Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 15:22)
va ,kur esme  biggrin.gif
cia kaip atsisakius dideles sekcijos per visa siena. biggrin.gif
kam reikia ,gal tas sandeliukas ir reikalingas, bet as vardan jo tikrai neeikvociau pacios virtuves ar kambariu ploto,nebet tai butu kazkokia tuscia nisa sienoje ,kuri ten turi buti.


Virtuves plotas neeikvojamas, o kaip tik sutaupomas, nes maziau spinteliu tuomet virtuveje prireikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Liolio, kazkaip sirdis sako, kad bus labai faina 4u.gif tik pavarsite kol pasidarysite..
siaip i kelima nuotrauku labai pesimistiskai ziurejau, nes nepatinka ne kritika, o blogas tonas ja issakant, taciau siandien pamaciau, kad duodate nemazai patarimu, paziurejimu kitu kampu del isplanavimu,todel noriu imesti savo namus. Sienu plotis diktuoja salygas (laikomosios), todel keisti galima kai kurias sienas, bet nedaug.. lauksiu patarimu, del funkciniu zonu isdestymo. Baldu isdestymas orientacinis..man atrodo viskas cia neblogai, bet gal jus sudirbsite..bet tikiuosi svelnumo..pirmame aukste desineje didelis plotas - terasa. Antrame aukste - desineje vaiku miegamas, kaireje - zaidimu kambarys,kuris po keleto metu virs berniuko kambariu. Prie balkono matote drabuzine, is kurios patenku i skalbykla.
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 16:06)

mano vonios kambarys  ax.gif



bigsmile.gif kaip čia nepamačiau.
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2013 02 27, 15:38)
miltų šaukšto padažui kokiam tiesiai iš stalčiaus ir pasisemiu, neišiminėdama viso pakelio.


ax.gif ir aš taip miltus semiu, bet puodus 6 turiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 02 27, 16:32)
bet gal jus sudirbsite..bet tikiuosi svelnumo..

taip graziai parasete biggrin.gif mergickos, galetumet i diena po viena projekta tik deti, nes pvz as tai issisemiau lotuliukas.gif o taip rupi apziureti, pasigilinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 27, 16:58)
bigsmile.gif kaip čia nepamačiau.


lotuliukas.gif doh.gif


Rambule, o ten pas jus tarp virtuves ir bendro kambario siena su zidiniu ar kaip ? g.gif Ar ten kokia spintuke papaisyta g.gif

as labai megstu dideles erdves, tai jeigu ten tik paprasta siena as jos nedaryciau,o bendrame kambary tas sofutes sukciau ,kad jos stovetu galais i terasa. Ir kaip i terasa pateksite? is koridoriaus? Man norisi isejimo pro ta siena kur nera jokio lango ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 27 vasario 2013 - 17:15
QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 17:06)
mano vonios kambarys  ax.gif


Jauku 4u.gif
O kaip su lango/palangės apsitaškymu prausiantis po dušu, nes pas mane vonia lygiai taip pat prie lango gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 17:08)
lotuliukas.gif  doh.gif
Rambule, o ten pas jus tarp virtuves ir bendro kambario siena su zidiniu ar kaip ? g.gif Ar ten kokia spintuke papaisyta  g.gif

as labai megstu dideles erdves, tai jeigu ten tik paprasta siena as jos nedaryciau,o bendrame kambary tas sofutes sukciau ,kad jos stovetu galais i terasa. Ir kaip i terasa pateksite? is koridoriaus? Man norisi isejimo pro ta sienai kur nera jokio lango  ax.gif

Kai kiekviena diena sukiesi ties tuo planu atrodo viskas aisku, ziuriu daug kur nesurasiau kambariuku funkciju. Ten dvipusis zidinys su veidrodziais, skyle yra, todel jis arba ten arba niekur. Galvojau del pasukimo sofu, ypac kai ten labai labai didelis langas, bet..reikes tv deti tikrai, o jis prie lango netinka, jau patyrem kai per saule nieko nesimato. Terasa patenkama is koridoriaus, jeigu ateini i nama esi hole tau atsiveria dviveres durys i terasa. Noretusi iejimo lyg pro ta tuscia siena, bet ten siaurine siena, jau ir taip turim langu dideliu i siaure, uztenka jau. Plius i si terasa (tai buves kambarys) bus tokia seimynine, vaiku..tai nenoriu kad man vaikai begiotu per svetaine. jos vietos nepakeisim niekaip.
Atsakyti
Del Rababules projektuko, as kaip suprantu virtuves/valgomojo/svetaines patalpa bendra ( ten tik matmenu linijos atzymetos) zidinukas jei is abieju pusiu matomas bus tai wub.gif , isejimas i terasa tai mano akimis kaip ir geras, nes atstumai tarp virtuves (is kurios tarkim i tesasa maistas gabenamas) atstumas nedidelis kaip ir is svetaines, tik man kazkaip ten toje aklinoje sienoje taip pat jei ne duru tai lango gal noretusi ax.gif dar ta vietike prie laiptu nilabai kazko... vonios kaip ir niekur daugiau neikisi, bet uz jos kaip suprantu katiline ar skalbykla? tai i ja patekima gal reiketu daryti salimais vonios duru, nes vistiek daugiau ten po laiptais nieko nebeikisit, o pasidejimo visokiu sluotu ir kitu rakandu vietos bus sociai, tie tunelio efektai tai ar reikalingi? juo labiau kad jie 2 gaunasi (kaip suprantu kambarys ten darbo per tuneli ... o jis dienos metu tamsus... atidarai duris ir prisimerki kaskart nuo sviesos srauto pro nemazus langus... g.gif
kas del 2 a. kas ten tarp vaiku kambario ir zaidimu kambario? drabuzine? jei taip tai is kambario patekimas manau butu patogesnis nei is holo. kas ten dar priesais laiptus? mazutis tamsusis kambariukas g.gif kaip vaikuciai i 2 a wc eis? nes jei neklystu jis miegamojo zonai priskirtas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexa @ 2013 02 27, 17:21)
Jauku 4u.gif
O kaip su lango/palangės apsitaškymu prausiantis po dušu, nes pas mane vonia lygiai taip pat prie lango gaunasi?

aciu, bet dar nelabai ax.gif

paprastai nuvalau, bet toje vonioje as tik pluduriuoju putu kalne. Pasitaskymams turime dar du dusus ax.gif

Vasara prasidarydavau langa,ten pas mus didziulis azuolas kieme, skypas apsodintas tuju gyvatvore,uz jos 20 metru valstybes zemes su komunikacijomis,apaugusios krumais, taip,kad nieko nesimato...

QUOTE(Rabambule @ 2013 02 27, 17:22)
Kai kiekviena diena sukiesi ties tuo planu atrodo viskas aisku, ziuriu daug kur nesurasiau kambariuku funkciju. Ten dvipusis zidinys su veidrodziais, skyle yra, todel jis arba ten arba niekur. Galvojau del pasukimo sofu, ypac kai ten labai labai didelis langas, bet..reikes tv deti tikrai, o jis prie lango netinka, jau patyrem kai per saule nieko nesimato. Terasa patenkama is koridoriaus, jeigu ateini i nama esi hole tau atsiveria dviveres durys i terasa. Noretusi iejimo lyg pro ta tuscia siena, bet ten siaurine siena, jau ir taip turim langu dideliu i siaure, uztenka jau. Plius i si terasa (tai buves kambarys) bus tokia seimynine, vaiku..tai nenoriu kad man vaikai begiotu per svetaine. jos vietos nepakeisim niekaip.

ai,jiegu taip tai visai neblogai 4u.gif
O kas per patalpike uz tuoleto pirmame aukste? Katiline?
Atsakyti
Rabambule, o kas per kambarėlis šalia pirmo aukšto vonios?Labai patogus išplanavimas. Tik arįžengus į namus nėra įspūdžio, kad trūksta erdvės? Nes labai arti durys į terasą. Šiaip thumbup.gif , nes sandėliukas yra, reiškia šeimininkė rūpestinga ir ūkiška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2013 02 27, 17:26)
Del Rababules projektuko, as kaip suprantu virtuves/valgomojo/svetaines patalpa bendra ( ten tik matmenu linijos atzymetos) zidinukas jei is abieju pusiu matomas bus tai  wub.gif , isejimas i terasa tai mano akimis kaip ir geras, nes atstumai tarp virtuves (is kurios tarkim i tesasa maistas gabenamas) atstumas nedidelis kaip ir is svetaines, tik man kazkaip ten toje aklinoje sienoje taip pat jei ne duru tai lango gal noretusi  ax.gif dar ta vietike prie laiptu nilabai kazko... vonios kaip ir niekur daugiau neikisi, bet uz jos kaip suprantu katiline ar skalbykla? tai i ja patekima gal reiketu daryti salimais vonios duru, nes vistiek daugiau ten po laiptais nieko nebeikisit, o pasidejimo visokiu sluotu ir kitu rakandu vietos bus sociai,  tie tunelio efektai tai ar reikalingi? juo labiau kad jie 2 gaunasi (kaip suprantu kambarys ten darbo per tuneli ... o jis dienos metu tamsus... atidarai duris ir prisimerki kaskart nuo sviesos srauto pro nemazus langus...  g.gif
kas del 2 a. kas ten tarp vaiku kambario ir zaidimu kambario? drabuzine? jei taip tai is kambario patekimas manau butu patogesnis nei is holo. kas ten dar priesais laiptus? mazutis tamsusis kambariukas  g.gif  kaip vaikuciai i 2 a wc eis? nes jei neklystu jis miegamojo zonai priskirtas  g.gif

ji bendra apie 70 kv, siena liudnoka, bet niekaip nieko nebus, tv tures linksmint,plius vakarinis langas labai tikrai didelis, todel ta siena nublanksta ir neatrodo kad cia dar lango reiketu g.gif vieta kur laiptai: pas mus yra rusys, tai is rusio laiptai i pirma auksta ateina, kadangi ziema ten masina viena laikysim tai tas juodas kambariukas nei dujos nei skalbykla - o drabuzine tik seimai ir sluotoms, chemijai ir plaktukams. darbuzine skirta ziemosmetu kad nereiketu pedinti iki pagrindinio holo. Del tunelio efekto, apsiginu biggrin.gif labai aukstos lubos, labai dideli laiptai ir nemazai ploto iki sienos nuo ju, taip pat du langai tunelio gale tai tunelio efekto tikrai nera. I sveciu/darbo kambari desis stiklines durys, nebus tamsu, ten sutinku - tuneliukas, bet man patinka biski uzkaboriu biggrin.gif vaiku zonoje ju tulikas ir dusas, drabuzine didele miegamajame. Mazutis kambariukas - vyro rekuperacine sistema. Duju katilas - rusyje.
Papildyta:
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 27, 17:32)
Rabambule, o kas per kambarėlis šalia pirmo aukšto vonios?Labai patogus išplanavimas. Tik arįžengus į namus nėra įspūdžio, kad trūksta erdvės? Nes labai arti durys į terasą. Šiaip  thumbup.gif , nes sandėliukas yra, reiškia šeimininkė rūpestinga ir ūkiška biggrin.gif

bus dideles stiklines dviveres durys tiesiai i terasa, uz jos miskas tolumoje..geras bus vaizdas..gal duru matmenys nebus ispudingi nes siaures vakarai bet ir ne metras..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rabambule: 27 vasario 2013 - 17:53
merginos, padėsit dėl baltų plačių grindjuosčių? ax.gif
Atsakyti