Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(vida777 @ 2013 03 01, 00:43)
taigi nuotraukoje  rolleyes.gif , man pasirode, kad kaireje puseje, ten, kur ileisti sviestuvai, yra slaitas.

Nera slaitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 03 01, 09:57)
visu pirma aciu labai visoms, kurios pasisaket del mano namo isvaizdos  4u.gif Vida, vos ne itikinai kad tik tinkuoti nama  biggrin.gif tai dabar giliam svarstyme  wub.gif



uzsipuolet Mamagabi, nebenoriu vel visko kelti i pavirsiu, bet tik norejau jai pasiusti balioniuka ir pasakyti kad jus esat nuostabi  4u.gif


tada dar karta paziurek Cobre ikelta nuoroda http://www.decorsystem.pl/ - maziau liks abejoniu biggrin.gif .



O del Mamagabi, tai ir man liko kartelis sirdy. Visos pareke, pareke, o reziume jokio.
Mamagabi jos pacios namai ir darbai kalba patys uz save wub.gif . O ka galima nuveikti pas svetima zmogu, kurio galbut ne tik finansai, bet ir pretenzijos interjerui bei estetikai ribotos. Interjero kurimas nepasibaigia vien tik lempu ir uzuolaidu pakabinimu. Tai negi Mamagabi gali supirkti dar ir virdulius ar vazonus gelems, jei klientui jau ir taip gerai ir grazu ax.gif .
Manau, kad si karta ji labiau atliko konsultantes ir patarejos vaidmeni, nei interjeristes.
Mamagabi friends.gif 4u.gif !

Kuo man patinka rimtu dizaineriu sukurti namai, tai kad i juos, kaip i isbaigta paveiksla, gali ziureti ir grozetis (kiekvienam, zinoma, pagal skoni). Pas megejus gi dazniausiai - cia nekreipkit demesio, ten dar nebaigta, sicia dar keisis, o ten dar truksta... Tai ka galima pasakyti apie nebaigta paveiksla?
Ir lai neisizeidzia tie, kurie nesusilaukia liaupsiu, nes vienuose namuose buna sukurtas interjeras, o kituose - tik gyvenimo salygos.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 03 01, 10:59)
Kuo man patinka rimtu dizaineriu sukurti namai, tai kad i juos, kaip i isbaigta paveiksla, gali ziureti ir grozetis (kiekvienam, zinoma, pagal skoni). Pas megejus gi dazniausiai - cia nekreipkit demesio, ten dar nebaigta, sicia dar keisis, o ten dar truksta... Tai ka galima pasakyti apie nebaigta paveiksla?
Ir lai neisizeidzia tie, kurie nesusilaukia liaupsiu, nes vienuose namuose buna sukurtas interjeras, o kituose - tik gyvenimo salygos.

drinks_cheers.gif
Mamagabi patinka kaip dekoratorė (kalbant apie jos namus),bet su dizainu kol kas geriau atsargiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 kovo 2013 - 11:23
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 01, 11:13)

beje, megejais as skaitau ir tuos, kurie patys sau kuria namus ax.gif .
Atsakyti
Vida 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tas pirmas namas labai panasus i musu bigsmile.gif o ir spalva panasia norim tinkuoti biggrin.gif tik tos visokios prilypos tai labai brangiai kainuotu, idomu ar neatrodytu per daug disovai jei mes su baltu tinku tik suzaistume.... g.gif
ir visvien kaip grazu tas klinkeris nors prie duru, ant kolonu ir terasos wub.gif doh.gif
zodziu total kosmar biggrin.gif

merginos kurios zaidziat su sweet home, kaip jus padarot normalia viso kambario nuotrauka? nu man neiseina su ta akim stumdytis, tikras nervu isbandymas lotuliukas.gif

beje tapetas su miestu taip nerealiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Ar kas nors paziurite blogus is pirmo puslapio? ax.gif

http://vanilladecor....-poswiacie.html

user posted image
Atsakyti
Malkom laikyti smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 03 01, 12:23)
Ar kas nors paziurite blogus is pirmo puslapio?  ax.gif

Peržvelgiam, ir ne tik iš pirmo psl. lotuliukas.gif Kol kieme neprasidėjo darbai, siūlau ir aš albumą akims paganyti thumbup.gif O jeigu įsitrauksit į parankinius, tai gerdamos kavą ryte kaskart galėsit mėgautis vis naujomis foto 4u.gif
http://georgianadesign.tumblr.com/
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 01, 11:13)
drinks_cheers.gif
Mamagabi patinka kaip dekoratorė (kalbant apie jos namus),bet su dizainu kol kas geriau atsargiau mirksiukas.gif

tai arba jus pasakykite tiesiai sviesiai kas blogai, arba nesakykite visai..nes gaunasi arba puciamas burbulas arba nutylima "blogi darbai". Jus patariate atsargiau noriu isgirsti kodel, kad ir i AZ. aciu.

QUOTE(Pupukas24 @ 2013 03 01, 11:51)
Vida 4u.gif  4u.gif  4u.gif
merginos kurios zaidziat su sweet home, kaip jus padarot normalia viso kambario nuotrauka? nu man neiseina su ta akim stumdytis, tikras nervu isbandymas  lotuliukas.gif

as zaidziu, ziurint kokios foto nori, jeigu akiu lygyje - virtual visit , jeigu nori is virsaus ar kitokiu kampu tada eini ant aerial view ir darai foto, as dar didinuosi pikselius, tada didesnes foto gaunasi, ir kartais pasidarau ant Best kokybes, tada is sviesos spindulius matau.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 03 01, 11:59)
O del Mamagabi, tai ir man liko kartelis sirdy. Visos pareke, pareke, o reziume jokio.



QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 01, 12:13)
drinks_cheers.gif
Mamagabi patinka kaip dekoratorė (kalbant apie jos namus),bet su dizainu kol kas geriau atsargiau mirksiukas.gif


unsure.gif Mamagabi sakė, kad dar nebaigta. Manau nugesinus tą gelsvą spalvą bus net labai gražu. Šeimininkė paskubėjo pasirodyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 03 01, 10:59)
O del Mamagabi, tai ir man liko kartelis sirdy. Visos pareke, pareke, o reziume jokio.

Tai reziume būtų buvusi pasakyta, bet, kad tuoj pradėta kaltinti pavydais ir dar kažkuom lotuliukas.gif nes daugeliui ir tereikia tik gyvenimo sąlygų. Pinigai čia niekuo dėti, su ta pačia pinigų suma galima kurti ne tik gyvenimo sąlygas, bet ir daugiau pasiekti interjero atžvilgiu mirksiukas.gif
Atsakyti
"Rubeliai" langams

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Vida777, o kokio tu reziume tikejaisi? g.gif Kad bus nutarta perdaryti kambari? biggrin.gif

--------------------------------

Neesu fane tokiu romeneciu, kaip mas TuDa, kai medziagos gabalas tiesiog prilipintas prie sienos - kazkaip labai jau neisbaigta man.
O va tokios standartines romanetes jei jos tarsi reme, arba kai ju virsus kazkaip apiformintas buna, tada man visai jos ne blogis rolleyes.gif

user posted image


Papildyta:
Geru ideju yra. Ir kas liecia spalvas, ir uzuolaidu visai neblogu sprendimu. Paveiksliukai buvo is sitos svetaines

http://www.bridgetbe...tfolio_2011.htm
Papildyta:
Dar uzuolaidu

http://pinterest.com...dow-treatments/
Atsakyti