Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Rabambule @ 2013 02 26, 20:05)
akvilyte, nu liux, dabar sakyk kaip padarei, ka tepei, reikia info issisaugoti. Nes as megeja tokius dalykus daryti,  tai noriu tureti informacija.

nuploviau, nudziovinau, nupurskiau auksu, leidau pradziut... tada jau purskiau baltu... daaaaaaug kartu (suejo visas flakonas dazu...)... ir paskui pasveiciau tas vietas kur norejau kad islystu auksiukas smile.gif tiesa, pries purskiant ant cokoliu uzsiuvau paprasta nerini... tai man visai grazus cokoliukas gavos biggrin.gif

laidus jau irgi pati ismokau sujungt cool.gif

QUOTE(femme @ 2013 02 26, 20:07)
visai įdomu, tik man tas matinis stiklas kažkokius dviprasmiškus jausmus sukelia - kaip ir ok, dekoratyvu ir funkcionalumo daugiau, nereikia tik visokius serviziukus parodai išstatyt, bet ir tuo pačiu gyvumo, spalvų trūksta, norisi tų puodelių ir lėkštučių ir veidrodžio gilumoje hihihi.gif dabar kaip neperegimos sienos įspūdis g.gif

as kazkodel pagalvojau kad cia miegamojo spinta lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 26 vasario 2013 - 20:16
QUOTE(valpurgija @ 2013 02 26, 17:44)
cobre, kitu praejimu plotis 1,70m. galvojau toki tarpa  icentruot aktsyrus virtuve nuo svetaines
pirmoj fotoj taikant pas mane kaip suprantu praejimas i wc jau pasiliktu uz arkos i virtuves puse?ir reiktu sutalpint valgomaji stala ir virtuve ten?

As nedaryciau aplamai tada arkos, jei ji tokia siaura gaunasi schmoll.gif jau ir taip man ten tunelinis tas jusu kambarys (atsiprasau, bet vat toks ispudis, gal klaidingas blush2.gif ). O padarydami tokia siaura arka, jus liksite su vienu langu svetaineje, uzsitamsinsite, kamurkiu prisidarysite g.gif Skonio reikalas, aisku, bet as tada tyliu.

g.gif Jus ta arka juk galite daryti kurioje norite vietoje, bent jau as tai palikciau iejima i koridoriu svetaines puseje.
Atsakyti
Pas mus kaip pas Valpurgja, beveik tokio dydzio 46 kv su kazkiek bendro ir valgomojo plotas,2 langai i pietu ir 1 i vakaru puse,man sviesos per akis, bet va kazkaip atkreipiau demesi i plana- du langai skirtingose staciakampio pusese,ar nebus per tamsu ? Nes plotas tai pakankamai didelis, o is kitu kambariu sviesa irgi nelabai pateks g.gif
pas mane pusieneje yra dvipusis zidinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 26 vasario 2013 - 21:17
Stalvirsiai is plyteliu ir spinteles.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2013 02 27, 00:40)
Stalvirsiai is plyteliu ir spinteles.

[img]

Oh, kokia šaunuolė bigsmile.gif Kaip padirbėjot mirksiukas.gif
Galvojau, kad tokių nebūna.. pakenčiamai dailių namuose vaizdų (ta prasme, ne viešose erdvėse) blush2.gif

Man iš galvos neišėjo ta vonia, kurią nori šeimininkė į "klasiką" vis įspraust.. Kad jau uždavė klausimą, tai ir fantazuojam...
Pagalvojau, kad jei jau norint dėti kitokį stalviršį ant viršaus, bet palikti plytelines "sienas", tai gal geriau dėti medinį stalviršį.. O kodėl būtinai iškart mramorą.. Kad "klasika" būtų doh.gif ? Gerai kažkas sakė, pamirškit jūs tą terminą (Cobre, prisiminiau biggrin.gif ) ir užbaikit tą, ką pradėjot.. kažkokį variantą, kuris jums jaukus, gražus.
O kaip sugalvojot tą plytelių stalviršį, Iš Kaimo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 02 26, 14:45)
Man truputi kliuna, kad durys i kambari gaunasi zymiai mazesnes nei spintos durys, tarpusavyje kazkaip nesiderina. Nenorit sudalinimo ant spintos duru daryt lygiai tokio pacio kaip ant kambario duru? Virsuje tik atsirastu papildomas "gabalas", nezinau ar cia aiskiai parasiau  g.gif


Nezinau... Juk nebutina daryti spinta tokio dydzio kaip durys. Kazkaip idomaii galvoju atrodytu. nes tikrai nenoriu, kad budama miegamajame, tarsi matyciau ketverias duris, paskui nebezinosiu pro kurias iseiti;)
Spinta turetu buti spinta.
Gal nebent kitoki filingu isdestyma daryti, kad nebutu panasu i duru ir nereiktu lyginti.


Cia truputi is kitos temos. Taip atskirta virtuve. Sory, uz didele foto, tiesiai is interneto.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 26 vasario 2013 - 23:42
QUOTE(Grikute @ 2013 02 26, 22:33)
Nezinau... Juk nebutina daryti spinta tokio dydzio kaip durys. Kazkaip idomaii galvoju atrodytu. nes tikrai nenoriu, kad budama miegamajame, tarsi matyciau ketverias duris, paskui nebezinosiu pro kurias iseiti;)
Spinta turetu buti spinta.
Gal nebent kitoki filingu isdestyma daryti, kad nebutu panasu i duru ir nereiktu lyginti.
prn1/21909_377246852369087_1697351443_n.jpg[/img]


Zinoma, jei skirtingos spintos durys tai nebutina viska derinti. Bet jus rodet pavyzdi, kur spintos durys lygiai tokios pacios kaip kambario durys. Va tuomet labai krenta i akis, tos kambario durys atrodo tokios mazytes kaip i koki sandeliuka, man pjaunasi nevienodi filingai (nevienodi ismatavimai). Taciau jei spintos durys visai kitokios, tada saunu, o siaip bandyciau suvienodint. Paskaitykit, ne man vienai taip pasirode wink.gif nors naturoje gal visada kitaip atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 21:15)

as kazkodel pagalvojau kad cia miegamojo spinta  lotuliukas.gif  blush2.gif

aha lotuliukas.gif ir vyno lentyna centre hihihi.gif nors aišku gal šeimininkai mėgsta lovoje išgerinėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Pridedu musu namo projekta. Bet turiu ir pakomentuoti. Namas yra paveldo zonoje, todel rekonstrukcija leidzia statyti tik ant esamu pamatu, taip pat negalejom keisti aukscio, platinti langu ir pan.
1. Tas tamburas is gatves puses nereikalingas ir gadina vaizda, bet jo paveldosauga vel gi neleidzia atsisakyti... doh.gif
2. Kolonu siaip niekada nebutume dare, bet jos leidzia padidinti plota antrame aukste, ko mums verkiant reikia, o ir kolonu praktiskai nesimatys, nes is karto kaimyno tvora.
3. Namas bus apkaltas medziu, su langinem.
4. Dabar esame sugalvoje siuos pakeitimus: virtuves duris norim paslinkt arciau svetaines duru bei kaitlente deti ne i sala, o i kampa, tokiu budu isvengiant antro kamino.
5. Zinau, kad daug kas sukritikuos antrame aukste esancius kambarius po 7 kvadratus. Is tikruju nezinome ka daryt. Tie kambariai labai jau mazi, bet ar geriau vaikam turet po atskira maza kambari, ar geriau palikt normalaus dydzio, bet tuomet 2 vaikai gyventu viename kambaryje? g.gif Kai pirkom biski apsigavom, mum buvo pasakyta, kad galesim statyt 2 aukstu su mansarda, tai galvojom puikiai patalpinsim 4 miegamuosius antrame aukste, o va dabar nezinom kaip tuos 4 kambarius tokioj mazoj erdvej sutalpinti g.gif Kazin so google sketch up galima pasivaikscioti po kambarius? Nezinau kurios programos griebtis, kad pabandyt realiau isivaizduot kiek ten to ploto bus ir pan. JUolab kad ta programa ismokt dar uztrunka laiko.
6. Neapsisprendziam ar geriau vietoj antro vonios kambario virsuje padaryti drabuzine, ar 2 vonios kambarius... g.gif
7. Gal dar kas turit kokiu pastebejimu/kritikos/pagyrimu, apie ka mes nepagalvojom? Buciau labai labai dekinga.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
[/quote]

Sita zinute pakartojau ir individualiu namu projektu temoje. Tikiuosi nesupyksit, kad rasau ir cia. Vis gi tikiuosi ilgai sioje temoje diskutuoti, o ir geras galvas bei skoni turincios cia susirenka, tai labai vertinciau jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2013 02 26, 15:31)
va ka turiu omenyj su trim arkom  ax.gif  virtuve zadu nuo svetaines atskirt, padarant tokio pat dydzio  arka per viduri kaip ir anos dvi

Pradėdama rašyti noriu pasakyti, kad arka ir yra arka, o Jūs kalbat apie nišą, gal taip pavadinkim. Nes aš nelabai supratau, tai grįžau atgal tos nuotraukos apžiūrėti g.gif Tokiomis nišomis suformuotumėte zonavimą, o tuo pačiu ir pasisektų paslėpti virtuvinių baldų šonus. Taigi ir reiktų taip mąstyti, kad jos turėtų būti apie 60 cm pločio tiek iš vienos pusės, tiek iš kitos ir ne daugiau, nes kam tą erdvę tamsinti. Ir kaip suprantu, virtuvės zona būtų sulig katilinės siena.. Tuo pačiu, jeigu patinka, galite ir virtuvės lubas daryti 10 cm žemesnes, negu likusi patalpos dalis. Gautųsi toks laiptelis, tik ant lubų lotuliukas.gif
O, kad daugiau ką pasakyti reiktų žinoti, kas kur stovės, aš apie virtuvę. Nes minėjot, kad santechnika jau išvedžiota.
Man liūdesį kelia tas koridoriukas link miegamo- kaip jį apšviesti dienos metu g.gif
Atsakyti
Liolio, o kokia paskirtis kambario, kuris virsuje yra priesais vaiku kambari ir pirmame aukste, priesingoj pusej, nei svetaine? Katiline, skalbykla? Dar be kavos, tai gal nematau visko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 27, 07:48)
Liolio, o kokia paskirtis kambario, kuris virsuje yra priesais vaiku kambari ir pirmame aukste, priesingoj pusej, nei svetaine? Katiline, skalbykla?  Dar be kavos, tai gal nematau visko  blush2.gif


Nemoku padidint foto doh.gif Antram aukste yra 4 miegamieji (vienas mums ir 3 vaikams). Siuo metu turim 2 vaikus, bet galvojam apie 3... Pirmam aukste yra darbo kambarys/sveciu (po kaire), sandeliukas/darbuzine/katiline po desine. Galvoju gal is tikruju daryt antram aukste 3 miegamuosius, o jei trecias vaikas atsirastu, gautu darbo kambari g.gif Bet kad tas kambarys i siaure ir tiesiai i gatve (saligatvis kuriuo praeina tikrai ne vienas zmogus per diena yra mazdaug 1 metras nuo lango..., o ir namas nepakeltas visai, tai praeiviai matytu kiekviena judesi g.gif
Atsakyti