Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 14:40)
Hmmm, tai jeigu tik kaip duso padas tokio gylio, tai kaip jame maudytis? as kazko nesuprantu  g.gif O siaip juk yra vonios kartu su dusais (sienele uzveriama). Kazkas panasaus kaip cia, bet nebutinai tokia imantri


man toks uzdarymas nepatinka ax.gif

na nerandu tokiu pvz., bet sakykim kaip cia ta aukstesnioji duso pado sienel, tokio aukscio visa daryt ir dar kuo uzdariau imontuot... smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 27 vasario 2013 - 15:01
QUOTE(femme @ 2013 02 27, 14:33)
o kam spynos duryse išrastos? biggrin.gif
o šiaip tai gal ir norėčiau atskiros vonios su įėjimu iš miegamojo, vaikai tuomet turėtų savo - tik kad tvarkyti abu vis vien mamai doh.gif
O jei turėt būtų "tėvų" vonios kambarys, "vaikų" vonios kambarys, tuomet reiktų dar ir svečiams atskirą daryt ir būtinai su dušu ar vonia, nes svečiai pas tėvus į miegamojo vonią matyt neitų tongue.gif o 3 voniu "ant" 150 kvadratų - mano akimis labai per daug unsure.gif

nzn ar mandra turbut lotuliukas.gif vis negana..dabar turim virsuje bendra vonia, per viduriuka nuo duru vaiku ir musu ir vis svajoju zingsniuodama kad va turesiu vonia savo kambaryje..mano vyras daznai vonioje daugiau praleidzia nei as, todel net jam kilo mintis dvi kriaukles daryti..bet o taciau..as viena tuos kranus sveiciu..o apacioje kriaukle tulikas ir desim dusa, nes sveciu kambarys, gaila pinigu dusui, bet smagiau kai sveciai nevaro virsu, plius patys gal apacioje kada gyvensim kai nedalipsim doh.gif ar seni tevai bus..ka cia gali zinoti, gal apsizenysi su tuo namu visam gyvenimui..
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 02 27, 13:30)
na va as irgi noriu sandeliuko virtuvej ir salos ...bet kaip ir nesigauna pas mane, deliojau, vis sviesa man mazina, uzstoja.... verysad.gif


Sandeliuka galite daryti virtuveje sone prie sienos su katiline. Sone esantis sandeliukas tikrai sviesos neuzstos. O ir sala jei per viduri - kodel turetu sviesa uzstot? Jei prie pat lango daryt, tada taip. Bet jei atitraukta nuo lango, ta sviesa vidurio kambario ar taip ar taip jau nebepasieks g.gif Virs salos galesit apsvietima padaryt, turetu but grazu. Sandeliukas nebutinai atskira patalpa turi buti, daug graziu variantu galima sandeliukui sugalvot. Gali buti mano jau ikeltas pavyzdys. Arba daugiau

user posted image

uzdengtas iejimas i sandeliuka paprastom durelem

user posted image

arba kampe, nors kazin ar patogu

user posted image

dar vienas pavyzdys, ir uz spinteliu erdve naudojama, ir spintelese

user posted image

Pas jus vietos gi tikrai uztenka sandeliukui padaryti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(valpurgija @ 2013 02 27, 13:48)
man toks uzdarymas nepatinka  ax.gif

na nerandu tokiu pvz., bet sakykim kaip cia ta aukstesnioji duso pado sienel, tokio aukscio visa daryt ir dar kuo uzdariau imontuot... smile.gif


Prisipazinsiu, kad vis tiek nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 15:02)
Sandeliuka galite daryti virtuveje sone prie sienos su katiline. Sone esantis sandeliukas tikrai sviesos neuzstos. O ir sala jei per viduri - kodel turetu sviesa uzstot? Jei prie pat lango daryt, tada taip. Bet jei atitraukta nuo lango, ta sviesa vidurio kambario ar taip ar taip jau nebepasieks  g.gif Virs salos galesit apsvietima padaryt, turetu but grazu. Sandeliukas nebutinai atskira patalpa turi buti, daug graziu variantu galima sandeliukui sugalvot. Gali buti mano jau ikeltas pavyzdys. Arba daugiau

Prisipazinsiu, kad vis tiek nesupratau  blush2.gif


na jei daryt is abieju krastu po 60cm. sieneles , kad gautusi normali nisa kaip ir merginos patare , tai tada sandeliukas nebesigauna schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 15:02)


Prisipazinsiu, kad vis tiek nesupratau  blush2.gif


gal kada rasiu pvz wub.gif
Atsakyti
Biksi atitruksi buvau lotuliukas.gif

mano pasamprotavimas apie sandeliuka. Kam jis? As jo nepsigendu,nebent gyvenciau kur uzmiestyje ar kaime su bekelemis, su daug vaiku,netureciau auto, kad kokia bedai atsitikus tureciau papildomu maisto atsargu. Uogieniu ir konservu juk neis ten laikyti -per silta. Geriau jau ieskoti kokio kampo ir komponuoti atskira saldikli ax.gif Mano nuomone praktiskiau ir funkcionaliau

O dabar asmeniskai man viskas telpa virtuves spintelese ir stalciuose ir visai nenoriu,kad kazkur kampe,kad ir uz duru atsirastu kambariukas pilnas visokio "gruzo" biggrin.gif


O sluotoms,kibirams ir vallikliams ar skalbikliams juk galima ir skalbykols patalpa naudoti g.gif

Del LIolio plano, nesuprantu kodel drabuzine pirmame aukste,jeigu ten nenumatyta nei vieno miegamojo g.gif Juk ji reikalinga prie miegamuju,o ne kazkur prie katilines ir skalbykos .


Vonia pas mane po langu.....smagu tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 02 27, 14:13)
Del LIolio plano, nesuprantu kodel drabuzine pirmame aukste,jeigu ten nenumatyta nei vieno miegamojo  g.gif Juk ji reikalinga prie miegamuju,o ne kazkur prie katilines ir skalbykos .


Todel, kad antrame aukste nebelieka vietos, pirmame daug daugiau ploto. Nors gal reikes vietoj antro vonios kambario drabuzine daryt, bet ji labai maza gausis g.gif Spintos labai nenoriu miegamajame, nes turiu ziaurias alergijas, tai stengiuos bet kokios dulkes isvengti

O sandeliukas negilus man patinka, nes atsidarai duris ir viskas po ranka, nereikia varstyt visu spinteliu ir knistis po stalcius. Zinoma, reikia ir tu, ir tu. Bet mano galva toks mini sandeliukas su pravirom durim kai gamini valgi yra daug patogiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2013 02 27, 13:54)

ojej, čia jau ir išvirt galima tokios temperatūros vandenyje lotuliukas.gif

o aš su reikalais į WC atėjusi per langą žiūriu, o ką veikt daugiau biggrin.gif

Mano sostas ir prie lango, vis vaidenasi,kad mane mato topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 02 27, 14:07)
na jei daryt is abieju krastu po 60cm. sieneles , kad gautusi  normali nisa kaip ir merginos patare , tai tada sandeliukas nebesigauna  schmoll.gif
Papildyta:
gal kada rasiu pvz  wub.gif


Kodel nebesigauna? Ar as ne taip tas nisas suprantu? Nu va pvz papaisiau taip greit grynai is lempos. Ir nisos gaunasi, ir sandeliukas g.gif Palei siena su katiline.

user posted image
Atsakyti
Tai cia kaip seiminkes norai nesa - as visus kombainus, ir kitus agregatus laikysiu sandeli, todel pas mane nelieka sieniniu spinteliu, tik kelios dekoratyvios vyno taurems..vanduo mineralinio,saltinio taip pat ten, visokokios kruopos, makaronai..nes dabar man nieks netelpa, popieriniu ranksluosciu atsargos ir visi kiti dalykai. visokios arbatzoles,kuriu pridziovinta..einama vaiku vaistinele..zinoma viska gali sutalpinti i stalcius, bet man mieliau uz akiu kai sudeta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 16:02)

Prisipazinsiu, kad vis tiek nesupratau  blush2.gif


nu ale baseinėlio tipo plytelėm išklota kvadratinė - kaip pirtelėse būna hihihi.gif

idėja, mano manymu, prasta, nes tokioje aštriais kampais ir lygiu dugnu gulėti menkas malonumas, nebent vandens prisipylus porą kubų, bet vėlgi išeiga neprotinga... o ant nuožulnios po dušu prausdamasis gali galvą prasiskelt.

ir šiaip tvarkos prasme tų šveitimų gerokai prisideda, negu išvalyti lygią dušinę ar vonią. Turėjom bute dušo padus išbetonuotus ir plytelėmis išklijuotus, name rinkausi akrilinį padą, kojom daug maloniau, šilčiau ir tie tarpai neužsineša....
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 15:18)
Todel, kad antrame aukste nebelieka vietos, pirmame daug daugiau ploto. Nors gal reikes vietoj antro vonios kambario drabuzine daryt, bet ji labai maza gausis  g.gif Spintos labai nenoriu miegamajame, nes turiu ziaurias alergijas, tai stengiuos bet kokios dulkes isvengti

O sandeliukas negilus man patinka, nes atsidarai duris ir viskas po ranka, nereikia varstyt visu spinteliu ir knistis po stalcius. Zinoma, reikia ir tu, ir tu. Bet mano galva toks mini sandeliukas su pravirom durim kai gamini valgi yra daug patogiau  g.gif

Bet tai isivaizduokite,kaip begiojate laiptais rengtis ar persirengti,nebent ten bus tik sezoniniai rubai biggrin.gif


Na as nesiknisu, tiesiog viska funkcionaliai susideliojau biggrin.gif Po kaitlente stalciuose puodai ir butine technika, prie pagrindines stalvirsio vietos kur ruosiu maista,virsutinese spintelese visi reikalingi miltai,kruopos,aliejai, prieskoniai -isvaziuojanciame kargo po ranka,duonine irgi imontavau i spintele.Is viso kiek turiu spintukiu ,tai viena net potuste lotuliukas.gif ,kas man nesuvokiama lotuliukas.gif

Man patogu,vienas zingsnis ir viskas po ranka, nereikia niekur begioti i kita virtuves puse biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 27 vasario 2013 - 15:38
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 27, 16:20)
Mano sostas ir prie lango, vis vaidenasi,kad mane mato  topsecret.gif


lotuliukas.gif taip ir chroniška užkietėjimą galima įsivaryt, jei strese nuolat lotuliukas.gif
QUOTE(Rabambule @ 2013 02 27, 16:24)
Tai cia kaip seiminkes norai nesa - as visus kombainus, ir kitus agregatus laikysiu sandeli, todel pas mane nelieka sieniniu spinteliu, tik kelios dekoratyvios vyno taurems..vanduo mineralinio,saltinio taip pat ten, visokokios kruopos, makaronai..nes dabar man nieks netelpa, popieriniu ranksluosciu atsargos ir visi kiti dalykai. visokios arbatzoles,kuriu pridziovinta..einama vaiku vaistinele..zinoma viska gali sutalpinti i stalcius, bet man mieliau uz akiu kai sudeta 4u.gif

nemėgstu agregatų, puodai pas mane 3, kol kas užimtos tik kelios virtuvinės spintelės, kitur tik dulkes valau tongue.gif
ir atsargų nemėgstu prisikraut, ne karo metai - išskyrus, žinoma, šaldytas daržo ir sodo gėrybes, bet čia sandėliukas nepadės, tam ūkinėje patalpoje didelė šaldymo dėžė stovi.
o susidėjimui visokių kruopų, makaronų, miltų man patogiausia gilūs stalčiai, kuriuos ištrauki ir viskas "ant akių" prie pat viryklės, jei reik miltų šaukšto padažui kokiam tiesiai iš stalčiaus ir pasisemiu, neišiminėdama viso pakelio.
bet čia kiekviena šeimininkė pagal save prisitaiko wink.gif

Atsakyti