Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Grikute @ 2013 02 27, 22:53)
Esu pasiemus Roblux apvadu pvz. Jie turi tik 2dvieju tipu.
As pasirinkau sita varianta, darysiu 12cm.
Bet kainos tai dabar jau pakeltos, sake 1,5lt uz cm.  Tai 12cm kainuotu 18Lt.
Pasiderejau, tai sake padarys uz 15Lt.

Parduotuvese visi tie poliuretatiniai kainuos tikrai daugiau. Pvz. Dubingiuose 2metrai apvadu tokio aukscio kainuoja apie 70-80Lt.


o kur toji Roblux įsikūrusi? googlinant meta sodus kažkokius.. bigsmile.gif
ar jie turi puslapį, ofisą, parduotuvę? būsiu dėkinga.sorry, už įkyrumą, gyvenime nesidomėjau plintusais, o dabar tenka biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif kažin kiek atsirastų norinčių turėti tokias vonias? biggrin.gif
http://www.digsdigs....throom-designs/
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 28, 09:29)
Labas rytas 4u.gif kažin kiek atsirastų norinčių turėti tokias vonias? biggrin.gif



Patiko labai, mėgstu akmenis ir grubumą interjere ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 28, 09:29)
Labas rytas 4u.gif kažin kiek atsirastų norinčių turėti tokias vonias? biggrin.gif
http://www.digsdigs....throom-designs/



QUOTE(NerBog @ 2013 02 28, 09:42)
Patiko labai, mėgstu akmenis ir grubumą interjere ax.gif


Kai kurios visai nieko , bet kai kurios ypatingo baisumo. unsure.gif
Atsakyti
Is visu esu tik viena vonia issisaugojusi, nes patiko ideja - vietoje zibintu laikyti geles.. tokie interjerai turi buti su dyyydeliu langu, nes jauciu uzspausta pasijustum kitaip biggrin.gif

labai aciu visoms del pasisakymo apie namo plana.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 28, 06:46)
o kur toji Roblux įsikūrusi? googlinant meta sodus kažkokius.. bigsmile.gif
ar jie turi puslapį, ofisą, parduotuvę? būsiu dėkinga.sorry, už įkyrumą, gyvenime nesidomėjau plintusais, o dabar tenka biggrin.gif doh.gif


na mes irgi is ju emem, tai pasiskambinom nurodytu tel nr, susitikom su moteriske, ji dave mum abu pavyzdelius, na frezavimo, dar galima rinktis ir spalvyte - buvo balti ir tokie kreminiai. tuso pvz dave siaip susitikus, mieste, tada davem ir avansa (neatsarguoliai cool.gif ), tada paskambinom, pasakem koki apsisprendem auksti, kokia spalva ir frezavima ir kiek m reikia smile.gif ir tada kazkaip pasiderinom atvezima, ten uz kazkiek pinigu i vieta atveze. ai dar man patiko kad galejau pasirinkti stori ir ji paderinau prie grindu apvadu storio thumbup.gif na kad nebutu storesni nei apvadai...
ale tu matai, kainas pakele, matyt uzpuolem su tom grindjuostem smile.gif mum dar padare pernai rudeni kaina kiek cm aukscio - tiek Lt uz metra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rek: 28 vasario 2013 - 09:02
Man akmenai tai nepatiko, isskyrus kai kurias detales ax.gif

Uzmaciau sendaikciuose toki prausimosi bliuda, nemazas, ne metalinis ,o kaip asociai gal fajansinis ar kazkas panasaus.Akyse pasirode vaizdas,kaip jis man tiktu vietoje plautves lotuliukas.gif doh.gif ...kazin ar imanoma techniskai jame skyle padaryti, kad ten tuos sifonus pajungti. Sakau pirma su kuo nors pasitarsiu, nes diedui bijau savo genealia minti kol kas sakyti,kad nepasukiotu pirsto prie smilkinio lotuliukas.gif doh.gif


O bliudas toks grazuuuuuuuuuus- toks kapucino su ruzavu atspalviu ir bijunu puokstemis ...isivaizduoju kaip jis stovetu ant kokios alia provanco spintukes pas mane vonioje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 28, 08:29)
Labas rytas 4u.gif kažin kiek atsirastų norinčių turėti tokias vonias? biggrin.gif
http://www.digsdigs....throom-designs/

labukas

Voniukės wub.gif Bet akmuo kur šiltas klimatas,čia užsidrebėčiau, doh.gif
Kai kurios vietos,tai kaip visada doh.gif lotuliukas.gif persistengta.
Akmeninių sienų , šveist nereikia-patogumas biggrin.gif kol neapsamanoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 28 vasario 2013 - 09:45
QUOTE(TuDa @ 2013 02 28, 08:29)
Labas rytas 4u.gif kažin kiek atsirastų norinčių turėti tokias vonias? biggrin.gif
http://www.digsdigs....throom-designs/

Mano vyras tą ant akmenų krūvos iš 2-os foto- imtų hihihi.gif , jei jam leisčiau, tai mūsų namai būtų iš vienpusio pjovimo lentų ir netašytų rąstų suręsti doh.gif , dar akmenų vietoj pagalvių pakrautų... Žodžiu kaime namas nusimato ne Provansas, o kaimų kaimas doh.gif
Vakar dėvėtuose pigiai nusipirkau 2 užuolaidas kaip akvilytės tapetai wub.gif - siūsiu lovatiesę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 28, 09:08)
Man akmenai tai nepatiko, isskyrus kai kurias detales  ax.gif

Uzmaciau sendaikciuose toki prausimosi bliuda, nemazas, ne metalinis ,o kaip asociai gal fajansinis ar kazkas panasaus.Akyse pasirode vaizdas,kaip jis man tiktu vietoje plautves  lotuliukas.gif  doh.gif ...kazin ar imanoma techniskai jame skyle padaryti, kad ten tuos sifonus pajungti. Sakau pirma su kuo nors pasitarsiu, nes diedui bijau savo genealia minti kol kas sakyti,kad nepasukiotu pirsto prie smilkinio  lotuliukas.gif  doh.gif
O bliudas toks grazuuuuuuuuuus- toks kapucino su ruzavu atspalviu ir bijunu puokstemis ...isivaizduoju kaip jis stovetu ant kokios alia provanco spintukes pas mane vonioje  rolleyes.gif

kaip sako rusai, lamat-nistrojit,pirk ir durk skylę,nesigaus,tai matyt jau taip lemta buvo biggrin.gif
jei rimtai,fajansas,gali sutrupėt,žiūrint kokia sudėtis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 28 vasario 2013 - 09:51
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 28, 09:48)
kaip sako rusai, lamat-nistrojit,pirk ir durk skylę,nesigaus,tai matyt jau taip lemta buvo biggrin.gif
jei rimtai,fajansas,gali sutrupėt,žiūrint kokia sudėtis g.gif

oi nie, pati tai nedursiu lotuliukas.gif ...kazin kur stiklus,veidrodzius pjausto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 28, 09:54)
oi nie, pati tai nedursiu  lotuliukas.gif ...kazin kur stiklus,veidrodzius  pjausto  g.gif

schmoll.gif neįsivaizduoju.
Atsakyti