytelėmis išklijuotus, name rinkausi akrilinį padą, kojom daug maloniau, šilčiau ir tie tarpai neužsineša....

tai va irgi dar apie tai pamastau, svarstau smile.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 27, 15:57)
Valpurgija, jei kur trūksta šviesos, galima patvarkyti su veidrodžiais, jei ką, pastatomą pakreipti kampu, kad šviesą nukreiptų tinkama linkme.
Jei kas ieškojot vonios- dušo hibrido, tai yra tokie dušo padėklai- pusvonės, pas draugę mačiau, sakė galima vandens prisileidus pasėdėti.

nemegstu veidrdziu ir taip ju nemazai bus biggrin.gif
va va reiks pasidomet 4u.gif

kritau i dilema del salos ir sandelio savo virtuvej, kaip cia - iseina juos imontuot ar vis tik ne, norint issaugot sviesos srauta ...padekit papalanuot mano virtuvyte !!! gathering.gif unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 01 kovo 2013 - 14:27
sveikos, mergaites, gal kas zinote, kur butu galima nusipirkti lovos kojeles g.gif butu geriau medines, Kaune ar Klaipedoje
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 03 01, 14:13)
Man irgi kliuvo tos pustos uzuolaidos. Itariu ,kad ten nuo to pridurymo dvigybas audinys nes kiek praktiskai esu susidurusi su siuviniais, taip gali issipusti tik tokiu budu prisiuti  ax.gif
O del langu iki zemes...na nepasakyciau,kad klaiskinis tik su mazais langais,ypac kur uz langu terasos ar grazus vaizdas  biggrin.gif
O del salcio tikrai nesamone...isgyvenau ziema su keliais langais iki zemes,nei eina ta siluma nei ka biggrin.gif

turesiu mintyje sia ideja wub.gif na langai tikrai daugiau silumos praleidzia nei siena, cia faktas. Dabar gyvenu su vitrinom - bet jos neuzstatytos, viskas matosi. Bet kalbu apie varianta kai uzstatai, tai manau cia galima ir sumazinti g.gif pas mus daug langu kvadratu labai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 03 01, 14:13)

O del salcio tikrai nesamone...isgyvenau ziema su keliais langais iki zemes,nei eina ta siluma nei ka biggrin.gif

Ar tikrai nesamone? g.gif Nekalbu apie tokius langus, kaip femme, nes nei tu maciau is arti, nei domejausi. Bet jei kalbesim apie elementarius langus, tai tikrai skirtumas yra - pridekite delna prie lango ir prie sienos smile.gif O ir pas mus is vidaus su tokiu aparaciuku ejo per nama, tai ten kazkaip matuojasi tasko temperatura ir kazkokiu stebuklingu budu ji mazesne lange, nei sienoje smile.gif Labai jau vyriskiai norejo paziureti, ar teisingai langai sudeti, palanges, tai ir varinejo su tuo pribumbasu per namus doh.gif

O jaustis tai ir pas mus nesijaucia, privaryta ties terasiniu langu sildymo vamzdeliu labai tankiai, tai skirtumo nesijaucia, ar sedi prie jo, ar kitoje vietoje, skirtuma galima butu pasakyti sildymo kainoje, jei tarkim gyveni be tu langu ir veliau pasidarai juos, tada galetum sakyti kazka, bet ir tai ne del salcio namuose, o del sildymo kastu. O eina ta siluma, ar neeina, tai galite pabandyti saltuoju metu laiku su aparatu speciali issimatuoti, paprastai tai langus vistik rodo, kaip atiduodancius siluma. O gal kas mate, kad langai ir sienos butu su vienodais rodikliais, darant tuos tyrimus? g.gif As nemaciau, bet tai stebuklu gal buna siais laikais g.gif Va gal femme langai tokie stebuklingi. Bet tokiu atveju velgi viskas i pinigus remiasi.
Pamasciau, kad tuoj jau turesiu tyleti siuo klausimu, technologijos juk vis i prieki, i prieki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 01, 13:17)
tai arba jus pasakykite tiesiai sviesiai kas blogai, arba nesakykite visai..nes gaunasi arba puciamas burbulas arba nutylima "blogi darbai". Jus patariate atsargiau noriu isgirsti kodel, kad ir i AZ. aciu.


man gal kas ir negerai, tikrai nesikišiu, ne visiem ir mano fantazijos manau patinka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2013 03 01, 11:44)
beje, megejais as skaitau ir tuos, kurie patys sau kuria namus  ax.gif .

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 01, 15:04)
Sudomino paveiksliukas kur svetaine visa sviesi, uzuolaidos beveik baltos, uzuolaidos pustos..

o aš tyrinėjau ir nusprendžiau, kad čia tiesiog standus audinys ir palangės plačios, todėl taip styro lotuliukas.gif
ir šiaip priekabi kažkokia aš šiandien, visose nuotraukose kažkas užkliuvo, tai seilinukai vietoje užuolaidų, tai zebriški kilimėliai, tai voro formos lempos lotuliukas.gif


Beje, Cobre, pas mane ta tavo nemėgstama tiesi romanetė vonioje dengta organza su paraukimu viršuje, lyg pas dar kažką taip pat. Tai pakankamai funkcionalu ir dekoratyvu, bet kol nebuvo tos viršutinio sluoksnio, tikrai liūdnokai toks kvadratas atrodė schmoll.gif Aš norėjau tokios vienos bangos kaip 1-2 foto, bet kadangi į tualetą, tai norėjosi ir dieninio varianto, o šiuo atveju tokią bangą padarius nieko kito nei ant nei po nepakiši...

Indrux, www.gritija.lt platus asortimentas 4u.gif
Atsakyti
Apie tikrinima aparaciuku diedas svaigsta. Bat as cia tik is bobiskos puses pasamprotavau.

Mes sildomes senoviskai -kietu kuru,po kiekvienu langu radijatoriai spiziniai (mano galvos skausmas,nes pralinde pro palanges) doh.gif Langai mediniai, nujoviski.

Saltis pas mus jauciasi miegamajame, kur siena ribojasi su garazu,nes kaip paaiskejo ten sienos neapsiltintos cool.gif
Atsakyti