Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Liolio @ 2013 02 26, 14:45)
Man truputi kliuna, kad durys i kambari gaunasi zymiai mazesnes nei spintos durys, tarpusavyje kazkaip nesiderina. Nenorit sudalinimo ant spintos duru daryt lygiai tokio pacio kaip ant kambario duru? Virsuje tik atsirastu papildomas "gabalas", nezinau ar cia aiskiai parasiau  g.gif


geras pastebejimas
Kadangi pas mane situacija lygiai tokia pati, mastem, gal virs duru daryti kokia panele is plokstes iki lubu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 17:32)
Jei jau gyvenote su tomis spalvomis, tada turetumete nesunkiai apsispreti pati  smile.gif O nenorite reminti, kaip femme siule? Man tai graziausias variantas ir labai tinkamas tam damasko rasto tapetui. Dryzuotam tai nelabai gal.

Na, apie reminima negalvoju. Bet tapetu paieska, manau, dar uztruks g.gif Dar kokius variantus paziuresiu. Bijau, kad per daug nebutu, nes juk ir paveikslai kabinsis dar... Kad bardako nesigautu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 26 vasario 2013 - 17:07
QUOTE(katee @ 2013 02 26, 17:06)
Na, apie reminima negalvoju.  Bet tapetu paieska, manau, dar uztruks  g.gif Dar kokius variantus paziuresiu. Bijau, kad per daug nebutu, nes juk ir paveikslai kabinsis dar... Kad bardako nesigautu g.gif

Vat todel ir sunku kazka patarti, nes nei lovos galvugalio zinom, nei del lovatieses, nei planuojamu paveikslu...
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 18:09)
Vat todel ir sunku kazka patarti, nes nei lovos galvugalio zinom, nei del lovatieses, nei planuojamu paveikslu...

Kazkaip nesinori cia miegamojo kelti blush2.gif blush2.gif O dar ir foto kokybe nekokia blush2.gif Nes fotikas nelabai koks, o miegamajam sutema pas mus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 26, 16:56)
nezinau, kokio dydzio anos dvi arkos - is planelio atrodo, kad tiesiog praejimai  g.gif  tai tiek tikrai nesiaurinciau. sumazes sviesos jums svetaineje. Erdves irgi.

Daryciau va tokiu principu. Sonuose suformuociau kaip kolonas ir daryciau ta zema sienele,  palei kuria is virtuves puses butu galima uzlenkti virtuvini - pasidejimo niekada nebus per daug virtuveje, o is kambario puses butu galima statyti balda - komoda, ar zema indauja, ar baldeli knygoms, albumams, o gal tiesiog konsole kazkokia - tokie baldai tikrai puosia ir funkcija kazkokia atlieka.  Aplamai, tai tokie sprendimai padaro erdve idomesne, sudetingesne - asmeniskai man graziau, prabangiau atrodo, nei viena erdve - kaip sporto sale kokia  blush2.gif



cobre, kitu praejimu plotis 1,70m. galvojau toki tarpa icentruot aktsyrus virtuve nuo svetaines
pirmoj fotoj taikant pas mane kaip suprantu praejimas i wc jau pasiliktu uz arkos i virtuves puse?ir reiktu sutalpint valgomaji stala ir virtuve ten?
man panasiau ka galvoju daryt tai but trecioji antroji foto...trecioj irgi galvojau gal isdidint arka...bet tada tilptu tik paprasta eile pagal siena spinteliu, o as masciau gal pasidaryt sandeliuka viename virtuves kampe ties arka g.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos už patarimus vonios tema. Pradėjau jau galvoti, kad tikrai gal tą stalviršį nuardyti, paliekant tik šoninę atramą, dėti akmens stalviršį ir spinteles. Tik reikia bent pusmetį morališkai vyrą ruošti biggrin.gif
Atsakyti
aciu femme uz ikvepima dar kart biggrin.gif

cia i mazaji wc bus biggrin.gif kampine prieuklike bus ir virs jos palubese i kampa pakabinsim... vienintelis apsvietimas bus, bet dabar tokio dydzio wc dega viena lempute tokia o cia bus dvi, tai manau sviesos bus per akis biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tutele @ 2013 02 26, 15:11)
Jungiuosi prie nuorodu kelimo. mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif , pavakarosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 19:53)
aciu femme uz ikvepima dar kart  biggrin.gif

cia i mazaji wc bus  biggrin.gif

user posted image

oi nėr už ką, koks grožis thumbup.gif wub.gif toli man iki tokių meistrysčių doh.gif blush2.gif
Atsakyti
http://www.facebook......;size=480,640

biski prikleckinta bet siaip....
Atsakyti
akvilyte, nu liux, dabar sakyk kaip padarei, ka tepei, reikia info issisaugoti. Nes as megeja tokius dalykus daryti, tai noriu tureti informacija.
valpurgija, o jum auktingumas leidzia arkas daryti? kad nebutu tuneliukai..
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 26, 20:49)


visai įdomu, tik man tas matinis stiklas kažkokius dviprasmiškus jausmus sukelia - kaip ir ok, dekoratyvu ir funkcionalumo daugiau, nereikia tik visokius serviziukus parodai išstatyt, bet ir tuo pačiu gyvumo, spalvų trūksta, norisi tų puodelių ir lėkštučių ir veidrodžio gilumoje hihihi.gif dabar kaip neperegimos sienos įspūdis g.gif
Atsakyti