Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 11:13)
Del salos dar nesam apsisprende  g.gif Norejau jos


Pirmam aukste 83 kvadratai, is viso 143. Namas taip, Lietuvoj, Vilniuj. Galvojom apie toki kaip mini rusi, bet norim daryt plokstuminius pamatus, tada rusys neiseina, o ir siaip kaina isauga, be to dvirati butu baisiai nepatogu kilnot. Gyvensim salia parko, tai tikiuos tikrai daznai naudot.

Itikinot, antram aukste antro vonios kambario nedarysim  drinks_cheers.gif

Tamburas 1.6 metro

kaip tu čia dabar nesusitvarkai su tokiu plotu? Pas mane 147 ir vieni kitų ieškom po namus schmoll.gif

Dviratis netelpa,tame tambūre? Pakabink ant kablio,stačią biggrin.gif
O jūs kiemą turit kažkokį,galima iš kiemo pusės,kur paveldosaugininkai nemato,nedidelę įrankinę priglaust ir ten visko prikimšt biggrin.gif

mano mama daug metų paminklosaugoj dirbotik mūsų mieste,memorialai,kapai ir bažnyčios,senamiesčio beveik nėr irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 27 vasario 2013 - 11:27
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 13:10)
Del salos dar nesam apsisprende  g.gif Norejau jos todel, kad dabar esancioj virtuvej man labai truksta darbastalio<...>

Bet, jeigu taip striuka su erdve, ar tikrai ta sala tai, ko labiausiai reikia? Gal kokį taip langą-pussienę darant į svetainę ant to paviršiaus galima rankdarbiais šeimai užsiimt? g.gif Man mažose erdvėse norisi nors minimaliai konfortiškos erdvės, kad nereiktų paskui skraidyt.. g.gif Bet čia gal man taip..
Dar nežinau, ar tiksliai supratau Cobres ir iš Kaimo mintį apie spintą prie virtuvės sienos.. Bet gal ir apie tą patį.. Man to holo erdvė kažkokia tuščia, neišnaudota atrodo (gal ir ant praėjimų, reik žiūrėt, bet..) ten lyg tilptų talpi spinta.. tai gal drabužinės kaip tokios nereiktų, ar užtektų dar mažėlesnės (slidėms smile.gif).
Mintis daryt miegamąjį apačioj patiko.. verta apmąstyt. Dabar pusė, daugiau pirmojo aukšto tarsi neišnaudota g.gif O jūs susispaust turėsit viršuj.. Ai, ir dar mintis, kol neturit trečio mažylio, gal nedaryti tų perskirtų kambarėlių (jei palikt planą, koks yra.. kol nereikia to trečio vaikų kambario)

Ir dar, kiek realiai tų kvadratų gaunasi tuose 7-kvadratų kambariuos..? Minėjot, kad šlaitinis stogas lyg leidžia daugiau kvadratų kambarėliui.. Nes, jei tik 7, tai tikrai tik miegui-lovai ir kėdei vietos atrodo..

Atsiprašau už truputį laisvas asociacijas, nes itgi apgraibom.. skaičius ne visus įžiūrėdama smile.gif

-----
bigsmile.gif Bet bendras plotas namų tai didelis?
Ir atsiprašau už žioplą klausimą.. nesuvedu galų.. šis namas jau stovi? Jūs jį renovuojate? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 27 vasario 2013 - 11:32
Cia jau panos visko liolio prirase, tai manau uztenka komentaru, o as siulau programele paprasta sweet home 3d, as joje deliojuosi viska.
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 27, 10:20)
kaip tu čia dabar nesusitvarkai su tokiu plotu? Pas mane 147 ir vieni kitų ieškom po namus schmoll.gif

Dviratis netelpa,tame tambūre? Pakabink ant kablio,stačią biggrin.gif
O jūs kiemą turit kažkokį,galima iš kiemo pusės,kur paveldosaugininkai nemato,nedidelę įrankinę priglaust ir ten visko prikimšt biggrin.gif


Man 147 kvadratu irgi atrodo per akis, bet va kazkas ne taip smile.gif

Tambure netelpa. Dviratis kaip pavyzdys kam reikalingas sandeliukas. Dviraciu bus 4 smile.gif Slidziu irgi, roges, kaitai, o va kiemo rakandu nebus (gal vienas kauptukas ir biski vazoneliu). Kiemo praktiskai nera, visas sklypas 2.7 arai, dauguma jo uzima namas, i kiema iki kaimynu tvoros telpa tik stalas su kedem ir pora augaliuku. I kitas puses is viso praktiskai nera zemes.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 11:19)
Apie ta sandeliuka ir L bei U formas nelabai supratau. Siulot ta sandeiuka ismest, tiesiog pratest virtuve nisoje? I kuria vieta perkelet sandeliuka? Prie kaires sienos?

Aciu visom uz vertingus patarimus  4u.gif

Dabar suprojektuota sandeliuka panaikinti, vietoje tu duru padaryti siena, ties kuria bus galima kazkiek uzsukti virtuvini. L siena, tai ta, kuri ribojasi su holu. ties visa ta siena daryti spinta, kad ir panasia, kaip paveiksliuke parodete (is virtuves puses).

Antrame aukste juk siuo metu suplanuoti du vonios kambariukai. tai ta, kuris yra miegamajame, palikti, tik iejima padaryti is koridoriaus. Manau vaikams tikrai pakaks duso, o apie vonia pagalvoti apacioje. Tokiu atveju nedaryciau atskiro WC sveciams pirmame aukste (cia jei daryti prielaida, kad miegamasis vistik kelsis i pirma auksta).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 27 vasario 2013 - 11:38
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 27, 10:27)
Ir dar, kiek realiai tų kvadratų gaunasi tuose 7-kvadratų kambariuos..? Minėjot, kad šlaitinis stogas lyg leidžia daugiau kvadratų kambarėliui.. Nes, jei tik 7, tai tikrai tik miegui-lovai ir kėdei vietos atrodo..

Ir atsiprašau už žioplą klausimą.. nesuvedu galų.. šis namas jau stovi? Jūs jį renovuojate? blush2.gif


Tai va kad nezinau kiek realiai tos erdves. Reikia su 3D programa pasibraizyt, kad isivaizduot. Mano vaizduote ne itin islavinta... blush2.gif

Namas stovi, bet ji leidzia griauti, tik atstatyt reikia praktiskai toki pati (galima tik turiniu langu ideti, i kiemo puse langus padidinti ir viduj isplanavima kaip nori daryt).
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 11:31)
Man 147 kvadratu irgi atrodo per akis, bet va kazkas ne taip  smile.gif

Tambure netelpa. Dviratis kaip pavyzdys kam reikalingas sandeliukas. Dviraciu bus 4 smile.gif Slidziu irgi, roges, kaitai, o va kiemo rakandu nebus (gal vienas kauptukas ir biski vazoneliu). Kiemo praktiskai nera, visas sklypas 2.7 arai, dauguma jo uzima namas, i kiema iki kaimynu tvoros telpa tik stalas su kedem ir pora augaliuku. I kitas puses is viso praktiskai nera zemes.

pas kaimynus pasidėsit lotuliukas.gif tikrai mažutis kiemas,bet jei stalas telpa tai jau neblogai.
bet jūs lyg balkonėlių dar turit,ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 27, 13:36)
pas kaimynus pasidėsit lotuliukas.gif  tikrai mažutis kiemas,bet jei stalas telpa tai jau neblogai.
bet jūs lyg balkonėlių dar turit,ar ne?

Oi bigsmile.gif lotuliukas.gif
O ką balkonėlyje? biggrin.gif

Man panašus klausimas sukilo, o kur šeimos autoparkas stovės? Ant gatvelės? blush2.gif
Laisvos asociacijos nunešė dviračius ir roges į garažą biggrin.gif

---
Bet kaip įdomiai tiek nemažai bendrų kvadratų, o tokios nedidelės erdvės teįsipaišo.. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 27 vasario 2013 - 11:41
QUOTE(Rabambule @ 2013 02 27, 10:28)
Cia jau panos visko liolio prirase, tai manau uztenka komentaru, o as siulau programele paprasta sweet home 3d, as joje deliojuosi viska.


ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 02 27, 10:31)
Dabar suprojektuota sandeliuka panaikinti, vietoje tu duru padaryti siena, ties kuria bus galima kazkiek uzsukti virtuvini. L siena, tai ta, kuri ribojasi su holu. ties visa ta siena daryti spinta, kad ir panasia, kaip paveiksliuke parodete (is virtuves puses).

Antrame aukste juk siuo metu suplanuoti du vonios kambariukai. tai ta, kuris yra miegamajame, palikti, tik iejima padaryti is koridoriaus. Manau vaikams tikrai pakaks duso, o apie vonia pagalvoti apacioje. Tokiu atveju nedaryciau atskiro WC sveciams pirmame aukste (cia jei daryti prielaida, kad miegamasis vistik kelsis i pirma auksta).


Virtuve reikes taip ir daryt drinks_cheers.gif 4u.gif

O va vaikai musu i dusa eina tik sporto klube, kur kiekviena karta turi saldainius zadet, kad tik nueitu doh.gif Nekencia abi duso, tik vonioj mirksta. As arba vyras neatsimenu kada vonioj esam buve, naudojames tik dusu. Tai toks variantas pagal musu poreikius kaip ir atkrinta
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 27, 11:40)
Oi bigsmile.gif  lotuliukas.gif
O ką balkonėlyje? biggrin.gif

Man panašus klausimas sukilo, o kur šeimos autoparkas stovės? Ant gatvelės?  blush2.gif
Laisvos asociacijos nunešė dviračius ir roges į garažą biggrin.gif

---
Bet kaip įdomiai tiek nemažai bendrų kvadratų, o tokios nedidelės erdvės teįsipaišo.. mastau.gif

vis patupėt lotuliukas.gif

mašina,normalu gatvėj, kai kurie sakė,oi,garažo neturit,vietoj jo virtuvę užtai turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 02 27, 10:36)
pas kaimynus pasidėsit lotuliukas.gif  tikrai mažutis kiemas,bet jei stalas telpa tai jau neblogai.
bet jūs lyg balkonėlių dar turit,ar ne?


Vineas prancuziskas balkonas i gatve ir didelis balkonas is vaiku kambario i kiema. O ka? Siulot sandeliuka balkone daryt? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli upė @ 2013 02 27, 10:40)
Oi bigsmile.gif  lotuliukas.gif
O ką balkonėlyje? biggrin.gif

Man panašus klausimas sukilo, o kur šeimos autoparkas stovės? Ant gatvelės?  blush2.gif
Laisvos asociacijos nunešė dviračius ir roges į garažą biggrin.gif

---
Bet kaip įdomiai tiek nemažai bendrų kvadratų, o tokios nedidelės erdvės teįsipaišo.. mastau.gif


Garazo nebus, nera tam vietos. Masinoms teks gatvej stoveti
Papildyta:
O kodel visom atrodo, kad labai mazos erdves? g.gif Svetaine su valgomuoju 28 kvadratai, virtuve 12, miegamieji antram auskte (jei neskelt) 16, 15, 11kvadratu, vonia 9kv, holas gal net per didelis 15kvadratu, bet visai koridoriaus nesinori, o kaip sumazint tik biski nezinau g.gif Ar per mazi kambariai?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 27, 11:50)
Vineas prancuziskas balkonas i gatve ir didelis balkonas is vaiku kambario i kiema. O ka? Siulot sandeliuka balkone daryt?  biggrin.gif


ne,nesandėliuką,bet kažkokį podėlį priderinus prie fasado,kodėl gi ne.

tai,kad ne mum mažos erdvės atrodo,jūs ten kaip tai nesusigaudot mirksiukas.gif
aš gyvenau 50m2 tai man tas 147 dabar, wau, tiek daug atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 27 vasario 2013 - 12:00