Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(mamagabi @ 2013 02 25, 17:00)
Mili - jei kartais prireiktu dekoratyvines baltai juodos lekstes, zinok  tokia turiu - guli grazuole indaujoje ir laukia dienos sviesos smile.gif
Is Dorado, nauja - graziai ziuretusi prikrauta ryskiaspalviu vaisiu  wub.gif :


labai graži wub.gif žinosiu pas ką guli, jei sugalvosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2013 02 25, 17:00)

Ka/kokius siulai, kad neplaukiotu bigsmile.gif Destyk, iliustruok...


tai kad ir pačios pateiktoje iliustracijoje labai aiškiai tie šviestuvai išskirti lubų dekorais, kurie funkcionuoja kaip veidrodinis atspindys apačioje esančioms baldų zonoms ax.gif
Atsakyti
*Mili*,

dėl tavo virtuvės,man patinka,rankenas juodas dėk,ir iš viso tamstai dievulis ūgio tikriausiai nepagailėjo,kad spintelės aukštai? mirksiukas.gif Man berniukai sumontavo maksimume,nepasiklausę manes doh.gif
Plyteles klijuosi? Ar ten kažkas jau yra tik aš nematau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 25 vasario 2013 - 16:39
Mamagabi, parasiau, bet paskui istryniau - niekas juk nesikeis ir tu savo nuomenes juk nekeisi mirksiukas.gif Su pirmu blynu tave 4u.gif (na, bent jau musu akyse tai pirmas smile.gif )

Femme, geriau jau, bet man atrodo, kad vienspalvis audinys, be jokiu rastu butu daug graziau. Paeksperimentuok kada, kai sitas pabos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2013 02 25, 16:25)
tai kad ir pačios pateiktoje iliustracijoje labai aiškiai tie šviestuvai išskirti lubų dekorais, kurie funkcionuoja kaip veidrodinis atspindys apačioje esančioms baldų zonoms ax.gif


Bet esme tame, kad mamagabi sia nuotrauka iliustravo ir savo sprendima. O man kaip diena ir naktis jos sprendimas ir sis. nekalbu apie dekorus, prabanguma, stiliu, bet visai kitos patalpos proporcijos, aiskus zonavimas, labai graziai ir proporcinai ispresta viskas : atstumai patalpoje, zonu didumas, sviestuvu dydis ir atstumai. Ai, yra, kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 16:13)
Idomus kampiniu spinteliu sprendimas
video

aciu uz video, gavau ideju - pagalves kamuoliukai, kampines spinteles ir patvirtinta mano tiesa del liustro kabinimo..turejau tokia minti, kabli kabinti nes stalas dides, bet galvojau gal nesamone..pasirodo samone biggrin.gif
Mili, man cia jau per sudetinga butu, per tris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 17:40)
Femme, geriau jau, bet man atrodo, kad vienspalvis audinys, be jokiu rastu butu daug graziau.  Paeksperimentuok kada, kai sitas pabos  mirksiukas.gif

Bet esme tame, kad mamagabi sia nuotrauka iliustravo ir savo sprendima. O man kaip diena ir naktis jos sprendimas ir sis. nekalbu apie dekorus, prabanguma, stiliu, bet visai kitos patalpos proporcijos, aiskus zonavimas, labai graziai ir proporcinai ispresta viskas : atstumai patalpoje, zonu didumas, sviestuvu dydis ir atstumai. Ai, yra, kaip yra.

tai čia žinai - eksperimentas su priemonėmis, kurias turi namie, nes po audinių salonus bastytis neišeina dėl objektyvių pienuku kvepiančių priežasčių lotuliukas.gif

ačiū už nuomones wink.gif

tai aš būtent ir paminėjau jos pačios įdėtą nuotrauką, nes kartais paimamas vienas elementas, nes "ir ten taip buvo", bet neatkreipiamas dėmesys į kitus, kurie ir sudaro tą dermę ir visumą ax.gif

o dėl pastabų - gal jų nereikia šeimininkams, kurie, šiaip ar taip, nepuls perdarinėt tik pabaigę, bet pradedančiai interjeristei tai labai svarbu. Čia juk ne apginta disertacija su moksline pozicija, kurios taip lengvai neatsisakyti irnesakyk.gif
Atsakyti
Femme, na va, zyymiai geriau biggrin.gif Pasibandyk gal dar koki varianta ir pamatysi kaip geriausiai. Nea, aksomine ir as manau, kad neitin, bet tu juosteliu siais laikais ivairiausiu yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 25, 16:13)
Idomus kampiniu spinteliu sprendimas
video

drinks_cheers.gif Planavau ir aš tą video įkelti, nespėjau. Pasimokyti yra iš ko lotuliukas.gif ten šone ir daugiau interjerų prikelta, tokių va thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2013 02 25, 16:49)
o dėl pastabų - gal jų nereikia šeimininkams, kurie, šiaip ar taip, nepuls perdarinėt tik pabaigę, bet pradedančiai interjeristei tai labai svarbu. Čia juk ne apginta disertacija su moksline pozicija, kurios taip lengvai neatsisakyti irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As dar vis mastau apie ta uzuolaida doh.gif Na ir sumasciau, kas cia man joje dar taip kliuvo. Ta makalyne ant lango, laaabai atkreipia zvilgsni i ta puse. O toje puseje nera nieko, i ka vistik vertetu atkreipti demesi. Plastikiniai langai nera pats graziausias dalykas name, o kai jie dar taip atskirti, tai tikrai nera puosmena. Ir taip atkkreipti demesi i ta kampa mano manymu yra klaida. Virtuves langas irgi keistai atrodo. ten tiek liniju, spalvu, medziagiskumo i viena maza ploteli primaklinta, kad kyla mintis, jog tikrai cia ne taip kazkas. Jei butu iki angokrasciu eje spinteles, tai butu savotiskas tuneliukas su langu, taciau marmalynes butu isvengta (per ta tarpeli atitraukus nuo sienos saldytuva, gal ir uzuolaidu klausimas butu paprasciau sprendesis ? g.gif )
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2013 02 25, 17:18)
drinks_cheers.gif Planavau ir aš tą video įkelti, nespėjau. Pasimokyti yra iš ko lotuliukas.gif

taro kitko - tamsios durys, grindys naturalios spalvos, visai kitokios, nei durys ir baltos grindjuostes. Visai normaliai ziurisi. Kazkas cia kazkada apie tai kalbejo ir maste.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 02 25, 17:17)
Tai mes ir darom lotuliukas.gif  Juk čia Jūs bandot visaip apginti savo sprendimus ir pateikti juos, tarsi tai būtų "tobulumo viršūnė" , o ištikrųjų tai nėra į ką žiūrėti doh.gif


Tai kad nepanasu hihihi.gif
Nei ginu, nei pateikiu mirksiukas.gif, o jei jums taip pasirode ar butent taip isgirdote - as bejege doh.gif Apie tai jau buvo kalbeta...
Jusu namie sviestuvai kabo taip pat, jegu ka mirksiukas.gif

Mili - pridedu juodas rankeneles, kaip kazkas siulo smile.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 vasario 2013 - 17:32
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 17:24)
As dar vis mastau apie ta uzuolaida  doh.gif 

Juk buvo sakyta, ATSIPALAIDUOKIT lotuliukas.gif , o visoms kitoms manau jau aišku, kad taip daryti nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 25 vasario 2013 - 17:31
Mergai, juk ten kvepia dar dazais, gal nera dar finansu kad visas sienas apkaisytum spintelem, staliukais ir pufiukais biggrin.gif pacios saket kad issirenginejat visa gyvenimeli..palaukit, po apsidelios, issidelios..nebus tos tustumos tokios..
o siaip siame interjere, kalbu apie musu tema, mane tas labiausiai ir siutina, kad nesusipirksi visko is kart..arba finansai arba siaip priekiu nebus..o taip norisi visko is kart, cia apie save kalbu..man reikia visko is kart.. lotuliukas.gif o zinau kad nebus taip..
Atsakyti