Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 11:45)
Tai toks variantas pagal musu poreikius kaip ir atkrinta

Jei jus dar tik projekto stadijoje, tai jusu atveju niekas neatkrinta mirksiukas.gif Musu vonia apie 5,5 kvadrato (be nisos skalbimo masinai), tai manau, kad protingai viska perdarius jums turetu labai neblogai viskas susidelioti. Sakyciau tempkit projekta architektui atgal ir prasykite, kad projektuotu miegamaji apacioje.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 27, 10:58)
Jei jus dar tik projekto stadijoje, tai jusu atveju niekas neatkrinta  mirksiukas.gif  Musu vonia apie 5,5 kvadrato (be nisos skalbimo masinai), tai manau, kad protingai viska perdarius jums turetu labai neblogai viskas susidelioti. Sakyciau tempkit projekta architektui atgal ir prasykite, kad projektuotu miegamaji apacioje.


Turejau omeny, kad atkrinta variantas vaikam duot dusa, o mums su vyru imt vonia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 13:50)
O kodel visom atrodo, kad labai mazos erdves?  g.gif Svetaine su valgomuoju 28 kvadratai, virtuve 12, miegamieji antram auskte (jei neskelt) 16, 15, 11kvadratu, vonia 9kv, holas gal net per didelis 15kvadratu, bet visai koridoriaus nesinori, o kaip sumazint tik biski nezinau  g.gif Ar per mazi kambariai?

bigsmile.gif Nuo to reikėjo pradėti.. Nes aš užstrigau ties tais 7 kvadratais, tai ir virtuvė man "piešėsi" kokių 8-nių doh.gif biggrin.gif Taigi, neįžiūrėjau skaičių lens.gif
O pirmas įspūdis, kol nebuvau perskaičius pačios pirmos žinutės ir problemų, o tik į planą pažiūrėjus, kad labai erdvu.. na antram aukšte, kiekvienam po bokštą biggrin.gif
Tai vat, aš apsigavau dėl skaičių.. dabar, kai parašėte, normalūs kambariai.. Bet kažkokių korekcijų tai reik mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes dukrom atidavėm kas geriausia, pietinius,šiltus saulėtus kambarius,16 ir 20 m2
ir taip kaip silkės bačkoj,vienam kambarį gyveno. Miegamas didelis,bet tiek net nereikia, vonia viena 2 a.visi telpam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 27 vasario 2013 - 12:13
QUOTE(Rabambule @ 2013 02 26, 20:05)
valpurgija, o jum auktingumas leidzia arkas daryti? kad nebutu tuneliukai..



QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 21:06)
As nedaryciau aplamai tada arkos, jei ji tokia siaura gaunasi  schmoll.gif jau ir taip man ten tunelinis tas jusu kambarys (atsiprasau, bet vat toks ispudis, gal klaidingas  blush2.gif ).  O padarydami tokia siaura arka, jus liksite su vienu langu svetaineje, uzsitamsinsite, kamurkiu prisidarysite  g.gif  Skonio reikalas, aisku, bet as tada tyliu.

g.gif  Jus ta arka juk galite daryti kurioje norite vietoje, bent jau as tai palikciau iejima i koridoriu svetaines puseje.



QUOTE(TuDa @ 2013 02 27, 08:38)
Pradėdama rašyti noriu pasakyti, kad arka ir yra arka, o Jūs kalbat apie nišą, gal taip pavadinkim. Nes aš nelabai supratau, tai grįžau atgal tos nuotraukos apžiūrėti g.gif Tokiomis nišomis suformuotumėte zonavimą, o tuo pačiu ir pasisektų paslėpti virtuvinių baldų šonus. Taigi ir reiktų taip mąstyti, kad jos turėtų būti apie 60 cm pločio tiek iš vienos pusės, tiek iš kitos ir ne daugiau, nes kam tą erdvę tamsinti. Ir kaip suprantu, virtuvės zona būtų sulig katilinės siena.. Tuo pačiu, jeigu patinka, galite ir virtuvės lubas daryti 10 cm žemesnes, negu likusi patalpos dalis. Gautųsi toks laiptelis, tik ant lubų lotuliukas.gif
O, kad daugiau ką pasakyti reiktų žinoti, kas kur stovės, aš apie virtuvę. Nes minėjot, kad santechnika jau išvedžiota.
Man liūdesį kelia tas koridoriukas link miegamo- kaip jį apšviesti dienos metu g.gif



QUOTE(Rabambule @ 2013 02 27, 11:28)
Cia jau panos visko liolio prirase, tai manau uztenka komentaru, o as siulau programele paprasta sweet home 3d, as joje deliojuosi viska.



labai aciu jums uz pagalba, nes kovo viduryj grizta MB ir sako paruosk savo pageidavimus unsure.gif
1.del arku, tai ne taip pavadinau, jei kalba eina eina apie uzapvalinima, tai jo nebus, tiesiog bus kvadratiskumas, 1.70 plocio, tai cia gal nisa vadinasi.
2.virtuveje pravesta vamzdynu dar nera, MB ir laukia mano suplanavimo kas kur, tik prase laikytis arciau sienos katilines su ta technika kuriai reikia vandens, na cia praktiskumo sumetimais.
3.del langu stokos ir tamsumo zinau ir pripazistu, tad sprendimai dabar turi buti orientuoti kuo daugiau neuzgozt sviesos ir sviesint interjera.
4.cobre, vis tiek nesupratau jusu patarimo del pirmosios foto, ar teisingai supratau, kad sutrumpetu svetaine, nes siena su nisa det jau pries kita nisa i kolidoriuka?bet as galvoju ar taip bus grazu?nors is kitos puses susiformuotu valgomasis tarp svetaines ir virtuves, bet bus tamsoka jame g.gif
5.jei daryt virtuveje nis apo 60cm. abiejuose krastuose, tai tada spinteles dedasi pagal 2 sienas, viduryj lieka labai daug erdves, sakyciau viens lakstyms per visa virtuve nuo vienos iki kitos spinteliu sienos, jei dedu sala, tada vel uzstoju ir taip brangia sviesa
6.buvo mintis daugiau uzleist sienos, ir padaryt desinej pusej iki puses sienos sandeliuka, aisku sviesos kazkiek vel sumazinu tokiu atveju, tad del sandelioko svajones tur but geriua atsisakyt g.gif
7. del pakalusimo ar galim arkas daryt, tai nisa ta prasme darysim, nes nu jos vis tiek turi but, ar duris ar nisos, nesvarbu kosk jau aukstis g.gif
8.cobre neisikirtau jusu minties blush2.gif ax.gif
Jus ta arka juk galite daryti kurioje norite vietoje, bent jau as tai palikciau iejima i koridoriu svetaines puseje.
9.TuDa, sita problemele irgi zinau irgi mastau kaip reiks issisukt g.gif
Man liūdesį kelia tas koridoriukas link miegamo- kaip jį apšviesti dienos metu
imetu siek tiek foto is real unsure.gif
cia tos nisos is holo puses fotgrafuotos (cia dar wc formuosis), atrodo mazos, nors yra 1,70m g.gif

user posted image

user posted image
cia virtuve turetu formuotis, o kolidoriuke uzsidet siena i katiline.

user posted image

o cia i svetaines puse (atsiprasau uz bardakus!)

user posted image

ir primenu planeli smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 27 vasario 2013 - 12:19
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 27, 11:04)
bigsmile.gif  Nuo to reikėjo pradėti.. Nes aš užstrigau ties tais 7 kvadratais, tai ir virtuvė man "piešėsi" kokių 8-nių  doh.gif  biggrin.gif  Taigi, neįžiūrėjau skaičių lens.gif
O pirmas įspūdis, kol nebuvau perskaičius pačios pirmos žinutės ir problemų, o tik į planą pažiūrėjus, kad labai erdvu.. na antram aukšte, kiekvienam po bokštą biggrin.gif
Tai vat, aš apsigavau dėl skaičių.. dabar, kai parašėte, normalūs kambariai.. Bet kažkokių korekcijų tai reik mirksiukas.gif


Boksta turit omeny tas spokinycias? Baisiai as ju nenoriu, bet daugiau sviesos reik i kambari ileist. Dar vis svarstau kas geriau - ar stoglangis ar ta spokinycia. Mama ikalbineja det spokinycias, sako stoglangiai lietuvoj apsninga, is karto nebera sviesos. Vyras irgi galvoja kad spokinycia priduoda erdves. Kai kurios man is ju visai graziai atrodo

user posted image

user posted image

user posted image

Bet pvz tokie tuneliai kaip cia man nesiziuri

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 12:13)
Boksta turit omeny tas spokinycias? Baisiai as ju nenoriu, bet daugiau sviesos reik i kambari ileist. Dar vis svarstau kas geriau - ar stoglangis ar ta spokinycia. Mama ikalbineja det spokinycias, sako stoglangiai lietuvoj apsninga, is karto nebera sviesos. Vyras irgi galvoja kad spokinycia priduoda erdves. Kai kurios man is ju visai graziai atrodo




špokinyčios,man gražu,ir jei tikrai būtent taip padarytų,būtų šaunu.

Valpurgija,manau be reikalo pergyvenat,kada plytos pasislėps po tinku,nusidažys sienos ,viskas pasikeis,nebus tamsu. Man ir taip buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 27 vasario 2013 - 12:24
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 12:13)
Boksta turit omeny tas spokinycias? Baisiai as ju nenoriu, bet daugiau sviesos reik i kambari ileist. Dar vis svarstau kas geriau - ar stoglangis ar ta spokinycia. Mama ikalbineja det spokinycias, sako stoglangiai lietuvoj apsninga, is karto nebera sviesos. Vyras irgi galvoja kad spokinycia priduoda erdves. Kai kurios man is ju visai graziai atrodo

as tik uz spokinycias. Su jomis ir namo eksterjeras grazesnis, ir kambariai atrodo aukstesni/erdvesni.
Per stoglangius vasara saule prikaitina, ziema, jei tik apsnigo, is karto tamsu. Nori atidaryti stoglangi, bijok palikti, kad neprilytu, o jei ant stoglangio nakti lyja, tai barska. Jei aprasoja, tada lasiukai ant grindu krenta. Su stoglangiais gerai tik tada kai nelyja, kai nesninga, kai nekarsta ir kai nesalta biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 27 vasario 2013 - 12:33
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 13:13)
Boksta turit omeny tas spokinycias? Baisiai as ju nenoriu, bet daugiau sviesos reik i kambari ileist. Dar vis svarstau kas geriau - ar stoglangis ar ta spokinycia. Mama ikalbineja det spokinycias, sako stoglangiai lietuvoj apsninga, is karto nebera sviesos. Vyras irgi galvoja kad spokinycia priduoda erdves. Kai kurios man is ju visai graziai atrodo


Aš irgi tik už špokinyčias, dėl aukščiau išvardintų stoglangių minusų ir bendro vaizdo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexa: 27 vasario 2013 - 12:45
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 14:13)
Boksta turit omeny tas spokinycias? Baisiai as ju nenoriu, bet daugiau sviesos reik i kambari ileist. Dar vis svarstau kas geriau...

Ai, turbūt man įspūdį tai tie fligeliukai taip sudarė.. tai ir pavadinau, kad kiekvienam po bokštą biggrin.gif
O "špokinyčios" visai gražu.. Ir tiktų jums jūsų paveldosauginiame projekte mirksiukas.gif
Su stoglangiais irgi yra problemų.. barška, šyla, varva..
Atsakyti
Tik spokinycios, liuks thumbup.gif prie minusu pridesiu kad stoglangi isvalyti doh.gif purvinas amzinai..
valpurgija, o jus tik nenuzeminkite per daug lubu, staktu ir viskas bus ok, per auksti ir ta sukuriama erdve sviesa bus grazesne ir jos bus daugiau 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit vonia prie lango? Man labai grazus sie pavyzdziai

user posted image

user posted image

Bet galvoju ar praktiska - turbut kiekviena karta langai is karto aprasos ir vis tiek nieko vonioj guledamas nematysi g.gif Tuomet ir atskiro duso reikia, palei langa gi nepadarysi. O staliuko noretusi prie lango, kur daugiau sviesos. Bet labai sunku man atsisakyt tos idejos det vonia prie lango. Atkalbekit, gal kas turit ir nusivylet?

Nors grazu man vonios ir siaip nisoj g.gif


user posted image

user posted image

Spokinycios laimejo thumbup.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti