Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 14:32)
Bet tai isivaizduokite,kaip begiojate laiptais rengtis ar persirengti,nebent ten bus tik sezoniniai rubai  biggrin.gif
Na as nesiknisu, tiesiog viska funkcionaliai susideliojau  biggrin.gif  Po kaitlente stalciuose puodai ir butine technika, prie pagrindines stalvirsio vietos kur ruosiu maista,virsutinese spintelese visi reikalingi miltai,kruopos,aliejai, prieskoniai -isvaziuojanciame kargo po ranka,duonine irgi imontavau i spintele.Is viso kiek turu spintukiu ,tai viena net potuste  lotuliukas.gif ,kas man nesuvokiama  lotuliukas.gif

Man patogu,vienas zingsnis ir viskas po ranka, nereikia niekur begioti i kita virtuves puse  biggrin.gif


Taip taip, ne itin ir man patinka ta drabuzine pirmam aukste. Kazka dar galvosiu kad ir antram aukste padaryt g.gif

Zinoma, reikalingiausi daiktai salia spintelese, bet man pvz visada nepatinka laikyti visokiu bulviu, morku spintelese (noreciau atviru krepsiu sandeliuke), taip pat buitine technika, ivairus gerimai, konservai, sausi pusryciai ir t.t. Sandeliuke daugiau daiktu telpa, tuomet galima maziau spinteliu deti virtuveje. Nors zinoma, visada galima ir su spintelem issiversti ir patogiai bei graziai issideliot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 27, 15:38)
nemėgstu agregatų, puodai pas mane 3, kol kas užimtos tik kelios virtuvinės spintelės, kitur tik dulkes valau  tongue.gif
ir atsargų nemėgstu prisikraut, ne karo metai - išskyrus, žinoma, šaldytas daržo ir sodo gėrybes, bet čia sandėliukas nepadės, tam ūkinėje patalpoje didelė šaldymo dėžė stovi.
o susidėjimui visokių kruopų, makaronų, miltų man patogiausia gilūs stalčiai, kuriuos ištrauki ir viskas "ant akių" prie pat viryklės, jei reik miltų šaukšto padažui kokiam tiesiai iš stalčiaus ir pasisemiu, neišiminėdama viso pakelio.
bet čia kiekviena šeimininkė pagal save prisitaiko wink.gif

tai tik irodo kokios mes skirtingos, nes pas mane cirvines, sulciaspaudes, greitpuodis, bulviu tarkavimo masina..dar duonkepes reikia..zinoma miltu nebegiosi, nera cia tokia bukaprociu..bet darant blynusman daznai buna kai per tuos uzsidejimus nepamatau kad miltu jau nera..o sandeli butu vienas pakis..

QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 15:39)
Zinoma, reikalingiausi daiktai salia spintelese, bet man pvz visada nepatinka laikyti visokiu bulviu, morku spintelese (noreciau atviru krepsiu sandeliuke), taip pat buitine technika, ivairus gerimai, konservai, sausi pusryciai ir t.t.

thumbup.gif nes dabar kelios morkos bulves po kriaukle..svogunai..pastoviai purvina, vis sluostau, nes naudoju tas bulves..
Atsakyti
Bet bulves morkas kambary neilgai neislaikysi, as atsinesu kiek man reikia tam kartui is garazo kamaros biggrin.gif

Man visi kombainai, tarkavimo masina,vaflines,sumustiniu keptuves,mikseriai ,blenderiai,visokios formos ir formeles puikiausia sutilpo i stalcius biggrin.gif O ju patikekit per tiek metu turiu tikrai ne viena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 16:13)
Biksi atitruksi buvau  lotuliukas.gif

mano pasamprotavimas apie sandeliuka. Kam jis? As jo nepsigendu,nebent gyvenciau kur uzmiestyje ar kaime su bekelemis, su daug vaiku,netureciau auto, kad kokia bedai atsitikus tureciau papildomu maisto atsargu. Uogieniu ir konservu juk neis ten laikyti -per silta. Geriau jau ieskoti kokio kampo ir komponuoti atskira saldikli  ax.gif Mano nuomone praktiskiau ir funkcionaliau

O dabar asmeniskai man viskas telpa virtuves spintelese ir stalciuose ir visai nenoriu,kad kazkur kampe,kad ir uz duru atsirastu kambariukas pilnas visokio "gruzo" biggrin.gif
O sluotoms,kibirams ir vallikliams ar skalbikliams juk galima ir skalbykols patalpa naudoti  g.gif


QUOTE(Rabambule @ 2013 02 27, 16:48)
tai tik irodo kokios mes skirtingos, nes pas mane cirvines, sulciaspaudes, greitpuodis, bulviu tarkavimo masina..dar duonkepes reikia..zinoma miltu nebegiosi, nera cia tokia bukaprociu..bet darant blynusman daznai buna kai per tuos uzsidejimus nepamatau kad miltu jau nera..o sandeli butu vienas pakis..
thumbup.gif  nes dabar kelios morkos bulves po kriaukle..svogunai..pastoviai purvina, vis sluostau, nes naudoju tas bulves..


Pas mane sandėliuky puodai, skardos, duonkepė, kombainiukas, vaflinė, jogurtinė ir t.t... Pamatau, užsiskiedžiu, kažkiek panaudojam ir krunam į sandėliuką. doh.gif rolleyes.gif lotuliukas.gif Bet po kiek laiko vėl išsitraukiam, vėl kurį laiką naudojam. ax.gif
Dar pirmo aukšto šluotas , dulkių siurblį ir garų aparatą ten laikau. Aišku, galėčiau ir rūsy įkurdinti, bet taip faina kai nereikia lakstyti. ax.gif
Atsakyti
Nulėkiau į miestą,šiek tiek pasiprovansinau, pasigirsiu. Nugriebiau tokias senovines taures [ bus vasarojimui] ir gėliukių.user posted image
Liolio .Dėl vonios po langu. Nesamonė. Jei maudotės, tai kažkuo langą pridengiam, taip kad nėr į ką žiūrėti. Kai dažomės, norisi prie lango prieiti , be to, vasarą norisi laikyti pravirą. Tas variantas, vonia po langu, tinka nebent sodyboj.
Jokiu būdu neatsisakykit sandėliuko prie virtuvės. Jokia spinta neatstos jo patogumu ir talpumu.Dėl špokinyčių, tai kainos skirtumassusidaro dėl darbo ir ypač dėl medžiagų. Dengiant skarda jos didesnė dalis išsimeta dėl nupjovimo kampu. Pas mano merginą kambarys su stoglangiu, tai kartais susikrausto miegoti į antro aukšto holą, kur langas yra. Na , nejauku su tuo stoglangiu. Dėl kambarių didumo, tai žiūrint, kaip šeimoje įprasta. Pas mane, kaip ir pas Ledum, visas veiksmas virtuvėje- svetainėje, čia ir pamokos, ir svečiai. Savi kambariai vaikams tik nakvojimui.
Valpurgija, jei kur trūksta šviesos, galima patvarkyti su veidrodžiais, jei ką, pastatomą pakreipti kampu, kad šviesą nukreiptų tinkama linkme.
Jei kas ieškojot vonios- dušo hibrido, tai yra tokie dušo padėklai- pusvonės, pas draugę mačiau, sakė galima vandens prisileidus pasėdėti.
Atsakyti
sveikos,

merginos, gal patarsit. kur Lietuvoje, konkrečiai Vilniuje galiu rasti baltų platesnių negu įprasta plintusų? dėkui smile.gif
Atsakyti
As galvoju,ka man primena tie sandeliukai...prisiminiau -ogi tarybinius laikus 4kw virtuves ir koridoriuose primontuotas sienines spintas is kuriu, atidarius krisdavo visoks geris lotuliukas.gif


mano vonios kambarys ax.gif

nera dar kreslo ir plautuves ir spinteles po ja...siai dienai ten skalbimo masina,bet ji keliaus i skalbyka,kai toji bus sutvarkyta biggrin.gif Plyteles likusios is ankstesniuju gyventoju ,klijuotos pries 7-8metus

sena etazere pati parestauravau.
Sviesos per akis, kai uzdegu visas lempas,net prisimerkiu iejusi lotuliukas.gif doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 27, 15:38)
lotuliukas.gif taip ir chroniška užkietėjimą galima įsivaryt, jei strese nuolat lotuliukas.gif


Padėtis buvo moment ištaisyta,roletas ir dieninė užuolaida.Dieną užuolaidos,šviesu gražu ir nematyt iš lauko. Vakare roletą užtempiam,jaukiau tada,nes langai du aukšti.
Atsakyti
Na gerai, gerai, itikinot kad vonia po langu labai grazu, bet nepraktiska verysad.gif Desiu prie lango makiazo staliuka smile.gif

Spokinycios brangiau, bet teks jas deti, kad veliau nesigailet.

O kodel bulviu/morku/svogunu nelaikyt kambary? As jas visada virutveje laikau, nes kitur neturiu galimybes. Tai irgi nervuoja kai pastoviai ta spintele reikia plauti, o dar uzdaroj spintelej tai pradeda ir dygti, ir puti doh.gif Tikiuos mini sandeliukas isgelbes.

Kol kas maniskes irgi tik miegot eina i savo kambarius. O tiksliau pasakius net ir miegot i musu lova sulenda doh.gif Nuolatiniai barniai del to, bet nakti neturiu jegu keltis ir nest jas atgal... Tai tu savo kambariu praktiskai is viso nenaudoja, tik zaislai sudeti ir piest ten eina (ir tai turi kartu but...). Tai vis dar svarstau gal ir uztektu tu mazu kvadratu. Nors pirma pasibraizysiu su programa. Man labai gerai skamba visu patarimas miegamaji daryt pirmam aukste, tik labai atbaido, kad ten jausmas lyg gatvej butum, del saligatvio artumo ir namo zemumo.

Ikeliu dabar ten esanti nama, kuri griausim ir atstatysim praktiskai toki pati verysad.gif

user posted image

user posted image

Cia matosi kaip arti tas saligatvis. Baisiai nesinori prie pat tos gatves miegot. Bet jei 3D pasibraizius labai mazi kambariukai gausis, tuomet teks cia ta miegamaji ir daryt...
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 16:06)
As galvoju,ka man primena tie sandeliukai...prisiminiau -ogi tarybinius laikus 4kw virtuves ir  koridoriuose primontuotas sienines spintas is kuriu, atidarius krisdavo visoks geris  lotuliukas.gif


Pastebiu,kuo mažiau pasidėjimo turėjau tuo tvarkingiau buvo g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 27, 16:17)
Pastebiu,kuo mažiau pasidėjimo turėjau tuo tvarkingiau buvo g.gif  blush2.gif

va ,kur esme biggrin.gif
cia kaip atsisakius dideles sekcijos per visa siena. biggrin.gif


kam reikia ,gal tas sandeliukas ir reikalingas, bet as vardan jo tikrai neeikvociau pacios virtuves ar kambariu ploto,nebet tai butu kazkokia tuscia nisa sienoje ,kuri ten turi buti.

Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 16:14)
Ikeliu dabar ten esanti nama, kuri griausim ir atstatysim praktiskai toki pati  verysad.gif



Cia matosi kaip arti tas saligatvis. Baisiai nesinori prie pat tos gatves miegot. Bet jei 3D pasibraizius labai mazi kambariukai gausis, tuomet teks cia ta miegamaji ir daryt...

pasidomėk, architektūros skyriui, gal gali teikt prašyma dėl pirmo aukšto grindų pakėlimo,t.y. bendro pastato aukštingumo pakeitimo,visokių būna reikalavimų, (reglamente yra nurodytas leistinas aukštis iki kraigo)bet ir tu gali reikalaut,nes atstatinėji už savo pinigus.
Oi Lietuvėlė su tais paveldais,primalus š....

http://www.realierdv...=...=67&lang=lt
pagaliau šį tą nusprendė,iš kitos operos bet įdomu

Namas pasėdęs,kelt ir taip reikės,ta ''špokinyčia'',ant verandos tarsi prilipinta, pirminis namo projektas galbūt buvo kitokis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 27 vasario 2013 - 16:46