Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(daffni @ 2013 02 28, 14:06)
nu jau sakyciau gerokai "is arti" lotuliukas.gif
akvilytes idetoj foto man jie labai jau dailiai ziurisi, bet realiai kiek menu tikrai buvo tokie murzini. Zinai, gali but gi visokiu varianttu, gal kelios spalvos ju yra ir pan.
Siaip man tavo ideti panasus i tai ka as esu macius gyvai. Nes va akvilyte kai idejo tai is tos nuorodos kol neparase apie murzinuma ir nesupratau kad cia sandersono matyti.
kazin cia mes visos trys tikrai apie ta pati ax.gif  lotuliukas.gif

Tas paveiksliukai, kurį įdėjau, pagal kodą atitinka Akvilytės, tai ir smalsu, kad iš arti ir iš toliau kaip skirtingi tapetai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 28, 11:20)
Cia tik isikrauscius, tai uz maisus prasau nepykti - matyt kazkam skubiai fotografavau, nepatraukiau.

Cobre, kaip jus kampe suvedet lubu apvadus statmenos sienos su nuozulniaja, juk apvadu pjuviu ilgiai skiriasi g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 28 vasario 2013 - 14:05
QUOTE(vida777 @ 2013 02 28, 14:04)
Cobre, kaip jus kampe suvedet lubu apvadus statmenos sienos su nuozulniaja, juk apvadu pjuviu ilgiai skiriasi  g.gif ?

cia kur? g.gif Nuotraukoje kazka pamatei? g.gif Bet nuotraukoje tai juk visos sienos stacios unsure.gif

Lenkes apie rankenas ir spynas kalba, tai imete sita puslapi. Gal kam pravers

http://www.sparta.co...ort,klamki.html


Papildyta:
Dar nuorodos is tu paciu pokalbiu. Musu kainu nezinau, tai jei nuorodos nenaudingos, nepykit 4u.gif

http://allegro.pl/po...3011576816.html

http://allegro.pl/li...?us_id=20516370

ir

http://www.mirolesfo...ominkizkrakowa/

ir dar

http://www.decorsystem.pl/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 28 vasario 2013 - 14:41
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 27, 19:42)
spokinycios jega  wub.gif  pas mus viena irgi bus... pasidarysiu placia palange sedejimui....
sandeliukas jega... mano anyta turi, tai nerealiai... ir as buvau susiprojektavus, bet dabar ziuriu kad nelabai jam ten vietos yra, tai ir nebedarom sad.gif  o gaila....
ale tikrai kambari primena  bigsmile.gif

siandien buvau pasivazinet...  is visos keliones radau tik vienus patinkancius tapetus... kaina aisku fool.gif  bet dabar sedziu ir galvoju.. ar uzteks vieno ruliko ir issiklijuot tulikiuka, ar uzsimerkt ir nusipirkt tris  rulikus miegamui  g.gif  miegamui bisi per ruzavi...  bet negaliu kaip jie man  wub.gif

user posted image

daugiau uz nieko akis neuzkliuvo  blink.gif

grazus smile.gif
Atsakyti
tie patys cia tie patys lotuliukas.gif purvini ir nutrinti biggrin.gif betman vistiek ziauriai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 28, 14:39)
cia kur?  g.gif  Nuotraukoje kazka pamatei?  g.gif  Bet nuotraukoje tai juk visos sienos stacios  unsure.gif

taigi nuotraukoje rolleyes.gif , man pasirode, kad kaireje puseje, ten, kur ileisti sviestuvai, yra slaitas.
Atsakyti
user posted image
mirksiukas.gif

gal žinosit kuri, būna 3d gal kitaip vadinasi? Foto, kaip tapetai,tarsi būtum toje erdvėje,esu mačius gatvių,skverų,tunelių, ieškau gamtos vaizdų schmoll.gif nerandu. Jei kada ką netyčia rastumėt ax.gif parašykit man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 kovo 2013 - 08:26
Pas mane kituose namuose 3d - geles, o kitas tapetas ruda kailine oda. Gele kaip gele - iskyla tiesiog pavirsius stovint atitinkamu kampu,o tas kailiukas jau tiesiog plika akimi matosi, jauciasi, kaip naturalus. Pirkti domus galerijoje,pardeje prie dubingiu. Bet tapeto tokio ale vientiso piesinio 3d nebuvau radusi. Bet per kelis metus gal naujoviu ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 01, 08:41)
Pas mane kituose namuose 3d -  geles, o kitas tapetas ruda kailine oda. Gele kaip gele - iskyla tiesiog pavirsius stovint atitinkamu kampu,o tas kailiukas jau tiesiog plika akimi matosi, jauciasi, kaip naturalus. Pirkti domus galerijoje,pardeje prie dubingiu. Bet tapeto tokio ale vientiso piesinio 3d nebuvau radusi. Bet per kelis metus gal naujoviu ir yra.

Man kad googles nuorodą kur tokių pav.yra,atsispausiu pati. Kokio dydžio jusų paveikslas? Yra ir tapetų tokių.

Kažko panašaus tik su sodu,gamta(sory kad teršiu temą,ne į temą)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 kovo 2013 - 09:52
sveikos 4u.gif

visu pirma aciu labai visoms, kurios pasisaket del mano namo isvaizdos 4u.gif Vida, vos ne itikinai kad tik tinkuoti nama biggrin.gif tai dabar giliam svarstyme wub.gif

kalbejot del voniu prie lango, tai pas mus kaip tik tokia ir bus, niekas neatkalbejo, man dzin, man labai grazu biggrin.gif kaip tik vakar bandziau sweet home programeleje delioti viska, bet ji man tokia primityvi, nors as visvien jos visos dar neperpratau biggrin.gif

musu vaiku vonia labai didele, bet ziuriu kai ismeciau viska, kaip norim deti, nieko ten fontanu ir nebeliko.... nors kvadratu yra 15,5 doh.gif kazkaip bijojom, kad bus tokia sale, ten pagal namo isore, labai to inkilo norejau, tai kitaip nejo nieko padaryti, bet dabar dziaugiuosi kad viskas bus ok smile.gif

uzsipuolet Mamagabi, nebenoriu vel visko kelti i pavirsiu, bet tik norejau jai pasiusti balioniuka ir pasakyti kad jus esat nuostabi 4u.gif

daug cia yra eksperciu ir kiekvienai dekoju uz jusu pliurpalus, nes is ju daug ko semiuosi biggrin.gif
Atsakyti
paziurejau ka turi retroforma, tai seniau tokiu dalyku nebuvo. Tai man teko tiesiog dvi sienas tapetuoti, vienoje - geles nemazos pasikartojancios, kita tiesiog kailis. Norejau vieno paveikslo kaip ir jus, bet neturejo ka pasiulyti. Jezau kokiu 3d dabar yra..grazu..man vienai sienai mazesnei sienai uzteko vieno rulono, nes kaina tu 3d kosmine biski.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 03 01, 09:59)
paziurejau ka turi retroforma, tai seniau tokiu dalyku nebuvo. Tai man teko tiesiog dvi sienas tapetuoti, vienoje - geles nemazos pasikartojancios, kita tiesiog kailis. Norejau vieno paveikslo kaip ir jus, bet neturejo ka pasiulyti. Jezau kokiu 3d dabar yra..grazu..man vienai sienai mazesnei sienai uzteko vieno rulono, nes kaina tu 3d kosmine biski.

drinks_cheers.gif brangoki,ypač tose parduotuvėse.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 kovo 2013 - 10:05