Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

gal kad jau pusantru metu glaudziames pusrusy su dviem mazais langiukais, tai man norisi tik sviesos sviesos ir dar kart sviesos... neisivaizduoju tokios tamsumos namie schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 28, 10:47)
Kur naudojot akmenį?

Cia tik isikrauscius, tai uz maisus prasau nepykti - matyt kazkam skubiai fotografavau, nepatraukiau.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 28, 11:16)
gal kad jau pusantru metu glaudziames pusrusy su dviem mazais langiukais, tai man norisi tik sviesos sviesos ir dar kart sviesos... neisivaizduoju tokios tamsumos namie  schmoll.gif

tai ir nebutina visko savo name isivaizduoti, o juo labiau daryti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 28, 11:20)
Cia tik isikrauscius, tai uz maisus prasau nepykti - matyt kazkam skubiai fotografavau, nepatraukiau.



blink.gif normaliai,jūs čia pamūrijot,dažyt ilgai nereikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 28, 11:25)
blink.gif normaliai,jūs čia pamūrijot,dažyt ilgai nereikės biggrin.gif

biggrin.gif dar ir terasa akmenine - sedint joje ir siena su zidiniu matosi, nugis tipo derinys lotuliukas.gif pajuokavom cia mes taip grubiai namuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 27, 23:29)
sanderson the classic colection WR8493/1

http://www.fashionwa...r-wr8493-1.html

naturoj jie tokie gerokai patrinti wub.gif  150lt rulikas cry.gif bet i tulika vistiek pasiimsiu jei nieko kito nerasiu....


Zinau thumbup.gif kai pasakei kad sandersono ir kad patrinti, tikrai zinau biggrin.gif
esu gyvai maciusi ir netgi su visa knyga vezusis juos i kaima. Gerai sakai kad realybej jie gerokai patrinti. man buvo ziauriai grazus, bet tuo metu dar buvau visiskoj rinkimosi pradzioj ir namiskiai atkalbejo. Be to bent jau man vaidenasi, kad jie tokio tamsoko pagrindo, na tikrai ne sviesus, o purvinai patrintas, ania ax.gif ?
Imk imk, as tikrai dabar klijuociau:) bent jau tulika jais mirksiukas.gif
Atsakyti
Cobre, o kokia tos patalpos paskirtis, kur kairėj pusėj? Gražu. reikės daryt "copy - paste" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 28, 11:10)
rasiux, gražiai galima ir su etnografija padaryt mirksiukas.gif  tik į rytų kultūrą nenukrypstant biggrin.gif  lietuvių simbolika,medžiagos ir visa kita be galo įdomu.

QUOTE(NerBog @ 2013 02 28, 11:13)
Aš kartais pamislinu, o kam bėgt nuo tos etnografijos, jei jau kaime kuriamės... Juk mes lietuviai esam, ne prancūzai kokie schmoll.gif Asmeniškai aš atsigaunu pasivaikščiojus po Rumšiškes wub.gif

drinks_cheers.gif , etnografija ir man įdomu, bet kažkaip mažoka gerų pavyzdžių, nes dabartiniai kaimiški interjerai, tai etnografija jau seniai nebekvepia... Norėtųsi man namie kokios močiutės jaunystės kraičio skrynios, pamenu pas mus kaime nugrūsta stovėjo labai graži spinta (o pagrindiniam kambary tai jau tarybinė visu gražumu puikavosi doh.gif )- tokius daiktus tikrai savo namuose norėčiau matyti.
Akmuo, medis- man tinka, bet turi būt subtiliai pateiktas, ne grubiai, kaip mano vyro skonio, nors ir tuos protinga moteris turbūt sugebėtų sušvelninti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 28, 11:29)
biggrin.gif  dar ir terasa akmenine - sedint joje ir siena su zidiniu matosi, nugis tipo derinys  lotuliukas.gif  pajuokavom cia mes taip grubiai namuose  biggrin.gif

Ir aš taip darau,jei man kas patinka,vadinasi taip ir bus.
Papildyta:
QUOTE(rasiux- @ 2013 02 28, 11:39)
drinks_cheers.gif , etnografija ir man įdomu, bet kažkaip mažoka gerų pavyzdžių, nes dabartiniai kaimiški interjerai, tai etnografija jau seniai nebekvepia... Norėtųsi man namie kokios močiutės jaunystės kraičio skrynios, pamenu pas mus kaime nugrūsta stovėjo labai graži spinta (o pagrindiniam kambary tai jau tarybinė visu gražumu puikavosi  doh.gif )- tokius daiktus tikrai savo namuose norėčiau matyti.
Akmuo, medis- man tinka, bet turi būt subtiliai pateiktas, ne grubiai, kaip mano vyro skonio, nors ir tuos protinga moteris turbūt sugebėtų sušvelninti  biggrin.gif

Yra,knygų, aš turėjau specifinių mokslų su lietuvišku menu,tai buvo prieš 20 metų,+ meno istoriją l.mėgau. Anais metais rašiau darbą apie simbolius liaudies mene,padirbėt teko. Darbe ir nemaža reikalų su simbolika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 28 vasario 2013 - 12:04


QUOTE(NerBog @ 2013 02 28, 11:37)
Cobre, o kokia tos patalpos paskirtis, kur kairėj pusėj? Gražu. reikės daryt "copy - paste" biggrin.gif


Ufff, cia rekonstruoto namo gerumai doh.gif turejo buti paskirtis, o gavosi, kad dabar yra L formos svetaine. Kol kas isikure poilsio zona trumpojoje L dalyje, kur zidinys. O visas kitas plotas kaip ir tuscias, tik darbo kampelis ten yra, nes namuose dirbu. Bet laikinas, nes dukra issikrauste, jos kambarys atiteko maziui, o darbo kambari kraustysim i maziaus kambariuka.
Realiai tai ten darysim ko gero dar viena poilsio zona, su foteliais, sofa, kad galetume ten zaidimus zaisti (nekenciu, kai zaidimais, kortom, sachmatais apkraunamas mano staliukas doh.gif biggrin.gif ), tada nebutu butina nurinkineti viska kaskart, stumdyti ir perstumdyti. Na ir galbut teoriskai galetu buti valgomojo stalas sventems. Tik viska gali laikas pakoreguoti dar nespejus igyvendinti, del ko nepergyvenu, nes ne itin man tas valgomojo stalas antras ir reikalingas, o gal reikalingas, tik kol kas reikalingesniu dalyku yra planuose smile.gif . Tarkim gal senatveje desiu pertvarele ir ten isirengsiu sau kampeli miegojimui - nereiks i antra auksta lipti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 28 vasario 2013 - 11:56
QUOTE(rek @ 2013 02 28, 10:01)
na mes irgi is ju emem, tai pasiskambinom nurodytu tel nr, susitikom su moteriske, ji dave mum abu pavyzdelius, na frezavimo, dar galima rinktis ir spalvyte - buvo balti ir tokie kreminiai. tuso pvz dave siaip susitikus, mieste, tada davem ir avansa (neatsarguoliai  cool.gif ), tada paskambinom, pasakem koki apsisprendem auksti, kokia spalva ir frezavima ir kiek m reikia smile.gif ir tada kazkaip pasiderinom atvezima, ten uz kazkiek pinigu i vieta atveze. ai dar man patiko kad galejau pasirinkti stori ir ji paderinau prie grindu apvadu storio  thumbup.gif na kad nebutu storesni nei apvadai...
ale tu matai, kainas pakele, matyt uzpuolem su tom grindjuostem smile.gif mum dar padare pernai rudeni kaina kiek cm aukscio - tiek Lt uz metra smile.gif


Siandien uzsisakiau, padarys kazkur po 2sav. Susitikau su direktore mieste, palikau avansa, pasakiau stori, auksti, modeli. Spalva dazote tokia, kokia jums reikalinga, nurodote savo spalvos koduka.
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2013 02 28, 12:36)
Zinau thumbup.gif  kai pasakei kad sandersono ir kad patrinti, tikrai zinau biggrin.gif
esu gyvai maciusi ir netgi su visa knyga vezusis juos i kaima. Gerai sakai kad realybej jie gerokai patrinti. man buvo ziauriai grazus, bet tuo metu dar buvau visiskoj rinkimosi pradzioj ir namiskiai atkalbejo. Be to bent jau man vaidenasi, kad jie tokio tamsoko pagrindo, na tikrai ne sviesus, o purvinai patrintas, ania ax.gif ?
Imk imk, as tikrai dabar klijuociau:) bent jau tulika jais mirksiukas.gif

akvilyte, daffni, ar čia tie patys tapetai (iš arti)?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 02 28, 13:26)
akvilyte, daffni, ar čia tie patys tapetai (iš arti)?
user posted image


nu jau sakyciau gerokai "is arti" lotuliukas.gif
akvilytes idetoj foto man jie labai jau dailiai ziurisi, bet realiai kiek menu tikrai buvo tokie murzini. Zinai, gali but gi visokiu varianttu, gal kelios spalvos ju yra ir pan.
Siaip man tavo ideti panasus i tai ka as esu macius gyvai. Nes va akvilyte kai idejo tai is tos nuorodos kol neparase apie murzinuma ir nesupratau kad cia sandersono matyti.
kazin cia mes visos trys tikrai apie ta pati ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti